FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beneath The Ashes & Lara's Shadow
Autor Wiadomość
Virus 
Praktykant

Wysłany: 21-01-2009, 20:37   Beneath The Ashes & Lara's Shadow

W sieci ukazał się nowy, drugi już oficjalny screen z nadchodzącego poziomu - Beneath The Ashes, będącego dodatkową mapą do TRU. W temacie możecie pisać o oczekiwaniach, spekulacjach, wrażeniach na temat tego akurat działu DLC. A poniżej link do wspomnianego wcześniej materiału:

http://i43.tinypic.com/ke91zd.jpg

Jamal 
Student

Wysłany: 21-01-2009, 21:00   

Screen przypomina mi pomieszanie levelu TRA (cysternę) i Anglii z TRL, podobne kolory i taki kanałowy styl ;)
Jestem bardzo ciekaw tego projektu.

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 21-01-2009, 21:07   

A te levele są do kupienia? Jamal, rzeczywiście to taka mieszanka... Ciekawe co z tego wyjdzie...

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 21-01-2009, 21:07   

Jedno zasadnicze spostrzezenie:
ten bonus wychodzi tylko na x-klocka i mnie to bardziej niz drazni!
Nie poszaleje wiec z tym levelem,no ale co poradzic,obejrze go na youtube.
Ciekawe,ile :klnie: Eidos :kosa: dostal kasy za to zagranie.Gratuluje.

Mihal29 
Student

Wysłany: 21-01-2009, 22:07   

Przecież ten dodatek miał się już ukazać DAWNO TEMU... Nawet ciężko powiedzieć jak sie zapowiada skoro do tej pory nic o nim nie wiadomo... dwa screeny podczas gdy gra powinna byc ,według zapowiedzi, dawno dostepna na rynku...to za mało. Jakoś się nie śpieszą... chociaż większości nas i tak pewnie nie zależy zwazywszy ze posiadamy kompy:/ :fire: Nie będe wspominał o tym ,że wszystkie poprzednie dodatki były na PC.... to nie fair.. :fire: :pozdro:

Vougeny 
Student

Wysłany: 22-01-2009, 12:04   

Od razu na myśl przyszedł mi grobowiec oraz park rozrywki zarazem, Króla Artura - Anglia.
Ubiór Lary wygląda jakby prosto z nowego miejsca zamieszkania, w cywilnym ubraniu udała się w podróż.

Nie ukrywam że jestem wkurzona na Eidos-a, co to za chora akcja z tym xbox-em?

Virus 
Praktykant

Wysłany: 22-01-2009, 17:58   

Najnowsze informacje umieszczone na oficjalnej stronie Xbox'a ujawniają pierwsze zarysy fabuły z obu dodatkowych poziomów.

Beneath The Ashes:

Spoiler:
Pierwszy poziom zabiera nas na kolejną wędrówkę - z powrotem do katakumb posiadłości Croft'ów. Jak się okazuje, pod eksplorowanymi przez nas wcześniej ruinami znajdują się kolejne, odrobinę większe - najeżone pułapkami i, co ciekawe - dojdą też bardziej rozwinięte i śmiercionośne wersje spotkanych już wcześniej Thralli. Podziemne mauzoleum, do którego nasza bohaterka ma się udać będzie także napełnione wodą. Twórcy zapowiadają okazjonalną walkę z bossem. Chwalą się również rozbudowanymi lokacjami stylizowanymi na wzór siedemnastowiecznych, brytyjskich lochów, wypełnionymi masą przestrzennych zagadek do rozwiązania.

Lara's Shadow:

Spoiler:
Wcielamy się w postać tajemniczego klona Lary, pragnącego zemsty. Dane nam będzie wykorzystać jego nadludzkie możliwości w genialnie zaprojektowanych, monumentalnych lokacjach. Dojdą także zupełnie nowe, akrobatyczne ruchy i style walki.

Wnioski?
Spoiler:
Beneath The Ashes miało być zapewne dalszą częścią oryginalnych podziemi Croft Manor'a, lecz nie trafiło w rezultacie do gry ze względu na brak czasu na jego dokładniejsze dopracowanie. A hucznie zapowiadane możliwości w Lara's Shadow i tak zapewne okażą się fiaskiem :p .

Edit: Luthien poniżej, to tylko takie małe opinie na temat DLC, na podstawie ujawnionych informacji, nic poważnego :)

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 22-01-2009, 18:06   

Virus, może z wnioskami poczekajmy aż dodatki ujrzą światło dzienne ;) Nowy screen i dalsze informacje dotyczące Beneath the Ashes :arrow: http://www.xbox.com/en-US...aththeashes.htm

Vougeny 
Student

Wysłany: 22-01-2009, 18:30   

Ciekawi mnie jedna rzecz, czy akcja dodatkowych poziomów rozgrywać się będzie zaraz po ostatecznym starciu z Natlą i zniszczeniu Croft Manor czy też jeszcze przed owymi wydarzeniami.

Spoiler:
Jeśli już po, zamieszczone informacje przez Virusa wskazywałyby na to iż sobowtór Lary jednak przeżył.

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 22-01-2009, 20:33   

Kolejny screen z BTA :D
Spoiler:
http://www.tombraider.com/upload/img/BTA_screenshot_1.jpg

Muszę przyznać, że zapowiada się obiecująco.

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-01-2009, 20:44   

Virus - Lindstrom stwierdził, że te dodatkowe levele NIE SĄ żadnymi ścinkami z pełnej gry, ani niewykorzystanymi fragmentami - były planowane i od podstaw budowane jako osobny dodatek.

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 22-01-2009, 20:55   

Czy dodatkowy level będzie jedynie na xbox 360? Czy doczekamy się również wersji na komputery klasy PC ? Screeny są piękne , szczególnie ciekawi mnie poziom Lara's Shadow :) .

Vougeny 
Student

Wysłany: 22-01-2009, 21:14   

Esmeralda, jedynie xbox.

Okładka BTA:

Większe screen-y które zostały umieszczone w artykule zamieszczonym przez Luthien:
http://img159.imageshack....eenshot2vn0.jpg
http://img91.imageshack.u...eenshot3ew0.jpg

Na tombraider.com powstała podstrona dotycząca Beneath The Ashes:
http://www.tombraider.com/server.php?show=nav.553

BeBe44 
Student

Wysłany: 22-01-2009, 21:53   

Vougeny napisał/a:
Esmeralda, jedynie xbox.

Okładka BTA: Obrazek

Większe screen-y które zostały umieszczone w artykule zamieszczonym przez Luthien:
http://img159.imageshack....eenshot2vn0.jpg
http://img91.imageshack.u...eenshot3ew0.jpg

Na tombraider.com powstała podstrona dotycząca Beneath The Ashes:
http://www.tombraider.com/server.php?show=nav.553

Będzie można kupić osobno dodatek czy potrzebny do tego będzie dostęp do internetu przez x'a ?

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 22-01-2009, 22:00   

BeBe44, dodatek będzie można pobrać tylko przez Xbox Live Marketplace, a co za tym idzie Xbox musi być podłączony do Internetu oraz musisz mieć zalożone konto na XBL. :)

BeBe44 
Student

Wysłany: 22-01-2009, 22:28   

Luthien napisał/a:
BeBe44, dodatek będzie można pobrać tylko przez Xbox Live Marketplace, a co za tym idzie Xbox musi być podłączony do Internetu oraz musisz mieć zalożone konto na XBL. :)

czyli jak ktoś ma xbox 360 arcade to już może się pożegnać z dodatkowym poziomem ?
no cóż trudno... pozostanie mi tylko youtube.pl co do screenów są ciekawe i te nowe ciuszki Lary :D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 22-01-2009, 22:39   

Byłam pierwszą osobą, która zamieściła obrazek z Beneath the ashes. I po co? Widzę, że niepotrzebnie, w ogóle nie został zauważony.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 22:42 ]
Przykro nam! :( :( :( :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 22-01-2009, 22:42 ]
I co? chcesz, żeby zrobić ci zdjęcie?

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 22-01-2009, 22:42   

BeBe44, no niestety, aby móc pobrać dodatek potrzebny jest i dysk :( wersja Arcade dysku nie posiada, ale zawsze możesz dokupić ;-)

Aniaa, o co Ci chodzi? Czy to takie ważne, kto zamieścił pierwszy jakiś screen? To jakiś wyścig? :| Czy Ty aby na pewno masz 26 lat? Reakcja niczym u dziecka :| a może to zespół napięcia przedmiesiączkowego?

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-01-2009, 22:42   

Aniaa napisał/a:
Byłam pierwszą osobą, która zamieściła obrazek z Beneath the ashes. I po co? Widzę, że niepotrzebnie, w ogóle nie został zauważony.

No widzisz, jakie życie bywa okrutne i niesprawiedliwe :przytul:

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 22-01-2009, 22:48   

Byłam pierwszą osobą, która pokazała tego posta! Ale widzę, że to w ogóle nie zostało zauważone :(

A jak już przy żalach jesteśmy to mam żal, że te levele wychodzą tylko na X'a, serio, nie wymyśliłam sobie tego :(

Kto MNIE przytuli?

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 22-01-2009, 22:55 ]
Jeż z Erlenwaldu?

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 22-01-2009, 23:14   

Wszyscy doskonale wiemy, że będzie na Xboxa i też mamy o to żal do Eidosu i Crystalsów. I szkoda, że:
Spoiler:
levele te nie są powiązane z Underworld

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 23:17 ]
Wielka szkoda, zwłaszcza, że wychodzą one jako dodatek do Underworlda, ale nie mają z nim nic wspólnego, zupełnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 26-01-2009, 23:38   

Ha,ja pierwszy skrytykowalem "E-ciosa w moje serce" za to zagranie!
Ale pochwal zadnych nie chce,najwyzej ciasteczko z owocami. :D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 27-01-2009, 12:19   

Cytat:
Wszyscy doskonale wiemy, że będzie na Xboxa i też mamy o to żal do Eidosu i Crystalsów. I szkoda, że:

Spoiler:
levele te nie są powiązane z Underworld

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-01-2009, 23:17 ]
Wielka szkoda, zwłaszcza, że wychodzą one jako dodatek do Underworlda, ale nie mają z nim nic wspólnego, zupełnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież sami mówiliście:
Cytat:
Virus - Lindstrom stwierdził, że te dodatkowe levele NIE SĄ żadnymi ścinkami z pełnej gry, ani niewykorzystanymi fragmentami - były planowane i od podstaw budowane jako osobny dodatek.

Spoiler:
To w końcu będą one miały coś wspólnego z Underworld, chociażby kontynuacja, czy nie?

lathspell20 
Podróżnik

Wysłany: 27-01-2009, 12:31   

YYY i zrobiłaś masło maślane :| (chyba że ja nie łapię Twojego toku rozumowania) przecież sama sobie w tym poście odpowiadasz na swoje pytanie, cytując poprzedników :|
Spoiler:
Dodatkowe levele NIE SĄ powiązane z TRU. Nie są to żadne odrzuty z Underworldowych lokacji. Kryształki po prostu zrobili coś nowego, NIEPOWIĄZANEGO z TRU, nazywając to (nieścisłość) DODATKIEM

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 27-01-2009, 12:36   

Cytat:
Przecież sami mówiliście:
Cytat:

Cytat:
To w końcu będą one miały coś wspólnego z Underworld, chociażby kontynuacja, czy nie?

Aniuu...yyy ... namawiam do przeczytania wcześniejszych postów w tym temacie,czasem warto :p
Z tego co się orientuję to będzie to luzna kontynuacja opierająca się na odwiedzeniu niektórych miejsc z gry np. [ zgliszcz Croft Manor] poszerzonych o nowe dodatkowe lokacje... itd. Wcześniej ktoś już opisał tutaj ogólny zarys tych dwóch leweli.

Odpowiedz do tematu