FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co myślicie o forum? (pochwały, skargi)

Forum WoTR jest:
świetne
49%
 49%  [ 42 ]
dobre
28%
 28%  [ 24 ]
takie sobie
8%
 8%  [ 7 ]
okropne
5%
 5%  [ 5 ]
w tej chwili trudno powiedzieć
8%
 8%  [ 7 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 85

Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-01-2007, 11:33   

Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto? :)

Nie bulwersuj sie :)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 29-01-2007, 11:46   

Igi^MBE napisał/a:
Jak odpowiem "Za jajco" To chyba Cie nie usatysfakcjonuje. Powiem tak: Spójrz na kolejność rejestracji użytkowników tutaj to się Tobie, szanowna ciemna maso rozświetli. Na szczęście o tym kto ma i gdzie władze nie decydują ludzie i ich zrozumienie tematów czy też prywatna opinia ale wiele innych czynników. Powiem tak, Boh trojcu lubit co sie nie tylko sprawdza przy 3 kieliszkach wódki. Jest 3 adminów i jeden nieobecny co się od 3 lat z hakiem sprawdza. :narka:

Jak dotychczas było mi wiadome, od ZAWSZE "nie liczy się ilość, a jakość".
Jeśli myślisz, że takim postem i argumentowaniem, że jestem "ciemną masą" uda Ci się zmienić mój pogląd na Twój temat to się grubo mylisz. Bo albo zrozumiesz, że to jest tego typu zabawa jest bez sensu i jest istnym "nabijaczem" postów, albo widocznie masz za daleko do mózgu. Jako forum oficjalnej Polskiej strony o serii Tomb Raider, spodziewałem się nieco bardziej profesjonalnego podejścia do tematu. Wzięli byście przykład z "większych" for (vide. forum magazynu CD-Action), gdzie wszystko jest na porządku dziennym, ładnie posegregowane i każda głupia rozmówka kończy się konsekwencją - aha, i jest blokada "tworzenia nowych tematów"...

Weźcie to do swoich główek i zróbcie porządek na tym forum...

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-01-2007, 11:48   

Alez na tym forum panuje porzadek :P

I nie jest ono, jak kazde inne forum, dlatego to mnie cieszy :)

I nie klocic sie juz :P

no

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 29-01-2007, 11:52   

Kasia Trent napisał/a:
Alez na tym forum panuje porzadek :P

I nie jest ono, jak kazde inne forum, dlatego to mnie cieszy :)

I nie klocic sie juz :P

no

Kasiu, sorki, ale forum może być jednocześnie "inne" i "uporządkowanie", chodzi głównie o tematy, które nie mają sensu, albo już sens straciły. Przydał by się m.in. dział "kosz", gdzie wrzucane były by już te nieliczące się. Uwierz: byłem już na wielu forach - w każdym pisałem setki postów - wiem z czym to się jje... :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-01-2007, 11:54   

Ale.. skoro takie tematy nie maja sensu, to po co umieszczac je w koszu i dodatkowo zasmiecac forum? :P

młoda_wika 
Nowicjusz

Wysłany: 29-01-2007, 12:15   

Kasia Trent napisał/a:
Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto?

Nie bulwersuj sie
No nie wiem, czy był aż tak zbędny... Nie bulwersuję się! Topic założyłam o GŁOSIE LARY - to nie duperela przecież. Chciałam się dowiedzieć - jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Cała moja robota i czas poszły na marne!

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 29-01-2007, 12:20   

młoda_wika napisał/a:
Kasia Trent napisał/a:
Moze topic byz zbedny, dlatego go usunieto?

Nie bulwersuj sie
No nie wiem, czy był aż tak zbędny... Nie bulwersuję się! Topic założyłam o GŁOSIE LARY - to nie duperela przecież. Chciałam się dowiedzieć - jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Cała moja robota i czas poszły na marne!

No! W porównaniu do "którą opcję wybieracie: 1 czy 2", ten temat sens miał... :fire:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-01-2007, 12:50   

Cytat:
Wysłałam wiadomość do Cez ' a

Nic do mnie nie doszło.

Cytat:
Jako forum oficjalnej Polskiej strony o serii Tomb Raider, spodziewałem się nieco bardziej profesjonalnego podejścia do tematu.

a mi sie wydaje, ze odpowiednio podchodzimy do sprawy i nie zamierzamy sie wzorowac na innych forach :roll:

Cytat:
Weźcie to do swoich główek i zróbcie porządek na tym forum...

proponowałbym sie troche pohamowac i nie zwracac sie tak do adminow :roll:

Kosza nie planujemy

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-01-2007, 14:18   

Też się kiedyś zastanawiałęm czemu nie ma topicu kosz, przydałby się naprawdę:) Władze zastanówcie się czy nie da się czegoś takiego zrobić. Tematy by tam leżały chociaż tydzień. dwa a potem by się je bezpamiętnie usuwało :)

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 29-01-2007, 15:44   

nie, dla mnie temat kosz jest zbedny, zasmiecalby tylko forum. Tak jak jest teraz, jest dobrze. Ogolnie wg to forum jest jednym z porzadniejszych :) .
Sama rowniez bylam na kilku innych forach i na niektorych panuje az calkowite bezprawie, cale byly zasmiecone.

CEZ:
chociazby forum TRC.. syf jakich mało

http://leditor.prv.pl/

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-01-2007, 16:48   

Widzę, że doprowadziłem Wikę na skraj załamania...
Ja usunąłem temat o głosach. Usunąłem go wraz z paroma innymi inteligentnymi tematami Szymona Trenta więc nawet nie starałem się wgłębiać w jego przekaz.
Doceniam waszą inwencję i pomysłowość ale zakładanie nowych tematów i ankiet do co raz to dziwniejszych problemów jest plagą w tamtym dziale. Co drugi temat to "ulubiony level w tr", "ulubiona broń w tr", "ulubiony wróg w tr", etc. etc. etc.
Wszystko by było okej, gdyby nie to, że te tematy to typowa wylęgarnia spamu i jednozdaniowych postów. Nie moja wina, że niektórzy nie potrafią wydusić z siebie więcej niż "quadbike jest gites".
Jesli tak bardzo chciałaś wypowiedzieć się o "głosach Lary" to spokojnie mogłaś napisać posta w temacie "Najulubieńsza Lara" (kolejny przykład :p ).
Tak więc bardzo proszę, aby przed założeniem nowego tematu zastanowić się kilka razy, żeby potem nie mieć pretensji.

PS.
Jeszcze jedno Wika - te screeny z TRL to żadna parodia, a już na pewno nie śmieszna. Mnóstwo identycznych jest w temacie screeny z TR, więc jeśli chcesz to możesz je wrzucić tam.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 29-01-2007, 17:32   

Kosz na forum jest zbędny. Chyba, że komus zależy na wyciąganiu brudów, bo mu brakuje argumentów w dyskusji.

Jeśli chodzi o te głosy Lary - może i nie ma takiego tematu, ale zapeniam Cię Wika, że ta sprawa niejednokrotnie była maglowana.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 29-01-2007, 18:41   

Rob3rt ja bym spytała, czy masz jakieś inne propozycje poza bolącym tematem "którą opcję wybrać" (swoją drogą zmartwię Cię, tam mało kto się udzielił :D ) i koszem na forum. Twoje slogany brzmią doprawdy kusząco, wiadomo, że może być lepiej.
Może konkretniejsze propozycje?

A no i o szacunku w wypowiedzi nie wspomnę, jeśli sam masz rozmówcę w d* (a przynajmniej tak się wyrażasz, to jest forum i nie spodziewaj się, że ktoś będzie czytał Twe intencje z mimiki), to spodziewaj się przynajmniej tego samego :D

Pozdrawiam

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 29-01-2007, 19:14   

Rob3rt napisał/a:
No! W porównaniu do "którą opcję wybieracie: 1 czy 2", ten temat sens miał... :fire:

Długo będziesz jeszcze o tym gadał? Tak cię to boli że ktoś od czasu do czasu da jakiś temat żart, dla rozluźnienia napięcia? Powaga powoduje impotencję i skrócenie penisa do wymiarów 2cm więc naprawdę polecam więcej dystansu do świata? Boli cię jakiś twoim zdaniem nieśmieszny temat z debilną ankietą? Omiń i idź dalej. Ja w historii tego forum dałem ze trzy takie tematy, średnio 1 na półtora roku i nikt się o to mnie nie czepiał, każdy traktował to jako zabawę. Człowieku, czy ty naprawdę masz w sobie tyle kompleksów że wszystko dookoła Cię boli i wkurwia? Wrzuć na luz. Piszesz że cie ludzie nie lubią... A jak mają Cię lubić jak wciąż napinasz się jak kulturysta z zatwardzeniem. Zmień swoje podejście - a ludzie zmienią swój stosunek do ciebie.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-01-2007, 20:28   

Igi^MBE napisał/a:
A jak mają Cię lubić jak wciąż napinasz się jak kulturysta z zatwardzeniem.

LOL o mało nie spadłem z krzesła :D
Luz men , spoko moko , peace, spoko luz dwa trabanty ! :D A w sumie macie rację z tym koszem, kobieta ino zmienna jest więc i ja też już sądzę iż taka zagroda na zbłąkane topici jest niepotrzebna :)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 11-02-2007, 17:35   

Jeżeli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć, zapraszam do założenia drugiej części topicu. Ta część zostaje zamknięta z okazji osiągnięcia pułapu 50 stron ;)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 09-12-2007, 23:13 ]
Druga czesc ;)

http://www.tombraiderforu...topic.php?t=923

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi