FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider 9

Uważasz, że taka zmiana w serii to dobry pomysł?
Tak, jestem tego zdecydowanie pewny.
24%
 24%  [ 57 ]
Zależy jak projekt będzie się rozwijał...
42%
 42%  [ 99 ]
Raczej to zły pomysł, chyba że pokażą coś innowacjnego, co mnie zadowoli.
17%
 17%  [ 41 ]
Nie, jak można zrobić TR w Japonii z jakimiś potworami?!
13%
 13%  [ 31 ]
Nie mam zdania.
1%
 1%  [ 3 ]
Głosowań: 231
Wszystkich Głosów: 231

Autor Wiadomość
Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 16-07-2009, 10:47   

Wtajemniczony, nie zgodzę się z twoją wypowiedzią. TRA to next-gen, a jest tam pustynia :)

Co do TRO, to trochę nie podoba mi się ten pomysł tej odmiany. Wolałem zwyczajną Larę, a nie latającą z łukiem polującą na koszmarne potwory.

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 16-07-2009, 11:43   

Tonetti napisał/a:
Wtajemniczony, nie zgodzę się z twoją wypowiedzią. TRA to next-gen, a jest tam pustynia :)

A ja się nie zgodzę z twoją wypowiedzią, Tonetti. W TR:A nie było pustyni. Był obszar na pustyni, zabudowany ruinami :D . Wtajemniczonemu pewnie chodziło o prawdziwą pustynię, gdzie Lara musi walczyć z głodem i pragnieniem by przeżyć do najbliższego źródła wody, itp.

K@t 
Spectre

Wysłany: 16-07-2009, 11:50   

Fallout 3 - większość mapy to piaszczyste pustkowia, gdzie przetrwać trudno.
Far Cry 2 - jest i sawanna i pustynia, a efekt palącego słońca niezwykle sugestywny.
Odchodząc od offtopu - TR siłą rzeczy nie może polegać na łażeniu po pustkowiach, bo nie o to w tej grze chodzi. Japońska wysepka również może zaoferować masę świetnych widoków i miejsc, co dowodzą chociażby liczne customy.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 16-07-2009, 15:39   

Ja jeszcze odnośnie koncepcji Tytułu...
O ile sobie przypominam jeszcze na dużo czasu przed wydaniem Legendy była sonda na forach TRC (nie pamiętam dobrze i nie mogę znaleźć tego nigdzie) była sonda względem graczy jaki ma być tytuł nowego Tomb Raidera (wtedy jeszcze Legendy :D ) i padło wtedy również Origins? Może trzeba pogrzebać w tym forum i znaleźć koncepcje, może tam coś będzie, co więcej powie :D :D :pozdro:

K@t 
Spectre

Wysłany: 16-07-2009, 19:04   

Na stronie właśnie pojawiły się szkice w lepszej jakości - maruderom pragnę zwrócić uwagę, na kolbę pistoletu wystającą zza paska :p

janek04 
Podróżnik

Wysłany: 16-07-2009, 19:20   

K@t napisał/a:
Na stronie właśnie pojawiły się szkice w lepszej jakości - maruderom pragnę zwrócić uwagę, na kolbę pistoletu wystającą zza paska :p

Nie mówiłem że Lara ma broń o ile to Lara teraz tylko czekać aż potwierdzą że to TR i później się tylko cieszyć :)

K@t dzięki za doradzenie filmu naprawdę dobry czekam na dwójkę ma podobno wyjść we wrześniu ;)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2009, 09:49   

Tonetti napisał/a:
Co do TRO, to trochę nie podoba mi się ten pomysł tej odmiany. Wolałem zwyczajną Larę, a nie latającą z łukiem polującą na koszmarne potwory.

Może mi się tylko wydaje, ale na pierwszym szkicu, "Lara" ma włożony w spodnie pistolet - z tyłu, widać jak wystaje.

Ogólnie z biegiem czasu pomysł na odświeżenie serii w ten sposób... zaczął mnie jarać! (Będzie otwarta przestrzeń - co chciałem już podczas TRU :) )

I proszę się nie zrażać, bo zbudowanie takiego Tomb Raidera może wyjść serii na dobre - vide trylogia Prince of Persja i ostatni Prince, różnice kolosalne, a wszystkie gry genialne.

To tyle na ten temat ode mnie, napiszę więcej jak pojawią się jakieś konkrety.

K@t napisał/a:

o, nie doczytałem, wyprzedziłeś mnie o 12 godzin :P

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2009, 10:30   

Sobie przemyślałem temat nowego Tomb Raidera i myślę, że będzie z klimatu przypominać klasyczne TR :) W starych Tombach była otwarta przestrzeń, np. na początku dwójki albo TR4, a w Origins to też ma być. No i mam nadzieję, że te potwory nie będą aż tak straszne, bo później nie będę mógł zasnąć przez miesiąc :P I faktycznie widać wystający pistolet na tym zdjęciu. Mam nadzieję, że takie zmiany będą udane.

:pozdro:

Przemo 
Student

Wysłany: 17-07-2009, 11:39   

Według mnie w najnowszej części Tomba powinny być takie lokacje jak np. były w The Last Revelation IV np.Egipt.Np. mogła by być też Wyspa Wielkanocna :D fajnie by było, gdyby była zamiast tej wysepki w Japonii albo połączone,że najpierw tam odzwiedza i penetruje grobowce,a później jedzie dalej gdzie indziej :D Dobrym na pewno pomysłem jest, że Lara będzie miala do dyspozycji łuk :D podoba mi się to, meczeta tez :D Przede wszystkim uważam też, że ekipa pracująca nad nowym Tombem musi udoskonalić walkę wręcz ze zwierzętami i z przeciwnikami,żeby była bardzo realna i żeby się nie pojawiało wiele błędów podczas rozgrywki. :pozdro: :croft:

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2009, 11:48   

tylko żeby zaraz nie zrobili lostowych flashbacków
idzie se lara przez las i się jej przypomina jak była w Croft Manor i chodzimy po CR;( to już by było przegięcie...
co do pistoletu.. to i tak jest jeden [chyba że za plecami ma drugi ;) ]
i nie łatwo będzie o naboje do nich...
mam też nadzieję że będzie tam kilku ludzi którzy też się rozbili.
:pozdro:

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2009, 12:18   

lechu1235 napisał/a:
co do pistoletu.. to i tak jest jeden [chyba że za plecami ma drugi ;) ]
i nie łatwo będzie o naboje do nich...

Tutaj racja. No bo chyba nie będziemy mieć znowu nieskończonej amunicji, chociaż na pewno by się przydała. Co flashbacków - byli by idiotami gdyby to wsadzili :P . Na razie nie rozumiem jednego. W końcu jakaś firma poprosiła o usunięcie artów a tutaj ŁoTR nam je pokazuje :jumper:

Birko 
Praktykant

Wysłany: 17-07-2009, 15:11   

Matko, te potwory ze szkiców koncepcyjnych są przerażające. Ja na widok pająków z TRU dostaję palpitacji serca, a co dopiero jak wyskoczy na mnie to-to coś. Będę chyba grać z zamkniętymi oczami :P .
Ale tak poza tym projekt jest interesujący. Underworld to świetna gra i mam nadzieję, że TR9 będzie jeszcze lepsza. Szykuje się ciekawe odświeżenie serii :D

Virus napisał/a:
nieliniowa, lostowa rozgrywka oparta na survival-horrorze to coś, na co od dawna czekam w TR'kach

Jestem jak najbardziej ZA :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 17-07-2009, 19:51   

Moj pierwszy post od dluuuzszego czasu :)

Po pierwsze, bardzo ciesze sie z jakichkolwiek wzmiankach o TR. Screeny wygladaja swietnie, lecz to zupelne przeciwienstwo jakiegokolwiek wczesniejszego TR - zupelnie cos innego, nowego, smaczniejszego ;)

Bardzo podoba mi sie ten nieustanny proces umroczniania serii TR - cos co dostepne jest nie tylko dla nastolatkow, ale takze starych fanow serii.

Te opowiesci o mozliwosci eksplorowania calej wyspy chocby rzeczywiscie byly prawdziwe to szczerze watpie, ze ostatecznie sie sprawdzi. Nie pierwszy raz najedlismy sie zapachow z kuchni, a ostatecznie pieczen sie spalila...

Mloda Lara - te retrospekcje w serii TR i wracanie do korzeni to troche durny zabieg - wychodzi na to, ze Lara im mlodsza tym wiecej sprzetu i umiejetnosci posiada. Jest jednak sprytnym sposobem kontynuacji serii bez narzekania nastolatkow, ze "Lara sie starzeje, zmarszczkuje i w ogole cycki powinna wiazac na supel...

Czekam na potwierdzone informacje, a tymczasem ide poogladac Xboxa, bo telewizora sobie jeszcze nie kupilem :[

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 18-07-2009, 10:00   

Ja się tylko boję, że Crystalsi stworzą otwartą wyspę, ale zawsze w tym samym miejscu będzie ten sam przeciwnik... to będzie wtedy bardzo głupie. I liczę na efekty odlatujących ptaków(takie jak w TRU, ale więcej i losowo te ptaki). A co powiecie, żeby Lara musiała w jednej misji zapolować, żeby nie umrzeć z głodu? :D

PS:
Menkaure napisał/a:

Czekam na potwierdzone informacje, a tymczasem ide poogladac Xboxa, bo telewizora sobie jeszcze nie kupilem :[

a nie masz monitora, żeby sobie pograć? nawet do laptopa można chyba jakoś podłączyć, jeśli jest wejście na kabel z kompa...

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 18-07-2009, 10:17   

Wycieki rzeczywiście interesujące...Gdyby to,co ujawniono, okazało się prawdą, mielibyśmy do czynienia z niezwykle odmienną, oryginalną częścią przygód panny Croft. Pierwszy raz tak naprawdę musielibyśmy walczyć o przetrwanie, do tego fajnie zapowiadający się klimat, intrygujący przeciwnicy...Sęk w tym, byleby to jeszcze godziwie wykonać, rozsądnie zaprojektować IQ wrogów. Jeszcze się zobaczy, co tam zaserwują twórcy...Czas pokaże...

www.versicolor.blog.onet.pl

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 19-07-2009, 23:00   

Obejrzałem ostatnio film pt. "the tribe" i muszę przyznać, ze troszke mnie zaskoczył, ponieważ znajdują sie w nim elementy fabuły zbliżone do tych, rzekomo związanych z najnowszą odsłoną tomb raidera.
Co udało mi się zauważyć:
-katastrofa łodzi
-bohaterowie trafiają na niezbadaną dotychczas wyspę
-odkrycie starożytnego plemienia krwiożerczych stworzeń
-walka o przetrwanie i chęć odkrycia prawdy
-spójrzcie na samą okładkę http://i43.tinypic.com/121bhbp.jpg
Osobiste sugestie :)

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 21-07-2009, 22:18   

A to będzie g**** z tego tr, no bo tam będzie chyba jedna lokacja i to się zamieni w jakiś thliller, gdzie będziemy co chwila spadać z krzesła bo coś wyskoczy. Poza tym to zmienia całkowity bieg wydarzeń, jak się Larze wrzuci takie traumatyczne przeżycia w jej spokojną przeszłość. Jak by takie coś zobaczyła kiedyś to by nie otwierała gęby przerażona przed wszystkimi centaurami i hydrami, tylko by wzruszyła ramionami i se to zabijała ze stoickim spokojem. Jak to okaże się prawdą, to ja raczej nie kupię gry. Poza tym nie wierzę, że po tych wszystkich słodkich Larciach wyjdzie im takie coś.

Ps.: Skąd Lara ujeżdżonego konia weźmie? :p

Ksandarus 
Praktykant

Wysłany: 21-07-2009, 23:28   

Sklejka napisał/a:
A to będzie g**** z tego tr, no bo tam będzie chyba jedna lokacja i to się zamieni w jakiś thliller, gdzie będziemy co chwila spadać z krzesła bo coś wyskoczy.
Ech ludzie, na podstawie paru artów nie można powiedzieć że cała gra będzie jakimś horrorem.
Sklejka napisał/a:
Poza tym to zmienia całkowity bieg wydarzeń, jak się Larze wrzuci takie traumatyczne przeżycia w jej spokojną przeszłość. Jak by takie coś zobaczyła kiedyś to by nie otwierała gęby przerażona przed wszystkimi centaurami i hydrami, tylko by wzruszyła ramionami i se to zabijała ze stoickim spokojem.
Hmm, a mi się wydawało że Lara prawie zawsze jest opanowana [nie myl przerażenia z zaskoczeniem], no i się ciągle zastanawiałem dlaczego. Oczywiście być może będzie można się tego dowiedzieć, gdy wyjdzie tr9.
Sklejka napisał/a:
Poza tym nie wierzę, że po tych wszystkich słodkich Larciach wyjdzie im takie coś.
Heh wierz mi kryształki bardzo dobrze znają się na mrocznych i zarówno krwawych klimatach :> .
Sklejka napisał/a:
Ps.: Skąd Lara ujeżdżonego konia weźmie? :p
Mnie też to dziwi. W ogóle to wydaje mi się że tego konia nie będzie, chociaż wcale nie jestem przeciw temu. :wotr:

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 21-07-2009, 23:38   

Sklejka napisał/a:
Skąd Lara ujeżdżonego konia weźmie?

Stąd, skąd bierze magazynki w środku dżungli :p

BiLeK 
Nowicjusz

Wysłany: 22-07-2009, 01:41   

Phoebe Poison napisał/a:
Sklejka napisał/a:
Skąd Lara ujeżdżonego konia weźmie?

Stąd, skąd bierze magazynki w środku dżungli :p

Sądze że to będzie zrobione tak że pokaże nam jak Lara znalazła swoje zabaweczki (Coś jak plecak w TR4) I pewnie będzie przy jakiś innych ciałach trochę amunicji, A większość gry będziemy korzystać z broni białej (mi to pasuje) żeby przetrwać :D .

Jak pisałem wątpie żeby znalazła konia wytresowanego na którym może jeździć (Same by były dzikie i w dodatku w stadach, spieprzały by przed larą, i w dodatku by "Rodzice" trzymali źrebaki na oku), a nawet jeśli znalazła by znalazła źrebaka to wątpie żeby go wźieła pod opieke (Jak sama by musiala walczyć o życie) I w dodatku czekać aż podrośnie i nauczyć go komend. Chyba że miała by na tym statku przed rozbiciem jakieś konie, i jakiś przy przeżył :P

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2009, 10:11   

Sklejka napisał/a:
Poza tym to zmienia całkowity bieg wydarzeń, jak się Larze wrzuci takie traumatyczne przeżycia w jej spokojną przeszłość. Jak by takie coś zobaczyła kiedyś to by nie otwierała gęby przerażona przed wszystkimi centaurami i hydrami, tylko by wzruszyła ramionami i se to zabijała ze stoickim spokojem.

A pamietacie jak mówiono, że w TRM3 Lara ma walczyć z czymś, czego jeszcze w życiu nie widziała(tak mówią zawsze, ale teraz mnie to bardziej przekonało) i ma poznać swojego największego przeciwnika i pierwszą miłosć? Może to wszystko będzie grą a nie filmem? Albo będzie gra i film które stworzą całość... jest jeszcze opcja, że w filmie i grze będzie to samo, ale jeśli tak, to mi się to nie podoba. :/

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2009, 13:06   

BiLeK napisał/a:
wątpie żeby znalazła konia wytresowanego na którym może jeździć (Same by były dzikie i w dodatku w stadach, spieprzały by przed larą, i w dodatku by "Rodzice" trzymali źrebaki na oku), a nawet jeśli znalazła by znalazła źrebaka to wątpie żeby go wźieła pod opieke (Jak sama by musiala walczyć o życie) I w dodatku czekać aż podrośnie i nauczyć go komend

A ja wątpię, by tego rodzaju realizm był rzeczą, którą twórcy by się szczególnie przejmowali. Nigdy w tej serii nie był.

janek04 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2009, 13:20   

Ale kto wam powiedział że poza Larą na tej wyspie nie będzie innych ludzi może tak być że jak Lara rozbije się na tym statku to straci przytomność, jacyś ludzie z pobliskiej wioski ją znajdą, wyleczą i oni będą mieli te konie też tak może być duh!! Główka nie boli trzeba tylko pomyśleć a nie zaśmiecać temat takimi postami jak gdzie ona znajdzie konia, na dzikim przecież nie będzie jeździć itp itd. Czasami pomyślcie zanim coś napiszecie ;)

Maati 
Obieżyświat

Wysłany: 22-07-2009, 15:18   

Pomijając fakt iż ta wyspa ponoć ma być bezludna.

janek04 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2009, 15:50   

Maati napisał/a:
Pomijając fakt iż ta wyspa ponoć ma być bezludna.

Pokaż mi tą informacje bo jej nie widziałem w tedy ci uwierzę. Na WoTR nawet w newsie o tym nie pisze tylko że Lara się rozbije na jakiejś Japońskiej wysepce więc mi nie wkręcaj że to ma być bez ludna wyspa ;)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 23-07-2009, 15:52 ]
Czy to ważne czy bezludna czy opuszczona!? Faktem jest, że prawdopodobnie Lara będzie zdana przez większość gry tylko na siebie. Nie wyobrażam sobie jaki sens ma rozbicie na zamieszkanej przez ludzi wyspie, wtedy mogła by łatwo wrócić do cywilizacji.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi