FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne postacie [oprócz Lary ;)]
Autor Wiadomość
mari 
Podróżnik

Wysłany: 26-08-2007, 19:23   Fajne postacie [oprócz Lary ;)]

Jakie postacie z TRA lubicie najbardziej? Uwaga: Lara Croft się nie liczy :690: Ja polubiłam Larsona i Kida. Ale czy Kid to tak do końca 'czarny' charakter?? Bo w końcu w ostatnim spotkaniu uratował Larę przed śmiercią z rąk Kolda...A co wy sądzicie??

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 26-08-2007, 20:24   

Najwazniejsze postacie TR1 prócz Lary to Natla, Larson i Pierre. Wszyscy ich znamy od 11 lat. Dodatkowo Larsona i Pierre'a "spotkalismy" tez w TR5. Częsciej od nich pojawiał się tylko Winston (TR1, 2, 3, 5, 7, A). Aha, i remis z Von Croyem ;) (TR4, 5, 6)

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 26-08-2007, 21:42   

Jak dla mnie to Larson, Kold i Natla.

Larson - wydaje mi się, że gdyby nie to, że Natla mu(najprawdopodobniej) dużo płaciła i (pewnie) zagroziła (śmiercią?) to chętnie przyłączyłby się do Lary [btw. mają takie same inicjały :> )

Kold - podoba mi się jego opanowany, zimny głos.

Natla - została super "zrobiona" w TRA, świetnie wygląda w tym niebieskim kostiumie i szpilkach. Super wygląda też z tymi skrzydłami (jeszcze nie przypalona).

mari, Kid zabijając Kolda w końcu się na nim zemścił, to była jego ostatnia okazja.

mari 
Podróżnik

Wysłany: 26-08-2007, 21:48   

Też tak pomyślałam ;) jakoś dumę trzeba ratować ;)

Jamal 
Student

Wysłany: 26-08-2007, 22:01   

Ja polubiłem postać Amandy mimo ,że była troche wredna i zła to miała fajnego zwierzaczka xD no i ma na imię tak jak moja koleżanka , no i Pierre & Larson oczywiście :)

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 26-08-2007, 22:03   

A co ma Amanda do Anniversary?

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 28-08-2007, 15:19   

No właśnie, gdzie Tomb Raider gdzie Legenda?
Lubię postać Natli, to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów :) Fakt, wredna i tak dalej ale jednak ma coś w sobie.
Larson mi się będzie przez resztę życia kojarzył z klipem Kyo, jak go widzę to słysze to "Ice cream" :P
No i Pierre mi się podoba ale lepiej było mu z włosami niż bez :P

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 28-08-2007, 15:35   

Ja lubie Larsona. W TR1 i TR5 byl zwyklym palantem i bezmuzgowcem ( :D ) ale w TRA zrobil sie taki pociagajacy ;-) . Fajny glos ma :) .

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 28-08-2007, 16:19   

Mi też się Larson spodobał, szkoda, że musiała go zabić. No i poza tym Natla.

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 29-08-2007, 12:48   

Lareczka, i jeszcze o odrobinkę za pewny siebie... xD Jak mówił do niej kotku to tak wygląda to na filmiku jakby go wzrokiem spiorunowała. ;) Ja też go lubię. A pozatym Pierre bez włosów i bez swojej koszuli fioletowej to nie Pierre. Chociarz też się przebiegły zrobił. Tyle, że Larson zwykle był bardziej hmm... nie teges z głową. :-P No i Kid jest fajny bo ma fajną czapk. Koniec.

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 29-08-2007, 15:09   

co do Kida to myślałem że to jednk dobra ppostać dopki nie przeczytałem jego biografii. A co do Kolda to zawsze jak były z nim interaktywne cut scenki to nic nie robiłem bo chcialem zobaczyć jakzabije Lare :D

mari 
Podróżnik

Wysłany: 01-09-2007, 15:08   

Ha! Szymon_Trent, zrobie tak samo xD

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 08-09-2007, 09:27   

Uważam że wszystkie postacie w Anniversary wyglądają i prezentują się świetnie. Zastanawiałem się czy pod tym względem się rozczaruje i będę wracać do TR1 jednak CD spisiali sie dobrze,w dodatku uwiarygodnili swoich bohaterów dodając im biografię. Najbardziej widoczna jest tutaj transformacja Larsona Conwaya z bezmyslnego osiłka który wraz z niewiele lepszym Pierrem próbowali krzyżowac plany Miss Croft robiąc z siebie kretynów... zaś tutaj w TRA są to inteligentni,silni i grozni przeciwnicy z którymi Lara Croft musi się liczyć. Choć chwilami wydawać by się mogło że pomiędzy Croft a Larsonem jest delikatna nić porozumienia,która potem zostaje brutalnie zerwana...

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 09-09-2007, 16:50   

Mi się w TRA podobają ci bogowie :P Tihocoan i Qualopec (niewiem czy dobrze napisałam,ale wiadomo o kogo chodzi). Ale i tak najbardziej lubię bestie- zwłaszcza dinozaury :D

www.versicolor.blog.onet.pl

Mattai 
Student

Wysłany: 09-09-2007, 17:00   

Racja Ci bogowi też są nieźli. Fajnie by było jakby Lara walczyła z Qualopeciem, bo w tym filmiku interaktywnym w końcowym levelu w Peru, on wstaje. Szkoda no :( ;p

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 10-09-2007, 18:30   

No filmik nie jest interaktywny, ale fajnie byłoby powalczyć z Qualopec'iem... Swoją drogą nadal zastanawiam, co się stało z ciałem Tihocana.

Arti 
Praktykant

Wysłany: 10-09-2007, 21:27   

Natla - Bardzo ładna jest w Anniversary. Te długie włosy, takie jakby posklejane xD I w ogóle fajnie wygląda w tym płaszczu atlantydzkim.

Kold - kojarzy mi się z zimnem. Wygląda jak brutal, a podkreśla to białe oko. Ma taki fajny głos, jak ktoś powiedział - zimny.

Pierre - co to ma być?? Francuski Japończyk??? Mi on na japońca wygląda a nie na Francuza. Heh, ale w ogóle, a fajnie wygląda, a dzięki tej łysinie, można go rozpoznać z odległości kilku mil.

Kid - Hmmm... Pomógł Larze i uratował ją zabijając Kolda. Gdyby nie Natla, pewnie leżał by już, albo nie już by go robale zjadły w jakimś nagrobku... Hehe... Ogólnie postać fajna, ma charakterem gangstera, ale mi się wydaje, że w środku jest małą owieczką xD

Larson - ten koleś mi się nieźle spodobał. Nie wiem, czemu ale czuje sympatię do tej postaci. Żartobliwy i wyluzowany. Nie boi się wyrażać uczuć ( " Och przestań kotku, wolę bardziej tradycyjne rozwiązania " - czy jakoś tak do Lary zagadał, to myślałem, że odjadę :-P ) Szkoda, że Lara go zabiła, bo bym był za by byli przyjaciółmi.

Qualopec i Tihocan - dwaj bogowie, władcy Atlantydy, strażnicy trzech części dziecięcia, po zdradzie która doprowadziła do zatopienia Atlantydy. Szkoda, że się z nimi nie walczyło, i mnie też ciekawi, co się stało z ciałem Tihocana. Ja myślałem, że jak Larze, Pierre przystawił lufę do karku, to myślałem, że to Tihocan, i się dopiero zacznie :690:

:pozdro: :wotr: :croft: :narka:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 11-09-2007, 10:35   

Arti napisał/a:
y. Szkoda, że się z nimi nie walczyło,

Nie wiem co wam odwala z tym walczeniem z Tihocanem i Qualopecem . Przecież Lara i oni mieli wspólnego wroga. Co prawda strzegli Scionu, ale sądze że byliby bardziej chętni do pomocy niż do walki. Poza tym gdyby Lara z nimi walczyła to napewno by zgineła. Są oni przecie potężniejsi od Natli :gupek:
PS. W TR:A była Cut-scenka jak Lara była w grobowcu Qualopeca co ta mumia się nagle na nią wychylila. W TR:1 nie było ej cut-scenki, ale do tej mumi można bylo strzelać i po kilku strzałach padała na ziemie :D

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 15-09-2007, 16:50   

Cytat:
Są oni przecie potężniejsi od Natli

Taaa...fakt,ale czemu sama Natla pod koniec gry stwierdziła,ze byli słabi i jej ulegli???

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 15-09-2007, 18:53   

Avi_Versicolor napisał/a:
Taaa...fakt,ale czemu sama Natla pod koniec gry stwierdziła,ze byli słabi i jej ulegli???

No to ciekawe ale co według ciebie miała powiedzieć?? Byłam spośród całej trójki najsłabsza?? Daj spokój przecież ona poprostu gadała to co jej pasowało.
Poza tym gdyby T. i Q. faktycznie byli tacy słabi i ulegli wobec Natli to jakim cudem udałoby się im ją na tak długo zamknąć??

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 18-09-2007, 18:01   

Ja się odwołałam do tego co powiedział Szymon_Trent :) . Udawało się im,ale wreszcie Natli udało się ich dorwać :)

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 18-09-2007, 18:48   

hehehe Pierre jest najfajniejszy! Larson jest w/g mnie glupkiem. Podobaja mi sie paznokcie Natli. :matrix:

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 18-09-2007, 18:56   

Cytat:
Larson jest w/g mnie glupkiem

He he...I na takiego wygląda :D .
Cytat:
Podobaja mi sie paznokcie Natli. :matrix:

Hmmm...rzeczywiście jak zombi prosto z grobu :D .

april 
Praktykant

Wysłany: 21-09-2007, 12:16   

Avi_Versicolor napisał/a:
Cytat:
Larson jest w/g mnie glupkiem

He he...I na takiego wygląda :D .

I o to chodzi ;)

Ja najbardziej lubię Pierra. Fajny ma ten akcent i w ogóle "to coś".
:pozdro:

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 21-09-2007, 16:47   

Cytat:
I o to chodzi ;)

Ja najbardziej lubię Pierra. Fajny ma ten akcent i w ogóle "to coś".

Każdy przeciwnik ma w sobie "coś" :P .
Zwłaszcza zwierzaczki.Ale w każdej części jakoś inaczej się z nimi walczy :)

Odpowiedz do tematu