FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Glidos - super grafika w TR1
Autor Wiadomość
Ston Zephymosa 
Podróżnik

Wysłany: 17-03-2007, 21:25   Re: Super grafika dla Tomb Raider'a 1 i Glidosa

Zebius napisał/a:
Nie znalazłem tu na forum żadnej wzmianki na ten temat, więc pragnę poinformować, że Glidos od wersji 1.26 obsługuje tekstury wysokiej rozdzielczości, tworzone przez fanów TR.
Pod adresem:
http://www.resonantedge.com/trx/
znajduje się projekt stworzenia nowych tekstur dla całego TR1, na razie dostępne jest tylko menu startowe i pierwszy poziom (Caves). Pliki i instrukcję znajdziecie na powyższej stronce.
Po zainstalowaniu, gra wygląda super (zobaczcie porównanie na obrazku), szkoda że to na razie tylko jeden poziom.
Glidos kosztuje 10 dolców, jak się go nie zarejestruje to trzeba oglądać wielkie obracające się logo, ale good news jest taki, że logo pojawia się dopiero od trzeciego levelu, tak więc w upiększone Caves każdy może sobie pograć za darmo. :lol:
(stara darmowa wersja Glidosa nie obsługuje ulepszonych tekstur).
Niecierpliwie czekam na następne poziomy.

Chyba ja mam racje bo tutaj pisze ze od glidosa 2.6 obsluguje

AAAA sryy zle doczytalem obsluguje od 3.3 :/ Szkoda ze nie od 3.2

Taramiss 
Nowicjusz

Wysłany: 29-04-2007, 20:29   

wie ktos moze jak urochomic te textory w wysokiej rozdzielczosci na kartach voodoo bez glidosa?
voodoo obslugoje glide bezposrednio a i textury 256x256 nie sa dla niego problemem

Taramiss 
Nowicjusz

Wysłany: 30-04-2007, 21:59   

nadal czekam i prosze o pomoc
przy okazji ukazal sie joz glidos w wersji 1.36 czym sie rozni od 1.33?

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-04-2007, 22:01   

Z tego co wiem, to te tekstury można uruchomić tylko za pomocą Glidosa.

Glidos 1.36 jest przede wszystkim PŁATNY, ale posiada więcej opcji konfiguracji oraz obsługuje tekstury w wysokiej rozdzielczości.

Taramiss 
Nowicjusz

Wysłany: 30-04-2007, 22:03   

a czy jak wlacze glidosa na voodoo 3 to bedzie on chodzil z taka sama predkoscia czy bedzie strata przez emulacje w sumie niepotrzebna glida?

squallaz 
Nowicjusz

Wysłany: 24-06-2007, 11:05   

Posiadam Pełną wersję Glidosa Bez LOGA Mogę zasponsorować i podać jak ja zainstalowałem TR1 i UB pod Win XP z Glidosem :)

psvrobbo 
Nowicjusz

Wysłany: 28-04-2008, 02:27   

chetnie zaplace za pelna wersje glidosa oczywiscie w miare najnowsza- psvrobbo

DeadMan 
Nowicjusz

Wysłany: 30-10-2015, 17:36   

Wiem, że stary temat itp. Ale postanowiłem wrócić do pierwszego TR i niestety pixeloza troche odrzuca. Szukałem, szukałem i znalazłem. Glidos niestety płatny i z logiem. A mi się udało znaleźć na pewniej stronie pełną wersję z dodatkiem i ladnymi texturami. A dodatkowo instaluje się nGlide gdzie mamy możliwość między innymi ustawienia rozdzielczośći. Więc jeśli ktoś będzie potrzebował to się podzielę ;)

Odpowiedz do tematu