FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony komórkowe i sieci

Jaka sieć jest twoim zdaniem obecnie najtańsza i najkorzystniejsza?
Plus GSM
30%
 30%  [ 49 ]
Orange
33%
 33%  [ 54 ]
Era
17%
 17%  [ 28 ]
sami swoi
0%
 0%  [ 1 ]
Heyah
10%
 10%  [ 17 ]
Play
7%
 7%  [ 12 ]
Głosowań: 150
Wszystkich Głosów: 161

Autor Wiadomość
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 30-01-2009, 20:04   

Zamówiłem sobie na Allegro Samsunga SGH-F300, model od Beyonce.
Czy ma ktoś z nim jakieś doświadczenie?
Bo jeszcze się z nim namacalnie nie spotkałem, tyle co zdjęcia na necie i użytkownika ani jednego również nie znam.

Mój poprzedni telefon to LG ku800 Chocholate, który zmieniam bo poszedł mi port ładowania. W sumie naprawa niedroga 35 zł, ale znudził mi się. Mam trochę kasy, zostało jeszcze z 18'stki więc sobię wybrałem nowy.

Jak ktoś chce sobie zakupić owego LG to: http://allegro.pl/item542...io.html#gallery

No, a to wyżej wymieniany samsung:

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 30-01-2009, 20:55   

Można edytować sondy?
Bo jest sieć jeszcze Play, w której jestem i uwaga uwaga... biedronka/bezdomka/pierdolonka :jumper: .
Domyślam się że w biedronka codziennie niskie rozmowy jest najtaniej... niech jeszcze tesco wyjedzie z swoja siecią telefoniczną to już za darmo rozmowy będą.

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 14:06   

venturio napisał/a:
biedronka/bezdomka/pierdolonka

No ale to jest operator wirtualny, których ostatnio trochę wyrosło. Bo jakby ich też liczyć, to masz jeszcze sieć Avon, Snickers, Cyfrowy Polsat i tak dalej.

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 16:46   

.... oblałem się herbatą, bo zagapiłem się... a raczej zaczytałem w to co napisałaś i nie trafiłem :P .

Wirtualny operator? A cóż to takiego? :D Dzwoni się przez internet?

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 17:03   

Nie, to po prostu taki operator, który nie posiada swojej własnej sieci i w związku z tym korzysta z cudzej. Takie na przykład MyAvon wykorzystuje sieć Orange, a wymieniona przez ciebie wyżej TuBiedronka bodajże sieć Ery.

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 21:43   

Hmm, nie słyszałem o takich pasożytach sieciowych. Na myśl przychodzi mi tylko Heyah bo właśnie korzysta z nadajników ERY. W sumie operator wydaje się dosyć bogaty, a do dziś nie ma własnych nadajników. Taki moje pytanie: sieć "sami swoi" jeszcze istnieje?

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 02-02-2009, 21:51   

Czy mi się wydaje czy Play też jedzie na Plusie?
A macie jakies informacje o tym Mobil Kingu?
Coś mi się zdaje, że prawdziwych mężczyzn w Polsce nie ma zbyt wielu bo ten przereklamowany operator nie zbyt dobrze się sprzedał. :mrgreen2:

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 22:46   

Moim zdaniem pierwsze reklamy mobil king'a sprzedały się bardzo dobrze :p i to rzeczywiście by było na tyle bo do dziś nie poznałem szczegółów oferty. Sam posiadam Heyah. Reklamę to oni mają straszną, taką no ja wiem... powielającą negatywne zachowania dzisiejszej młodzieży, czy dzieci Neo... słów mi brakuje. Strona internetowa do bani, tragedia. Za to ofertę mają najlepszą i najprostszą. No może pomijając ostatnie multi pakiety/sms'y/pierdoły. Po wprowadzeniu równej stawki do wszystkich, (już o szczegółach nie mówię bo nie chcę reklamy robić) na nowo uwierzyłem w Heje.
Pamiętacie ten przełom kiedy sieć weszła na rynek? Aż brakowało numerów :P a cena starterów wzrosła z 20 do 30zł :mrgreen2:

PS. Zastanawiał się ktoś co znaczy Heyah?

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 03-02-2009, 16:44   

hmm.... fibi... o to chodzi... toż to wiedziałem, ale nazwane to było nie po mojemu : ).
Hrithik, z tego co mi wiadomo play też ciągnie od plusa :P .

(Heh, dzięki komuś kto dodał play do sondy... jestem jako jedyny kto używa play w tej sondzie... mój głos to 0% :D .)

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 03-02-2009, 20:29   

O a dla tych co chcieli ajfona:
http://pmg.soup.io/post/1...-w-cz-bluetooth

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 03-02-2009, 20:59   

Cała prawda o cacuszku od Jabłuszka. Miałem okazję pobawić się iPhonem i powiem szczerze, żadna rewelacja. Jak dla mnie to jest przereklamowana zabawka, która służy tylko i wyłącznie do bawienia się aparatem, dotykowym wyświetlaczem i słuchaniem muzyki. Poza tym, pisanie smsów to jedna wielka mordęga i napisanie jednej wiadomości zajęło mi więcej czasu, niż zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami 'telefonu'. Nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, ale jak dla mnie, to ten aparat nie nadaje się do codziennego użytku.

Mrówczasss 
Student

Wysłany: 03-02-2009, 21:54   

Miałem styczność z paroma telefonami dotykowymi i muszę stwierdzić, iż iPhone jest najbardziej intuicyjny. Chociażby spośród LG KU990
http://pl.lge.com/prodmod...0&model=NOTHING lub SAMSUNGA OMNIA
http://www.samsung.com/pl...ttext1_SGH-I900
iPhone zdecydowanie się wyróżnia. I owszem ma pełno bajerów nie wiadomo po co, ale tak to już jest z tymi nowościami. Gdybym miał jednak wybierać to stawiam na Jabłuszko.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 23-04-2009, 20:54   

Po tej bolesnej stracie przypominam Samsung f300 po 3 miesiącach, że tak powiem dość dosadnie "pierdolnął" śmiercią naturalną.
Zmieniłem sieć (na Play) i oczywiście zakupiłem nowy telefon.
Pocieszyłem się sprzętem od LG a mianowicie modelem kU990i Viewty.

Tym razem nie Allegro i 100% gwarancja na 2 lata.

ps. Muszę dokupić jeszcze słuchawki bo producenta chyba dotknął kryzys i nie wrzucił ich do zestawu. Orientuje się ktoś może ile mogą kosztować? Nie mówię tu tylko i wyłącznie o oryginalnych, chociaż te balanusją między 25 zł, a 30 zł.

Tak się prezentuje fon:

Oczywiście to druga wersja GaGaphonu, pierwszą był samsung ale zdehł.

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 23-04-2009, 22:22   

Hrithik, wybrałeś sobie bardzo fajny telefon. Bardzo dobrze się go trzyma, pisze sms'y także. Skąd wiem? Moja koleżanka z klasy go posiada, i już nie raz było tak że pisałem na nim sms'a lub dzwoniłem. Co go rożni od iPhone'a? Na pewno duży skok cenowy, jak również więcej chec telefonu, nie gadżetu! Naprawdę cacuszko, tak samo poleciłbym Samsunga Omnię gdyż jest świetnym telefonem, moja mama go ma i sprawdza się świetnie.
A propo telefonu, czy ktoś może wie czy warto kupić Samsunga Ultra Touch?
http://www.telix.pl/image...ung_s8300_1.jpg

Proszę o odpowiedź.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 23-04-2009, 22:25   

Kiba, ja ci samsunga z mojego doświadczenia odradzę.
A szczególnie te ze słowem "Ultra" w nazwie.

Zrobisz jak chcesz, może akurat tobie się poszczęsci.

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 23-04-2009, 22:27   

Wiem, wiem. mam akurat w posiadaniu samsunga. nie mogę na niego wrzucić zdjęć nawet, czy filmików.
Takie rzeczy to np. podstawa w SE!!

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 24-04-2009, 10:13   

Ja jestem zszokowany stanem polskiego rynku komórkowego. Połowa dobrych telefonów po prostu u nas nie istnieje !! Od roku chodze do do wszystkich operatorów i pytam o mojego ukochanego Sony Ericssona W980. Pragnę go, ale w naszym kraju seksu i biznesu zwyczajnie go NIE MA !! Kobieta w oświęcimskim PLUS GSM już przecząco kiwa głową, gdy otwieram drzwi. Telefon jest nie tylko ładny, ale posiada fajne wyposażenie. Nie mówie o aparacie, bo nie kupuje telefonu do robienia zdjęć. Tymczasem w Polsce go po prostu nie ma, a jak jest to pochodzi z Anglii i jest w większości używany, posiada obrzydliwe logo Orange, a ceny zaczynają sie od 1100 zł.
Chwilowo używam SE W910i. Nie jestem zadowolony, gdyż mam awersję do telefonów rozsuwanych. Generalnie nawet te z klapką mnie irytują, lecz sa już znacznie ładniejsze. Od prawie 3 lat zdzieram SE W810. Chyba jeden z lepszych głośników (lecz w porównaniu z W980 to nie stereo). Eh... :kawa:

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 24-04-2009, 22:15   

Menakure taka jest Polska.
To samo jest z Lg Ku990 Viewty, który w salonach zostaje zastąpiony niemal identycznym Ku990i. Jaka jest różnica? Wykrywacz uśmiechu, Zmiana Lampy Błyskowej, Stabilizacja Obrazu w Ku990i i brak akcesoriów tj. słuchawki, rysik (nie jest konieczny, co kto woli), kabel usb i oprogramowanie.

Niektóre telefony nigdy nie trafiły/trafią do naszych sklepów.
Dlaczego? Może tutaj te modele po prostu nie trafiają w target, albo nie opłaca ich się upchnąć w promocji. Najmniejszy wybór jest zdecydowanie w salonach Oragne, pamiętam, że moje wybieranie tam skończyło się jednak kupnem w Erze. Dla mnie teraz najbardziej atrakcyjny pod niemalże każdym względem jest Play (wcześniej Era). Plusa miałem kiedyś i jakoś nie przypadł mi do gustu - żadnej ciekawej taryfy i urządzenia też takie nijakie.

Ps. Przeraziły mnie ostatnio aukcje na Allegro, na których można zakupić Chińską podróbkę Iphone'a. Sprzedawcy reklamują to jako Iphone, ale wystarczy wpisać nazwę, a google prawdę Ci powie. Jednak kogoś niedoświadczonego da się nabrać ponieważ pudęłko też jest stylowane na to od Apple'a, a niektórzy allegrowicze takie zdjęcia porobią, że się ciężko kapnąć.

O to screen:

przykałdowa aukcja: http://allegro.pl/item608...im.html#gallery

ps. nie wierzcie w te burackie teksty :
Cytat:
"jest wierna replika iphone'a tylko ze jest poprostu mniejszy"
- to zwyczajna ściema.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 24-04-2009, 22:33   

Mnie jakoś nie kręci iPhone. Charakterystycznego w nich jest tylko to, że to są komórki na dotyk. Pisałem wcześniej, że mam Sony Ericssona, a kiedyś miałem nokie. Otóż wróciłem do noki na razie, ponieważ Sony Ericsson został zalany przez deszcz :( Ale w dzień dziecka dostanę nowszy model Sony Ericssona :) Wtedy miałem K300i.

Co jest Gość ;)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 24-04-2009, 22:38   

Łukasz, Iphone jest cały charakterystyczny. Nie tylko technicznie, ale ze względu na całą specyfikę działania. To jest mega zaawansowana technologia. I jeszcze jedno Iphone nie jest komórką. Trochę rozeznania zanim się wypowiesz.

:offtopic:
Ja na dzień dziecka już nic nie dostaję :niewiem: :( ;(

____
A jednak nie zdążyłem edytować. :/

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2009, 12:18   

Cytat:
Mnie jakoś nie kręci iPhone

W większości ludzie tak mówią ale kiedy mieliby możliwość dostania go za darmo to pragneliby go bardziej niż czegokolwiek w życiu :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 27-04-2009, 13:34   

Cytat:
W większości ludzie tak mówią ale kiedy mieliby możliwość dostania go za darmo to pragneliby go bardziej niż czegokolwiek w życiu

Ja korzystałem już z iPhona i szczerze powiem, że specjalnie nie przypadł mi do gustu. Już wielokrotnie mówiłem, że jestem osobnikiem starej generacji i byc może tutaj jest pies pogrzebany. Jednak mimo wszystko iPhon jest dla mnie zbednym gadżetem. Już chyba najbardziej przeraża mnie dotykowy ekran (moja siostra ma jakiegoś Samsunga czy LG z dotykowym ekranem i dostaję szału gdy widzę jak ona śmiga ponim tym rysikiem :o ). Nawet jeśli można w nim przeglądac strony internetowe to wolę wejść do kafejki. Muzkę odtwarzam zazwyczaj w przenośnym mp3. WięcKiba, ja należę do tej mniejszości, o której wspominasz.

Qaviera 
Student

Wysłany: 26-08-2009, 09:25   

Ja mam teraz Sony Ericssona c902 w Plusie na abonament ..

Hmm .
Zdjecia robi ładne, ale tylko w dzień. ( Z góry mówię, że mój poprzedni k750i ( to był telefon ;D ) robił bardzo ładne zdjęcia nie tylko w dzień :) . )
Wyświetlacz 320x240, ogląda się spoko filmy ;> , świetna głębia koloru. Powiem szczerze, że jest słabutki pod względem wytrzymałości. W sumie, te nowe telefony to chyba wszystkie takie są :fire: . Mam go jakieś 6 miesięcy, a biedny już mi się sam wyłącza. Jesli ktoś dużo pisze sesemesów, to nie polecam. Klawisze sa po prostu ciężkie do przyciskania w zawrotnym tempie ;> .
Telefon ten ma szybki internet ;D . Tzn ja korzystam z Mini Opery, więc 3-4 sekundy i strona jest załadowana. Nie ma latarki, ale można ją włączyć poprzez połączenie wideo o.O xdd ( tak tak, te konbinowanie .. ).
Ogółem fajnt telefonik . Polecam.

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 26-08-2009, 11:46 ]
Jakoś nigdy nie byłem przekonany do Sony-Ericssonów.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 06-09-2009, 20:02   

W końcu mam długo-oczekiwanego Sony Ericssona C902 :) Właściwie tego samego co Qaviera. Bardzo świetny jest ten telefon. Przede wszystkim ma mnóstwo opcji i robi dobrą jakość zdjęć. Nic w tym dziwnego, bo ma 5 mega pixeli. SMS'ów wcale nie pisze się ciężko. Wystarczy wejść w "opcje pisania", potem w "słownik (T9)" i wybrać opcję "wyłączone". Wtedy sms'y pisze się wygodnie :)

Co jest Gość ;)

Qaviera 
Student

Wysłany: 01-10-2009, 14:05   

Łukasz napisał/a:
Wystarczy wejść w "opcje pisania", potem w "słownik (T9)" i wybrać opcję "wyłączone". Wtedy sms'y pisze się wygodnie :)

Chodziło mi o przyciski, bo w porównaniu do k750i , troszkę ciężej się je naciska . Na t9 też piszę, bo uważam, że jest to szybszy i wygodniejszy sposób niż ABC .

Dobra rada : staraj się, by jak najmniej razy ci spadł na ziemię. Mój już się wyłącza, a o ładowaniu nie wspominam . To już chyba taka uroda SE ...
Narazie jest na gwarancji, więc tak ciężko tego nie przeżywam .. xd .

Odpowiedz do tematu