FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojazdy w TR
Autor Wiadomość
Galdir 
Student

Wysłany: 19-03-2007, 20:12   

Jeśli chodzi o mnie, to największą frajdę sprawiał mi jeep i kajak.

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 20-03-2007, 08:44   

A dla mnie nie ma to jak po bardzo stresującym dniu odpalić TR 3 i na quada :)
Motorówka i kajak to moje utrapienie...

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 08-04-2007, 17:33   

Chyba skuter śnieżny. Jest szybki i doskonale uzbrojony.

sweet thinks 
Student

Wysłany: 26-04-2007, 11:55   

skuter śnieżny, a nagorszy to kajak- jest niezgrabny i się trudno nim pływa ;)

MACPHISTO
A po polsku?

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 26-05-2007, 19:57   

Kajak jest fajny... :) Skuter śnieżny jest zabójczy macie rację. :-P Autka też są ok heh i dużo lepsze od tej głupiej motorówki. :)

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 27-05-2007, 17:33   

Jeep w TR 4 był super pomysłem :D w sumie motor tez nie gorszy !! w sumie dla mnie nie przyjął się quickbike (ten w TR3) :/

Visek 
Student

Wysłany: 22-06-2007, 20:19   

Najlepszy byl Propulsion w TR 3 :D Szczegolnie zabijanie z niego nurkow i aligotra :pozdro:
Gorzej jak wioslo gdzies utknelo ;)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2007, 13:09   

... troszkę odskoczę od tematu: pamiętam jak kupiłem Tomb Raider III - w drodze do domu czytałem instrukcję... a pamiętacie jak tam opisane były pojazdy? Tak, tak: zamiast Quad napisane było "Rower"... "Bike"... czy jakoś tak :P no i wiecie - napaliłem się na dwukołowca na pedała :) Ale było rozczarowanie...

M@rcin 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2007, 15:02   

Dla mnie najlepszym pojazdem jest skuter śnieżny,bo nie musialem tych twardzieli zalatwiac bronia tylko ich potrącić :)

Visek 
Student

Wysłany: 25-06-2007, 23:34   

M@rcin napisał/a:
Dla mnie najlepszym pojazdem jest skuter śnieżny,bo nie musialem tych twardzieli zalatwiac bronia tylko ich potrącić :)

Taki efekt daje nie tylko skuter śnieżny :)
Chyba że TR 2 - to tak.

M@rcin 
Nowicjusz

Wysłany: 26-06-2007, 09:44   

Ja przygodę z TR rozpoczęlem niedawno,wiec nie znam wszystkich pojazdów,które potrafią uśmiercać :) Kiedyś gralem w TR5 na PlayStation(chociaz wolalbym zagrac w te gre na PC, :-P ),a tam chyba żadanego pojazdu zabijajacego nie bylo, teraz gram w mojego drugiego TR-w częśc 2. Chciałbym zagrać jeszcze w te najwsześniejsze części,ale nie weim jak je dostać(są w jakiś archiwalnych nr gazet komputerowych,ale nie mam pojęcie gdzie mozna je dostac,wiec bede musial chyba po przejsciu TR2 kupic sobie narazie jedna z częsci: TRL, TRAOD i TRA xD
Może polecicie,która jest najlepsza :638:

lady croft 13 
Student

Wysłany: 26-06-2007, 09:58   

Mnie najbardziej podobały się części TRA i TRAOD.Według mnie są to lepsze części niż Tomb Raider Legend.TRL nic nie wniosła do gry a tamte jak najbardziej... xD Każda ma swoje plusy i minusy ale jeśli chcesz oryginalną to
Tomb Raider Angel Of Darkness jest dużo tańsza o ile mi wiadomo kosztuje okolo 15 zł a Tomb Raider Anniversaty kosztuje okolo stówy.Napewno lepsza grafika jest w TRA ale w Tomb Raider AOD lepszy jest pomysł na grę.... :matrix:
Moim skromnym zdaniem lepsza jest TRAOD :pozdro:

Visek 
Student

Wysłany: 26-06-2007, 10:01   

M@rcin napisał/a:
Ja przygodę z TR rozpoczęlem niedawno,wiec nie znam wszystkich pojazdów,które potrafią uśmiercać :) Kiedyś gralem w TR5 na PlayStation(chociaz wolalbym zagrac w te gre na PC, :-P ),a tam chyba żadanego pojazdu zabijajacego nie bylo, teraz gram w mojego drugiego TR-w częśc 2. Chciałbym zagrać jeszcze w te najwsześniejsze części,ale nie weim jak je dostać(są w jakiś archiwalnych nr gazet komputerowych,ale nie mam pojęcie gdzie mozna je dostac,wiec bede musial chyba po przejsciu TR2 kupic sobie narazie jedna z częsci: TRL, TRAOD i TRA xD
Może polecicie,która jest najlepsza :638:

Niestety w TR5 nie ma zadnego typu pojazdu :/ A jesli chcesz kupic ktoras z tej trojki TRL TRAOD TRA to nie polecam AOD. :D TRA dopiero jutro kupuje, a w TRL szczegolnie urzekla mnie dynamika i sterowanie (Gralem na PS2)

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 26-06-2007, 10:16   

M@rcin, w kwestii zakupu starszych części Tomb Raidera polecam Allegro. Sama tam właśnie zakupiłam TR3 wraz Goldem. :)
Natomiast co do wyboru pomiędzy TRA, TRL i TR AOD to dla mnie najlepszą częścią jest TRA. Klimat pierwszego TR w nowej szacie graficznej. TRL to taki zabijacz czasu -prosta, wymagająca myślenia gra -jak dla mnie był to wersja demonstracyjna możliwości Crystal Dynamics. A co do AOD to pomysł był dobry ale wykonanie zawiodło i wyszło to co wyszło. Nic specjalnego. Jeżeli podobał ci sie klimat wcześniejszych TR -grobowce, zaginione świątynie itp. to powinieneś wiedzieć że AOD jest bardzo miejski i lokacji takich jak w dawnych TR raczej wiele nie uświadczysz.

Ale ale żeby nie było offtopu dodam że bardzo lubię pojazdy z TR4 -jeepa i motor. Dobrze się nimi sterowało i poziomy z ich wykorzystaniem były bardzo ciekawe. Niestety poziomy z motoerm w TRL były poprostu nudne. Powtarzające się w kółko sekwencje i widoki, ci sami wrogowie. Nuda. Jedyna rzecz która mi się podobała to wjazd motorem na pociąg.

Skuter śnieżny z TR2 też bardzo lubię -można było fajnie wrogów likwidować.

JackAssia 
Nowicjusz

Wysłany: 26-06-2007, 10:21   

Jedyny(nestety :P ) pojazd na ktorym do tej pory miałam okazje sie przejechac to jeep w TR4 :matrix: Jest super, a do tego jest w świetnym poziomie, z beduinami :) Uwielbiam ten poziom.
A wychodząc trochę poza temat, to mam pytanie: ile kosztuje anniversary??

Zee 
Student

Wysłany: 26-06-2007, 10:59   

Uwielbiam skuter śneżny z TR2 zwłaszcza z działkiem :619: Jeep z super muzyką to też cudo xD Poza tym quadem i motorówką też fajnie się zapierniczało :690: W motorze z TR4 irytował mnie ten kosz :/ Kajaka ani tego podwodnego skuterka w TR3 jeszcze nie nie miałam okazji używać, więc póki co się nie wypowiem. Natomiast najbardziej irytującym pojazdem jest wagonik! Ile razy to już się wywaliłam na zakręcie? Niestety przez to przerwałam grę. Ale wrócę do tego :>
P.S. spytam o coś co mnie gryzie już od dawna. A mianowicie w TR2Gold w poziomie The Cold War przy takim głębokim dole z leopardami, stał w takiej wnęce skuter śnieżny (taki szaro-beżowy). Ja się pytam - do czego on miał służyć? Bo jedyne co to umiałam tylko spaść nim w ten dół i się zabić. Nic więcej.

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 26-06-2007, 11:25   

Oczywiście, że się używało "szaro-beżowego" skutera śnieżnego (SnoCat inaczej ;) ). Nie trzeba było wcale lądować w dole. SnoCat, jak również te czerwone lekkie skutery z TR2 w przeciwieństwie do tych ciężkich z działkami miały "dopał", w postaci klawisza ctrl, który pozwalał pokonywać nawet bardzo wielkie przepaście.

Visek 
Student

Wysłany: 26-06-2007, 11:51   

Asyenna napisał/a:
Niestety poziomy z motoerm w TRL były poprostu nudne. Powtarzające się w kółko sekwencje i widoki, ci sami wrogowie. Nuda. Jedyna rzecz która mi się podobała to wjazd motorem na pociąg.

Skuter śnieżny z TR2 też bardzo lubię -można było fajnie wrogów likwidować.

Popieram, szczegolnie dostawalem szalu jak zobaczylem ze 2 raz z rzedu trzeba obok pociagu jechac i powtarzac te sama sekwencje :D

orrrz 
Nowicjusz

Wysłany: 12-07-2007, 11:17   

ja też sie zaciollem ze skuterem w TR II gold.
Ale osobiście wole łódke.MIODZIO.

P.S:Frodo_hobbitek, o co chodzi z tą mocą i moim nickiem?

Cane Rhodes 
Nowicjusz

Wysłany: 30-07-2007, 10:18   

Według mnie najleszym pojazdami jakim przyszło mi kierować w Tomb Raiderach były to Jeep i Quad. Na samym trengu quadowym w posiadłości Lary poświęciłem pare dobrych chwil bo tak mi się podobała jazda tym cackiem. :690: :pozdro:

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 31-07-2007, 01:06   

Pamiętam jak bardzo się zajarałem wsiadając do Motorówki w TR2 :619:
To była nowość i oczywiście cudo :690:
Powtarzałem Venice do znudzenia :P :P
Później pora było się wziąść za poważne przejście gry - i według mojego mózgu jak kończyć gre to tylko na kodach - ale miałem wtedy 6 lat i jeszcze nie bardzo umiałem grać...
Ale zimny Tybet tak mi sie spodobał że doszedłem do jazdy Skuterkiem - też się po podniecałem i dalej kody :P
Jakimś Cudem udało mi się doczłapać do lev. River of Ganges - jednak znów za trudne i odpuściłem :P :P
Już wolałem w CM porozbijać się o ściany :P :P

Moim ulubiony pojazdem został Samochód w TR4
Ach tempo akcji i Ta muzyka :matrix:
Nic nie przebije tego levelu, tego pojazdu i tej muzyki :690:

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2007, 17:45   

Mi się podobał kajaczek,quaad,ten taki niby motorek z TR 4,skuter...
Ehh...wszystkie były fajne :P

www.versicolor.blog.onet.pl

Cane Rhodes 
Nowicjusz

Wysłany: 01-08-2007, 20:58   

Avi_Versicolor, Dokładnie masz racje. TR mógłby istnieć bez pojazdów ale są one miłym smaczkiem :)

pazurek13 
Nowicjusz

Wysłany: 22-08-2007, 22:03   

Strasznie lubie jeepa w TR4. te levele powtarzalam sama nie wiem ile razy :) lubie sterować tym autkiem :) ciekawe przeżycia :)

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 12-10-2007, 21:33   

Fajnie sie przejezdza motorkiem przeciwnikow. CHyba najbardziej lubie jezdzic na motorze... Musze pozyczyc od kolezanki TR3 jak tam sie zasuwa kajakiem. Pozatym poajzdy sa bardzo fajnym urozmaiceniem gry i mam nadzieje, ze w najnowszym tomb raiderze bedzie ich troche.

Odpowiedz do tematu