FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beneath The Ashes & Lara's Shadow
Autor Wiadomość
Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 17-12-2010, 13:25   

Cez nic tylko Ci pozazdrościć. :D
Ja ciągle nie mogę przeżyć tego, że pewnie nigdy nie zagram w te dwa dodatki, a to dlatego że mam ps3 i nie mam kumpla z xbox'sem. ;)
Tak samo podtrzymuję to, że wypuszczenie dodatków tylko na jedną konsolę jest bardzo niesprawiedliwe. Jako posiadać kompa i ps3 czuję się totalnie olany... :fire:

Szkoda, że fani nie pomyśleli i nie napisali petycji o wypuszczenie tych dodatków na inne nośniki. :) Może by się udało... może.. :P

Remek333 
Student

Wysłany: 17-12-2010, 13:42   

Eh Cez, Cez.

To nie takie proste kiedy ma się rodziców i trzeba o wszystko ich prosić. Kolega Legend też nie może przerzyć, że nie zagra w te dodatki. Mi się udało mogę w nie zagrać. ;)

geraly
[Usunięty]

Wysłany: 31-12-2010, 12:17   

Hej. Jestem nowy. Mam taki problem w LS. Nie mogę wbić osiągnięć za speedruny. Ani za pierwszym ani za drugim razem nie potrafiłem zrobić pierwszego. Drugi próbowałem tylko za pierwszym razem. :nie:

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-12-2010, 12:37   

geraly, pierwszy speedrun zaczyna się tu:

a kończy tu:

Z tego miejsca skocz w prawo -zginiesz ale checkpoint cię załapie i aczek powinien wyskoczyć. :)
Ja to robiłam za drugim przejściem ale z tego co wiem to i za pierwszym można. :)

Co do drugiego speedruna to musi być robiony podczas drugiego przejścia.
Zacznij od ostatniego checkpointa przed przeskokiem do tunelu.

Tutaj masz filmik:
KLIK!!

geraly
[Usunięty]

Wysłany: 31-12-2010, 12:52   

Dzięki. Zrobiłem już pierwszy. Czy do drugiego jest jakiś limit czasowy?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-12-2010, 13:01   

geraly napisał/a:
Czy do drugiego jest jakiś limit czasowy?

Jakiś limit pewnie jest. :) Jednak jeśli przejdziesz bez zabicia się po drodze i nie będziesz zbyt wolny to powinno ci zaliczyć.
Ja ten etap przeszłam bez zginięcia da razy -pierwszy raz mi nie zaliczyło bo zaczęłam od checkpointa zaliczonego już do speedruna, za drugim razem gdy udało mi się nie zginąć dostałam już aczka.
Tak czy inaczej niezły ból.

Layla 
Student

Wysłany: 01-02-2011, 21:25   

Sorry jeśli to już było, ale mam pewien problem.
Jak mogę pobrać te dodatki na Xbox'a? Ile kosztują? Czy będzie mi potrzebny TRU aby one działały?
Z góry dzięki :) . :pozdro:

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 01-02-2011, 21:41   

Layla napisał/a:
Jak mogę pobrać te dodatki na Xbox'a? Ile kosztują? Czy będzie mi potrzebny TRU aby one działały?

Aby pobrać dodatki na konsolę Xbox 360 potrzebujesz:
1. Konta xbox live,
2. Microsoft Points - punkty MS, za które możesz zakupić dodatki (zdrapki do nabycia w sklepach czy poprzez allegro). Każdy z dodatków kosztuje 800MSP.
3. Wersję gry Tomb Raider Underworld przeznaczoną na konsolę Xbox 360.

Layla 
Student

Wysłany: 02-02-2011, 11:18   

Luthien, dzięki bardzo mi pomogłaś :) .
:pozdro:

LordDelacroix 
Nowicjusz

Wysłany: 08-09-2011, 13:58   

Dzień dobry.

Pozwolę sobie ogłosić, że podjąłem działania zmierzające do konwersji rzeczonych DLC na platformę PC. Niestety posiadaczom PS3 prawie na 100% nie będę w stanie pomóc - a to dlatego, że na moddingu PS3 praktycznie się nie znam.

Ściągnąłem jednak pakiety kostiumów na swój dysk twardy i udało mi się rozpakować archiwum DLC przy pomocy programu Le Fluffie. Ukazały się pliki .000 których format jest identyczny, lub bardzo zbliżony do formatu plików .000 z wersji gry pod Windows. Jest to wiadome, że w plikach tych można grzebać, trzeba tylko wiedzieć, jak.

Aktualnie ściągam Beneath the Ashes i Lara's Shadow, gdy zaś będę miał już wszystkie archiwa na dysku, zacznę dłubać w grze. I będę dłubał dotąd, aż dodatki zintegruję. Mam nadzieję, że moje starania zakończą się sukcesem i rozszerzenia staną się dostępne dla graczy korzystających z Windowsów.

Będę składał raporty na bieżąco w tym temacie.

Pozdrawiam,
Victor Delacroix.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 08-09-2011, 16:36   

Fajny pomysł :) Mam nadzieje, ze sie uda, trzymam kciuki!

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-09-2011, 16:43   

Oczywiście pomijając, że udostępnianie potem tych dodatków jest nielegalne ;-)

LordDelacroix 
Nowicjusz

Wysłany: 08-09-2011, 16:45   

To mnie akurat nie interesuje -- Crystal Dynamics miało okazję wydać je na PC, spartaczyli to, zawierając umowę na wyłączność z MS. Mieli szansę zarobić na graczach pecetowych, teraz pora ponieść konsekwencje. Kto będzie chciał zagrać w konwersję, będzie miał taką okazję, oczywiście pod warunkiem, że uda mi się ją stworzyć. A założę się, że gdy konwersja się pojawi, wujaszek Google znajdzie ją. :P

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-09-2011, 16:47   

No ja tylko na wszelki wypadek informuję :p
Bawiłeś się już w ogóle kiedyś konwersją czegoś z konsoli? Nie wiem czy taka operacja pójdzie tak gładko jak się wydaje - w końcu oryginalne TRU na PC to też konwersja z Xa, nad którą pracowało całe studio... a koniec końców i tak ją spartoliło.

LordDelacroix 
Nowicjusz

Wysłany: 08-09-2011, 16:50   

Tyle że tutaj masz przede wszystkim nowe levele - sam szkielet gry został już przeniesiony. Silnik jest uniwersalny, działa pod PC jak i pod X'em i PS3 -- tym się nie różni. Głównie formaty plików mogą się różnić, np dźwięku -- format typu wave jest np. nieco inny na Xie i trzeba takie pliki skonwertować, by było można je odtworzyć -- albo należy posiadać codec XBADPCM czy jakoś tak się to wabiło.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 08-09-2011, 17:02   

Ja również trzymam kciuki mimo dyskusyjnej legalności ;) .

Jak to mawiała nieśmiertelna Aniaa - nie nasza wina, że coś jest w sieci :swirek: .

Danio500 
Praktykant

Wysłany: 08-09-2011, 17:03   

ja się cieszę... mam nadzieję, że to się uda, bo na prawdę chciałbym zagrać w te dodatki... czekam z niecierpliwością oraz... powodzenia życzę :)

Jamal 
Student

Wysłany: 09-09-2011, 10:46   

Mam nadzieję ,że Ci się uda i my pecetowcy nie będziemy musieli przechodzić tej gry wyłącznie na YouTubie. :D

Good Luck :p

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 09-09-2011, 20:23   

Świetny pomysł! I teraz uwaga, będą dwie wersje posta.

Z racji stanowiska: jesteś be, przepadnij, to straszne co robisz, powinieneś popuszczać z emocji!

Z racji własne opinii: keep up the good work :) zobaczymy co da się z tym zrobić ;)

LordDelacroix 
Nowicjusz

Wysłany: 15-09-2011, 15:20   

A więc tak: z racji BARDZO wolnego łącza zajęło to dłużej, niż chciałem, żeby zajęło, ale dodatki do Tomb Raider Underworld, Prince of Persia (2008) i Resident Evil 5 są już na moim dysku. Tak, jak przypuszczałem, formaty części plików wewnątrz archiwów są inne niż w wersjach na PC, toteż trochę mi zejdzie przy konwersji tego wszystkiego, a potem zacznę dłubać, jak to do gier wtrynić :P

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-09-2011, 15:23   

Z takim tempem to prędzej Microsoft umożliwi odpalanie gier z Xboksa w Windows 8 :D Powodzenia jednakże - będzie Ci bardzo potrzebne ;)

LordDelacroix 
Nowicjusz

Wysłany: 15-09-2011, 15:26   

Gościu, powiem Ci tylko tyle: jeżeli to ma się udać, to się w końcu uda -- a gdy już obcykam zasady rządzące takim procesem konwersji, to następne wyzwania pójdą duuuużo szybciej :P

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-09-2011, 15:27   

Oczywiście, że się nie uda, ale mam nadzieję, że się mylę :) pozdro!

KamilM93 
Praktykant

Wysłany: 15-09-2011, 17:53   

Na TRF również próbowano przenieść dodatki z X360 na PC. I nie powiodło się. Powodzenia.

Wika1209 
Nowicjusz

Wysłany: 25-09-2011, 20:06   

I co? Jak idą prace?

Odpowiedz do tematu