FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Amanda Evert & Jacqueline Natla
Autor Wiadomość
Ad@93 
Student

Wysłany: 23-11-2008, 22:38   Amanda Evert & Jacqueline Natla

Tego tematu nie było. Co sądzicie o nich?
Moim zdaniem Amanda wyładniała, lepiej się ubiera( :P ) i wogóle jest nieźle. Złagodzili jej wygląd przez "usunięcie" tatuaży. Natli lepiej chyba było w długich włosach, ale wreszcie coś zrobili z jej nosem ;) . Fajny "kombinezon".
A co Wy na ich nowe oblicza??

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 24-11-2008, 20:20   

Amanda wygląda lepiej niż w Legendzie. Dobrze, że usunęli jej tatuaże.
Natla też wygląda lepiej, ale jest bardzo wysoka. Oglądając filmik z Natlą, przy Larze wygląda jak jakiś gigant. Natla zawsze była wyższa od Lary, ale nie aż tak.

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 24-11-2008, 20:54   

Weź pod uwagę, że Natla sama w sobie człowiekiem nie jest, zwróć uwagę jak wysoka była w TR1. Jednak trochę zawiódł mnie jej wygląd w TRU, bardzo fajnie w Anniversary wyglądała z długimi paznokciami i włosami, więc szkoda, że i w TRU tak nie jest.

Co do Amandy, to miłe zaskoczenia, jedyne zastrzeżenie, to troszkę za duże usta (mieć usta większe od Lary to szczyt xD )

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 24-11-2008, 21:08   

Mnie Natla swoim wizerunkiem przywodzi na myśl film "Constantine" i postać Gabriela - szczególnie jeśli chodzi o ten ubiór - bo skrzydła to akurat niespecjalnie... Tak czy inaczej Amanda - jak dla mnie wygląda dziwnie - co prawda włosy nie wyglądają jak przesadzona ilość żelu, albo uformowany chełm ;D ale brakuje mi tatuaży - szczególnie, że tatuaże były symboliką, która w ruinach w TRU pojawia się nieustannie - więc wielka szkoda. Nie podoba mi się, to, że Natla nie ma już tych superowych, świecących symboli na skórze (bo i jest ubrana), bo były naprawdę świetne... No - skrzydła może i realistyczne, ale niepodobne do tych z Anniversary... Ale za to świetnie animowana i genialnie podłożony głos... Szczególnie gdy krzyczy z wbitym młotem Thora w łeb ;D :jumper:

Amanda Evert 
Praktykant

Wysłany: 25-11-2008, 16:47   

krtomb napisał/a:
Mnie Natla swoim wizerunkiem przywodzi na myśl
moją panią od RELIGII.
A w Amandzie tatuaże mi się podobały.Wolę żeby wyglądała jak black charakter(to były czasy jak Lara wstroju Amandy biegała po Croft Manor i strzelała do Alistera i Zipa z 'Ostrza Śmierci') :mrgreen2:

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 28-11-2008, 03:33   

Tonetti napisał/a:
Amanda wygląda lepiej niż w Legendzie.
w 100% się zgadzam, Natla też fajnie wygląda w tym kombinezonie (swoją drogą ciekawe jak go ubiera? może przez tą dziurę na plecach?? hehe w anniversary wydawała mi sie niska choć wyższa była od Lary, może to przez tą jej suknię, która wtedy miała na sobie :mrgreen2: ) no i przedewszystkim wielki szacun za świetnie podłożone głosy :mrgreen2: :mrgreen2:

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 28-11-2008, 13:36   

A moim zdaniem głupio że usuneli tatułaże Amandzie, fajnie z nimi wyglądała i podkreślało to trochę jej charakter. Chociaż własnie pomyślałam że były one wynikiem jej 'przyjaźni' z pupilkiem. No ale mniejsza, zabieg moim zdaniem w ogóle nie zrozumiały.

Zmiana Natli również nie w tą stronę co trzeba, fajny był jej garbaty nos, taki charakterystyczny. W TRA była bardziej demoniczna, a tu, gdyby miała białe skrzydełka to by wyglądała jak aniołek.

Ale, wszystko do przetrawienia, chociaż akurat te dwie postacie troche bardziej ciężkostrawne.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 28-11-2008, 14:15   

ninti napisał/a:
głupio że usuneli tatułaże Amandzie
jak dla mnie jej tatuaże były zbyt tęczowe, kolorwe...
ninti napisał/a:
fajny był jej garbaty nos
z tym się mogę zgodzić, ale reszta jest ok nawet lepiej, w końcu nie jest "kurduplastą" boginka :mrgreen2: :>

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 28-11-2008, 14:51   

ŁukaszMuział napisał/a:
ninti napisał/a:
głupio że usuneli tatułaże Amandzie

jak dla mnie jej tatuaże były zbyt tęczowe, kolorwe...

Tatuaże Amandy były tęczowe i kolorowe?? Aż się zdziwiłam gdy to przeczytałam. No to ja chyba w jakąś inną grę musiałam grać. Ja powiedziałabym że były one wręcz jednokolorowe -w odcieniach szarości, czasem któryś wyglądał jakby był podkolorowany w zależności od światła. Ale tęczy to tam napewno nie było.
Chyba już zapomniałeś jak to wyglądało. :)

Nowej Natli i Amandy nie miałam zamiaru oglądać. Ale o ile się nie mylę to połowicznie mi się to nie udało bo jeden z użytkowników ma Natlę w avatarze.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 28-11-2008, 15:30   

wiesz Asyenna jakoś ja nie widziałem aby Amanda miała szare tatuaże raczej niebiesko-różowo-fioletowo-czerwone wiec określenie,ze są tęczowe jest jak najbardziej na miejscu jakoś nie było to oznaka jej "mrocznego" charakteru.... :> nie twierdzę, że wygladało to głupio ,ale gdyby były jednego koloru moze były by bardziej charakterystyczne... :P jak dla mnie są zbyt "kolorowe" i już...

bro 
bro

Wysłany: 29-11-2008, 13:00   

Amanda mnie pozytywnie zaskoczyła. W TRL była strasznie bezbarwna, brzydka i miała te swoje tandetne tatuaże. W TR8 w końcówce waliła takie fajne teksty, że prawie się zakochałem :mrgreen2: . Mimo wszystko mam nadzieję że w TR9 już jej nie ujrzymy, bo chociaż zrobiła się całkiem całkiem to wolałbym nawiązania do postaci z klasyków, ewentualnie jakieś nowe ale nie na poziomie legendowych simów.

Natla trochę rozczarowująca. Wygląda jak wyjęta ze Star Treka, skrzydełka jej poszarzały i w ogóle taka jakaś...

Marzy mi się powrót Von Croya, te Crystalsowe postacie wciąż wyglądają jak simy. Takie przemalowane, przestylizowane i sztuczne.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 29-11-2008, 14:11   

bro napisał/a:
Amanda mnie pozytywnie zaskoczyła. W TRL była strasznie bezbarwna, brzydka i miała te swoje tandetne tatuaże.
nie tylko ja je za takie uważam :hehe: :mrgreen2:

$miki$ 
Nowicjusz

Wysłany: 29-11-2008, 21:57   

No no no, Amanda całkiem nieźle wygląda. Od razu zauważyłem że poruszają się jej włosy (przynajmniej płynniej niż w legendzie). Jeśli chodzi o Natle :> zdziwiło mnie że nie jarają jej się włosy. a tak to miała całkiem gfajny dresik xD

Pysia35 
Nowicjusz

Wysłany: 01-12-2008, 20:32   

O rany Amanda jest nie do poznania! I ma jakieś super moce! :mrgreen2: Natla też jest niezła. I te jej wielkie skrzydła... :P Podobno w grze nie będzie się z nią walczyć. Szkoda, ale to nic. Nawalczyłam już się z nią w TR Anniversary :fire:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 01-12-2008, 20:59   

Spoiler:
Trochę szkoda, że nie było walki Amandy z Natlą. Byłoby ciekawe.

tmerlin 
Praktykant

Wysłany: 01-12-2008, 21:21   

A ja mam pytanie troche z innnej strony, ale nawiązujące do tematu. Jak pamiętamy z TRA (lub TR1) Natla na poczatku nie miała skrzydeł. Wytworzyła je dopiero na "Atlantydzie". Ciekawe czemu teraz ma z powrotem te skrzydełka? No skórę tez ma inną ;) . Gdyby nie te skrzydełka to niezła była by z niej "laska".

Co do Amandy, fakt, wygląda o niebo lepiej niż w TRL.

Ale najfajniej wygląda chyba sobowtór Lary ;)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 01-12-2008, 21:49   

można się zgiodzić z tym, że Doppelganger fajnie się prezentuje, aż wracają wspomnienia gdy się grało w AOD, a nawiązując do tematu, szkoda, że Natli zrobili plastykę nosa ( ciekawe gdzie i za ile...joke), bo mi się podobał był charakterystyczny

jestem ciekawy co powiecie na wizerunki Amandy i Natli świeżo spod mojej ręki ( niedawno wysłałem, ale nie wiem kiedy je umieszczą na stronie)

lathspell20 
Podróżnik

Wysłany: 03-12-2008, 11:04   

Amanda i Natla, ehh....... te kobiety.

Amanda bardziej podobała mi się z tatuażami i w bardziej skąpym stroju, wyglądała jak prawdziwa niegrzeczna dziewczynka. Teraz jej aparycja złagodniała, ale wredny charakterek i opryskliwość na szczęście zostały :)
Natla pozostała wyniosła, ale wygląd zmienił się zupełnie. Rysy twarzy łagodniejsze, jakby bardziej ludzkie niż w TRA, a reszta ciała dość "anielska" :P skrzydła mogą być, ale jakieś takie bez wyrazu są. Brak szponów to ewidentna pomyłka :P
Spoiler:
I przy okazji Doppelganger - ahh, rewelacja! Naprawdę kojarzy się z mroczną Larą z AOD i bardzo dobrze, bo świetnie tu pasuje. Ta postać to strzał w dziesiątkę.

scorpia 
Nowicjusz

Wysłany: 03-12-2008, 12:46   

Jak dla mnie to postać Natli jest już mocno naciągana ileż można wracać ciągle do tego samego (ja Natlę pogrzebałam w 1997r), może w następnej części TR zaliczymy "codowny" powrót szalonego doktorka z TR3 i będziemy szukać dla niego sztyletu Xian :> Postać Amandy jest natomiast jak najbardziej zrozumiała jako kontynuacja Legendy ofkors :)

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-12-2008, 09:32   

Jak narazie jeszcze nie spotkałam się z Amandą ani Natlą. Ale dotarłam właśnie do
Spoiler:
rękawicy Thora i spotkałam się z pomocnikami Amandy. Gdy usłyszłam "Pozdrowienia od Amandy Evert" to pomyślałam sobie że coś za małą nauczkę dostała w TRL.

Cóż, mam tylko nadzieję że ten wątek zakończy się w TRU już na dobre. No ileż można wracać do przeszłości. :P

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 06-12-2008, 14:06   

Asyenna napisał/a:
No ileż można wracać do przeszłości.
przecież grzebanie w przeszłości to Lary praca choć przyznam, że mogliby ich burzliwy "związek" zakończyć hehe

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 08-12-2008, 21:12   

Jeszcze wracając do Natli. Na lekcji polskiego, przyszło mi coś do głowy. W ostatniej scenie
Spoiler:
Lara rzuca w Natlę młotem, a ta trafiona wpada do Eltiru

Jak dowiadujemy się podczas rozgrywki osoby, które wpadną do niebieskiej mazi, przemieniają się w thralle i stają się strażnikami Valhalli czy innej Xibalby. Więc, kto wie czy może
Spoiler:
Natla nie stanie się najpotężniejszym thrallem i jeszcze o niej usłyszymy w przyszłym TR
.
Co sądzicie?

Lord Richard 
Student

Wysłany: 08-12-2008, 21:22   

kluz_kaa, Raczej wątpie by tak się stało. Z dwóch powodów:

1: Bo myślę że to już koniec z serią fabuły od TRL-TRU. Matka Lary wpadła do tej mazi (ba przez Larę) Więc będzie kompletnie nowa fabuła

2: Bo lara gdy spadała do wody nie zamieniała się w Thralla no nie???

To tyle od mnie wypowiedzcie się też na ten temat.

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 08-12-2008, 21:44   

Lord Richard napisał/a:
Bo lara gdy spadała do wody nie zamieniała się w Thralla no nie???

A chciałoby ci się czekać, aż Lara zamieni się w thralla? Skąd wiesz, jak długo ten proces trwa xD Poza tym byłoby to bez sensu, żeby za każdym wpadnięciem miała się zamieniać w thralla i potem gra łaskawie stwierdzi, że jednak w tej postaci to się już świata nie da ratować :P

Spoiler:
Wracając do Natli, to wydaje mi się, że zabiło ją już samo uderzenie młota.. w końcu według mitów to Mjolnir był w stanie zabijać bogów... A jak to jest z wpadaniem zwłok do eitru, to ja nie wiem xD

maax_87 
Podróżnik

Wysłany: 08-12-2008, 22:18   

swoją drogą to
Spoiler:
lecące gruzy zasłoniły szczegóły końca Natli. Lara rzuca młotem a Natla w bólu i cierpieniu wpada do Eltiru. Poprzednio wpadła do lawy i wyglądała całkiem dobrze, więc kto wie. Z kolei fakt, samo uderzenie młota pozbawia boga życia. Może Lara nie trafiła.
Wyobraźnia jest jednak nieograniczona :)

Odpowiedz do tematu