FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR Underworld - wydanie polskie
Autor Wiadomość
K@t 
Spectre

Wysłany: 26-04-2009, 11:39   

Cytat:
Ale Cenega dziwacznie rozumie specjalne wydania o czym już nie raz się przekonaliśmy.

Zależy jak na to patrzeć :p Premium Games jest dość fajnym i ładnym wydaniem dla kogoś, kto TRU jeszcze nie ma. Inna sprawa to błędne informacje na pudełku.

lukisr 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2009, 12:43   

Games for Windows to seria, w której można m.in. zdobywać punkty na konto Live (jeśli się takowe posiada) za osiągnięcia zdobyte podczas gry SP lub MP, w przypadku TR:U tylko SP :) Oczywiście jeśli gra jest MP to można grać online z graczami z całego świata :)

Olamagato 
Nowicjusz

Wysłany: 22-08-2009, 13:39   

Heh, jak widzę nic się od czasów Legendy (i wcześniej) nie zmieniło...
Cenega jak kopała wydania, tak dalej to robi - tyle, że z coraz gorszym efektem. Mnie nauczyło to tyle, że nie daję fajfusom zarobić. Albo kupuję poza Polską, albo jeżeli mi szczególnie zależy na polskiej wersji, to czekam cierpliwie, aż wydadzą grę w taniej serii, która jest porządnie spatchowana i pozbawiona wszelkich śmieciowych pomyłek.
Tak kupiłem Legendę i tak samo Anniversary. A, że nie mogłem odkrywać zagadek wcześniej tak jak "testerzy gry PC" kupujący zawsze premierówki, to jakoś próbuję olewać.

A co do różnic między Cenegą, a CDP, to jest taka, że w CDP jak tłocznia lub producent coś spierniczy, to potrafią mu powiedzieć "Sorry cieniasy - zawaliliście, premiery nie będzie, nasza i wasza strata", a w Cenedze uśmiechają się nawet jak im w oczy plują i wydają każde g... jakie ktoś z im łaskawie podeśle.
Tak więc kupując tylko dobrze poprawione wtórniki przyczyniam się powoli do bankructwa Cenegi dzięki czemu na rynku pozostaną tylko Ci, którzy potrafią się postawić. W końcu jak się sami nie zaczniemy szanować, to tym bardziej nie zrobią tego obcy.
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)

genowefapigwa 
Nowicjusz

Wysłany: 17-10-2009, 23:36   

Czytałam wcześniej, że na xbox`a nie ma polskiej wersji językowej, a czy coś się w tym względzie obecnie zmieniło lub zmieni, bo zawsze grałam na PC a teraz zakupiłam 360 i taka przykra niespodzianka. Jeżeli jednak nie ma i nie będzie polskiej wersji na xboxa to czy są na forum tłumaczenia filmików?

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 17-10-2009, 23:49   

Wszystkie filmiki z polskimi napisami są na moim profilu na YouTube: http://www.youtube.com/madziulka1391

genowefapigwa 
Nowicjusz

Wysłany: 18-10-2009, 09:57   

Dzięki, przyda się, żeby wiedzieć o co chodzi.

siwek509 
Praktykant

Wysłany: 21-11-2010, 19:41   

W styczniu 2011 do sklepów trafi kolejna reedycja TR:U
Tym razem gracze dostaną wydanie z "pomarańczowej kolekcji klasyki"
http://www.cenega.pl/kata...?Typ=zapowiedzi

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2010, 20:24   TRU: Exlusive Xbox 360

BŁAGAM O POMOC! JAK DOSTAĆ TRU EXCLUSIVE NA XBOXA 360? DODATKI NIE DAJĄ MI SPAĆ :...(

[ Komentarz dodany przez: Integral: 02-12-2010, 21:16 ]
JAK NIE DAJĄ CI SPAĆ, SKORO JESZCZE ICH NIE MASZ :(

K@t 
Spectre

Wysłany: 02-12-2010, 20:33   

Dodatki można dostać i tylko i wyłącznie poprzez kupienie ich w Xbox Live Marketplace i ściągnięcie na HDD konsoli.

Nie pisz z capsem, bo w forumowej netykiecie nie kojarzy się to dobrze ;-) .

K.C.T.R 
Nowicjusz

Wysłany: 14-01-2011, 14:41   

Cytat:
W styczniu 2011 do sklepów trafi kolejna reedycja TR:U
Tym razem gracze dostaną wydanie z "pomarańczowej kolekcji klasyki"

Dokładnie 28 stycznia. Gra w polskiej wersji językowej, za 30 zł : )

MackaN 
Student

Wysłany: 16-01-2011, 14:33   

Mam pytanie. Czy w Underworld jest zachowywanie w dowolnym momencie, tylko ja nie umiem go włączyć (bo po wczytaniu zapisanej gry, i tak cofa mnie do checkpointa z przed tego zapisu) jak mówią niektóre recenzje, czy to wyssana z palca bzdura i savy działają na PC tak samo jak w Legend czy Aniversary?

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 16-01-2011, 14:56   

Savy w całej trylogii Crystalsów działają tak samo - czyli w oparciu o checkpointy. Można wykonać ręcznego save'a, ale zapis gry i tak cofnie nas do ostatnio zaliczonego checkpointa. Savy w dowolnym momencie gry są mozliwe tylko w TR1-6.

Greg90 
Nowicjusz

Wysłany: 18-01-2011, 10:30   

Witam! Mam wielką prośbę dla was. Czy mógłby ktoś podesłać mi linki, lub same pliki z polskimi okładkami dvd(przód, tył) Legendy, Anniversary oraz Underworld? Wszędzie znajduję tylko angielskie wydania. Posiadam TR-y z serii Premium Games lecz chciałbym mieć je na półce w premierowych okładkach :D Gdyby ktoś miał by czas i zrobił skany to prosiłbym w wyższej rozdzielczości żeby literki się nie zlewały :) :pozdro:

Reminded 
Praktykant

Wysłany: 15-06-2011, 21:10   

Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale nie znalazłem odpowiedniego.
Kupiłem Underworld w pomarańczowej wersji.
Muszę powiedzieć, że mi się podoba tym bardziej, że kupiłem to za dwie dyszki.
Instrukcja jest bardzo fajna, rozkładana. Jedyne co mi przeszkadza w tej wersji to ten durny napis "Games for Windows" na górze i ogólnie mimo wszystko małe pudełko. :pozdro:

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 15-06-2011, 21:51   

Napis "Games for Windows" to nie wina tego akurat wydania, bo wygląda tak nawet premierowe.

http://www.pwned.com/game..._Underworld.jpg

Reminded 
Praktykant

Wysłany: 16-06-2011, 12:23   

Dodam jeszcze, że gra chyba nie ma pachy, bo jest pełno bugów.
Czasami przez to nie można grać!

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 16-06-2011, 20:27   

W przypadku wersji XBOX 360 jest patch dołączany do DLC - niestety ma wadę - usuwa kody z gry, ale większość bugów się usuwa... Ale na inne platformy niestety nie ma żadnej poprawki...

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 17-06-2011, 08:35   

Na PC jest patch:
http://www.laracroft.pl/download.htm#patche

maklo9 
Nowicjusz

Wysłany: 21-06-2011, 12:54   

Ja mam inny problem, kupilem gre z pomaranczowej klasyki, gralem chwile ale kiedy zainstalowalem patcha z waszego portalu to mam taki blad:

Wrong disc inserted.
Please insert the original "Tomb Raider: Underworld" CD/DVD.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more detailed information.

Na razie czekam na odpowiedz od cenegi, ktora ma nadejsc w przeciagu 5 dni, zainstalowalem nawet ten program securom diagnostic tool, cos sprawdzal, cos sciagnal ale to nic nie dalo bo gra nadal nie dziala.

Gdzies przeczytalem ze jesli chodzi o TR: Legend pomoglo sciagniecie pliku exe nie zabezpieczonego securom, ale w takim razie po co mi bylo kupowac oryginal ? Myslalem ze jak kupie original problemow z gra nie bedzie, a jednak sa. Dzieje sie to tylko bo zainstalowaniu tego cholernego patcha, ale granie bez patcha chyba nie ma sensu bo gra ma podobno mase bugow.

Mial z was ktos taki problem jak tu opisuje ?

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-06-2011, 13:12   

Patch na stronie przeznaczony jest do premierowej wersji gry. Nie wiem, czy ta z Pomarańczowej Kolekcji nie jest już czasem na najnowszych aktualizacjach - w takim wypadku instalacja patchy może ostro namieszać. Zainstaluj grę jeszcze raz, bez patcha.

Sam przechodziłem TRU beż żadnych patchy i na większe bugi się nie natknąłem. A już na pewno nie na takie, przez która gra miałaby być bez sensu.

maklo9 
Nowicjusz

Wysłany: 21-06-2011, 13:22   

a jak moge sprawdzic jaka to wersja gry, w legend chyba pisalo na ekranie tytulowym, natomiast tu to nie wiem gdzie to jest ?

Połączone

ok teraz jak wlaczylem pomoc z plytki z tym tru, to pisze ze to wersja 1.1, wiec chyba problem rozwiazany

[ Komentarz dodany przez: K@t: 21-06-2011, 13:36 ]
Przyjemnej gry w takim razie. Edytujemy posty ;-)

zobaczymy tylko czy sie grac da, bo troche mi sie cielo poprzednio, mam leciwy sprzet, p4 mobile 1.8@2.4 1 gb ram gf 7300gt 256 ddr3, gre kupilem z mysla o przyszlym konfigu no ale zobaczymy, szkoda ze tomb raider dopiero za nie cale 2 lata bo gra zapowiada sie znakomicie:(

KristoforoH 
Nowicjusz

Wysłany: 27-06-2015, 10:03   

Wiem, że to stary temat, ale chciałbym się tutaj z mojego miejsca zapytać, czy ktoś uprzejmy mógłby udostępnić plik lokalizacyjny z wersji polskiej? Wcale nie trzeba wysyłać całego bigfile.000 ani patch.000, wystarczy otworzyć jeden z nich programem UnpackTRU i wyeksportować z niego plik 7CD333D3.txt. Mam wersję Steam, a ta "platforma" nie udostępnia języka polskiego :(

Olamagato 
Nowicjusz

Wysłany: 28-06-2015, 14:23   

KristoforoH napisał/a:
Wcale nie trzeba wysyłać całego bigfile.000 ani patch.000, wystarczy otworzyć jeden z nich programem UnpackTRU

Jak podasz skąd wykombinować tego UnpackTRU (działający link?), albo mi go prześlesz mailem zapakowanego w jakieś zaszyfrowane archiwum ze zmienionym rozszerzeniem (żeby jakieś antyspamy i antywiry nie usunęły załącznika) na adres mój_nick at op.pl, to Ci wypakuję ten plik. Przesyłanie całych 2GB na jakiś serwer zajęłoby mi za dużo czasu.
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)

KristoforoH 
Nowicjusz

Wysłany: 28-06-2015, 16:05   

UnpackTRU można wziąć stąd: http://www.volny.cz/pavli...packTRU3.96.zip
Prosty w użyciu, rozpakowujesz, wybierasz w GUI plik do otworzenia (Bez aktualizacji bigfile.000, a z patchem patch.000), wpisujesz w "hashcode filter" numer "7CD333D3" i wypakowujesz to co Ci wyjdzie, angielski plik u mnie to dokładnie 105kb. Jeślibyś mi pomógł, to byłbym Ci bardzo zobowiązany. :)

Olamagato 
Nowicjusz

Wysłany: 28-06-2015, 19:31   

KristoforoH napisał/a:
(Bez aktualizacji bigfile.000, a z patchem patch.000), wpisujesz w "hashcode filter" numer "7CD333D3" i wypakowujesz to co Ci wyjdzie, angielski plik u mnie to dokładnie 105kb.

Polski jest większy bo ma 128KB i ma inny hashcode:
http://www.mediafire.com/...CC33584E_10.txt
Znalazłem go w patch.000

Odpowiedz do tematu