FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UZI, Magnum, a może bazooka?
Autor Wiadomość
e_g 
Odkrywca

Wysłany: 23-01-2006, 22:19   

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 24-01-2006, 08:39   

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 24-01-2006, 11:32   

Roody 
Nowicjusz

Wysłany: 10-11-2006, 15:19   Bronie w TR1

Mam pytanko. Na ktorych levelach mozna znaleźć nowe bronie w TR1?? Jestem juz w misji Collosseum, a mam na razie tylko zwykle pistolety, shotguna i same naboje do magnum. W ktorych levelach można zdobyc jeszcze magnum i uzi??

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 10-11-2006, 15:54   

Ja moge jedynie pójść na łatwiznę i podać Tobie kody, bo niestet ynie pamiętam gdzie się znajdują konkretne bronie

Wszystkie bronie i max aminucji:
- jeden mały krok przed siebie
- jeden mały krok w tył
- dwa obroty o 360 stopni wokół własnej osi
- skok w tył

Roody 
Nowicjusz

Wysłany: 10-11-2006, 16:18   

Jerrem_Y napisał/a:
Ja moge jedynie pójść na łatwiznę i podać Tobie kody, bo niestet ynie pamiętam gdzie się znajdują konkretne bronie

Wszystkie bronie i max aminucji:
- jeden mały krok przed siebie
- jeden mały krok w tył
- dwa obroty o 360 stopni wokół własnej osi
- skok w tył

dzięki bo w sumie chciałeś dobrze, ale rzecz w tym że ja gram na n-gage a tam ten trik nie działa :D

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 10-11-2006, 16:25   

Ooops, chciałAM dobrze faktycznie :P jesli dobrze pamętam to wcześniej spotkałam jakiegoś shotguna, jakby się dobrze przyjrzeć.. na pewno wczesniej niz w Colloseum. Poszukaj uwaznie!
Na pewno ktos bardziej swiadomy odpisze w tym temacie, nie przejmuj sie :mrgreen:

malykrzys 
Student

Wysłany: 10-11-2006, 16:49   

Magnum już był wcześniej o ile się nie mylę (ale mogę się mylić) w jakimś sekrecie w 2, 3 lub 4 etapie). Teraz na pewno magnum znajdziesz za 2 etapy (tzn po planszy z midasem). Uważaj przypadkiem aby nie przegapic. Będzie za drzwiami, które otworzysz kluczem w pomieszczeniu tym postrzelasz trochę do Pierra. Uzi znajdziesz w etapie 13 tj 3 plansza od konca. To jeszcze daleko. Jestes w planszy nr 6. Ale o ile dobrze pamiętam troszkę wczesniej gdzie w sekrecie też było uzi. Ale jeżeli nie znajdziesz to zdobędziesz uzi w w/w planszy po walce z takim gostkiem na deskorolce. Nie chcę Cię też martwić, ale planszę nr 13 zaczynasz bez broni bo wszystko stracisz. Dlatego trzeba być czujnym aby nie przegapić żadnej z broni. Najśmieszniejsze było to, że gdy grałem w to 1 raz ukończyłem planszę bez zwykłej boni a pozostałe miałem xD

Serek 
Praktykant

Wysłany: 21-12-2006, 20:45   

Shotgun - Lost Valley
Magnums - Te.. no.. Kanały :P
Uzi - level, w którym nie ma broni na początku :P
Czołg - brak... HHEHEHE :P XD :D

bryniek 
Nowicjusz

Wysłany: 21-12-2006, 21:24   

Jezeli chodzi o magnum to ja znalazlem go w tomb of tihocan, na samym koncu jak sie zabije kurtisa (chyba tak ma na imie) to z niego wylatuje kilka rzeczy

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 21-12-2006, 21:43   

Kurtis to jak już w TR6 :P Gość pod koniec Tomb of Tihocan to Pierre, ale nie od niego dostajemy Magnumy :P Znajdują się one w poprzednim levelu (The Cistern) ;)

Można je też znaleźć w levelu Colosseum, sekret #3

EDIT:
Chyba że jak się w The Cistern nie weźmie magnumów, to pozostają po Pierrze :p

Nought 
Nowicjusz

Wysłany: 02-01-2007, 20:44   

Bronie w TR1 są ograniczone do shotgun'a, magnum i uzi.
Dla mnie najbardziej skuteczną bronią jest uzi - bardzo szybko wykańcza się wrogów.
Magnum jest wolniejsze, ale za to mocniejsze niż uzi.
Shotgun natomiast jest najmocniejszą bronią w grze i dobrą na bliską odległość.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 02-01-2007, 21:11   

Shotgun jest jedną z najsłabszych ze względu na zasięg i przeładowania. Najmocniejsze są uzi. Magnumy zaraz po pistoletach. Testowane :p

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 02-01-2007, 21:25   

Osobiście nie używam innych broni od podstawowych pistoletów....
Ale zgadzam się najlepszą bronią w TR 1 są uzi....
z których musiałem skorzystać na Psx1 bo tam to mnie skoki i uniki do białej gorączki doporwadzają :P

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 22-01-2007, 22:17   

Ja na rzie nie mam UZI (jutro zamierzam zabić gostka na desce xD ). Ale najlepszym na razie według mnie jest najlepszy Magnum. Shotgun jest dobry na te niewychowane mumie. (W TR1 Skaczą i się za nimi nie nadąża, a w TR4 są spokojne, grzecznie czekają aż przejdę obok nich. :) :) xD )

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 23-01-2007, 15:00   

Hehe... pamiętam jak się męczyłem, żeby zdobyć magnumy w The Cistern. Była tam taka półka gdzie one leżały, a ja za chiny nie mogłem na nią wskoczyć.. Ale w końcu się udało, a jaka satysfakcja była :D

adamek 
Nowicjusz

Wysłany: 25-01-2007, 00:25   

Ominąłem tego magnuma jestem już w 12 levelu. Pytanie tylko brzmi czy o wiele trudniej będzie mi się dalej grało w kolejnych levelach czy nie? Bo jeśli coś to mogę zgrać od kanałów ( level 8 ) i zdobyć tą broń. Opłaca się czy nie? Bo mam chyba z 600 naboi do tej broni :)

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 25-01-2007, 18:10   

adamek :arrow: Nie bardzo. Magnum jest fajny, bo to taki zwykły pistolet tylko trochę mocniejszy i z ograniczonymi nabojami. Zawsze może się przydać, ale nie jest konieczny :)

trmaster 
Nowicjusz

Wysłany: 13-03-2007, 21:08   

Ja najbardziej lubie odsyłać przeciwników do nieba z UZI i Deserta :matrix:

I love Lara :*

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 13-03-2007, 21:20   

Desert Eagle czyli broń nad brońmi. Chociaz na szczególnie stresujący dzień najlepiej wejść w TR 2 na Great Wall i wbić kod na broń po czym z wysokości i granatnika rozwalić tygrysa :)

No i nie ma to jak stare, dobre, podwójne pistolety.

navo87 
Praktykant

Wysłany: 13-03-2007, 23:42   

Alisasi napisał/a:
Chociaz na szczególnie stresujący dzień najlepiej wejść w TR 2 na Great Wall i wbić kod na broń po czym z wysokości i granatnika rozwalić tygrysa

I tylko tyle?? :-P najlepiej jest wbic kod i rozwalic z uzi wszystko co sie rusza a jak mowa o Tr2 to najlepiej smoka w ostatnim levelu i odrazu napiecie spada ;)

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 14-03-2007, 12:39   

Wiesz, mozna tak, można tak. Jeszcze lepiej ale to dla mniej zaawansowanych Croft Manor w TR 3 i nap... znaczy nawalać do Lokaja czyli najbardziej wkurzającej postaci w grze z pistoletów. Chociaż zawsze można jeździć Quadem :)

navo87 
Praktykant

Wysłany: 18-03-2007, 20:10   

Alisasi napisał/a:
nawalać do Lokaja czyli najbardziej wkurzającej postaci

O rany... w koncu znalazlam pokrewna dusze... xD Ze wczesniej o tym nie pomyslalam, ale on raczej statyczny jest... ale jak chcesz sie odegrac ze to ze łazi za Toba krok w krok to dobry pomysl ;) :pozdro:

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 18-03-2007, 20:15   

Jak byłam mała i grałam w TR bałam się go bardziej niż sępów na Great Wall co spowodowało że pewnego pięknego dnia nazwijmy to "dopadł" mnie na środku treningu na zewnątrz. Przez godzinę siedziałam wpatrzona w monitor co on do jasnej... zrobi Larze i czemu on ja tak właściwie goni...

Potem nauczyłam się zamykać go w lodówce i the end :P A TR 3 zaskoczyło mnie zupełnie(gonie po klucz do quada, zapomniałam zamknąć lokaja, lece, drzwi się zamykają, jeszcze sekunda iiii... wpadam na Sami-Wiecie-Kogo - nie wiem ile wtedy oberwał :) ). Nie ma to jak miłe wspomnienia czyż nie? :)

Do tematu:
Ostatnio bardzo polubiłam zwykłe pistolety z których bardzo fajnie zabija się pojedyncze osobniki o dużej wytrzymałości. Ciekawe, że pasek życia wtedy gwałtownie spada ale to całkiem przyjemne jak padają po jakiś 10 min... Zdarza się :)

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 18-03-2007, 21:55   

Mi tam odpowiada każda broń, byle strzelała :) Ale najbardziej lubie postawowe pistoeciki kaliber 9mm. Chociaż jak mam okazję to wolę zamienić na uzi. Bazooka jest trochę głupia, bo Lara się nią wolno obsługuje, no ale lekkie to to nie jest na pewno :-P Desert Eagle jest boskie, ale nie było go w Legendzie, a szkoda :(
But I will fight and I will stand

Odpowiedz do tematu