FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonus level
Autor Wiadomość
pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 03-02-2008, 13:02   

Aniaa - Prośby te już są, ukazały się zaraz po remake'u TR1, a co do goldów, to może chodziło ci o ich wszystkich remake'i tak? ;)

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 03-02-2008, 17:22   

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale mnie chodziło o to, że skoro zrobiliby remake TR1 Gold, to potem należałoby zrobić remake TR2,3 itd. Nie chodziło mi o same goldy, ale np remake Dagger of Xian, Adventures of Lara Croft, czy może The last Revelation. Tak więc, wątpię, aby to zrobili.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 21-04-2008, 20:32   

Taki z tego Bonus jak z Natli altruistka... Dla mnie zamiast pokazywać taki szajs mogliby zrobić zlepek np finalnych Bossów ze starych klasycznych TR'ów. Np Smoka z TR2; dr'a Willard'a z TR3 i Seta z TR4, no ewentualnie żeby pograć na nosie tym hipkom z Core Design (które naturalnie nie istnieje) zrobić nową ulepszoną wersję walki z Eckhardt'em ;D W sumie byłoby fajnie w nowych możliwościach zrobić starych Bossów ;P

l@r@ croft 
Praktykant

Wysłany: 25-06-2008, 11:44   

Moim zdaniem bonus level w TRA był bez sensu... z nikim się nie walczyło tylko biegało,chodziło,skakało,wspinało... do kitu ;) Jedynie co to muzyka była dość ciekawa. ten bonus level miał chyba na celu pokazanie nam różnych architektur z Grecji,Egiptu itd. , jakie występowały w grze...
no cóż... :gupek:

:narka:

K@t 
Spectre

Wysłany: 25-06-2008, 13:44   

l@r@ croft napisał/a:
ten bonus level miał chyba na celu pokazanie nam różnych architektur z Grecji,Egiptu itd. , jakie występowały w grze...
no cóż...

Chyba należy ci się nagroda roku za inteligencję, bystrość, przebiegłość i refleks. Moje gratulacje.

trójka 
Student

Wysłany: 17-07-2008, 10:40   

poczekajcie podobno tam są 4 style ale jak chodziłam po ty :wotr: m levelu to było tylko Peru, Grecja i Egipt i nigdzie nie widze przejścia do Zaginionej WyspyΔζξβµΘ

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2008, 14:11   

Przejście jest, poszukaj dobrze. O ile się nie mylę to jest tam wodospad. Tylko nie myl z Lost Valley. Powodzenia w poszukiwaniach :P

L_w_T 
Student

Wysłany: 17-07-2008, 16:42   

Najgorsze w tym levelu jest to , że nie ma Atlantydy , ale są kopalnie Natli . Spróbujcie wejść na kolumny w Grecji , wysoko tam ;)

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 23-11-2008, 23:04   

Szkoda, że ten wycinek z Lost Valley z wodospadem i jeziorkiem nie znalazł się w rozgrywce. Nie mogę ścierpieć tego, że CD go pominęli. Dobrze chociaż, że umieścili go w tej zlepce :P Lepszy na pewno by był prawdziwy dodatkowy level jak chociaż w TR3. Marzyłem sobie o powrocie na wyspę, odnalezieniu kawałków Scion'u (nieznalezienie ciała Natli :> ) i umieszczeniu ich w galerii artefaktów w domu Lary. Marzenia nic nie kosztują.

AbiiGeil 
Nowicjusz

Wysłany: 11-02-2009, 10:41   

Mhm.. Widziałam już taki Bonus Level. Ale nie wiem czy są przeciwnicy ..

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 11-02-2009, 10:47   

AbiiGeil, nie ma tam żadnych przeciwników. :) To tylko prezentacja architektury z gry.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 08-07-2009, 15:41   

Ten bonusowy poziom wygląda pięknie. Ładnie zmieszane lokacje, architektoniczne budunki i piękność tego poziomu :) Zamierzam zebrać wszystkie skarby, relikwie artefakty żeby go odblokować. A czy trzeba wykonywać Time Triale ?

Co jest Gość ;)

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 08-07-2009, 16:27   

Do odblokowania tego levelu nie potrzeba zaliczać time triali. :)

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 09-07-2009, 11:12   

Lokacje z tego poziomu są ładniejsze, niż te które są podczas rozgrywki. CD mogli się bardziej postarać i zrobić takie ładne lokacje podczas rozgrywki, a nie tylko w tym levelu. I czy wy też macie wrażenie, że Epipt w tym poziomie przypomina jakąś lokację z TR4?

Marcin95 
Nowicjusz

Wysłany: 09-07-2009, 11:39   

Tonetti, zgadzam się z Tobą. Ten poziom wygląda znacznie lepiej. Czyżby zabrakło czasu by dopracować ten tytuł ? Dla mnie 2-3 miesiące wystarczołyby by ulepszyć grafikę jak i dodać kilka ciekawych elementów.

All I ever wanted
All I ever needed is hear - in my arms...

K@t 
Spectre

Wysłany: 09-07-2009, 11:50   

Przecież "właściwy" Egipt wygląda równie dobrze. Jedyna różnica w levelu bonusowym, to otwarta przestrzeń, co przenosi się na specyficzne oświetlenie.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 09-07-2009, 11:54   

Tonetti napisał/a:
I czy wy też macie wrażenie, że Epipt w tym poziomie przypomina jakąś lokację z TR4?

Chodzi o te czwarte zdjęcie ? Mi przypomina się poziom "sacred lake" :)

Co jest Gość ;)

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 12-07-2009, 21:00   

A co powiecie na to -> http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ukryty level ?? Tylko jak się tam dostać :bezradny:

I czy wykonał ktos taki ruch -> http://www.youtube.com/wa...feature=related :)

edit: K@t ale skąd tam natla ? Zresztą nie kojarze takich budynków z żadnego filmiku.

edit2: zaraz, to nie ta wioska która eksploduje na samym początku ?

K@t 
Spectre

Wysłany: 12-07-2009, 21:01   

Przejrzyj pierwszą stronę ;) :

http://www.tombraiderforu...?t=1205&start=0

Dan86 
Student

Wysłany: 12-07-2009, 21:55   

joker napisał/a:
I czy wykonał ktos taki ruch -> http://www.youtube.com/wa...feature=related :)

Wystarczy że naciśniesz podwójnie spację i potem szybko shift i S i potem klikaj shift razem z wciśniętym S a Lara wykona akrobację. ;) Mnie się udało. Zresztą intrukcja jest na tym filmiku.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 19-07-2009, 05:54   

Hahaha.
Od premiery minęło już dość sporo czasu, a ja dopiero teraz dowiaduję się, że istnieje jakiś dodatkowy level. :P No cóż wakacji ponad miesiąc jeszcze został więc się zabiorę za nadrabianie.

Szuszuro 
Student

Wysłany: 25-07-2009, 23:37   

O ile mi wiadomo, bonusowy level odblokowuje się... Po ukończeniu Croft Manor i po odblokowaniu "Kryształków". W Bonusowym levelu te kryształki są, więc żeby móc zagrać na Bonusie, trzeba je odblokować :)

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 10-08-2009, 14:32   

ja zaraz po ukończeniu gry dostałam ten "bonus level" i jakoś na mnie nie wywarł specjalnego wrażenia. Tylko gadali o tworzeniu gry i te pierdoły. Zwykłe modele lokacji czy jak ktoś to ujął style architektoniczne wykorzystane w grze. Jedney co w tym wielkim prze cudownym bonusie można robić to łazić do okola i słuchać tego samego. lepiej by było gdyby zrobili taki bonus jak do resident evil 4 ;p

Szuszuro 
Student

Wysłany: 10-08-2009, 15:11   

Cytat:
lepiej by było gdyby zrobili taki bonus jak do resident evil 4

Masz na myśli drugą kampanię :) ?

A mi się ten bonus w TRA akurat podobał. Kilka razy z przyjemnością chodziłem sobie po tym levelu. Tam jest po prostu przepięknie :P .

:pozdro:

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 10-08-2009, 18:00   

Widoki może i ładne ale to takie bez celowe łażenie po planszach na których nic sie nie dzieje...To takie monotonne i bezcelowe <ale palnęłam>. Od co do RE4 no no mam właśnie to na myśli, mini gierki z Adą Wong :D <w tej grze zdecydowanie postacie lubią z martwych wstawać xD >. Szkoda ze do TR czegos takiego nie zrobią :D , bo skoro gry robią takie krótkie to chociaż niech jakieś bonusy dadzą, ale niech maja jakiś cel XD <cos na wzór goldów> :D

Odpowiedz do tematu