FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bugi w grze
Autor Wiadomość
Matteusz 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2009, 14:50   

Przepraszam za off-topa ale... dlaczego TRU Fly jest do wersji DEMO natomiast do oryginała juz nie ? Gdy go włączam w pełnej wersji jest napisane ze TRU Fly nie odnalazł uruchomionej gry... Czy nie dałoby się napisać TRU Fly do pełnej wersji ? Sa ludzie ktorzy mogliby zmienic np sciezke docelowa aby odnajdywalo gre...

PS. przepraszam ze napisalem tutaj ale nie bede tworzyl osobnego tematu,

BeBe44 
Student

Wysłany: 13-02-2009, 15:31   

Ja zaobserwowałam coś takiego, gdy Lara wisi na drążku wyjmuję pistolet i zmieniam położenie kamery to ona automatycznie przekłada go do drugiej ręki i w tym momencie Larze znika pistolet z kabury po tej stronie do której przełożyła pistolet a wcale go z tej kabury nie wyjmowała. Zauważyłam również w ostatnim poziomie ''out of time'' następujący bug gdy Lara jest przy tych pionowych ścianach (gdzie trzeba się od nich odbijać na samym dole ) na kamieniu jest skarb ja go próbuje zebrać to Lara odprawia jakieś tańce i przez pare sekund 'zbiera ten skarb' (gram na xboxie). Nie przeszkadzało by mi to ale wtedy się trzeba śpieszyć a nie poświęcać tyle czasu na zbieranie sekretu... I kolejny już ostatni bug występuje w lvl morze arktyczne gdy Lara
Spoiler:
wychodzi z wody i znajduje się w tym pomieszczeniu do którego wlatuje Natla i 'otwiera' drzwi. Tam trzeba powybijać te trolle i thrale
ja je wybijam i nagle głowa jednego skaka od dołu do góry, na szczęście nie zawsze pojawia się ten bug. Znalazłam tylko 3 i to nie są aż tak bardzo rażące błędy wg mnie, oceniam tą część za bardzo dobrą :)

Saku192 
Student

Wysłany: 13-02-2009, 19:59   

Ja miałam tak że nad morzem arktycznym(na początku) to tam leżał w wodzie ta renkawica co Larka ją zostawiła (chyba:) )
Znalazła ją w Manor Croft i zostawiła nad morzem arktycznym ;) Trudno w to uwieżyć bo póżniej ją miaŁa!

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 13-02-2009, 20:56   

Saku192 napisał/a:
to tam leżał w wodzie ta renkawica co Larka ją zostawiła (chyba:) )

Że niby jaką rękawicę Lara gdzieś zostawiła? Może jakiś screen?

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 21-02-2009, 16:57   

Miałem dziwnego buga w Jan Mayen. Kiedy schodziłem z tej obracającej się konstrukcji, w połowie drogi na ziemię Lara mi wyparowała, zostało tylko światło rekawic. :|
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 22-02-2009, 14:37   

Naprawdę ciekawe :o . Ja ostatnio jak przechodziłem od nowa grę, to w Croft Manor, gdy huśtałem się nad palącymi się schodami, rozhuśtałem się ile Lara mogła i bach Lary nie ma. Linka była w tym miejscu, gdzie zniknęła Lara, była napięta i jak by urwana przy końcu. Obracam kamerą i nic. Posiadam angielską wersję. Jeszcze nigdy się z takim czymś nie spotkałem doprawdy. :!!: Screena niestety nie dam, bo na komie z grami nie mam neta a pendrive'a mam zapchanego.

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 22-02-2009, 23:18   

Po przejściu podziemi Croft Manor zdarzył mi się taki oto błąd: przesuwam dźwignię i lukam do wnętrza piwnicy, gdzie, choć jeszcze nie doszło do wybuchu, widać dym pod sufitem, a przejście po lewej jest zasypane i nie ma ognia. Standardowa sytuacja gdy przechodzę TRU, ale tym razem przekroczyłem próg i filmik się nie włączył. Nie było także muzyki, a dziura w korytarzu przed głównym holem była wyżłobiona przez walący się sufit zanim tam dotarłem. Wszystko wyglądało tak jakbym już przeszedł ten level.
Gdy już wskakiwałem do pokoju z komputerami, oczywiście jak zawsze na główkę, to sekwencja filmowa troszkę się spóźniła i Lara zdążyła się połamać wydając ten śmieszny dźwięk zgniatanego misia-piszczałki :hehe: . Filmik mimo wszystko wystartował.

ouroboros 
Podróżnik

Wysłany: 25-02-2009, 12:12   

Mi, podczas grania w "treasure hubt" ku mojemu zdziwieniu pojawily sie dwa motory (jeden motor czekal juz przy wejsciu do podziemi) oraz pajaki.A wydawalo mi sie,ze w tym trybie nie powinno byc wrogow :) Dodajac, nie moglem wjechac do podziemi, poniewaz byla tam niewidzialna sciana . o .

kilka screenow zalaczam .

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 25-02-2009, 20:44   

To ja pokażę przypadkowy bug w ostatnim poziomie. Lara w ścianie :hehe:

Co jest Gość ;)

Mai 
Podróżnik

Wysłany: 01-03-2009, 12:34   

Niesamowite zdolności akrobatyczne sobowtóra Lary nigdy nie przestaną mnie zadziwiać :D (i to nie jest pojedynczy przypadek, sobowtór ZAWSZE w tym momencie ma takie powyginane nogi, u innych też):

http://i211.photobucket.c...jcia-0050-1.jpg
http://i211.photobucket.c...Zdjcia-0052.jpg
I jeszcze taki mały bubel: na sekundę po rozbiciu szyby przez Larę, ta szyba znika, a chwilę potem pojawia się już potłuczona.
http://i211.photobucket.c...Zdjcia-0053.jpg

k_aszka99 
Nowicjusz

Wysłany: 01-04-2009, 14:29   

ello. mam male pytanko i prosbe.
czy mogl by byc ktos tak mily i sprawdzil jaki numerek pliku fmodex.dll ma na dysku ze uruchomila sie gra?? sciagalam rozne wersje tego pliku i nic. Baaaaardzo prosze!!
Z góry dziekuje!!

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 01-04-2009, 14:51   

k_aszka99, ja mam wersję 0.4.16.9. Jesteś pewna że to wina tego pliku? Spełniasz wymagania TRU?
A co chcesz odpalić -demo czy pełną wersję?
A gra napewno jest legalna? Czy to aby nie pirat? :>

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 08-04-2009, 10:56   

Włączyłem sobie dzisiaj TRU, od tak, żeby się zrelaksować, załadowałem jeden z moich ulubionych poziomów i co zauważyłem? Na tonącym statku Amandy jest fragment, gdzie w QTE musimy ominąć spadające, palące się beczki i inne śmieci. Otóż, strzeliłem w nie najpierw i co się stało? Zobaczcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=XL6p9zsqb_0

Wybaczcie, że nie ma dźwięku, lecz nie wiedząc czemu Fraps mi go nie nagrał.

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 08-04-2009, 21:03   

http://www.youtube.com/watch?v=6YKhSL8mQus
http://www.youtube.com/wa...feature=related
A jednak można zwiedzać ogród CM w TRU :D :P
Przy okazji, czy ktoś może wie jak to zrobić? :hehe: :p
Mi udało się tylko biegać po ogniu i nie spalić. (Niekoniecznie ze wstydu :P )

Pozdrawiam

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 08-04-2009, 22:23   

Przeczytaj opis drugiego filmiku, tam jest link do SCU :) Sama za chwilę wypróbuję :D

EDIT:
Już mi się nie podoba. Mam grę w wersji 1.1 a mimo to wywala mi komunikat, żebym zainstalowała patcha :|

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 09-04-2009, 01:08   

Gram sobie na swoim Xbox'ie i jakoś żadnego z tych bugów - poza znikniętą Larą w wyspie Jan Mayen - że nagle widzę świecący ekwipunek i nie widzę postaci - nie widziałem. Ostatnio jednak - że jestem wścibski, postanowiłem sobie zwiedzić okolice Helheimu. Po przepłynięciu nad Kanionem - po prawej od mostu zwodzonego - prąd, który pcha nas w grywalną część planszy jest słabszy - jak płynę uporczywie pod prąd ze sprintem (delfinkiem) to w końcu udaje mi się przebrnąć. Wtedy też nagle... Woda się kończy, a Lara opada na dno. Teraz można spokojnie pobiegać po dnie Morza Arktycznego. Jeśli jednak dojdzie się do końca - wielki ukłon w stronę buga Core Design z AOD - Lara sobie spadaaa i spaaaaadaaaaaaaaaa i spaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaa.............................

mati240397 
Nowicjusz

Wysłany: 12-04-2009, 17:17   

ej ludzie u mnie było bardzo dużo bugów zero pająków , czerwonych jaszczurek i nietoperzy i rekinów. poziomy były inne i w-ogóle jak wyszła z wody to nie ociekała a na recenzji pisało że będzie

wkurzyło mnie to

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 12-04-2009, 17:38   

mati240397 napisał/a:
ej ludzie u mnie było bardzo dużobuguw zero pająkow , czerwonych jaszczurek inietoperzy i rekinów poziomy były inne i wogule jak wyszła z wody to nie ociekała a na recenzji pisało że bedzie

wkurzyło mnie to

Dostałeś na to odpowiedź w innym temacie:
bobonton2 napisał/a:
Bo grasz na PS2. Na tej konsoli wersja TRU jest niemiłosiernie poobcinana i brakuje wielu elementów. Widocznie usunęli nawet przeciwników w kilku lokacjach.

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 13-04-2009, 14:26   

mati340397, ps2 to nie konsola next genowa... może Ci brakować kilku rzeczy, ale dodam do tego, że moim zdaniem twórcy TR:U już nie starali się nad wersją na ps2, jak to było w przypadku TR:A czy TR:L, że nie było prawie różnic z wersją na pc.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 13-04-2009, 14:50   

A u mnie na X-ie w Jan Mayen niespodziewanie odblokował się Speed demon III (Valhalla Maze). A najciekawsze jest że wcale nie przejeżdżałam tego kawałka szybko a wręcz odwrotnie zatrzymywałam się co chwilę i zbierałam wszystko po drodze.
A teraz mam problem z innymi speed demonami bo muszę na nowo wszystkie 3 przejść.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 21-04-2009, 00:06   

Natrafiłem na taki bug, grając dzisiaj w TRU. Po zastrzeleniu wszelkich nietoperzy Lara zaczęła machać rękami a po wszystkim pojawił się problem z lewym
Spoiler:
sutkiem

[ Komentarz dodany przez: e_g: 21-04-2009, 16:16 ]
Lara is using Piercing Nipple!

Critical Hit!!!

Player recieved 255 damage!
Player fainted.
F L A W L E S S Victory!

PietroX 
Nowicjusz

Wysłany: 21-04-2009, 16:52   

Boże, Menkaure, ZADŁAWIŁEM SIĘ ŚLINĄ JAK TO ZOBACZYŁEM O_______O
Jak się zacząłeś ruszać to nadal ten
Spoiler:
sutek

tak latał czy zniknął? O_O

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 21-04-2009, 18:40   

Hehe :D Był tak długi, że sięgał mechanizmu zagadki.
PietroX napisał/a:
Jak się zacząłeś ruszać to nadal ten sutektak latał czy zniknął? O_O

Cały czas był zaczepiony w jeden punkt (usytuowany gdzies nad obiektem z 4-ma wajchami)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 21-04-2009, 18:49 ]
Zaczepny ten Twój sutek!

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 09-05-2009, 22:28   

Znajdź brakujący element na obrazku :) .

Spoiler:
Ostatnio grałem sobie w TRU na x-e i nagle, nie spodziewanie, z zaskoczenia znikła mi Lara ;(

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 10-05-2009, 16:38   

Znalazłem ostatnimi czasy w internecie ciekawy obrazek:
http://s654.photobucket.c...urrent=u2_5.jpg

Odpowiedz do tematu