FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seria Assassin's Creed
Autor Wiadomość
Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 22-11-2015, 22:22   

Czy ktoś z Państwa miał kontakt z AC:Syndicate? Po Unity przysiągłem sobie, ze w następne odcinki serii nie zagram. Po ogromnym rozczarowaniu z paryskiej opowieści asasyńskiej ostatecznie położyłem krzyżyk na serii. Tymczasem Londyn kusi mnie bardzo, powiedziałbym, że po dotychczasowych materiałach jakie obejrzałem wygląda o niebo lepiej niż ACU. Jednak tam miałem dużo zastrzeżeń technicznych (nie tylko bugi, ale sterowanie, kamera i ogólnie "nowości" (pffff), które jedynie uprzykrzały grę, a nie ją urozmaicały). Do tego historia, która była po prostu kompletnie tragiczna.

Jednak nosi mnie, żeby uśmiechnąć się do ACS, szczególnie dlatego, iż na allegro gra chodzi w wersi pudełkowej (PS4) i z darmową dostawą za 169 zł, czyli jak na świezy tytuł całkiem niezła cena.
Jeśli są jacyś eksperci, którzy mieli kontakt z grą to prosze serdecznie o kilka słów.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 15-12-2015, 23:02   

Menkaure, ja grałam zaraz po premierze. Trzeba było pytać na PSNie ;) Syndicate mi się podobał. Fabularnie nie są to jakieś szczyty, ale do tego nas już seria przyzwyczaiła ;) Bawiło mnie rozbijanie się dyliżansami po ulicach Londynu :] Fajna sprawa.
Jak zwykle są zadania, które się powtarzają i może to nużyć (jak to w Assassynie). Przygotuj się na powtarzalność zadań jeśli chcesz wbić platynę.

Jak znajdziesz w fajnej cenie to rozważ zakup.

Ja obecnie planuję zakup dlc z Kubą Rozpruwaczem - 84% trofeów mnie wyjątkowo irytuje :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 15-12-2015, 23:10   

Luthien, wiesz jak uwielbiam pisać "literka-po-literce" w PSN :) Gram z typem ze Stanów, który gra w ACS i strasznie zachwala tę grę - pod względem wizualnym. Jest zachwycony Londynem. Kusi mnie, żeby kupić. Gra chodzi teraz po 160 zł w większości marketów, więc może przeproszę się z grą w okresie światecznym. Tymczasem drugi raz skończyłem ROTTR, meeeh...

OT:
Chcę w okresie świątecznym wbić w końcu 100% w The Last of Us. Zostało mi tylko DLC Grounded, jestem przy Purchlaku w sali gimnastycznej - brakuje apteczek, amunicji i przede wszystkim cierpliwości.
Później może ruszę calaki w Uncharted. Grało mi się kapitalnie.
Dzieciaki zajęły także moje konto z PS+ na PS3, więc wszystkie Rymany, Avengersi, Minecrafty troszku mi popsuły statystyki, możliwe, że będę musiał wbić platyny i tutaj :) ))

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 06-01-2016, 15:05   

Menkaure napisał/a:
Dzieciaki zajęły także moje konto z PS+ na PS3, więc wszystkie Rymany, Avengersi, Minecrafty troszku mi popsuły statystyki, możliwe, że będę musiał wbić platyny i tutaj ))

Hehehe, ja klnęłam na siebie jak odpaliłam Sport Champions :D wbicie platyny okupiliśmy męką i zakwasami :D Wracając do tematu, zakupiłam i ukończyłam Kubę Rozpruwacza. Nuuuuudy. Nie warto. Lepsze od dlc do Unity, ale i tak nie jest warte 63zł. Lepiej poczekać aż stanieje lub Ubi będzie go dawać za darmo - tak jak to miało miejsce z Dead Kings do Unity ;) Kupiłeś już Syndicate?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 07-01-2016, 00:25   

Mnie właśnie Dead King's wyjątkowo się podobał - klimat miasteczka niesamowity, przede wszystkim dużo eksploracji podziemi. Jack The Reaper mnie baaaaardzo interesuje, ale na razie nie kupuje AC:Syndicate. Zagrywam się w Black Flag, który kupiłem w Empiku za raptem 80 zł. Fantastycznie jest wrócić na przepiękne Karaiby. Po ACII jest to zdecydowanie najlepszy Asasyn.

Odpowiedz do tematu