FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lara Croft and the Guardian of Light
Autor Wiadomość
Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 02-12-2010, 15:57   

Asyenna napisał/a:
Obejrzałam filmiki ze skinami w akcji i powiem że raz że średnio to wygląda to dwa śmiesznie brzmią w takim połączeniu oryginalne głosy -Lary i Toteca.
Cóż, tych DLC nawet za darmo nie chcę. :P

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Te dwa filmiki... No cóż, dobrze, że ponoć postacie mają wyglądać "lepiej" (lepsze modele). Ale wątpię, skoro Squenix wyda tylko pliczek odblokowujący te DLC :roll:

K@t 
Spectre

Wysłany: 02-12-2010, 16:28   

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli faktycznie wypuszczą zupełnie NOWE modele to okej, ale niesmak mimo to pozostaje.

Maati 
Obieżyświat

Wysłany: 02-12-2010, 16:41   

Cytat:

Obejrzałem i ani grosza bym na to nie wydał. Nie ma co więcej pisać.

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 02-12-2010, 18:15   

A jest jakiś sposób w ogóle na odblokowanie tych DLC bez ich kupowania? Czy to zaliczy się jako piractwo?

K@t 
Spectre

Wysłany: 02-12-2010, 18:22   

Korzystanie z tej zawartości jest możliwe tylko na zhackowanej grze. Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć :p

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-12-2010, 22:00   

Tadam! Dodatek DLC do Guardian of Light pt. "Things That Go Boom" pojawił się właśnie w sieci Steam! Gracze PC-owi mogą świętować - dodatkowe levele są za darmo. Pakiet leveli na Steamie ukazał się w formie patcha, nie jest widoczny w sklepie.

Podsumuję krótko aktualizacje GoL'a na trzech platformach:

Playstation 3 - dostępne: co-op, DLC nr 1 (płatny) i 2 (za darmo)
XBox 360 - dostępne: co-op, DLC nr 1 (był za darmo, ale chyba juz płatny)
PC (Steam) - dostępne: co-op, DLC nr 2 (za darmo)

Wkrótce Crystalsi zamierzają wypuścić DLC nr 3 i 4 (paczki skórek), następnie ostatnie dodatkowe misje w DLC nr 5.

No i oczywiscie brakujące na PC DLC nr 1 oraz na XBoxie DLC nr 2, takze powinny sie wkrótce pojawić.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 05-12-2010, 01:37   

Co to za pomysł z tym dodatkiem "skórek z innych gier"? Przecież filmik z postu Adamaru wygląda KOMICZNIE tudzież nawet PRZERAŻAJĄCO :o Nie wiem, czy dodatek obecny już na Steamie/PSN będzie dostępny na XBL, ale jeśli nie to ja już żadnego dodatku do GoLa nie kupie, bo nie mam zamiaru grac jakimś zniewieściałym facetem w garniturze ... no sorry, ale wprowadzenie męskiej postaci na miejsce Lary to trochę pomysł nie na miejscu :P

K@t 
Spectre

Wysłany: 05-12-2010, 11:15   

Nie na miejscu jest to, że jako DLC (zapewne płatne) zostanie wypuszczone coś, co już jest w grze i co powinno być dostępne od samego początku, jako nagrody za kolejne punkty/wyzwania chociażby. O, albo właśnie jako dodatki dostępne po przejściu Challenge Packów, które niestety nie oferują nic więcej, poza kolejnymi rekordami do bicia.

mateusz12 
Praktykant

Wysłany: 05-12-2010, 16:49   

Mayan Mini-Golf w Challenge Pack 2 :jumper:
Spoiler:
Twórcy naprawdę przegięli umieszczając nowy typ bulw z gazem duszącym - jakieś kwadratowe dziury rozpylające gaz po całym poziomie.
Za nic nie mogę tego przejść. Nie ma ani skrawka normalnej przestrzeni. Trzeba się widocznie spieszyć. A Lara zdycha po chwili, biedaczka, się na śmierć zakaszlała...

Umieściłem w spoilerze bo tej paczki na Xboxa póki co nie ma, a nie chce psuć komuś zabawy (K@t'owi na przykład).

K@t 
Spectre

Wysłany: 05-12-2010, 19:00   

Cytat:
a nie chce psuć komuś zabawy (K@t'owi na przykład)

? K@t już przeszedł DLC, zresztą pisałem reckę w innym temacie - nie przesadzajcie aż tak z tymi spoilerami.

Bulwy nie są wcale nowe - były już w podstawce.

Scion 
Podróżnik

Wysłany: 08-12-2010, 13:31   

GOL jest nominowany w trzech kategoriach 1UP Readers' Choice Awards 2010.

Pobieralna gra roku (s.1)
Najlepsza gra akcji (s.2)
Najlepsza gra multi (s.3)

Głosować można tu: http://www.1up.com/do/fea...t=0&cId=3182622

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-12-2010, 16:06   

"Hazardous Reunion Challenge Pack 3" jest już w XBL :p Cena - 400MSP.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 08-12-2010, 16:41   

Kaci kupujesz ten dodatek? Bo ja mam wątpliwości czy warto a ty takie fajne recenzje piszesz. :D
Niby to tylko 400msp (800msp mi wpadło za przemigrowanie dodatkowego konta na XBL PL) ale jeśli ma to być taka sama nędza jak pierwsze DLC to dziękuję -postoję. :P

EDIT:
Właśnie zauważyłam że już wysmażyłeś reckę. Idę czytać. :D

EDIT2:
No to już wszystko wiem. W takim razie odpuszczam sobie ten dodatek. Nie popisali się niestety Crystalsi. Liczyłam że DLC rozwiną bardziej eksplorację i dołożą zagadek. A tu nędza. :(

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-12-2010, 16:42   

Już kupiłem ;) Recka jest w temacie z wrażeniami z GoLa - będziesz wiedzieć czy warto :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 09-12-2010, 10:59   

Okazało się, że paczki nowymi postaciami zawierają zupełnie nowe dialogi i nieco zmodyfikowaną historię. Podobno nieźle jest, ale nie dowiemy się póki co czy naprawdę - jedynie amerykanie mają dostęp do DLC.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 15-12-2010, 16:54   

400msp za dwie marne skórki?? To chyba jakieś żarty normalnie. Nie zamierzam się do takiego czegoś dokładać.
Lepsze DLC dawali początkowo za darmo a tu za skórki 400msp. :gupek:

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 15-12-2010, 17:14   

Tyle nie ważą same skórki :) pewnie są nowe dialogi i zdziebko zmodyfikowana historia jak w przypadku Kane & Lynch...

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 15-12-2010, 17:25   

No może i nie same. Ale tak czy inaczej cóż nowego mogą w tym przypadku wymyślić? Jeśli pozostałe DLC były ogólnie dość biedne to i tu nie liczyłabym na nic wielkiego.
Kto się poświęci i sprawdzi co to za cudo im wyszło? :P

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 15-12-2010, 17:28   

Guardian of Light na iPhona:
http://www.pocketgamer.co...creenshot_2.jpg
:)

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 21-12-2010, 19:06   

-66% na Lara Croft and the Guardian of Light na Steamie. 5,10€, czyli mniej więcej 20zł :D Nie lada gratka.
http://store.steampowered.com/app/35130/

Można także zaopatrzyć się w pakiet wszystkich gier Square Enix wydanych na Steamie, za... 74,99€! -85% obniżki, z 516,66€! A w skład wchodzą: Age of Conan: Hyborian Adventures, Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Blood Money, Battlestations: Midway, Just Cause, Hitman: Codename 47, Deus Ex: Game of the Year Edition, Deus Ex: Invisible War, Thief: Deadly Shadows, Tomb Raider: Legend, Project: Snowblind, Rogue Trooper, Infernal, Tomb Raider: Anniversary, Kane and Lynch: Dead Men™, Conflict: Denied Ops, Tomb Raider: Underworld, Shellshock 2: Blood Trails, Battlestations Pacific, Just Cause 2, Yosumin!™, FINAL FANTASY XI, Gyromancer, Kane & Lynch 2: Dog Days, Kane & Lynch 2: The Doggie Bag, Kane & Lynch 2: Alliance Weapon Pack, Kane & Lynch 2: Multiplayer Masks Pack, Order of War™, Mini Ninjas, Flora's Fruit Farm, Just Cause 2: Bull's Eye Assault Rifle, Just Cause 2: Rico's Signature Gun DLC, Just Cause 2: Chevalier Classic, Just Cause 2: Agency Hovercraft, Just Cause 2: Monster Truck DLC, Just Cause 2: Black Market Aerial Pack DLC, Just Cause 2 - Black Market Boom Pack DLC, Lara Croft and the Guardian of Light, Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, SEASON OF MYSTERY: The Cherry Blossom Murders, Supreme Commander 2, Supreme Commander 2: Infinite War Battle Pack, Front Mission Evolved, Front Mission Evolved: Map Pack, Front Mission Evolved: Last Stand, Front Mission Evolved: Wanzer Pack 2, Front Mission Evolved: Weapon Pack 2, Front Mission Evolved: Wanzer Pack 3
To tak, jakby ktoś jeszcze polował na GoLa :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-12-2010, 12:05   

Kane and Lynch Character Pack dostępny jest za darmo na XBL.... tylko dla posiadaczy konta Gold :]

Czekamy jeszcze na aktualizację PSN.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 22-12-2010, 13:08   

Jak za darmo to pobieram - a dlaczegóż nie. Pliczek waży 138.26 MB i jako, iż mam jeszcze konto GOLD - jest faktycznie za darmo. Zastanawiam się też nad tymi dodatkowymi misjami, ale z tego co wyczytałem w recencji Kaciego to specjalnie nie ma sobie czym odwłoku zawracać. Może Santa Bill Gates też opchnie to za free posiadaczom konta Gold ?? :P

EDIT

Pełna wersja GoL jest także w przecenie na XBL -> kosztuje obecnie 600 MSP (z 1200)

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-12-2010, 13:13   

Poprzednie DLC sprawdzają się najlepiej w coopie - wtedy jest naprawdę sporo zabawy. W pojedynkę natomiast najlepsze są tylko te levele oparte na zagadkach. Mimo wszystko to zawsze dodatkowa rozrywka ;)

Kylek 
Student

Wysłany: 22-12-2010, 16:48   

Czy wiadomo Wam coś o DLC dla wersji PC. Jak na razie Steam pobrał mi tylko "Things That Go Boom". Będą dla PC kolejne 4 DLC czy tylko posiadacze XB i PS mogą liczyć na komplet dodatków?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 22-12-2010, 17:40   

Hehe, Kane and Lynch nawet mi się podoba :D Własnie sobie troszku pobiegałem po pierwszych levelach i w kilku miejscach chciało mi się płakać ze śmiechu :D Dialogi to niemal całkowicie ocenzurowane wypowiedzi typu f** sh** :D Sam początek: Pierwsze intro to Lara, zostawiająca odzyskany artefakt na swoim miejscu. Zadaje na koniec znane pytanie: "Artefakt jest bezpieczny. Ciekawe na jak długo?". Pojawia się napis "Two days later" i rykłem ze śmiechu :D Dwie nowe postaci dają kolejną szansę Xolotowi na zniszczenie świata :) Całkiem nieźle wypadają dialogi - większość wypowiedzi Xolota jest jednak taka sama (sam nawet zapomniał, że dwa dni wcześniej Lara go uwolniła i mówi, że czekał tam tyle i tyle lat :D )
Jak dotąd gra się przyjemnie - choć pan w garniturze nie za bardzo pasuje do antycznych świątyń tudzież dżungli. Jednak humorystyczne dialogi są na tyle dobre, że polecam każdemu złotemu abonentowi XBL :)

Odpowiedz do tematu