FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan film
Autor Wiadomość
slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 22-09-2007, 14:20   

wrzucajcie juz wrzucajcie :D
bo czekam z niecierpliwoscia na Wasz film hah :D
bo bez kitu to jest genialne :D

:pozdro: :wotr:

Obiwan 
Nowicjusz

Wysłany: 22-09-2007, 16:02   

Oki myślę że dziś wieczorem (albo dziś w nocy) bedzie można oglądac film.
powiem tylko ze trwa on 40 minut ! (liczac z napisami i scenką po nich)
i niestety niewykluczone że pewne linie dialogowe będe musiał podać tu gdyż nie jestem pewien ale isttnieje prawdopodobieństwo że tekst nie bedzie widoczny na małym youtubowym ekraniku (fiom był robiony z myślą o odtwarzaniu go na dvd :) ) a przynajmiej częśc tekstu.

PS: nienastawiajcie się prosze na coś lepszego bo możecie się zawieść, film jest nieco inny w stylu od poprzednika.

Obiwan 
Nowicjusz

Wysłany: 22-09-2007, 23:36   Już jest :D

TOMB RAIDER 3 JUŻ JEST ! (niestety dość niefortunnie podzielony bo scena po napisach musaiała pójść jako osobna część ale kit z tym)
part 1 http://pl.youtube.com/watch?v=g5-F5wwbi-Q
part 2 http://pl.youtube.com/watch?v=x5rx5YUt-9M
part 3 http://pl.youtube.com/watch?v=BHib1BkQFq8
part 4 http://pl.youtube.com/watch?v=VqjqjR4O0Q0
part 5 http://pl.youtube.com/watch?v=XREqsLvj12U (scena po napisach)

a tu plakat na deser :p http://img218.imageshack....e=postercj1.jpg

aha gdyby ktoś miał problem z rozczytaniem sie co mói sparrow kiedy gada z larą to tutaj podaje ten dialog
-Ostanio jednak bracia zaczeliw niewyjaśnionych okolicznościach znikać jeden po drugim, zanim się zorientowaliśmy co się dzieje nieznani sprawcy wyeliminowali wiekszość z niewielkiego bractwa. Uważamy że sztylety jest zagrożony ze strony tych samych sił. Nic jednak nie możewmy zrobić – zabezpieczyliśmy się tak dobrze że w raz ze smiercią kilku braci straciliśmy łączność ze sztyletem. Jedyna wskazówka która nam pozostoła to te klucze, jednak nie jesteśmy w stanie odtworzyc drogi sami i potrzebujemy pomocy kogoś zaufanego. Twojej pomocy. Ty wybrałaś odpowiedni klucz więc jesteś tą wybraną.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 23-09-2007, 00:33   

Własnie skonczyłem ogladac :D Dzieki wielkie za to arcydzielo! :D

Film po prostu boski :P Troche mniej smieszny od poprzedniego, ale nadal po prostu niesamowity. Aktorki ponownie spisały sie znakomicie :D Pogratuluj siostrom! Montaż! to jest dopiero coś :D Efekty specjalne w postaci samolocika, potwora, słynny matrixowy skok >> jak na amatorski filmik bardzo pomysłowo wykonane :D Szkoda tylko, ze walka na końcu była za pomocą kijów a nie mieczy swietlnych :P Jak dziekowac Lucasowi, to własnie za miecze swietlne ;) :D Co do muzyki, świetnie dobrane utwory, z klasycznych gier TR, z obu filmów, z Supermana, z Indiany Jones, z Piratów z Karaibów, z Bondów, z Maski :P

Na koniec jedno pytanie i jedna sugestia :P

Czy macie w planach czwartą częsc TR Movie? :D Oby!

KONIECZNIE dodaj do obu filmów angielskie napisy i wstaw to na youtube w tej drugiej, English wersji. Jestem pewny, ze w ten sposób Wasze flmy staną sie bardzo znane wśród wszystkich fanów TR na swiecie, nie tylko tych polskich :D

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 23-09-2007, 13:43   

to jest mistrzostwo :D
niektore scenki to wyszly Wam tak profesjonalnie ze to szok :D
taki klimat i w ogole :D

ta swiatynia w ameryce mi sie podobała hehe :D
w ogolnie to naprawde dobra robota.. ile to trzeba bylo siedziec aby tak wszystko posklejac i zbey pasowalo do muzyki, bo momentami to naprawde scxena do muzyki idelanie byla dopasowana :D
i te efekty specjalne :P hehe.. najbardziej mi sie podobał Balet w wykonaiu Lary i tej jej wroga :P no i jak Lara na samym poczatku wrocila do domu i zaczela wyjmowac wszystko z torebki haha..

a z takich powaznych scen to najlepsza była ta w Ameryce jak Lara sie wspina i w ogole :D

Oogolnie to naprawde gratuluje pomyslui wykonania :D
o grze aktorskiej to nie mwoie no bo wiadomo ze jest rewelacyjna :D

ja tam mam nadzieje ze jeszcze wyjda jakies czesci :P

:pozdro: :wotr:

K@t 
Spectre

Wysłany: 24-09-2007, 08:54   

xD xD xD Jebłem :D
Nie powiedziałbym, że takie znowu mniej śmieszne, bo banan mi z pyska nie schodził. Świetne wykonanie i niektóre sceny dosyć zaskakujące; mocne wejście Sparrowa :mrgreen:
Dobrze by było, gdybyście umieścili to na jakimś torrencie albo ponagrywali an DVD.

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 24-09-2007, 09:17   

Tak, ja też wczoraj nockę prawie zarwałam, żeby obejrzeć do końca obydwie odsłony TR PL :P
Chciałam po pierwsze pogratulować poczucia humoru. Prawie popłakałam się przy scenie wykładania przez Larę ekwipunku przy łóżku, :D :spoiler: a zwłaszcza jak na końcu zobaczyłam te sztućce i misiaczka! :D :D Do tego ta świetnie wpasowana piosenka, którą również Kyo użył w jednym ze swoich dzieł.
No i ta mina Prince'a, gdy się przekonał, co nabroił! :D :D
Przy okazji - wszyscy zachodzą w głowę, jaki aktor wcieli się w tę rolę w filmie kręconym na podstawie SoT, a tu proszę - model jak znalazł! :P

Po drugie, gratuluję pomysłowości i wyczucia - film śmieszy, ale humor nie jest nadmiernie przerysowany, tak bym to określiła.

No i po trzecie - pracowitości. Nawet nie sądziłam, że TR3 będzie dziełem zakrojonym na tak szeroką skalę.

Obiwan 
Nowicjusz

Wysłany: 24-09-2007, 14:50   Danke vile

No dzięki wam wszystkim przeogromnie że tak się podoba xD !
1. Cez i slawciun - Ten tomb raide rbył robiony w zamyśle jako ostatni film z seri ale nie ukrywam że chyba nie dotrzymam słowa ;D Powoli knuję plany tr4 aczkowliek nie mam pojęcia kiedy się można go spodziewać czy za rok czy.. za dwa :/

2.K@t - z tym torrentem to nie głupi pomysł, jak tylko znajdę troche czasu to spróbuje coś ztym pokombinować. Wersja dvd wsumie też jest jaknajbardziej możliwa :)

3. No i danke raz jescze ;p , sprubuję neidługo pokombinowac jakiś prymitywny the making of zrobić :)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 12-10-2007, 19:06   

Skończyłem oglądać TR3 :D
Świetna robota.
Najpiękniejsze ujęcia w Lesie Arkońskim - Schody, Wierza, Nartura.
Ehh wyszło jakby to było w Tr Anniversary.
Czekam na dalsze części i dawajcie więcej inetersujących miejsc Szczecina :D
Osów, Skarbówek, Głębokie,Wkrzańska, Wały ??
A tak ogólnie padłem jak zobaczyłem Zurich i Bank :hehe:

Obiwan 
Nowicjusz

Wysłany: 12-10-2007, 21:38   

No póki co w Tr 4 planujemy nieco bardziej egzotyczne plenery ale kto wie...

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 12-10-2007, 22:12   

Egotyczne ?
Uchyl rąbka tajemnicy :690:

Obiwan 
Nowicjusz

Wysłany: 12-10-2007, 23:29   

Póki co fabuła jest w powijakach i na dobrą sprawe wszystko zmoe się jescze zmienić więc nie będe nic konkrentego mówił jescze.. ale za to moze niedługo zapodam jakieś koncepty :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 12-10-2007, 23:57   

Ja cały czas czekam na jakieś konkretne wydanie "trójki" :)

Integral 
Archeolog

Wysłany: 13-10-2007, 00:09   

Sama również byłabym wdzięczna, biorąc na wzgląd, że mój komputer się z jutubem nie polubili. Nie wiem czemu, ale kto by tam zgłębiał naturę egzystencjalną windowsów...

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 13-10-2007, 12:02   

Integral ja mam to samo, jednak 3godziny ładowania i się udało obejrzeć.
Obiwan, będę czekać :690:

siwek509 
Praktykant

Wysłany: 21-10-2007, 16:30   

a tak odbiegając zupełnie od filmu OBIVAN'A, znalazłem takie coś.....
to jest (chba :) ) film amatorski...... ale patrząc na zawartość strony, trailery, i lokacje w jakich kręcono materiał mozna pomyśleć ze to jest oficjalna strona trzeciego filmu TR..... LINK-> http://www.tombraiderascension.com/

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 21-10-2007, 16:59   

siwek509 napisał/a:
mozna pomyśleć ze to jest oficjalna strona trzeciego filmu TR

No, tylko ta Lara wygląda jak Ewa Sonnet i to nie jest miłe :p

BeBe44 
Student

Wysłany: 25-12-2008, 15:10   

Hmm... coś dawno nikt tutaj nie pisał, więc może odświeżę ten wątek. Jak tam prace nad 4 częścią ? Czy w ogóle będzie ?

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 30-12-2008, 15:18   

Hmm... nie wiem czy zauważyliście, ale jest zainteresowanie tym filmikiem ze strony obcokrajowców (komentarze pod filmikami)... może by tak zrobić wersje tego także z angielskimi napisami?
To taka mała sugestia ; )

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 11-10-2009, 16:16   

Ostatnio wygrzebałem na Youtube coś takiego -> http://www.youtube.com/watch?v=p4BBblccJ5c

Wartka akcja, dużo bijatyki i wysportowana Lara. Na taki film czekałem i jeszcze poczekam bo zdaje się że to jedynie trailer.

A.Harley 
Nowicjusz

Wysłany: 16-10-2010, 21:22   

witam wszystkich:)
wiem, ze nie w temacie, ale mam mały problem...chce stworzyc profil na you tube dla fanów gry TR i jest mały problem...nie moge umiescic na avatarze obrazka w formacie .gif nie wiem dlaczego... zawsze wyswietla mi sie obrazek animacji. nie odpowiadajcie "umiesc zwykłego avatara" bo ja chce miec taki oryginalny profil, a gify zachecaja wieksza ilosc ludzi ;p

Połączone

bardzo ciekawe filmy tutaj dodajecie ;)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 16-10-2010, 21:36 ]
Edytuj posty :D

emillo97 
Nowicjusz

Wysłany: 30-12-2010, 09:27   

Nie no padłem. Szkoda że zmontowane w Movie Makerze...ale i tak genialne!Mówię o części 2 TR3 obejrzę niedługo(albo po przyjeździe z Łodzi do której dziś jadę).

http://www.youtube.com/user/emillo97

Oraz serię opowiadań:
http://terminoza.blog.onet.pl/

Odpowiedz do tematu