FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Guardian of Light - wrażenia
Autor Wiadomość
K@t 
Spectre

Wysłany: 23-03-2012, 22:53   

Klawiatura to jednak tragedia - całe szczęście, że mam pada :p Nie grałem już od zeszłego roku, więc miło sobie przypomnieć grę tak czy siak. Poza tym jedyna gra jaką miałem ze Steam'a to darmowy Portal, więc na dobrą sprawę dopiero teraz mogłem w pełni aktywować konto.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 24-03-2012, 18:40   

O fajnie :) Podstawkę mam od roku, właśnie skusiłem się na dodatki, 12zł to nie pieniądze, a zawsze to jakaś atrakcja ;)

BTW. jakoś od dwóch tygodni zacząłem męczyć GoL na iPhone... naprawdę świetne wykonanie (choć posiada sporo bugów) jak na taką platformę mobilną!

Player 
Student

Wysłany: 06-04-2012, 17:09   

Hej!
Dziś kupiłem klucz na allegro :]
Za 30zł plus trzy dodatki :jumper:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 30-06-2012, 15:11   

Gram od rana i po prostu ponownie jestem pod MEGA wrażeniem. Ta gra jest genialna. Ma tylko jedna wade - jest krotka - jestem juz w połowie. Ale tyle miodu z niej płynie, to jest po prostu nisłychane. Niesłychane jest rowniez to, ze tak mało graczy, zwłaszcza polskich, docenilo te gre. Ludzie, to jest najbardziej miodna przygoda Lary, bardziej niż czesci klasycznej serii! Obowiązkowa pozycja dla fanów Lary.

zakid 
Student

Wysłany: 19-08-2012, 21:37   

Dlaczego ten temat ma tylko trzy strony?:D Mimo, iż jedyne co ta gra ma wspólnego z TR-em to postać Lary, to gra jest cud-miód i zdecydowanie każdy fan powinien w nią zagrać.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 21-08-2012, 22:27   

Mnie to się wydaje, że z Tomb Raider'em ma więcej wspólnego niż cała ostatnia trylogia :P A czemu tylko 3 strony? Może dlatego, że wydana tylko cyfrowo gra nie trafią (czyt. nie zakupili jej) do zbyt wielu fanów? A może nie wymaga niczego innego jak kilku oklasków? ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-08-2012, 08:51   

Cytat:
do zbyt wielu fanów?

Dla zbyt wielu polskich* fanów.

Ja też nie czaję, czemu GoL jest u nas tak niedoceniony.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 18-04-2013, 11:44   

Udało mi się kupić GoL na Ipada. Wcześniej grałem trochę na ps3 i byłem sceptycznie nastawiony do wersji mobilnej/dotykowej. Ale ryzyk fizyk, kilka dolarów to nie majątek i okazało się, że jest super. Jestem na początku więc zbyt wiele nie mogę powiedzieć oprócz tego, że gra się dobrze. Dwie wirtualne gałki, czułe na dotyk i grafika w HD. Wersja tablet niczym nie ustępuje konsolowej więc nie bać się i jak macie okazje to chapać LC. Jest bardzo spoko, lvl nie są okrojone - przyjemność w 100%

Unicorn988 
Nowicjusz

Wysłany: 26-02-2015, 09:16   

Pokrake? Faktycznie, jej nogi sa niebezpiecznie szeroko rozstawione :gupek:
Jej chód, skoki itd. przypominaja mi ruchy Lary z TR:A jeszcze z rak Core. Sa dosc sztywne i sztuczne - ale czego wiecej wymagac od takiej gry. Zasmakowac na pewno warto :)

Odpowiedz do tematu