FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Terminator & The Sarah Connor Chronicles
Autor Wiadomość
beniu123 
Student

Wysłany: 28-03-2009, 15:28   Terminator & The Sarah Connor Chronicles

"JEDNA Z NAJBARDZIEJ HUMANIZUJĄCYCH PRZYGÓD W HISTORII SCIENCE FICTION.
PEŁNA NAPIĘCIA ZAPADAJĄCEGO W PAMIĘC, WAŻNA."

Matka przeznaczenia wszystkich ludzi. Jej syn, przyszły przywódca rodzaju ludzkiego
Ich obrońca Terminator z przyszłości. Razem muszą przenieśc się do przyszłości, w której
Sarah Connor przygotowuje syna do walki w wojnie przeciw maszynom, które za wszelka cenę chcą unicestwic ludzką rasę. Czas ucieka. Czy powstrzymają Dzień Sądu?

Co sądzicie o tym serialu?. Wrażenia? Opinie o aktorach.
Zapraszam do dyskusji na ten temat.

michal 
Praktykant

Wysłany: 28-05-2009, 10:59   

Cóż, czy humanizująca to nie wiem. Pomysł dobry, wykonanie dobre, tyle, że jakoś AI jest może ciut trochę niedoskonała jak dla mnie i zbyt wybija się z tłumu. Niezbyt dobra kreacja infiltratora, chyba że wszyscy ludzi to idioci lub też AI ma udawać idiotę. Taki mały paradoks.

Całość się skończyła po dwóch seriach, trochę mało, ale jeśli mieli zrobić z tego tasiemca jak Stargate i tak samo uwtórnić, to może i lepiej że tak się stało.

Co do aktorów to nie narzekam, obsada dobra.

"JEDNA Z NAJBARDZIEJ HUMANIZUJĄCYCH PRZYGÓD W HISTORII SCIENCE FICTION.
PEŁNA NAPIĘCIA ZAPADAJĄCEGO W PAMIĘC, WAŻNA." - Hmmm. Slogan reklamowy, jak dla mnie. Widziałem lepsze. I na pewno nie historii, jest zbyt obszerna. Sugeruję Total Recall 2070. Lepiej pasuje do tego sloganu.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 28-05-2009, 17:52   

Zmienilem tytul tematu, bo cos czuje, ze niezbyt wiele osob oglada ten serial, a temat Terminatora kojarzy juz znacznie wiecej forumowiczow. Plus w przyszly piatek mamy premiere Terminatora 4, wiec temat sie przyda bardziej ogolny ;)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 28-05-2009, 20:48   

Ja widziałem tylko Terminatora 2 i chyba mi wystarczy.
Jak byłem młodszy to oczywiście był szał-pał na to, a teraz zna się o wiele ciekawsze tytuły, piorytety się zmieniają (wiadomo). Ogólnie przestała mnie interesować grupa, po prostu era robotów u mnie zakończyła się w raz z dzieciństwem. Widze jednak, że starają się z tego tytułu wycisnąć ile się da, jednak kontynuacje nigdy nie dorównują pierwszej części (chociaż zdarzają się wyjątki)

A "Sarah Connor" kojarzy mi się jedynie z niemiecką wokalistką popową znaną z hitów:
From Zero To Hero, From Sarah with Love, Let's get back to bed boy itp.

ps. Na nią kiedyś też był obłęd macicy. ah wspomnienia

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 28-05-2009, 21:01   

Hrithik_Roshan >> nie doceniasz chyba fantastyki :P Terminator to kultowa seria SF. Dla mnie bomba! Niesamowita wizja przyszlosci, swietna fabula, budowanie napiecia! Przynajmniej w pierwszych 2 czesciach. Mam nadzieje, ze 4 czesc bedzie rownie fajna.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 28-05-2009, 21:11   

Cez, nie chodzi o to, że nie doceniam. Po prostu nie przepadam za tym i tyle :P
Oczywiście wiem ile to pracy nad takim filmem i że czasem robią cuda na kiju, ale jakoś wole inny rodzaj filmu.

A jeśli chodzi o entuzjazm co do 4 squela, to ja bym się tak nie pasjonował.
Po Indianie Jonesie, Jamesie Bondzie i innych kontynuacjach XXI wieku mina mi zrzędła i się zraziłem. Pomimo świetnych efektów wizualno-dźwiękowych klimatu brak i brak właściwego dla dango tytułu ducha.

michal 
Praktykant

Wysłany: 11-06-2009, 20:10   

Cóż, doskonałość istnieje tylko w świadomości Allaha.
BRAK KLIMATU? Cóż, trudno spodziewać się czegoś nowego, po wykorzystaniu w zasadzie najlepszych pomysłów. Obejrzyj serię Stargate SG-1 - w 10 seriach widać, co znaczy wyrażenie "out of any new ideas", odcinki powtarzają się często tylko zmieniają się statyści i klimaty, pomysł zostaje taki sam.
Co do nowych sequeli i remakeów znanych tytułów, w zasadzie to prawda - ostatni Bond to nic innego jak "jeżyk z rogiem na głowie i skrzydłami, czyli ch** wie co". O braku ducha wspomniałem wyżej.

Cez, wiesz prawda to to tyle, że ktoś z twórców nie do końca zrozumiał, co znaczy AI. PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIĘ WYDAJE.

Odpowiedz do tematu