FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyspa Jan Mayen
Autor Wiadomość
Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 31-12-2008, 16:02   Re: Dotyczy łańcucha

remi451 napisał/a:
Łańcuch porusza się w przeciwnym kierunku.Przejść go zawieszony na rękach ,czy po łańcuchu ? Poruszanie Laury przyspieszyć klawiszem W ,czy shift ? U mnie jakoś nie działa.Dzięki za każdą podpowiedź.

Przyśpiesza się wciskając rytmicznie klawisz ,,e'' . Ten temat poruszony był kilka postów wcześniej.

remi451 
Nowicjusz

Wysłany: 31-12-2008, 16:22   Lara a Laura

janek04 napisał/a:
Mozesz go przejsc na zawieszonych rekach ale musisz uzyc przyspieszacza bo bez niego ani rusz a i nie Laura tylko Lara :fire:

Dzięki za podpowiedź.Ale dla innych nie mogących przejść po ruchomym łańcuchu podpowiadam: klawisz "E" pulsacyjnie i po kłopocie.
janek04 nie obruszaj się.Przeszukaj internet a znajdziesz też imię które użyłem.

bboytasman 
Nowicjusz

Wysłany: 04-01-2009, 21:45   

zabiłem jakiegoś wyrosnietego ogra i nie mam pojecia gdzie mam isc dalej . do góry jeżdzą 2 windy ale na nie sie nie da wskoczyć ;/

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 04-01-2009, 21:51   

bboytasman, musisz podejść do kamienia po lewej stronie i stań przy ścianie tuż obok tyłem do niego. Kiedy zjedzie na dół użyj odbicia i wskocz na niego. :)

Cola 
Nowicjusz

Wysłany: 15-01-2009, 19:54   

Ej takie mam pytanko gdzie jest relikwia (jak a lubię te małe kulk :mrgreen2: i ^^ ) ?????? :??: :??: :mrgreen2:

Szynszyl 
Podróżnik

Wysłany: 15-01-2009, 20:31   

Cola, odpowiedź na to pytanie została udzielona już na poprzedniej stronie tematu (z resztą istnieje oddzielny temat o relikwiach). Może warto by było zerknąć na poprzednie posty?

Luthien napisał/a:
Na Wyspie Jan Mayen relikwia znajduje się za jedną z kamiennych ścian. Na pewno w czasie błądzenia po tym labiryncie zauważyłeś dwie, przypominające wrota kamiennie ściany. Za jedną z nich znajduje się artefakt, a za drugą relikwia. Aby się do nich dostać musisz użyć drążka leżącego na ziemi pod koniec labiryntu i umieścić go w ścianie, co z kolei uruchomi czasówkę Powodzenia.

karolinake 
Student

Wysłany: 27-01-2009, 19:04   

ja mam problem maly jestemw sali z tymi mlotami i...no wlasnie tutaj zaczyna sie klopot,skacze na te pierwsza kolumne co czas zwalnia a potem na druga i ta druga sie nie zawala a pod lara jest taki dlugi srebrny kijek ...hmm moje pytanie co DALEJ?????? nie wiem gdzie skoczyc...probowalam wlasnie na koniec tego srebrnego kijka i zjechalam na dol ale tam nic nie ma;/

Matteusz 
Podróżnik

Wysłany: 27-01-2009, 20:41   

karolinake, http://pl.youtube.com/watch?v=q5Z7a5TMZOc <- - moze to pomoze. Chwila w You Tube :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Sam juz dokaldnie nie pamietam tego lvl (najgorszy w calej grze) wiec odwoluje sie do filmiku.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 27-01-2009, 20:45   

Jak czas zwalnia i Lara zaczyna się zsuwać, to trzeba skoczyć przed siebie. Potem przesunąć na lewo i opuścić niżej na metalowy drążek. Przesuwamy Larę na koniec tego drążka i znów opuszczamy się niżej, tym razem na pochylnię. Z pochylni skok na równoważnię i dalej przed siebie, a potem po gzymsach na górę :)
Mam nadzieję, że niczego nie namieszałam ;)

EDIT:
Matteusz, uprzedziłeś mnie :P

karolinake 
Student

Wysłany: 28-01-2009, 18:59   

no dzieki hehe PRZESZLAM CALUTKA GRE DZISIAJ!!! To jest zarabisty minus......strasznie krotko trwala :(

No ale nic........trudno sie mowi.....moze kiedys przejde raz jeszcze jak zapomne co i jak :P

Z drugiej strony nawet mi sie zakonczenie podobalo :mrgreen2:

JUZ CHCE NASTEPNA CZESC :D
Tylko tym razem moglaby byc o wiele dluzsza .............

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 29-01-2009, 11:34 ]
a Twoje n-kropki trochę krótsze. Normalniej proszę pisać.

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 27-02-2009, 16:36   

A ja jeszcze gry nie mam i pewnie przez kilka miesięcy będe zmuszona przechodzić Lare jedynie na Youtube. :P (spokojnie, nie jestem az tak głupia, zeby zepsuć sobie taką wspaniałą zabawę jak TRU). Walhala jest na wyspie Jan Mayen? Oglądałam filmik i trochę się zawiodłam, bo w mojej potężnej mitologii nordyckiej Walhala jest przedstawiona jako raj i wnętrza w ogóle nie pasują do tych przedstawionych na trailerze. No, ale nic. Jak dostane grę i coś na czym będe mogła ją uruchomić to będę mogła pewniej się wypowiadać :) .

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 09-03-2009, 19:25   

Ja chyba jestem najgłupsza z was wszystkich :( Doszłam do tych młotów, przeszłam to co opisuje Madziula 3 posty wyżej, no i dalej klapa. Jestem na jakimś tam kawałku pogłogi, mogę z niej doskoczyć po kolejnego kawałka, tam gdzie jest pomieszczenie z niebieskim płynem. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi :) Aha, linki na YT nic mi nie dadzą coś mi się zacina, nic nie można oglądać. :pozdro:

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 06-04-2009, 22:06   

w razie co, jakby ktoś chciał to mogę wysłać na maila gotową solucję - autorską - do TRU z Wyspy Jan Mayen - wszystkie sekrety itp ;D

Sharpay 
Nowicjusz

Wysłany: 01-06-2009, 19:50   

hej pomocy mam problem!jestem aktualnie na tym kawałku podłogi gdzie zabiłam białego pająka, w tej komnacie co się kołysają te wielkie młoty. i nie wiem gdzie mam przeskoczyć. pomuszcie!!!!!!!prpszę ;( ;(

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 01-06-2009, 19:57   

Załącz screena bo w tym levelu jest wiele miejsc w których mało kto wie gdzie przeskoczyć.

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 01-06-2009, 20:16   

http://www.youtube.com/wa...e=related&pos=0

Tu masz dokładnie cały poziom, spokojnie możesz znaleźć moment w którym się znajdujesz i iść tak jak w filmikach. :)

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

ikaxx 
Nowicjusz

Wysłany: 06-09-2009, 10:51   

Cześć ;) )
Przeszłam grę do Jan Malen do młotów, ale odinstalował mi się system i wszystko się usunęło...
Czy istnieje możliwość pobrania sav'ów i grać od tego momentu, w którym przestałam ?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-09-2009, 11:10   

ikaxx, zajrzyj do tego tematu: http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1786
save'y są też na tej stronie: http://www.tombraiders.ne...e/TR8saves.html :)

bodzia333 
Nowicjusz

Wysłany: 06-09-2009, 19:26   

Ja przeszłam grę 4 razy, ale dopiero za trzecim razem zaczęłam szukać reliktów. Zebrałam 6 sztuk , tylko nie wiem gdzie szukać sekretów. W jednej części zebrałam wszystkie, a w pozostałych brakuje mi po kilka sztuk.

Go_To_Sleep 
Nowicjusz

Wysłany: 12-09-2009, 15:54   

Witam. W związku z problemem z zakończeniem poprzedniej części (brak dzwigni ustawiającej trzecią wyskocznie w drodze powrotnej, po zdobyciu pasa thora) poszukuje save'a z samego początku części wyspa jan mayen, lub z samego końca poprzedniej części.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-09-2009, 16:00 ]
Następnym razem proponuję szukać rozwiązania jednego problemu w jednym temacie :)

Witaj na forum!

POŁĄCZONE

Napisałem w dwóch tematach, tylko ze względu na to, że istniały dwa możliwe rozwiązania :)

emis1369 
Nowicjusz

Wysłany: 22-11-2013, 12:34   

Witajcie.Mam rowniez ten problemas z tymi lancuchami poruszajacymi Sie w odwrotna strone...i moje pytanie brzmi: ktory przycisk na padzie ps3 odpowiada klawiszowi "E"

emis1369 
Nowicjusz

Wysłany: 22-11-2013, 12:39   

Ok Juz wiem trojkat.

Odpowiedz do tematu