FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR1 Gold, TR2 Gold, Times Level
Autor Wiadomość
lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 18-08-2010, 16:12   

no to po goldzie ;P heheh całkiem szybko mi to poszło ;) średnio 30 min każdy lvl :)
Grało mi się bardzo przyjemnie, aczkolwiek myślałem ze będzie większa rozruba.
Tak oszczędzałem na amunicji że zostało mi 900 naboi do uzi 500 naboi magnum i 30 naboi do Strzelby ;)
Dostajemy za darmo 4 dodatkowe levele więc nie ma co narzekać! dla mniej doświdaczonych graczy może stanowić jakąś trudność poziom rozrywki.
bla bla jest to najgorszy dodatek. nie ma się z czym spierać. Ale i tak fajnie że Core pomyślało o fanach, bo przecież mogli nie robić czegoś takiego!
oceniam 6/10

Arkady 
Nowicjusz

Wysłany: 18-11-2010, 14:43   

Zaraz, jak to w ultimate edition nie ma TR3 gold? Ja mam zakupioną wersję TR ultimate edition (z tego co pamiętam to chyba 70zł w saturnie) i jest w niej dodatek do TR3.

Co do TR1 gold to przeszedłem ale bez większego uśmiechu na ustach. Trudna i momentami denerwująca nie mówiąc już o tym, że się ciągle gubiłem. (ale to chyba już moja wina:D )

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-11-2010, 15:13   

Były dwa Ultimate Edition - pierwsze ukazało się po premierze AoD i nie zawierało dodatku do TR3.

esemzwany 
Nowicjusz

Wysłany: 30-12-2010, 16:31   

Moi drodzy, chciałbym poprosić Was o pomoc. Mam następujący problem z Tomb Raider 2 Gold.
Jestem niedaleko końca levelu Furnace of the Gods i próbuję przejść przez tę bramę (obok miejsca, gdzie trzeba było wsadzić ten klejnot, żeby się otworzyła) i nie mogę przez nią przejść, tak jakby była tam niewidzialna ściana. Postanowiłem znaleźć więc jakieś save'y do następnego levelu - znalazłem, ale nawet nie wiem w którym folderze je umieścić, żeby działały jak należy (próbowałem już chyba we wszystkich). Jednym zdaniem - proszę o pomoc ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 28-01-2011, 22:13   

Dla ciekawskich - strona Phila Campbella (jednego z autorów leveli do wszystkich trzech Goldów) oraz szczegóły dotyczące anulowanego Tomb Raider 4 Gold:

http://www.philcampbellde...ry/tomb_raider/

Wprawdzie niektóre z tych informacji krążyły po sieci od dawna, ale nie jestem pewien, czy ktoś tu linkował już do "źródła" ;-)

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 29-01-2011, 00:13   

Jestem zszokowany. :O Ten Gold brzmi po prostu fantastycznie. Szkoda, że go w końcu nie zrobili. Z chęcią pobiegałbym po Nowym Orleanie, pewnie dlatego bo niedawno skończyłem czytac Wywiad z Wampirem i jeszcze nie przestałem się nim podniecać. Jednak najbardziej intryguje mnie sama końcówka Golda:
Cytat:
..or, in a dramatic Dark Knight – like move, and in a wonderful marketing coup – Lara ends the game aged 14, is reinvented, and thus has plenty of time left for further adventures…

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to odebrać. Czy mam przez to rozumieć, że martwa Lara zostaje przywrócona do życia jako młoda Lara? I co dalej?
Tak czy siak bardzo dobra lektura, miło wiedzieć, że miał być Gold do TR4, a jeszcze milej wiedzieć jaka miała być fabuła. ;) Przyjemna ciekawostka na koniec dnia. :p

(--AGATA--) 
Praktykant

Wysłany: 29-01-2011, 02:33   

To się nadaje na newsa na główną stronę i fajnie by było gdyby Ktoś to
przetłumaczył bo u mnie z angielskim to tak jak u tej zwyciężczyni z top
model a tłumacz google się nie sprawdza.Jeszcze lepiej by było gdyby Jakiś
zdolny level Maker postarał się stworzyć takiego nieoficjalnego golda,opis
poziomów jest więc o połowę roboty mniej(napisał to ktoś kto z level editorem
ma tyle wspólnego co baletnica z kulturystą).Mam nadzieję,że nie zostanie to
odebrane jako bezczelne żądanie,tak tylko se... :) :pozdro:
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-01-2011, 10:35   

Agata, taki custom już powstał :) -> KLIK!

Przetłumaczenie całości to nie jest zły pomysł, zobaczymy.

(--AGATA--) 
Praktykant

Wysłany: 29-01-2011, 10:57   

I pomyśleć,że ja w to grałam.Dzięki K@t :D przepraszam za krótkiego posta

[ Komentarz dodany przez: Integral: 29-01-2011, 19:05 ]
Ależ proszę, zapraszamy ponownie!

[ Komentarz dodany przez: K@t: 29-01-2011, 19:39 ]
Lol? :D
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 31-01-2011, 11:46   

Mam problem z instalacją "Tomb Raider - The Times Exclusive". Jak chcę zainstalować to wyświetla się coś takiego http://img198.imageshack....xclusivethe.jpg Nie wiem o co chodzi, ale będę wdzięczny jak ktoś temu zaradzi :)

EDIT
Ok. już sobie poradziłem :D Wszystko działa bez zarzutów :matrix:

Co jest Gość ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 31-01-2011, 12:09   

Ale chyba jednak warto byłoby podać rozwiązanie problemu dla przyszłych pokoleń :p

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 06-02-2011, 16:15   

Mam problem z lvl-em Nightmare in Vegas z TR2 gold. Otóż Lara ma na głowie swój własny tyłek... a kiedy próbuję wyjąć broń, zaczyna wywijać rękami, trzymając wcześniej wspomniany tyłek w jednej z nich :( oprócz tego w menu brakuje kilku pozycji. No i przy próbie wczytania zapisu z tego lvl-u wywala do windowsa.

Szukałam rozwiązania na forum i nawet znalazłam kilka postów opisujących ten problem, jednak nie znalazłam żadnej konkretnej odpowiedzi.. tak więc byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 06-02-2011, 17:04   

Kilka dni temu skończyłem tego Golda i miałem ten sam problem - niestety, nic nie pomogło i dałem sobie spokój.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 06-02-2011, 18:17   

No nic, za kilka dni wracam do domu, więc będę jeszcze próbowała grać tam, na innym kompie ;)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 20-02-2011, 16:37   

ANULOWANY PROJEKT TOMB RAIDER 4 GOLD

http://www.laracroft.pl/tr4gold.htm
:)

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 20-02-2011, 21:43   

No i bardzo dobrze :p Nie byłem za tym żeby Gold do czwartej został wydany. Zresztą dodatkiem jest przecież The Times Exclusive :D

Co jest Gość ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 20-02-2011, 22:04   

The Times nie jest żadnym dodatkiem.

A sam Gold byłby na pewną świetną grą - jakość dodatków do klasyków była coraz wyższa z każdą odsłoną.

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 24-08-2011, 21:59   Zainstalowałem TR II Gold. :-)

Właśnie sobie zainstalowałem TR II Gold. Teraz jestem przy pierwszym poziomie i sztrzelam do panter. :)
Gra mi się bardzo dobrze, niezły dodatek. I takie małe pytanie :??: :
Jak wyglądają sekrety w tym dodatku? Nie chciałbym ich przegapić, a w grę gram dopiero od kilku minut. :p

K@t 
Spectre

Wysłany: 25-08-2011, 09:03   

Złote monety, złota czaszka i złote sztabki. Podobnie jak w samym TRII - trzy sekrety na level. Skoro strzelasz do panter, to już przegapiłeś już jeden. Sekrety w Golden Mask to jedne z lepiej ukrytych znajdziek w serii.

Kerbi25 
Student

Wysłany: 25-08-2011, 09:16   

GeBeT, sekrety w TR2 Gold to złota czaszka, monety i sztabki. Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;) Kiedy ja grałem, nie znalazłem tylko dwóch lub trzech. Najgorzej jest pod koniec gry.

K@t, moim zdaniem są proste :p Przyznaję się, że jakieś 2 sekrety znalazłem przypadkowo, bo wszedłem w "złą" drogę. Zresztą - ja mam tak, że jak wybiorę jedną z kilku [dróg], a potem nie można się z niej cofnąć, to wracam się save'em i sprawdzam pozostałe opcje :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 25-08-2011, 09:20   

Cytat:
Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;)

To mamy jednak dość odmienne zdanie :D Pamiętam, że w ostatnich dwóch levelach jest ciężko ze znalezieniem wszystkich. Zwłaszcza, że część wymaga zejścia z głównej ścieżki i zrobienia czegoś więcej, poza przeskoczeniem na ukrytą półkę (jak w TR2 :p ) Wprawdzie to nie poziom The Lost Artifact, ale to i tak jedne z lepiej ukrytych sekretów imo:)

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 25-08-2011, 12:18   

K@t napisał/a:
Skoro strzelasz do panter, to już przegapiłeś już jeden.

Nieźle poukrywane, teraz wszystko zaczynam od nowa. :murek:

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 25-08-2011, 15:41   

No i doszedłem do miejsca, w którym skończyłem. Tym razem już nie przegapiłem sekretu (złotych sztabek).
Kerbi25 napisał/a:
Nie są jakoś bardzo trudno ukryte, więc większość powinieneś znaleźć bez problemu ;)

Są bardzo dobrze poukrywane :P , w TR II czasem wręcz leżały ci pod nogami, a tu są w jakiś szczelinach, do których może nawet do głowy nie przyjść, że trzeba tam włazić, bo coś tam będzie. :nc:
:narka:

Kerbi25 
Student

Wysłany: 25-08-2011, 16:07   

Oj tam, jak dla mnie są proste :p Jak ktoś dokładnie wszystko eksploruje to i znajdzie. W pierwszym levelu sekrety są chyba najłatwiej ukryte, toteż miałem wszystkie trzy.
I tak jak mówiłem - pod koniec gry jest je najtrudniej odszukać.

GeBeT napisał/a:
No i doszedłem do miejsca, w którym skończyłem. Tym razem już nie przegapiłem sekretu (złotych sztabek).

A masz złote monety, które są na samym początku? :D

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 25-08-2011, 16:26   Sekrety, w dodatku do TR II.

No, mam złote monety, musiałem się wracać do początku poziomu, i znowu przechodzę wszystko od nowa :p . Znalazłem także złote sztaby, też były nieźle ukryte (w najgłębszym wykopie, jak na złość na końcu tunelu, gdzie była oczywiście pantera). Teraz postanowiłem przejść bezapteczkowo całą grę, póki co, udaje mi się. ;) :pozdro:
Kerbi25 napisał/a:
W pierwszym levelu sekrety są chyba najłatwiej ukryte, toteż miałem wszystkie trzy.

Chyba będę musiał korzystać z opisu, bo bardzo mi zależy na tym ukrytym poziomie, nie mogę przegapić żadnego sekretu :) .

Odpowiedz do tematu