FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Blog WoTR

Jak myślisz, czy TRUBlog będzie fajny?
Może, nie wiem
17%
 17%  [ 9 ]
Napewno!
28%
 28%  [ 15 ]
Eee... tam, po co komu jakiś blog? WoTR i forum w zupełności wystarczą!
53%
 53%  [ 28 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
joker 
Obieżyświat

Wysłany: 23-04-2009, 20:18   

Nie sposób nie pogratulować WoTR' owi tak pięknego rozkwitu na wiosnę :D Kanał UT to kapitalny pomysł co do bloga to się nie wypowiadam bo na żadnym nie przebywam i nawet nie wiem o czym się tam pisze :p ale z pewnością na naszego bloga zaglądnę kiedy juz wystartuje.

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 23-04-2009, 20:42   

Polo_gard, czy ty w ogóle czytasz posty, czy po prostu zostawiasz swojego posta, który nic wnosi i czekasz na odpowiedź, która padła kilka linijek wcześniej?
Przeczytaj całą pierwszą stronę to się dowiesz czemu "niusy" nie tyczą się tylko TRU.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 23-04-2009, 21:02   

Zgodzę się ten kanał na Youtube to świetna rzecz, tylko jakby tak przetłumaczyć teksty z poszczególnych filmików. Przyznam się, ogół po angielsku zrozumiem, skolei szczegóły mi umykają , a to one są zazwyczaj najciekawsze.

Już wcześniej wyraziłem swoje zdanie na temat bloga więc dodam tylko to:
Komentarze na blogu są zbędne, dla mnie mogłyby nie istnieć.
Nie odczuwam z reguły silnej potrzeby skomnetowania jakiegoś newsu, po prostu przyjmuję do wiadomości i tyle. Zdarzają sie wyjątki, ale na omawianie nurtujących kwesti znajdzie się miejsce w odpowiednim temacie na forum WoTR.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 05-06-2009, 15:47   

TRUblog jest świetny. Cieszę się, że coś takiego powstało na wotr. Gratuluję tym co wpadli na ten pomysł :) Tylko trochę to trzeba wzbogacić ;) Te dwa trailery na blogu są naprawdę super. Mam nadzieję, że będzie dodanych trochę więcej rzeczy. Wtedy blog będzie bardzo oficjalny :)

Co jest Gość ;)

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 05-06-2009, 15:52   

Da ktoś linka do muzyczki która jest w traileru bloga WoTR? Sorry za krótki post.

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 05-06-2009, 23:19   

Jest to main theme The Amazing Race 14.

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 06-06-2009, 09:26   

Dzięki kluz_kaa, czasami sobie myślę: "Szkoda, że nie można wstawiać plusów na tym forum"

EDIT:
Niech to, da ktoś linka do tej muzyczki tylko nie takiej jak ta:
http://www.televisiontunes.com/Amazing_Race.html
tylko ta:
http://www.youtube.com/watch?v=yFcEyjZJ_1c
Bo ta druga jest taka bardziej... eeemmm... no, nie wiem. Ale poproszę linka do tej co jest wykorzystany w tym spocie i w tym filmiku z YT

POŁĄCZONE------------------------------------------------------------------------------------

Już sobie poradziłem. Kiedy chciałem ściągnąć to intro z YT przez stronę downtube.eu to zapisałem jako plik .mp3 A ja isę tyyyle męczyłem... :(

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 06-06-2009, 23:02   

Coś ten TRUblog słabo działa.
Wpisów mało, w dodatku te same co na WOTR, a ostatni z 2 maja.
Chyba projekt nie wypalił.
Wygląda na to, że laracroft.pl & forum zupełnie wystarzczą.

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 01-07-2009, 10:33   

Wy specjalnie zaniedbujecie obowiązki? Jest to 'blog' oficjalnej polskiej strony o TR! Musicie go aktualizować na bieżąco. Mniej więcej tak jak WoTR. Nie ma tam informacji nawet o TRU. Są tylko zwyczajne newsy o TR. Wiem że to nie miał być 'zwyczajny' blog, ale to nie znaczy że trzeba go zaniedbywać. Ostatni news 7 czerwca to początek miesiąca. A dziś jest 1 lipca. Że też Cenega się zgodziła się pomagać w tym projekcie :nietak: Tylko nie wiem jak ma pomagać skoro nic się tu nie dzieje :nietak:

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 01-07-2009, 19:53   

Cytat:
Że też Cenega się zgodziła się pomagać w tym projekcie

Jak nie wiesz o czym mówisz, to nie mów nic. I lepiej to zapamiętaj. No ale w sumie czego się spodziewać po kimś, kto nie rozumie stwierdzenia "jedynie z adresu podanego przy rejestracji"...

marta19900 
Nowicjusz

Wysłany: 10-10-2009, 13:28   

Świetny pomysł z kanałem YouTube ;) Wszystko jest na bieżąco aktualizowane, dobre jest też to,że nie trzeba ściągać filmików na dysk tylko można je zobaczyć w internecie.
Propozycja stworzenia bloga TRU też jest ciekawa, mam nadzieję, że będzie się rozwijał. :)

Tworzenie Chomika

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2010, 21:26   

Ka-boom, bloga nie ma. Dlaczego?

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 03-08-2010, 22:25   

Adamaru napisał/a:
Ka-boom, bloga nie ma. Dlaczego?

Najprawdopodobniej dlatego że się nie sprawdził i sama strona główna ze swoimi newsami jest zupełnie wystarczająca. Właściwie od początku zastanawiało mnie po kiego grzyba ten blog :P , aczkolwiek życzyłam mu jak najlepiej :)

Odpowiedz do tematu