FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Croft Manor
Autor Wiadomość
remi451 
Nowicjusz

Wysłany: 05-12-2008, 23:11   sala z aniołami

K@T ma rację ,przyznaję sie do błędu.Trzeba uważnie oświetlać anioły i drzwi się odblokują.Drążek służy do wejścia do sekretu.Pozdrawiam.

Proto 
Student

Wysłany: 08-12-2008, 22:08   

Może mi ktoś kto skończył gre powiedziec czy ten sobowtór lary co zabił Alistera pojawi się jeszcze w grze? Jak narazie jestem w Xibalbie ale nie moge sie doczekac co bdzie z tym sobowtróem :D :D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 08-12-2008, 23:19   

Spoiler:
Pojawi się jeszcze ze dwa razy. Nie powiem dokładnie w którym miejscu, żeby ci nie psuć zabawy, ale będą to dwa poziomy, każdy w innym miejscu.

Missy 
Student

Wysłany: 09-12-2008, 19:10   

Ludzie! Nie róbcie z TR simsów.! Lara ma przecież same koszulki i zielone spodenki.
Co w tym złego? Przecież idziecie nią do `podziemnego świata` a nie na
rewię mody. Chociaż przydałyby się długie spodnie czy bluzka z długimi
rękawami (dziwnie wyglądałaby lara gdzieś w Nepalu w krótkiej bluzce, Ale bez przesady) , ale nie różowe bluzeczki czy ciuchy w stylu gotyckim! xD

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 09-12-2008, 19:20   

A czy ktoś przed chwilą poruszał temat ubioru Lary?

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 09-12-2008, 20:56 ]
ALE O CO CI CHODZI :D ?

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 12-02-2009, 11:16   

Gdyż wszyscy mnie olali w innym topiku zapytam się tu (nikt już tu nie pisze od miesięcy :) ). W Croft Manorze zebrałam wszystkie skarby i relikt. Na stronie głównej WoTRu widziałam że za zebranie są odblokowywane szkice. Chodzi o to że ja ich nie mam! O co chodzi?

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 12-02-2009, 16:15   

A przeszłaś cały poziom ? Jeżeli skończyłaś kiedy masz wszystkie skarby , a jak masz nieukończony poziom szkice mogą się nie pojawić . No chyba , że się pomyliłaś tak jak ja na początku i nie zmieniałaś szkiców . ;)

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2009, 11:27   

Przeszłam wszystko jestem w Meksyku. I nic... :( Nie wiem co robić...

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 25-02-2009, 10:47   

Żeby wszystko odblokować musisz przejść grę na najtrudniejszym poziomie nie zmieniając opcji Player Tailoring. Nie pomoże same zebranie wszystkich sekretów. Było to już maglowane ;)

papik 
Nowicjusz

Wysłany: 05-03-2009, 19:23   

elo wszystkim ; pp mam prosbe odnosnie wlasnie tg levelu... gdzie moge znalezc te nieszczesne kamienie zeby obciazyc to miejsce, gdzie trzeba je polozyc?? to jest w tych nieszczesnych podziemiach ;// z gory dzieki x dddd
<3 ;D
xD

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 06-03-2009, 00:44   

papik napisał/a:
elo wszystkim ; pp mam prosbe odnosnie wlasnie tg levelu... gdzie moge znalezc te nieszczesne kamienie zeby obciazyc to miejsce, gdzie trzeba je polozyc?? to jest w tych nieszczesnych podziemiach ;// z gory dzieki x dddd

Skorzystaj z rusztowania w jednym z rogów by dostać się wyżej. Gdy dostaniesz się za kraty poszukaj małych pudełeczek (jest ich trochę więcej - ty potrzebujesz tylko 2). Przenoś je przez korytarze aż staniesz na platformie, która zapadnie się pod ciężarem Lary. Wówczas użyj klawisz "CAPS LOCK" (domyślnie odpowiedzialny za granaty i rzucanie przedmiotów) i wyrzuć pudełka do pierwszej lokacji z rusztowaniem, gdzie użyjesz ich na środkowej platformie.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 15-03-2009, 19:10   

Bardzo podobała mi się Posiadłość Croftów. Było tam bardzo dużo tajemnic, zagadek i sekretów :) Tylko podczas przechodzenia jak widzimy Croftowie zaniedbali trochę ten dom. Dużo tam jest pająków, kurzy się w niektórych miejscach i jest brudno. Bardzo duża posiadłość i mi się podoba :)
Spoiler:
Dom Lary byłby wielkim hitem gdyby nie został spalony.

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 18-07-2009, 10:17   

Ja, zanim przeszedłem dom Lary wyobrażałem sobie go zupełnie inaczej :) Wszystko przebiegało by tak jak teraz jest, do momentu zabicia Alistera. Natla wyszła by z podziemii ze zwłokami matki Lary, zrozpaczona Lara próbowała zabić Natlę i sobowtóra za uśmiercenie jej najbliższych (Alistera i jej matki). Natla walnęła by ją tymi ognistymi kulami, którymi wali w nas w ostatnim levelu, Lara musiałaby robić uniki, a potem uciec swoim jeepem z Zipem i Winstonem z domu. Oczywiście sterowalibyśmy tym autem. Nagle na drodze pojawiła by się Amanda, zatrzymała nas i zaproponowała by nam pomoc, a później by nas zdradziła, a mianowicie pod koniec Meksyku. Było by ciekawie :mrgreen2:

No i fajnie, że Crystalsi zdecydowali się podpalić dom, w końcu jakiś fajny i oryginalny pomysł.

Pynia43 
Nowicjusz

Wysłany: 01-08-2009, 20:21   

A mi się właśnie wydaje,że część z palącym się JEJ domem jest zbyt drastyczna, bo w końcu to jest dom Lary!
Ale jakby nie patrzeć animacja jak Lara sama burzy swój dom, jest wprost genialna, grafika jest taka,że aż czuć jej emocje...
A tak woogóle to skąd się pojawił ten sobowtór Lary (Bo ja jeszcze w tą grę nie grałam, niedługo mam ją sobie kupić)
Hę? :wotr:

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 01-08-2009, 20:46   

Pynia43 napisał/a:
A tak woogóle to skąd się pojawił ten sobowtór Lary (Bo ja jeszcze w tą grę nie grałam, niedługo mam ją sobie kupić)
Hę?

A nie lepiej samodzielnie poznać fabułę podczas gry? :)
Ale jeśli bardzo chcesz to:
Spoiler:
sobowtóra stworzyła Natla. Jest to ulepszona wersja tego klona z TR1
A i to nie Lara wysadza swój dom. :P

tomcio1203 
Nowicjusz

Wysłany: 02-08-2009, 10:06   

A ja bym wolal zeby dom pozostal caly.W koncu to byl zabytek z dziedzictwa Croft'ów

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 02-08-2009, 10:51   

Asyenna napisał/a:
A ja bym wolal zeby dom pozostal caly.W koncu to byl zabytek z dziedzictwa Croft'ów

Też wolałabym, aby dom został. W TRU brakowało mi Croft Monor. :) W każdym TR z posiadłością lubiłam spacerować po domu. Cóż, szkoda. :(

troxet 
Nowicjusz

Wysłany: 04-03-2010, 19:01   

Cześć, mam wielki problem, chodzi mi o craft manor dokładnie o moment, w którym trzeba odblokować jakieś przejście dla koła wodnego, żeby zaczęło się ruszać.. Uprzedzam, że TRU mam na Wii.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 04-03-2010, 20:29 ]
CROFT. Lara CROFT. CROFT Manor.

Infadius 
Nowicjusz

Wysłany: 07-04-2010, 22:51   Re: Croft Manor

Mona napisał/a:
Zakładam taki temat, ponieważ Posiadłość Croftów w grze jest dla mnie bardzo ważnym punktem. Czy wolicie, żeby CM w Underworld bardziej przypominała tą z Legend czy Anniversary? Mnie chyba bardziej podoba się w TRA. Jest dłuższa, trudniejsza i znacznie więcej miejsca. A co byście zmienili, dodali? Im więcej czasu mi zajmie, tym lepiej. A więc- jak najdłuższa. Poza tym dobijają mnie te korytarze, które trzeba całe przechodzić, żeby się gdziekolwiek dostać. Z tym też mogliby coś zrobić. No i oczywiście- wiele miejsc do wspinaczki :D

Szczerze powiedziawszy, Croft Manor w TRU poruszył mnie jak jeszcze nigdy dotąd: fakt, brak tu może rozległego ogrodu, sali gimnastycznej, ale trzeba przyznać, że scenariusz z płonącym "domem" Lary to pomysł wyjątkowo nowatorski i świeży(przynajmniej CM nie kojarzy się już tylko "dodatkową", "nieobowiązkową" misją:)). Zwłaszcz część, gdy się powraca z Tajlandii i zdobywa w lochach drugą rękawicę Thora przypomina mi nieco film...:DD W TRA denerwowało mnie w CM to drażniące bieganie po ścianach(rzadko kiedy udawało mi się dobrz odbić). Szkoda, że w CM z Underworlda nie było choćby krótkiej walki z Doppelgangerem.;P

samakiwalker 
Nowicjusz

Wysłany: 05-08-2010, 06:17   

jak jest w końcu w underworld, można sobie pobiegać treningowo po domu lary? tak żeby sobie pozwiedzać , potrenować skoki, pochodzić po ogrodzie i pojeździć kładem ?

proszę o odpowiedź , tylko po nią zarejestrowałem się tutaj heh

K@t 
Spectre

Wysłany: 05-08-2010, 07:14   

Nie można. Wprawdzie Croft Manor pełni tutaj funkcję levelu wprowadzającego, ale jest w pełni liniowy i nie możesz go odwiedzać w dowolnej chwili.

Qualopec 
Nowicjusz

Wysłany: 06-12-2010, 23:44   

Ja bym wolał żeby Croft Manor przypominało to z TR:L ale żeby było też więcej pomieszczeń tj. ogród, garaż już wcześniej wymieniony oraz jakąś kuchnię, łazienkę itp jak było w poprzednich częściach no i żeby można było do niego wejść tak normalnie a nie tylko w misji :P

Pierre 
Nowicjusz

Wysłany: 25-07-2011, 14:57   

A ja chciałbym, żeby w sali treningowej dodaliby jakieś manekiny.

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 14-08-2011, 10:22   

Cytat:
Szczerze powiedziawszy, Croft Manor w TRU poruszył mnie jak jeszcze nigdy dotąd: fakt, brak tu może rozległego ogrodu, sali gimnastycznej, ale trzeba przyznać, że scenariusz z płonącym "domem" Lary to pomysł wyjątkowo nowatorski i świeży(przynajmniej CM nie kojarzy się już tylko "dodatkową", "nieobowiązkową" misją:)). Zwłaszcz część, gdy się powraca z Tajlandii i zdobywa w lochach drugą rękawicę Thora przypomina mi nieco film...:DD W TRA denerwowało mnie w CM to drażniące bieganie po ścianach(rzadko kiedy udawało mi się dobrz odbić). Szkoda, że w CM z Underworlda nie było choćby krótkiej walki z Doppelgangerem.;P

Mnie duża część TRU nieco film przypomina... :) Dla mnie płonący Croft Manor... no, po prostu efekt był niesamowity. Według mnie poszukiwanie w podziemiach rękawicy Thora, a potem ten wybuch i pożar to naprawdę świetny pomysł, w końcu to mogłoby być nudne, gdyby Croft Manor w Underworld kolejny raz został wycofany do roli poziomu dodatkowego, bo to już mogłoby się zrobić nudne (zaraz, a tak właściwie w ilu już częściach CM robił tylko za trening albo dodatek?...no właśnie). Trochę to jednak szkoda, że CM został całkowicie spalony - możliwe, że już się nigdy w TR nie pojawi, a już jestem do niego przyzwyczajona. A co do walki z Doppelgangerem - bardzo bym chciała, żeby coś takiego było w Croft Manor, chociaż ciekawe, jakby to wyglądało, skoro Doppelganger jakoś zawsze bez problemu wygrywał z Larą... :P

LadyShadow 
Nowicjusz

Wysłany: 10-09-2011, 19:30   

A ja bym dodała do nowego Croft Manor kuchnię i lodówkę :D

http://www.youtube.com/user/croftingsmile

Odpowiedz do tematu