FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TRAOD SCU
Autor Wiadomość
Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 25-12-2011, 18:04   

Minął praktycznie tydzień, wrzuciłeś ten filmik? Bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wygląda. Pozdrawiam :)

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 25-12-2011, 21:42   

(Proszę o połączenie postów)

Udało mi się jeszcze dzisiaj uzyskać link do pobrania moda. Ma tylko 5MB, nie próbowałem, bo nie mam aktualnie Angel of Darkness na dysku. Jakby ktoś wypróbował przede mną, to proszę o jakieś informacje, jak działa, itp. :)

http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE

Ksandarus 
Praktykant

Wysłany: 28-12-2011, 00:15   

Adamaru napisał/a:
Minął praktycznie tydzień, wrzuciłeś ten filmik? Bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wygląda. Pozdrawiam :)
Jeszcze nie, ale wrzuczę jakiś długi filmik żeby było co najmniej z kilku lokacji, albo nawet z całej gry :hehe: . Film będzie w rozdzielczości 720p. Tak pewnie w piątek.

Adamaru napisał/a:
(Proszę o połączenie postów)

Udało mi się jeszcze dzisiaj uzyskać link do pobrania moda. Ma tylko 5MB, nie próbowałem, bo nie mam aktualnie Angel of Darkness na dysku. Jakby ktoś wypróbował przede mną, to proszę o jakieś informacje, jak działa, itp. :)

http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE

Nie nazwałbym tego jakąś kosmiczną różnicą, ale zauważyłem że przede wszystkim oświetlenie jest inne, bardziej ciemniejsze, przez co sama gra wydaje się mieć mniej kreskówkową grafikę. Dziwne jest to, że barwy są jeszcze bardziej nasycone np. Lara wydaje się być jakby bardziej opalona itd. ... wracając do oświetlenia miejsca które są całkiem jasne są jeszcze bardziej jaśniejsze i vice versa. Dziwne zastosowanie bloom effect, wciąż nie rozumiem jak działa, bo czasami kiedy kamera pokazuje twarz jakiejś postaci, to jest ona bardzo zamazana, co nie wygląda za wspaniale, ale mimo wszystko gra wygląda lepiej. Ogólnie mówiąc gra wygląda tak jakby prawie weszła do next gena :P .

MissBlackAngel 
Nowicjusz

Wysłany: 26-12-2015, 20:38   

Ma ktokolwiek z was innego linka z tym programem poza tą stroną http://www.tombraiderchro...darkness_config
? Nie mogę z niej tego pobrać bo wyskakuje mi jakaś inna strona i nie da rady :( . Bardzo zależy mi na tym programie ;(

MissBlackAngel 
Nowicjusz

Wysłany: 28-12-2015, 21:57   

Pytanie powyżej już nieważne. :P

Odpowiedz do tematu