FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojazdy w TR
Autor Wiadomość
Paula 
Podróżnik

Wysłany: 08-03-2008, 22:22   

Moja ulubiona bryka to Jeep w Tomb Raider IV. Niebieski, wygodny i prosty w sterowaniu :) Trzeba szczególnie uważać na te pułapki w KV5. Nie lubię jak się moje brum brum rozpitala na drobne kawałeczki :D Też lubię motorek w Tomb Raider Legend, chociaż nie cierpię strzelać jeżdżąc na nim - no ale cóż, jakoś grę trzeba przejść..... ;)

Bastet 
Nowicjusz

Wysłany: 09-03-2008, 11:19   

Kajak jest jednym z ciekawszych pojazdów pojawiających się w serii Tomb Raider, przypadł mi do gustu podobnie jak czterokołowce, ale moim faworytem jest jeep z czwartej części gry.

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 16-03-2008, 20:43   

Moim ulubionym pojazdem jest wagonik kolejowy w Tomb Raider III :) Trochę przypomina mi to teleturniej "hugo" :D a drugim jest kajak. Szkoda tylko, że spływy nie były ciekawsze. Mam wrażenie, że pomysł nie został do końca wykorzystany.

klauduchaa 
Nowicjusz

Wysłany: 03-06-2008, 21:58   

Kajak - ciekawy pomysł, jednak ciężko się sterowało.
Quad - według mnie, najlepszy pojazd. Można było nim parę trików, od wszystkiego się odbijał. :P
Motor - także super. Chociaż ciężko się obracało kamerę.
Jeep - hmm. Nie mam nic przeciwko. :P
Wagonik - ciekawy. ;)

A dalej już nie pamiętam. :D

aleksandra2209 
Nowicjusz

Wysłany: 30-01-2009, 14:11   

Najlepsza jest motorówka xD

Ale quad też jest super ; D tylko dalej mam problem jak z niego zejść :D
pamięta :jumper: ktoś?

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 30-01-2009, 15:00   

end + strzałka w bok (chyba obojętnie w który)

sorry za krótki post ;)

Mrówczasss 
Student

Wysłany: 30-01-2009, 15:00   

Moim zdaniem najlepszy jest quad - fajnie się jeździło i nie było z nim żadnych problemów. A propos pamiętasz kluz_kaa jak Przemek "przeszedł" ten level :> ? Wagonik też bardzo mi się podobał, bo było to coś innego, a kajak mnie nie przekonał :(

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 30-01-2009, 16:12 ]
To jak on przeszedł ten level, to do historii przejdzie
-ja nie pamiętam, żebym jeździł na skuterze...
-ale przecież przez cały level się z niego korzystało!?
-tak?

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 21-02-2009, 01:04   

Rozwalanie okien,gondol,a na koniec motorowki no.1 w Venecji.A ostatnio terenowy motor w meksykanskiej dzungli i krecenie nim 360-ek.Po prostu miod.Kajak tez byl dobrym i oryginalnym pomyslem.A jego trudne sterowanie tylko dodawalo smaku do splywu Madubu George!
A teraz pojazd,ktory jako jedyny zawsze mnie wnerwial:motocykl z bocznym siedzeniem w levelach kairskich(TR 4).Ciagle ciasno i ciemno,a do tego dzielnica jak z "widokowki" :fuj:

Przemo 
Student

Wysłany: 17-07-2009, 09:14   

Mój ulubiony wózek z Tomba to z 3 części ten,ktory jest dostępny w treningu,tylko trzeba zdobyć klucz do dzwi do toru wyścigowego.A i też motor może być z The Last Revelation i jeep rzecz jasna :D fajnie się nim śmiga i muza niezła podczas jazdy :pozdro: :wotr:

MackaN 
Student

Wysłany: 26-01-2010, 18:58   

Zdecydowania motorówka. Po pierwsze, pojawiła się w Wenecji - bardzo ładnej lokacji z TR2. Po drugie, wygodnie się nią steruje. Po trzecie, rozjeżdżanie gondoli to niesamowita frajda. :)

Podróżnk:) 
Nowicjusz

Wysłany: 28-01-2010, 19:07   

Jeep z TR4, jeśli mam wybrać jeden. Fajnie się nim jeździło i mam sentyment do tej części(moja pierwsza w jaką zagrałem i uwielbiam egipskie klimaty).

Szalona101 
Praktykant

Wysłany: 29-01-2010, 21:06   

Ja bym wybrała quada z TR3. Ale podoba mi się jeszcze motorówka z TR2, no i jeszcze wagonik.

Layla 
Student

Wysłany: 29-01-2010, 22:12   

Moim ulubionym pojazdem jest skuter śnieżny z TR2. Uwielbiam rozjeżdżać nim wrogów i przeskakiwać nad przepaściami. Do tego muza świetna :D . Drugie miejsce zajmuje u mnie quad, a trzecie motorówka.

Robsson 
Nowicjusz

Wysłany: 31-01-2010, 18:08   

Zdecydowanie najmilej wspominam quada z TR 3, ale może to dlatego, że była to pierwsza gra w którą miałem przyjemność się zagłębić na konsoli PSX. Ogólnie rzecz biorąc, to chyba nie było w całej serii pojazdu, który nie sprawiałby frajdy. Zawsze był to miły przerywnik między archeologicznymi eksploracjami :jumper:

mariuszp3 
Nowicjusz

Wysłany: 24-02-2010, 18:22   

Najbardziej podobał mi się Propulsion(TR3) :D

[ Komentarz dodany przez: K@t: 24-02-2010, 18:25 ]
Pisz dłuższe posty - trochę uzasadnienia by się przydało.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 25-02-2010, 21:57   

Ja również mam kilka pojazdów, które wręcz ubóstwiam w tej grze. :P
1. Motorówka(TR2) - Przyjemne czasy, kiedy to się rozbijało ją o pobliskie budynki, wybijało okna i odblokowywano zaminowane przejścia. Do tego ulokowana w Wenecji, gdzie grała na okrągło "skrzypkowa" muzyczka. :p Cudne.
2. Jeep(TR3) - Jakoś tak przyjemnie się nim jeździło, lubię, jak tak wyskakuje w powietrze i rozbija się o drzewa. :p
3. Hak z linką(TR2-3) - W Croft Manor nawet jest, może i daleko się na tym nie zajedzie/zaleci, ale poruszać się na nim da. Nigdy nie zapomnę tego momentu, jak się przelatywało nad przepaścią w TR2. :p

Boozo 
Nowicjusz

Wysłany: 05-06-2010, 23:04   

Jak się wychodzi z kajaka w TR3? Kombinacja END+strzałka NIE działa. Proszę o pomoc.

Anika 
Student

Wysłany: 06-06-2010, 02:05   

W sumie to wszelkie pojazdy ruchome z TR mnie denerwowały - to ten rodzaj zręczności, którego Bóg mnie bezlitośnie pozbawił. Dobrze pamiętam, jak do każdego obiektu ruchomego wsiadałam z nerwicą jajników i nerwosolkiem pod ręką. Numer jeden w największym wkurzaniu mnie - kajak. Po prostu nic, tylko się zachlastać. Równie ciężko było z quadem, najmilej wspominam (oczywiście nie bez wstępnych inwektyw) jednak jeepa z czwórki, chociaż nim stosunkowo najłatwiej można było się wykończyć. Do motoru w czwórce nie dotarłam jeszcze, ale na samą myśl żołąd zawiązuje mi się w seksowny supeł ;/ chyba jednak najbardziej lubię autobuty, na których Lara podróżuje przez 3/4 gry.
Zazwyczaj mam przygotowanego sejwa na te okoliczności z momentu już po tym, jak laska wysiądzie z pojazdu, chociaż i tak zawsze zrobię około trzydziestu podejść, żeby jednak przejść to o własnych siłach xD

Boozo 
Nowicjusz

Wysłany: 06-06-2010, 11:37   

pomoże mi kotoś przejść to miejsce (lev Matabu Gore):

Jak się powiększy obrazek to widać czerwone drzwi/kratke; z kajaka wyjść nie idzie [bo jest silny prąd] a z dwóch stron mam dwa wodospady.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-06-2010, 12:34   

Boozo, zerknij do solucji http://www.laracroft.pl/tr3sol.htm poziom nazywa się Madubu Gorge :)

Boozo 
Nowicjusz

Wysłany: 06-06-2010, 16:25   

Wiem, że jest solucja. Tam jest opisana inna droga - jeszcze trudniejsza uwzględniająca wszystkie sekrety.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-06-2010, 17:09   

Boozo, to zerknij sobie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=mY2J7t48HQA to jest speedrun tego levelu. Raczej nikt tu sobie sekretami nie zawracał głowy. :)

jakub5912 
Nowicjusz

Wysłany: 17-12-2010, 19:49   

Najlepszy był motor bo można było sobie nim skakać i robić dużo żeczu :pozdro: :narka: :) :) :)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 17-12-2010, 19:50 ]
Panie, wyhamuj pan trochę :p Przydałyby się trochę konkretniejsze posty, jeśli chcesz już nabić 100 na dzień dobry. A nie wygląda fajnie, gdy więcej jest emot, niż samej treści.

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 04-08-2011, 19:21   

Fαjny bΨł skuter śnieżny w TR II, ten z karabinami. :)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 04-08-2011, 20:23 ]
Lol? Pisz w taki sposób dalej, to wstążka urośnie. I przypominam o ostrzeżeniu propos króciutkich postów.

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 22-05-2012, 20:44   

Motór i basta :p Kocham Kair w TR4 właśnie za jazdę na motorku. Jeep też był niezły i oczywiście nieśmiertelna motorówka w TR2, ileż to się nastresowałam, zanim dojrzałam do zsiadania z niej (nie ma jak brak instrukcji do gry i brak ynternetu).

Odpowiedz do tematu