FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UZI, Magnum, a może bazooka?
Autor Wiadomość
Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 12-04-2007, 14:12   

Ja w zasadzie to lubię wszystkie bronie, ale chyba najbardziej to UZi i wyrzutnik granatów. Ten drugi rozwala przeciwnika na kawałki po jednym strzale(choć inaczej jest z tymi naprawdę groźnymi przeciwnikami).

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 19-04-2007, 19:14   

Szkoda, że więcej magnum się nie pojawił. Fajna broń była.

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 19-04-2007, 20:10   

Magnum owszem, więcej się już nie pojawił, lecz w TR2 były pistolety automatyczne dość zbliżone do tego, czym były Magnumy w TR1...

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 19-04-2007, 22:36   

Automatyczne też się więcej nie pojawiły. (chyba że jako Desert Eagle czy co tam).

Myrth 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2007, 02:32   

Desert Eagle to zupełnie inna bajka... A mi jakoś nie jest żal Magnumów, bo ich też nie używałem nigdy :-P Uzi i tak wymiata, tylko czemu jest dopiero tak daleko?
sweat, tears and
THE SEA

Myrth 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2007, 02:58   

Najlepszą bronią na przestrzeni TRów 1-5 jest tak naprawde Shotgun, ponieważ jako jedyny ma stałe parametry i cały czas jest w grze. Uzi są raz lepsze raz gorsze, podstawówki podobnie, bazooka jest dobra na pokaz sztucznych ogni... Shotgun w 1-5, w AoD wogle nie było jakiejś nadzwyczajnej broni... W Legend można bez problemu grać pistolami i jest chyba najwygodniej
sweat, tears and
THE SEA

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 26-05-2007, 20:08   

Ja tam wole Desert Eagle i Mp15. ;) Małe szybkie i zabójcze. I tak powinno być. Nie przepadam natomiast za rewolwerem. Poza tym kusza z TR4 była fajna i zwykłe pistolsy.

Myrth napisał/a:
Najlepszą bronią na przestrzeni TRów 1-5 jest tak naprawdę Shotgun

Zgodze się. Czasem ciężko by było bez tej broni. Dwa pociski i koleś ginie. A baw się tu zwykłymi pistoletami jak nie masz apteczki a gostek nie chce skapitulować. xD

Aggusska 
Praktykant

Wysłany: 23-06-2007, 14:49   

M16, zdecydowanie! O ile pamietam nie da rady robić z tym wymyślnych skoków i strzelać, ale i tak są ślcizne... MP5 w TR5 jakos mi tak nie podpasowało... a oprócz M16 to uiwlbiam jeszcze nieśmeirtlne Uziki:) Czyli wszystko co szybki:) No, i shotguna bo to już legenda!

Zee 
Student

Wysłany: 23-06-2007, 23:27   

Moim faworytem jest kusza z eksplodującymi strzałami xD Super celność i super skuteczność. Rozwalisz nimi wszystko z mumiami włącznie. :690: Poza tym jeszcze desert eagle bo to najmocniejsza broń i uzi za ten dźwięk strzału. Poezja :-P

orrrz 
Nowicjusz

Wysłany: 12-07-2007, 13:46   

Paralizator "PoraźGnoja"???

Moje ulubione (ogólnie)
desert eagle
shotgun(a właściwie mossberg)

uzi
no i oczywiście stinger (dla niewtajemniczonych bazooka)
no ie ewentualnie to:
http://pl.youtube.com/wat...related&search=
czyli barret

Maati 
Obieżyświat

Wysłany: 13-07-2007, 13:33   

Heh,mamy jakiegoś fana broni palnej zdaje się :)

Ja osobiście preferuję zwykłe pistolety.Czysta przyjemność rozwalać nimi wszystkich przeciwników a szczególnie w dwóch ostatnich odsłonach serii :)

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 13-07-2007, 14:07   

Ja właśnie powtarzam TR2 Gold :-P i powiem, że całkiem całkiem spodobały mi się pistolsy magnum.

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 13-07-2007, 18:30   

Tyle, że w TR2 gold nie ma magnumów. Chyba, że chodzi ci o automatyczne pistolety.

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 30-07-2007, 21:04   

UZI,granatnicę i bazookę!!!
Biegnę sobie i wszystko przed sobą rozwalam!Tak na kawałeczki :-P SUPER!!!

www.versicolor.blog.onet.pl

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 30-07-2007, 23:02   

Moje ulubione bronie to:
M16
UZI
Grenades
To są jedne z najpotężniejszych.

Aarktica 
Nowicjusz

Wysłany: 30-07-2007, 23:51   

Zapomnieliście o pewnym praktycznym zastosowaniu zwykłych pistoletów. W TR2-5 można było ich używać zamiast flar, rozświetlały całkiem nieźle ciemne kąty :D W Tomb Raiderach od Crystalsów jednak chyba one tak nie działały, a szkoda. W Anniversary przydałoby się to, skoro już nie mamy flar.

Najlepszą bronią był Desert Eagle. :matrix: Bez porównania lepszy od Bazooki. Strzela szybko i z dużą mocą. Zawsze pokonywałam nim wszystkich bossów w TR3. Pamiętam, że najlepsze porównanie DE z innymi broniami najlepiej wypadało podczas walki w Temple Of Puna - wiecie, że dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że gościu z którym walczymy przywołuje jaszczurki? Po prostu z DE tak szybko go pokonywałam, że nie zdążył nic zrobić :039:

Następnie granatnik z TR2 - oprócz dalekiego zasięgu zaletą było to, że pociski leciały prosto, nie tak jak w granatniku z TR3. Może i był bardziej realistyczny, ale mało praktyczny - granaty leciały jak chciały i wcale nie było powiedziane, że wróg nimi oberwie :neutral:

W TR4 momentami bałam się wrogów i siłą rzeczy chodziłam z potężną kuszą, jednak w miarę możliwości starałam się biegać z fantastycznym shotgunem :D Ładniejszy i mocniejszy niż w poprzednich częściach. No i wydaje fajny odgłos ;)

W TR1 byłam zakochana w Magnum, to głownie przez dżwięki jakie wydawało. No i pięknie wyglądało w rękach Lary - masywne, czarne... A jednocześnie dźwięk były odrobinę pustawy :)

W TR6 nawet nie pamiętam jakie były bronie O.o Zdziwiłam się czytając poprzednie posty, że było ich od zatrzęsienia. Ja jakoś chodziłam z jedną i tą samą, nie wiem już jaką. Arsenał w TR6 jakoś się nie różnił między sobą :p

A teraz któtka wyliczanka broni, na które nie mogę patrzeć:
- granatnik z TR3, jak już wspomniałam
- M16 z TR2 - nie można było się z nim swobodnie ruszać, bo Lara musiała za każdym razem zmienić pozycję :/
- shotgun z TR2 i TR3 - po prostu brzydki xD
- harpun - porażka, bardziej się opłacało unikać pod wodą wrogów albo zabijać ich stojąc na brzegu :nc: Btw. Wiecie do czego jednak jest niezły harpun, kiedy nam sie nudzi? Do zabicia TR-Rexa :twisted:

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 31-07-2007, 01:01   

TR 1 - standardowe bronie
TR 2 - żeby był smaczek czasem uzi i częściej pistolety
TR 3 - Standard
TR 4 - Z przymusu często Shoot gun , ale chętniej podstawowe
TR 5 - Podstawa rlz !
TR 6 - Walka i Paraliż :690:
TR 7 - Pierwotne i czasem granatem go ;)
TRA - Tylko zwykłe guny :matrix:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 04-08-2007, 15:10   

Czy każdą broń zawsze macie przeznaczoną dla konkretnego wroga, czy używacie jej jak popadnie? Ja po zaznajomieniu się z grą, dopasowałam bronie do wrogów i tak: (ponieważ miałam do czynienia tylko z TR2 gold, natomiast dema są ubogie w broń, więc tylko bronie z dwójki):
Pistolety-różnie
Shotgun-różnie
Automatyczne pistolety-różnie
M-16-facet na skuterze, faceci z miotaczem ognia, albo też gdy jest zbyt dużo wrogów
Granaty(ew. M-16)-małpy w czwartym levelu
UZI-boss
Wyrzutni harpunów praktycznie nie używałam. Ciężko wycelować.

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 04-08-2007, 16:33   

Aniaa napisał/a:
UZI-boss

Ja się przyznam, że najpierw na wszystko idę z klasycznymi pistoletami. Sporo razy zabiłam z nich bossów, padło od nich wiele T-Rexów...To moja ulubiona broń i z nią czuję się najlepiej. A przecież jest w miarę najsłabsza...

Chociaż jeśli idzie o sympatie, to Desert Eagle też jest niczego sobie.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 04-08-2007, 16:35   

al-Kahinat, prawda jest taka że z klasycznymi pistoletami da się spokojnie przejść TR1 łącznie z bosami. Niestety już tak kolorowo nie jest w kolejnych częściach, tak mi sie wydaje. Desert Eagle wymiata.

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 04-08-2007, 16:38   

Barbie, z tego co pamiętam, właśnie w kolejnych częściach pistolety oddały mi takie usługi. Oczywiście używałam innych broni, ale tylko wtedy kiedy było to absolutnie konieczne. Wiem, że bossów z TR 2 i TR 3 zabiłam pistoletami.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 04-08-2007, 16:46   

al-Kahinat, no to rispekt, ja już w kolejnych częściach korzystałam z jakże bogatego wyboru w ekwipunku. A jak już za którymś razem gram w TR z kodami, to bomba po prostu. Albo przynajmniej bazooka :p

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 09-08-2007, 14:43   

jak dla mnie to najlepsze jest UZI i HKgun potem K2Impactor.
Najfajniej miałam posiadając playstation i grając sobie w TR:C z nieskończoną ammo...Cały czas uzi(bo dzięki kodom miałam w rzymie i rosii) a w kochanym VCI HK na ciągłym...super! szkoda że teraz tak nie ma ;( ;(

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2007, 16:58   

Dla mnie najlepsze na początku było Uzi, jednak do głównych wrogów strzelałam ze strzelby, potem w trójce używałam tylko Desert Eagle (Świetna broń), ale to zmutowane coś załatwiłam bazooką. W Legend i Anniversary wolę używać zwykłych pistoletów, najlepiej się z nimi czuję.

fanshit 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2007, 18:15   

Miałam podobnie jak Jasmine - w trójce faszerowałam wrogów amunicją z Desert Eagle'a, w Legendzie chyba nie używałam żadnej innej broni, niż tradycyjne pistolety (no, gdy powtarzałam poziomy, zabawiałam się dwoma odblokowanymi mieczami). Większą część TRA przeszłam używając pistoletów, a raz na jakiś czas trafiło się Uzi, bądź strzelba..
Swoją drogą, niedawno śniło mi się, że byłam wyposażona w owe niezawodne pistolety i wychwalałam je pod niebiosa. ;)
Que venir por mi !

Odpowiedz do tematu