FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Re\Visioned
Autor Wiadomość
Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 21-07-2007, 09:32   

Cez napisał/a:
Lara ma fajny głos.

Taki sam jak w poprzednich odcinkach :)

Część "Revenge Of The Aztec Mummy" moim zdaniem jest o wiele lepsza od "Keys To The Kingdom". Jest zabawna, narysowana ciekawiej, Lara jest o wiele fajniejszą postacią. Oby kolejne były podobne :)

Jeśli chodzi o napisy, to ja już sie z fanfanem dogaduję.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 21-07-2007, 11:39   

Przekonwertowałem filmik jeszcze raz, ale nie ma różnicy. Troszeczkę się tnie na początku tak jak poprzednia wersja. No trudno. Jak znajdę jutro trochę czasu to się wezmę za te napisy. teraz powinien być lepszy.

Co do korekty napisów fan fana to się zgłaszam z wielką chęcią:) Sam się nie brałem za to , tak jak napisałeś z powodu bąkania żydków pod nosem. Nie wszystkie słówka stamtąd rozumiem.

Sam odcinek mi się nie podobał, chyba wyrosłem z kreskówkowego humoru. Trudno. Postać Lary w tym filmie jest wspaniała :) Tyle z plusów.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 21-07-2007, 15:00   

Paciej napisał/a:
Sam odcinek mi się nie podobał, chyba wyrosłem z kreskówkowego humoru.

Jeju... To musi być przykre. Ja takie coś uwielbiam, dzisiaj nie mogłam się oderwać od Scooby Doo :D

kraju92 
Student

Wysłany: 21-07-2007, 17:28   

Kiedy kolejna część?

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 21-07-2007, 17:49   

kraju92 -> http://laracroft.pl/trreep.htm

Cola 
Nowicjusz

Wysłany: 21-07-2007, 18:21   

Tutaj macie linka do epiodu 4 xD :matrix: :pozdro:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 21-07-2007, 22:54   

Hmm czułam, że oglądam Jasia Fasolę, ale sam fakt, że to coś z Larą od razu zmienia postać rzeczy :P W końcu humor nie zaszkodzi w TR. I po staremu- świetny odcinek ;-)
Ja osobiście czekam na słodką dwunastoletnią Larę. Jest taka słodziutka i wogóle ;-) Dopiero 9 sierpnia ale doczekam!

Olina 
Student

Wysłany: 22-07-2007, 11:57   

Nie wiem czemu, ale Keys to the Kingdom kojarzy mi się z animowaną Aeon Flux :)
nowy odcinek jest dobry, ciekawe jaka jest reszta....

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 22-07-2007, 18:04   

Olina, nic dziwnego że Keys to Kingdom ci się kojarzy z Aeon skoro oba filmy są jego dziełem. :) Styl rysowania postaci jest tak charakterystyczny że od razu wiadomo kto w tym palce maczał. :D

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2007, 19:24   

A co myślicie o ostatnim odcinku? Moim zdaniem takie humorystyczne postawienie TR jest ciekawym rozwiązaniem chociaz nadaje się raczej dla młodszej publiki. Dialogi itd no cóż, takie se ale sam pomysł niezły. Kreskówka troszeczke jak Scooby Doo :P

Szynszyl 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2007, 20:55   

Nowy epizod w bardzo kreskówkowym stylu :p Faktycznie zalatuje Scooby-Doo.
Keys to the Kingdom bardziej mi się podobał, był znacznie "poważniejszy ":)

P.S 4 Epizod jest w gorszej jakości czy mi się tylko wydaje? Spójrzcie na krawędzie.
W częściach 1-3 takie coś mi się nie rzuciło w oczy.

A może to wina mojego kompa z przegrzewającą sie kartą graf. :hehe:

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2007, 21:04   

U mnie grafika była OK, to pewnie kwestia karty. No i fakt, KtK miało tą jako taką powagę a to jest typowe pod target 10-13. Te piardy tego araba....to jest głupie ;)

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2007, 21:05   

No u mnie są normalne :-)
Wg mnie najładniejsza jest właśnie Lara z odcinku, który pojawi się 9.08... Spójrzcie jaka słodka... :P

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2007, 21:10   

Alisasi napisał/a:
Te pierdy tego araba....to jest głupie ;)

Zgadzam się.

Szynszyl napisał/a:
Faktycznie zalatuje Scooby-Doo.

To by tłumaczyło, dlaczego ów odcinek nie przypadł mi do gustu ;)

EDIT:

K@t napisał/a:
I bardzo dobrze, taka konwencja mi się podoba bardziej niż pseudo-matrixowe rewelacje.

Poprzednie tez nie przypadły mi do gustu. Chyba za dużo wymagam :P

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-07-2007, 21:17   

Ostatni odcinek jest ŚWIETNY. Bo nie udaje "poważnej" kreskówki, tylko jest głupi z założenia. I bardzo dobrze, taka konwencja mi się podoba bardziej niż pseudo-matrixowe rewelacje.

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 22-07-2007, 21:30   

Odcinek był fajny ale niezbyt mnie rozśmieszył :p Ja raczej preferuje humor z komiksów ("One more insulting word and I shall take that walking stick of yours and put it where neither the best treasure hunter or proctologist can find" xD ) Zapowiada się że większość odcinków zostanie utrzymana w tym nastroju,ja osobiście czekam na 12 letnią lare :>

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 23-07-2007, 08:01   

Gdy zobaczyłem zwiastun "Kluczy do Królestwa" :D a kilka dni potem premierowy epizod byłem nie przychylnie nastawiony do animowanego Tomb Raidera. Ot taka kolejna próba wyciśnięcia kasy... Kilka dni temu ponownie obejrzałem całe"Keys to the Kingdom" i uważam że nie jest to takie głupie jak sądziłem. Również widziałem epizod czwarty, z legendowa Larą i przyznaje że jest to najlepsza część jak do tej pory... Kojarzy mi się z kreskówkami rodem z Cartoon Network :) Ciekawa fabuła,humor...nawet postacie. Czekam na kolejny odcinek... :pozdro:

e_g napisał/a:
ja osobiście czekam na 12 letnią lare

Lara tam przypomina połączenie atomówek i Dede z "Laboratorium Dextera". Przesadzili. Zbieram porcję jadu... :p :619:

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 23-07-2007, 09:45   

e_g napisał/a:
ja osobiście czekam na 12 letnią lare

Ja także i mam nadzieję, że będzie to coś w stylu "Revenge Of The Aztec Mummy", bo robienie "poważnych" kreskówek, to dla mnie jakaś paranoja :D A Scooby Doo uwielbiam :p

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 23-07-2007, 09:50   

Pamiętamy twój stary avatar, Barbie ;)
A poważne kreskówki? No coż, pewnie zaraz zostanę zjechana ale anime to też kreskówka na swój sposób a jednak jest poważna. I ja też czekam na młodą Lare :) Już nie mogę się doczekać... Ale wolałabym cos w stylu KtK :)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 23-07-2007, 10:18   

Alisasi napisał/a:
Ale wolałabym cos w stylu KtK
Ja również czekam na Larowe anime. Bardziej mi przypadają do gustu takie kreskówki, niż Scooby. A tego swego czasu uwielbiałem:) Tak, wiem że się powtarzam.

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 23-07-2007, 17:31   

Witam z Sopockiej kawiarenki internetowej na molo :D

Cez napisał/a:
Aha, bardzo proszę o napisy w wersji z nawiasami klamrowymi :P Czyli {00}{00}

Postaram się takie zrobić. Z resztą jest to raczej podstawowy format, więc nie powinno być problemów. Jak tylko wrócę zabieram się za kończenie pierwszego epizodu (i jeśli starczy mi sił) za kolejny ;) Co prawda do korekty już się umówiłem wcześniej z Barbie,ale cieszę się Paciej, że też się deklarujesz. Dzięki temu napisy już napewno będą profesjonalne :)
Lecę bo mam tylko minutkę :) Pozdrawiam Serdecznie ;)

Surreygirl 
Student

Wysłany: 23-07-2007, 18:01   

K@t napisał/a:
Ostatni odcinek jest ŚWIETNY. Bo nie udaje "poważnej" kreskówki, tylko jest głupi z założenia. I bardzo dobrze, taka konwencja mi się podoba bardziej niż pseudo-matrixowe rewelacje.

Zgadzam się w zupełności. Wczoraj obejrzałam wszystkie odcinki pod rząd i najlepsza bajka była z tym arabskim kurduplem. :-P Przynajmniej była śmieszna a nie jak poprzednie odcinki "Keys to the Kingdom", które ni mnie nie wzruszyły, ni zaciekawiły...Marnotrawstwo czasu..

Olina 
Student

Wysłany: 26-07-2007, 15:43   

widzieliscie już nowy odcinek? Angel Spit? jakos chyba najmniej mi przypadł do gustu z tych wszystkich. Wykonanie mi się coś nie podoba.

Aarktica 
Nowicjusz

Wysłany: 26-07-2007, 16:46   

Heh, pierwszy odcinek "Keys To The Kingdom" jest okropny. Na MTV leciała kiedyś "Aeon Flux". Albo scenarzysta tak kocha swoją postać, że Larę zrobił na jej modłę albo facet jest przereklamowany i nie ma tak naprawdę talentu (stawiam na oba przypadki jednocześnie :039:) "Aeon" bardzo mi się nie podobała, to takie matrixowe klimaty. Chung zrobił z Lary drugą Trinity... Akcja dzieje się w mieście, biegają jacyś komandosi, Lara strzela, ktoś umiera i wszystko kręci na kamerę jakiś dziennikarz. Gdzie tu TOMB Raider? Co za syf :gupek:

Póżniej jest minimalnie lepiej, co nie znaczy że mi się podobalo :039:

"Revenge of The Aztec Mummy" było przyjemne. Nie mogli nic skopać, bo właśnie to było zamierzeniem twórców. Ten odcinek to po prostu głupkowata parodia TR. Rozwaliła mnie scena, gdzie lalusiowaty "Indiana Jones" rozmawia z tym knypkiem, a Lara walcząc z przeciwnikami biega z jednego kąta do drugiego ;)

Obejrzałam właśnie "Angel Spit" fabularnie jest w porządku, nie będę się czepiać. Wierzę, że to Tomb Raider. Podobają mi się sceny, gdzie Lara czyta książkę a akcja pokazana nam jest jako stare ryciny w sepii :) .Ale ta grafika... Ta kreskówka wygląda na zrobioną w windowsowym Paint :039:

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 27-07-2007, 11:57   

Angel Spit jak na razie nie wymiata, ale jest calkiem niezły. Podobają mi się rysunki, fabuła powinna się jeszcze trochę rozkręcić, a najlepsza jest Lara. W jej zachowaniu i mimice jest coś z tej Lary z gier.

Odpowiedz do tematu