FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 177
Wszystkich Głosów: 177

Autor Wiadomość
lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 11-08-2009, 12:01   

Cytat:
Powinni się trzymać pierwowzoru a nie.. Jak dla mnie teraz jest to zupełnie inna osoba, nie ta sama Lara co kiedyś...

ja jestem otwarty na nowości ! jakby gra trzymała się pierwowzoru nikt by już w to nie grał bo by to nudne było :P

a tak poza tym wiesz że istnieją Custom Levele ?!
jak ci tęskno to se pograj !
:pozdro:

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 11-08-2009, 12:19   

No przecież nie mogłam wiedzieć o customach bo ja dziecko chowane w szafie jestem...
Bez przesady wiem że istnieją customy, ale to nie to co gra wydana oficjalnie. Chociaż pomysł aby pobrać i pograć w owy jest całkiem nie głupi :D . Jedyne co podoba mi się w nowych TR i w larze to chyba portret psychiczny jest bardziej ludzka ale stała się zupełnie inną osobą, to nie ta sama Lara którą znam od Core Desing i z komiksów. Od co do pierwowzoru zły pomysł?
Lepiej by było gdyby dzisiejsze tomby były podobne do tych starych grywalnie, bo chyba nie graficznie xD . Wiesz jak dla mnie gra nie była by nudna tylko ciekawsza i to znacznie. No nie mów tylko że wolisz tomby takie jak TRL...

K@t 
Spectre

Wysłany: 11-08-2009, 13:40   

Cytat:
wiem że istnieją customy, ale to nie to co gra wydana oficjalnie

Oj, wręcz przeciwnie ;) Polecam zainteresować się tematem - masa dzieł przewyższa jakością i pomysłowością oryginalne gry od Core (a nowej trylogii nie wspominając).
Tak słowem offtopu.

KP.Michael 
Nowicjusz

Wysłany: 11-08-2009, 18:15   

Najpiękniejsza pod wszystkimi względami Lara z TRL piękne brązowe włosy i jej gracja poruszania się. Ujęła mnie także ładną i składną ( :D ) mową tzn. musi mieć w sobie "coś" oprócz tych ponad 3 tysięcy trójkątów i kolorków :pozdro:

A właśnie prawie zapomniałem: Larowe okularki nigdy mi nie podchodziły nie podeszły i nie podejdą po prostu nie są w moim guście i myślę że nie pasują do Lary choć pamiętam okulary z TRA tamte były świetne

[ Komentarz dodany przez: Cez: 11-08-2009, 18:48 ]
połączone

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 11-08-2009, 18:48   

KP.Michael > nie piszemy dwoch postów pod rząd, tylko korzystamy z opcji edycji posta, ktora jest dostepna do 25 minut od momentu wyslania posta :p

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 11-08-2009, 19:43   

KP.Michael napisał/a:
A właśnie prawie zapomniałem: Larowe okularki nigdy mi nie podchodziły nie podeszły i nie podejdą po prostu nie są w moim guście i myślę że nie pasują do Lary choć pamiętam okulary z TRA tamte były świetne

Takie okularki chyba się nazywają lenonki ;) Ale nie jestem pewna. Ja też nie lubiłam tych okrągłych okularów, ale pewnie były modne kiedy powstał TR. :P

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 15-08-2009, 15:03   

Szczerze mówiąc, ostatnio przejrzałem jeszcze raz screeny, dokładniej, i zmieniłem zdanie odnośnie Najlepszej Lary.

A więc:
1. Lara z TR2 FMV - Nie ma pulchnej twarzyczki, jak w TR4, ani wściekłej, jak w TR1 lub TR3. Po prostu jest ładna w swojej klasycznej wersji. :)
2. Lara TRL nextgen - Dosyć dawno temu, moja zniszczona płytka odpaliła i zainstalowała mi w całości TRL, więc zagrałem z trybem nextgen(pierwszy raz). Muszę przyznać, że tak ładnej twarzyczki nie widziałem od dawna. Po prostu Look at her. She's beautiful.
3. Lara z TRU. Ma ładną twarz, ale w sumie tylko to. Figurowała by u mnie na pierwszym miejscu, gdyby nie jej miny, oraz nienaturalnie długie dłonie.
3. Lara TRAOD Tak, tak, moi drodzy. Lara TRU i Lara TRAOD dzielą ze sobą trzecie miejsce, gdyż obie mi się podobają równie bardzo.

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 15-08-2009, 21:05   

Lenonki- uwielbiam te okulary są oldschool'owe i genialne :D . Moim zdaniem bardzo dobrze oddają charakter indywidualistów i oryginałów, których moda zbytnio nie interesuje. Okulary dla osób z własnym "JA" i nie powtarzalnym image'em. Sama mam w planie sobie zakupić kilka par lenonek lecz mam wybór tylko na allegro, cóż życie. Od co do głównego tematu the best Lary. Jak dla mnie najlepsza jest Lara z komiksów, tą stawiam na 1 miejscu. Na drugim miejscu Lara z TR2 i ogółem z linii klasyków, w TR2 przyciągnęła moja szczególna uwagę nie wiem dla czego jakoś mam sentyment do tej części. Trzecie miejsce Lara z AOD mroczny image, nie złe teksty, oraz deczko tej wulgarności i chamskości w tekstach. Lara w AOD również mnie zainteresowała, głównie ze względu na odzywki, które raczej nie były w tonie takiej damy. A teraz podsumowanie.
1. Komiksowa
2. TR2 and Classic
3. AOD
Od co do nowej trylogii w TRL ma ładny kolor włosów wszystko ładnie ale brak jej tego dawnego ognia, ma jakiś taki łagodniejszy charakter. TRA- remake TR1 ale specjalnie mnie nie ujął znów nie ma w sobie tego dawnego ognia i dziczy. W TRU już jest trochę ostrzejsza ale taka nijaka, znów nie to. Od co do wyglądu, Twarz ładna, stopy trochę w kit zrobione, jedynym elementem który zasługuje tu na szczególną pochwałę i uwagę jest tułów, Lara nie jest ani za chuda, ani za gruba i nie ma aż tak przesadnie "rozdętych płuc".

Szalona101 
Praktykant

Wysłany: 09-10-2009, 20:31   

Moim zdaniem najlepsza jest Lara z Underworlda. Pięknie dopracowana jeśli chodzi o grafikę ;) . W TR:U ma też piękny strój. Ogólnie podoba mi się najbardziej i jest moim numerem jeden w śród innych. Drugie i zaszczytne miejsce na mojej liście zajmuje Lara z Anniversara. Grafika tam jest też niczego sobie. Tylko że kiedy Lara wytrzeszcza oczy (np przy filmiku z Kid'em i Kold'em) to gały jej lekko z orbit wychodzą i zakrywają rzęsy co bardzo dziwnie wygląda. Na 3 miejscu listy mam Larę z Legendy. Jej grafika bez opcji NG nie wygląda zbyt zachęcająco. Larze z TR:U nie dorasta do pięt ale cóż. I tak uwielbiam nią grać. Ogólnie podsumowując:
1. Lara z TR:U
2. Lara z TR:A
3. Lara z TR:L

Kawka 
Nowicjusz

Wysłany: 17-11-2009, 19:21   

Zdecydowanie na pierwszym mijescu TRAoD - złoty środek TR - poziom grafiki wyższy niż w TR1-5 i warkocz, którego brak w Crystalsach. Jej mroczne oczy, twarz i pasma włosów opadające na czoło bardzo mi odpowiadały. Jedyny minus - biust w tej części wygląda wg mnie niespecjalnie.
Co do niższych pozycji nie jestem aż tak pewna - każdy z wizerunków Lary ma w sobie coś niepowtarzalnego, co czyni go kandydatem a drugie/trzecia miejsce.
Słowa nie chcą się porządnie rymować!

Layla 
Student

Wysłany: 21-11-2009, 21:45   

Mój głos oddałam na Larę z TRAOD za ten mroczny charakterek, cięty język i zabójcze spojrzenie. Zdecydowanie jest moją 'naj'. Potem Lara z TRU. Piękna, proporcjonalna i najbardziej realistyczna. Cóż w końcu teraz są większe możliwości niż w 2003 czy 1996. Trzecie miejsce przyznam Larze z TR1, bo to od TEJ Lary się wszystko zaczęło. Wygląd jest jaki jest, ale 1996 była rewelacją.

Alaya
[Usunięty]

Wysłany: 30-03-2010, 22:53   

Ja się może wypowiem. Przepraszam, że odnawiam stary temat ale warto coś dodać.

Moim zdaniem Lara to twarda babka i tego gra powinna się trzymać, jednak wydaje mi się, że od "Legendy" pojawiły się nowe uczucia, a stara awanturnicza Lara powoli się zatracała.

Co do wyglądu ciała najlepsze, naturalne z Underworld.

A co do twarzy to myślę, że Lara z Legendy next-gen i AoD bo są do siebie zbliżone.
Natomiast Lara bez next-gen miała za dużo makijażu chyba.

Dla mnie To najlesza Lara. Widać w niej to "coś" jak i kolor włosów jest piękny.

mati90b 
Student

Wysłany: 31-03-2010, 08:31   

Najlepsza jest z anniversary odmłodzona lara klasyczne włosy normalnie super.Wybrał bym TRU ale nie wybrałem pod względem że ona jest zbyt przebajerowana za dużo w niej nowości.

sara?TR 
Nowicjusz

Wysłany: 01-04-2010, 12:05   

Moim zdaniem najładniejsza jest oczywiście Lara z TR the Angel of darkness<. Ma takie fajne mroczne spojrzenie i piękną jasną cerę :tak: . A Lara z TRU, owszem też jest całkiem ładna, ale wygląda strasznie staro :nie: .

Alaya
[Usunięty]

Wysłany: 01-04-2010, 16:56   

Powinni jest zostawić takie typowo brązowe włosy i oczy.
Drugą sprawą jest to, że Lara w klasykach miała bardziej kwadratową twarz niż pociągłą.

Poza tym widać, jak w każdej części stawała się coraz inna. Ale w klasykach bez względu na ciuch była taka sama.

kasiad201 
Nowicjusz

Wysłany: 13-04-2010, 19:47   

Dla mnie najlepsza była w Tomb Raider Legend. Była tak płynniejsza i zwinniejsza według mnie. W Underworld też była fajna, ale w ankiecie zagłosowałam na Legend.
KP.Michael napisał/a:
Najpiękniejsza pod wszystkimi względami Lara z TRL piękne brązowe włosy i jej gracja poruszania się. Ujęła mnie także ładną i składną ( :D ) mową tzn. musi mieć w sobie "coś" oprócz tych ponad 3 tysięcy trójkątów i kolorków

Noo ;)

Remek333 
Student

Wysłany: 21-08-2010, 22:45   

- Dobra ludzie. Czytam i czytam, i nie mogę zrozumieć.

- Czego?

- Tego, że piszą na tym forum takie bzdury jak na przykład
pmkkoch napisał/a:
1. Lara z TR2 FMV - Nie ma pulchnej twarzyczki, jak w TR4, ani wściekłej, jak w TR1 lub TR3. Po prostu jest ładna w swojej klasycznej wersji.

Według mnie najfajniejsze są klasyki, ale Lara była w nich strasznie kanciasta. Zrozumcie najfajniejsza gra nie musi mieć najładniejszej bohaterki. Więc proszę nie wybierajcie ,,Miss Croft'' kierując się tylko tym, że np.,,TR2 to super gra więc Lara w nim jest najładniejsza''. A tak nawiasem według mnie jest najładniejsza Lara z Anniversary.

- A dlaczego twoja najładniejsza Lara jest z Anniversary, a nie z Underworlda skoro jest w nim lepsza grafika?

- To proste Lara w Underworldzie wygląda staro.

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-08-2010, 10:33   

Błagam, nie pleć bzdur. Każdy wybiera tą Larę, która się jemu podoba i ani gra, ani grafika nie mają tu nic do rzeczy.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 22-08-2010, 10:42   

Pod względem charakteru - Lara z TRIV - tam miała najwięcej "jaj" - całokształt Lary z tej części i pod względem zmienionego wyglądu i nowego głosu była super. Ale odkąd funkcjonuje Lara z TRU zaznaczyłem właśnie tę część jako że jest również z niezłym charakterkiem no i wygląd taki - wypośrodkowany pomiędzy klasykami, a pracami Crystal Dynamics, a odkąd jeszcze jest w mojej wersji kostium Classic - turkusowa bluzka i tradycyjne spodnie, plecak i buty, to już w ogóle wymiata :)

Cherrylee 
Nowicjusz

Wysłany: 30-08-2010, 08:57   

Dla mnie najbardziej podoba się Lara z TR4/5. Dlaczego?:
Po pierwsze mimo postępów grafiki nadal jest tak larowata jak w poprzednich częściach >TU OBRAZEK<
a może nawet larniejsza :matrix:
A po drugie wygląda lepiej niż w pierwszych częściach.
Nie wybrałabym Lary z nowszych części chociażby z Legendy bo już nie ma tego "czegoś" co kiedyś ;(

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 05-09-2010, 14:34   

Może piszę nie na temat, ale czy przypadkiem obrazek Cherrylee to nie porównanie Lary z TR1 i TR3, a nie TR4? :p

Incense 
Nowicjusz

Wysłany: 18-12-2010, 13:41   

Najbardziej przypadła mi do gustu Lara z .. Studia Crystal Dynamics. W Legend, oczywiście. Pod względem charakteru- Zdecydowana, wie czego chce, już obyta z okrucieństwem tegoż świata. Mówiąc o wyglądzie- Nie przesadzili z jej krągłościami, bynajmniej nie były tak odczuwalne. Pozwolę sobie wypowiedzieć jeden komentarz do Lary z Anniversary- Nie podobała mi się w tej części. Dobrze zbudowana, z pozoru
niebezpieczna kobieta.. A zachowywała się niczym mała dziewczynka. Były dobrze odczuwalne jej umiejętności akrobatyczne, ale czasami zażenowałą mnie swoim zachowaniem. Takie małe odejście od tematu :muhaha: Oczywiście wybrałam TRL.
Dla mnie to... Mało!

Ta NoWa 
Nowicjusz

Wysłany: 31-12-2010, 11:24   

Mi Lara się w Legend podobała najbardziej bo jej ciałko fajnie się ruszało :mrgreen2: ;) A i w Underworld też bardzo mi się podobała

Lavi171 
Student

Wysłany: 25-02-2011, 17:04   

Hmm nie wiem czy da się w ogóle dobrze porównać Larę z klasyków oraz Larę z nowszych części. Może nie będę tutaj poddawać krytyce w ogóle TRów 1-5, tamta Lara jest (mimo kantów) świetna. Chyba przypada na pierwsze miejsce Lata z TRU, jedyne co to troszkę psują ją zmarszczki na czole od czasu do czasu (tak wiem, ona już ma trochę lat :D ), ale outfit ma wyśmienity :) Na drugim miejscu Lara z TRA, miło jest popatrzeć na starą Larę w nowym wydaniu. Lara z TRL jest niewiele według mnie gorsza. Pamiętam jak na początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego ,że nie ma już warkocza. Z czasem przywykłem, ale zdecydowanie byłbym za tym, co by we wszystkich częściach TR'a ,naszej heroinie zwisał długi warkocz. :hihi:

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 10-07-2011, 17:16   

Ja jakoś najbardziej polubiłam Larę z TRA :)

Lavi171 napisał/a:
miło jest popatrzeć na starą Larę w nowym wydaniu.

No właśnie :) i miło po legendowym kucyku (który wcale nie był zły,ale już się do czegoś innego przyzwyczaiłam :P )wrócić do warkocza. No dobrze, czasem mi się ten warkocz dziwnie ustawia (może to tylko u mnie...), ale i tak Lara z TRA wygląda super :) . Choć ten warkocz i znany już z klasyków strój sprawia, że jakoś tęsknię za tymi starymi "larowatymi Larami" ;) .
Co do mojego drugiego i trzeciego miejsca, to... nie wiem. W TRL i TRU Lara jest bardzo ładna,w AOD też dobrze się prezentuje, a do "larowatej Lary" ze starszych części mam już sentyment... :) . No nie wiem :gupek:

Odpowiedz do tematu