FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zip i Alister

Czy chcielibyście Zip'a i Alistera w TR8?
Jasne! Bardzo bym chciał/a
42%
 42%  [ 54 ]
Tak, ale tylko jeżeli mogę ich wyłączyć kiedy chcę!
28%
 28%  [ 36 ]
Nie, tylko psują rozgrywkę.
28%
 28%  [ 36 ]
Głosowań: 126
Wszystkich Głosów: 126

Autor Wiadomość
Vougeny 
Student

Wysłany: 10-01-2009, 20:40   

Spoiler:
Jak dla mnie: Amanda nasłała sobowtóra który za zadanie dostał zabicie Lary. Natomiast Zip i Alister zwyczajnie napatoczyli się jej po drodze. W końcu nie ścigała ona Alistera, zabiła go gdy ten zwyczajnie podszedł jej pod nogi.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 10-01-2009, 21:19   

Vougeny,
Spoiler:
O ile dobrze pamiętam to sobowtór nie miał za zadanie zabić Larę, tylko wykraść z Croft Manor naszyjnik Anandy ;) Chyba, że mi się coś pomyliło :P

Vougeny 
Student

Wysłany: 10-01-2009, 21:39   

Madziula,

Spoiler:
W takim razie moja pomyłka ; ) . Tak czy siak, sobowtór widocznie po zdobyciu naszyjnika postawił dodatkowo wykończyć Larę.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 12-01-2009, 13:49   

Ja lubię Zipa'a i Alistera, ponieważ potrafią udzielić bardzo dużo porad i wogóle są fajni :P
Spoiler:
Szkoda mi śmierci Alistera którego zabił ten sobowtór Lary ;(

Co jest Gość ;)

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 12-01-2009, 15:33   

Ja bardzo lubię Zipa i Alistera, choć bardziej Zipa. Jest taki bardziej... eee... Tomb Raiderowy. Alister mądry jest i pomaga Larze. W końcu gdyby nie on, to Lara nie miałaby Excalibura. Odczytywał mapy itd. Wiem że pytanie nie do topica, ale od razu zapytam: podczas niektórych cutscenek Lara nagrywa tym aparatem i wtedy mówi o takiej tam historri miejsca w którym jest. Mówi to do siebie no nie? I czy ona nagrywa to, co mówi?

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 12-01-2009, 15:42   

Raczej tego nie nagrywa. Kameruje ważne obiekty, bo chce się lepiej temu przyjrzeć, a co do mówienia to mówi dlatego, żeby gracze wiedzieli o co chodzi :)

Co jest Gość ;)

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 12-01-2009, 18:07   

Łukasz napisał/a:
Kameruje

Chyba kręci, jak już.

Poza tym Lara nagrywa to, co mówi, przecież to widać. Zamyka wyświetlacz kamery i zapewne mówi do mikrofonu, który tam gdzieś jest. Oczywiście nie robi tego zawsze, ale jednak robi.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 14-01-2009, 15:18 ]
HarryCruise napisał/a:
Łukasz napisał/a:
Kameruje

Chyba kręci, jak już.

Chyba nagrywa, jak już.

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 14-01-2009, 15:17   

Oczywiście, że nagrywa to co mówi i ogląda. Przypomnijmy, że nie ma ona kontaktu z ekipą z Croft Manor, więc wszystko to, co odkryje i wyda jej się istotne nagrywa i dodaje komentarz, aby potem odtworzyć co nieco tym dwóm pięknym.
W Legendzie było inaczej gdyż Zip i Ali widzieli na bieżąco co dzieję się wokół Lary. Materiał był oczywiście nagrywany, ale Lara nie musiała sobie tym zaprzątać glówki.

Minika204 
Nowicjusz

Wysłany: 28-01-2009, 20:35   

Jerrem_Y napisał/a:
Oczywiście, że nagrywa to co mówi i ogląda. Przypomnijmy, że nie ma ona kontaktu z ekipą z Croft Manor, więc wszystko to, co odkryje i wyda jej się istotne nagrywa i dodaje komentarz, aby potem odtworzyć co nieco tym dwóm pięknym.
W Legendzie było inaczej gdyż Zip i Ali widzieli na bieżąco co dzieję się wokół Lary. Materiał był oczywiście nagrywany, ale Lara nie musiała sobie tym zaprzątać główki.

Zgadzam się z Jerrem_Y, ale jest to też dla nas. Wracając do ankiety w Underworld brakuje mi zabawnych komentarzy Zipa i Alistera. W grze powinna znaleźć się druga opcja
jak widzę te komentarze niektórych wkurzają.
Spoiler:
Szkoda że Sobowtór zabija Alistera ;(

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 29-01-2009, 11:32 ]
Ortografia moja Panno!!! To boli :(

kasia 
Nowicjusz

Wysłany: 11-03-2009, 20:28   

ZABIJE NATLE ŻE ZABIŁA ALISTERA ;( :( !!!!!! JESTEM JEGO FANKOM :jumper: !!!!!!! ale małe pytanko:w prologu sobowtór zabija alistera. a w jakimś levelu on sie pojawia w laptopie lary. JAKIM CUDEM ON TO ZROBIŁ??????? :??: :pozdro:

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 11-03-2009, 20:33   

Przecież jak zaczynamy poziom morze śródziemne to pisze po prologu "tydzień wcześniej". Potem ponownie dochodzisz do tego miejsca w posiadłości Croftów jako w teraźniejszości.

Edit

Alexiss byłem pierwszy :D

Co jest Gość ;)

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 12-03-2009, 13:48   

Wow, chyba doczekaliśmy się pierwszego usera urodzonego w 2000 roku ;]

kasia 
Nowicjusz

Wysłany: 05-04-2009, 14:54   

Łukasz,mi to się nie pokazuje

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 05-04-2009, 15:25   

Jak to ? Pierwsza scenka to ta kiedy Lara widzi jak pojawia się ogień . Druga to ta kiedy spotyka Zipa w Croft Monor . A potem ten filmik się urywa, pokazuje się białe tło i pisze tydzień wcześniej, a Lara jest na łodzi . Filmików nie masz ?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 05-04-2009, 15:39   

kasia napisał/a:
Łukasz,mi to się nie pokazuje

A gra napewno legalna? Bo mnie takie problemy to jakiś piractwem śmierdzą i już.

kasia 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2009, 22:47   

Asyenna, mam legalną gre. Moge także dać zdjęcie okładki.Mam z premium games.Pomocy!!!!!!

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 26-04-2009, 23:03   

Pisałaś tamtego posta 11 marca, wtedy z lekka nie było jeszcze Tomb Raidera w wydaniu Premium Games.

kasia 
Nowicjusz

Wysłany: 27-04-2009, 21:23   

Wymazałam gre i jescze raz wgrałam i chodzi :!!: :!!: :!!: dziękuje także Asyennie, i Esmeraldzie,. Wielkie THX dla tych pań :!!: :!!:

Ksandarus 
Praktykant

Wysłany: 03-05-2009, 19:13   

Raczej nie będę żałować śmierci Alistera. On sam był trochę strachliwy jakiś (raz jakoś Lara niechcący go postrzeliła, bo naboje odbiły się od czegoś) tak w ogóle to dodanie tej postaci było dla mnie bezcelowe, taki drugi niby-archeolog. Sam pojawił się nie wiadomo skąd i tak samo zniknął :P (Lara pewnie poznała go w bibliotece). Jeśli chodzi o Zipa to on mi jest obojętny, komentarze mi nie przeszkadzają. Chciałbym żeby Zipa w następnej odsłonie nie było, a jeśli by był to żeby robił coś więcej zamiast siedzenia przed komputerem. :tak:
:wotr: :croft:

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 10-10-2009, 18:18   

Mi oni przeszkadzali, Jak było wcześniej wspomniane psuli rozgrywkę. Zawsze musieli coś gadać, podpowiadać, dowcipkować itd. Ogólnie grając w TR wolałabym mieć poczucie izolacji a nie żeby mi ciągle ktoś nadawał nad uchem co mam robić x_x. Rozumiem gdyby obecność Zipa nadającego do słuchawki była uzasadniona jak w TR5, w przeciwnym razie może się zamknąć i nie gadać. czyli jestem na nie. No ale się pojawili dobrze ze w kolejnym TR nie bd musiała ich słuchać ufff...

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 10-10-2009, 19:36   

Sas_ napisał/a:
Ogólnie grając w TR wolałabym mieć poczucie izolacji a nie żeby mi ciągle ktoś nadawał nad uchem co mam robić x_x. Rozumiem gdyby obecność Zipa nadającego do słuchawki była uzasadniona jak w TR5

A to chyba coś Ci się pomyliło z TRL bo w TRU Zip a tym bardziej Alister nie podpowiadali nam ciągle. Przecież Lara nie komunikowała się z nimi podczas grania więc Cie nie rozumiem.
A jak dla mnie te postacie były lepiej 'wykorzystane' niż w TRL. :)

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 10-10-2009, 19:51   

Nie do końca przemyślałam tego posta, fakt w TRU jest trochę tej izolacji ale i tak mało ale grunt ze nie jest jak w Legendzie bo to było wręcz nie do zniesienia.
Rocky napisał/a:
A jak dla mnie te postacie były lepiej 'wykorzystane' niż w TRL. :)
Zdecydowanie tak, bynajmniej tak nie nadawali co 5 sek. i nie gadali jakiś bezsensownych, głupkowatych tekstów no i jeszcze nie podpowiadali.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 10-10-2009, 20:06 ]
Więc myśl na przyszłość o treści swoich postów.

K.C.T.R 
Nowicjusz

Wysłany: 11-10-2009, 09:20   

Ja cały czas nie mam pojęcia o co chodzi na początku gry,gdy Zip strzela do Lary.Chodzi mu chyba o to że to ona miała zabić Alistera i wysadzić Croft Manor.A to był ten :censored: klon xD .W każdym razie niech zostaną,ale z funkcją wyłączania ich komentarzy ;)

Lula 
Student

Wysłany: 11-10-2009, 11:10   

Źle to rozumiesz - TRU jest strasznie pogmatwane i czasami nie wszystko jest w chronologicznej kolejności. O ile wiesz później znowu lądujemy w Posiadłości - robimy to samo co na początku. Później znowu jest filmik tylko dochodzi jego dalsza część która wszystko wyjaśnia - Zip strzelał do Lary, bo myślał że to ona spowodowała wybuch. Warto obejrzeć to jeszcze raz na YouTube

[ Komentarz dodany przez: e_g: 11-10-2009, 16:58 ]
Obu zagmatwanym paniom polecam lekturę:
http://en.wikipedia.org/wiki/Flashback
lub dla ludzi sprawnych inaczej językowo:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Flashback

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 12-08-2011, 13:15   

Ja lubię Zipa i Alistera i cieszę się, że w Underworld przestali mi non stop dziamdziać nad uchem :D te ich podpowiedzi w TRL trochę mnie wkurzały, wolałabym grać sama bez ich pomocy... Co oni, za solucję robili czy jak? :P W TRU zdecydowanie się poprawili, przynajmniej dają pograć w spokoju. Kiedy na początku Zip strzelił do Lary, już się przestraszyłam, myślałam, że coś z nim nie tak... na szczęście się wyjaśniło. A śmierć Alistera... Żałuję. ;( I obiecuję sobie, że go pomszczę, choćbym miała przez wieki ścigać Natlę po wysypisku śmieci :P .
A tu dowód, że Lara też się przejęła... :P
http://fc01.deviantart.ne...by_RazKurdt.jpg

Odpowiedz do tematu