FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Underworld - rozmowy, spostrzeżenia, uwagi, pomoc
Autor Wiadomość
Nightbringer 
Nowicjusz

Wysłany: 15-12-2012, 13:44   

Wielkie dzięki TheZaack500 :D ale problem rozwiązany ! :D . Wczoraj za dużo było emocji i nie pomyślałem o oczywistym rozwiązaniu a tu dzisiaj po pięciu min. wszystko na swoim miejscu.

Jeszcze raz dziękuję TheZaack500.

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 04-02-2013, 15:07   

Mam problem , a że niesposub przeczytać wysztkich postów to zapytam teraz :) Miałem zainstalowane TRU na laptopie odintalowałem grę , a dziś przyszła pora zainstalować z powrotem a jest to nie możliwe gdyż - gra jest zainstalowana ? To raczej nie możliwe ponieważ katalogi są puste , mało tego wogóle nie istnieją ! Usunełem nawet pliki z rejestru , a problem nadal istnieje ;) Zebrzę o pomoc :)

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 04-02-2013, 17:08   

To ten błąd biegle na PL tłumacząc - "Instalator wykrył istniejącą instalację. Przed ponownym uruchomieniem programu instalacyjnego należy usunąć istniejącą instalację gry." Mam wersje ANG :D

cutek15 
Praktykant

Wysłany: 04-02-2013, 18:34   

próbowałeś usunąć pozostałości po starej grze w rejestrze? nie am żadnych plików gry w jakiś folderach itp.?

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2

K@t 
Spectre

Wysłany: 04-02-2013, 18:37   

Napisał przecież, że usunął zarówno wpisy z rejestru, jak i pliki :p Warto sprawdzić jeszcze przez panel sterowania (dodaj/usuń) czy nie ma jakichś pozostałości. Masz tylko jedną partycję na kompie?

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 04-02-2013, 18:45   

K@t, Partycje mam dwie :p C i E . TRU był na E .

K@t 
Spectre

Wysłany: 04-02-2013, 19:33   

Próbowałeś instalować na C, czy nadal to samo? Usunąłeś jeszcze plik z sejwami z dokumentów?

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 04-02-2013, 20:24   

Pliki z sejwami usunięte , ale na C zainstalwać nie mogą ponieważ : włącza się autorun tam jest opcja play i setup są dostępne ,ale nic się nie dzieje opcja Install jest niedostępna ;) Więc postanowiłem wejść na płytkę i uruchomić przez plik Setup po włączeniu tej opcji ukazuje się zdjęcie Lary walczącej z rekinem i komunikat który w PL podałm wyżej :) Co zmierza do tego że nie mam możliwości wyboru partycji a nawet dalszego postępu w instalacji która kończy się na wspomnianym komunikacie .

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 05-02-2013, 14:05   

Problem rozwiazany instalacją na innym pc i przeniesieniem plików na laptopa :) :offtopic:

BeBetka22 
Nowicjusz

Wysłany: 07-04-2013, 22:26   

Mam problem z przejściem gry ( mam nadzieje, że dobry temat wybrałam :/ ) . tóż jestem
Spoiler:
praktycznie po tym jak ostatni raz widzi Amande i skacze się po jakiś głazach, czy coś, w każdym razie w pomocy pisze, że trzeba rozwalić coś
i tu nie wiem gdzie wejść na dole nic nie ma tylko kościotrupy, a na samą góre wejść nie mogę, może ktoś wie jak przejść, choć nie pamiętam jak to wejście się nazywa bo ostatnio w to nie grałam...

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 07-04-2013, 22:31   

To jest ten moment gdzie Natla uderza w Amande jakąś kula ognia,fragment o nazwie "Brak czasu"? Bo szczerze to nic nie kojarze a Underworlda skończyłam po raz kolejny wczoraj ;) Moze jakis screen?

Freedom is life's greatest lie...

BeBetka22 
Nowicjusz

Wysłany: 09-04-2013, 19:16   

nie wiem nie pamiętam w weekend spojrze jeszcze raz na gre i napisze jakie to miejsce, no chyba, że wpadne na pomysł jak to przejść

luki12131993 
Nowicjusz

Wysłany: 26-02-2014, 17:32   

Witam mam problem z odpaleniem TRU.. gra włącza się normalnie do momentu kiedy mamy wybrać czy chcemy ztworzyć plik zapisu i gdy to robię wywala mnie do pulpitu i koniec.. nie wiem co zrobić... PC spełnia wymagania.. nowe stery wgrane oraz directx.. prosze o pomoc !!!!!!!!

Raptor 
Nowicjusz

Wysłany: 11-10-2015, 13:53   

Witam mam pewien problem z pozostałościami po grze Tomb Raider Underworld i nie można zainstalować gry. Ktoś wie co z tym zrobić :) ?

Odpowiedz do tematu