FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile wam zajęło?
Autor Wiadomość
finally 
Nowicjusz

Wysłany: 21-11-2007, 15:55   

Moje wyniki:
CZas-> 17:05:55
Skończenie w %-> 84%
Galeria: Korzenie Lary, Pierre, galeria obrazków z gier, zaginiona wyspa, przedmioty i artefakty, inne postacie, TR1 kontraTRA grafiki Peru
Biografie-> Lara Croft, Larson, Kid, Kold
Stroje-> Anniversary, Legend, Kamuflaż, Posiadłoś-Sportowy, Klasyczny
Relikwie-> Kubek Kero, Butelka z motywem orki, Ateńska figurka sowy, Zmumifikowany kot
Komentarze->oprucz 1st
Kody-> tryb bez tekstur, okulary przeciwsłoneczne, niekończący sie oddech
Time Trale-> Peru: Górskie Jaskinie, Peru: Vicabamba (czy jakos tak)
Pozdrawiam wszystkich Fanów Lary :D i przepraszam za błędy ortograficzne...

Balbina 
Student

Wysłany: 01-01-2008, 17:03   SKOŃCZYŁAM !!!

29:46:17 (100%)
Zebrałam wszystko, byłam w każdym zakamarku, nie potrafię robić screenów z gry więc się nie podzielę, ale odkryłam wiele ciekawych miejsc. Nie czytałam solucji, nie używałam save-ów ani programów do oszukiwania gry i jestem z tego dumna! Sześć miesięcy grania! - to pozdrowienia dla tych co przeszli grę w ciągu doby od jej zakupu i twierdzili, ze strasznie krótka.
Ciao
Balbina

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 01-01-2008, 17:12   

14:15:26 100%
Mam odblokowane wszystko, z wyjątkiem kodów ( na razie odblokowałam tylko: tryb bez tekstur, okulary przeciwsłoneczne, nieskończony oddech, pokazywanie zdrowia przeciwników, nieskończona amunicja do pistoletów kal. 50), time triale - na razie tyko Peru (całe), CM i Koloseum, grałam sama, z solucji korzystałam tylko 3 razy :P
:pozdro:

Kepke 
Nowicjusz

Wysłany: 05-01-2008, 22:00   

Ja grę przechodzę i... jakby to powiedzieć... delktuję się nią. Podziwianie lokacji, wczucie się w postać to jest to. Jeszcze dobrze jest grać w słuchawkach wtedy to już odlot.

A tak ogólnie to TRA przechdozilem z dwa tygodnie (mało czasu) i zajęło mi to w sumie jakieś ponad 20 godzin. A wszystko dlatego że podziwiałem te lokacje. Baaardzo mi się podobał ten TR.

charmed00345 
Nowicjusz

Wysłany: 18-01-2008, 12:02   

Ja przeszłem w 3 dni bo szkoła
A legende w 1,5 dnia

Uważam że są za krótkie !!
- PS3 - 239,90 PLN

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 18-01-2008, 13:03   

charmed00345 napisał/a:
Uważam że są za krótkie !!

Jak większość Twoich postów ;)

Gdy grałem po raz pierwszy w TRA miałem wrażenie, że gra jest całkiem przyzwoita, jeśli chodzi o jej długość. Często wybierałem drogę trudniejszą (przeklęte fruwającej ostrza w Egipcie :P ). Teraz grę w zasadzie przechodzić można jednocześnie oglądając dobry film z serii "Powtórki w Polsacie".
Teraz z nudów odpalam by poskakać tu i tam, lecz większość poziomów po prostu mnie drażni i męczy (zarówno TRL jak i TRA). Nie dość, że obie części są krótkie, to dodatkowo są wręcz banalne. Przejście tego czy owego nie zajmuje wiele czasu.

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 18-01-2008, 18:19   

legende przeszedłem w dwa dni. anniversary grałem 2 tygodnie. nie miałem duzo czasu na granie. a jak grałem to podziwiałem różne zakątki, pływałem w basenie i skakałem na główkę z wodospadów :D i dlatego troche to zajeło :wink:

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 06-02-2008, 16:49   

Kurcze, tak dawno przeszlam gre a dopiero teraz sie wypowiadam :/ . Jakos musiałam ominąć i zapomnieć o tym temacie. No ale lepiej póżno niż wcale :) .
No więc przeszłam grę w 16 godzin i 30 minut, z tym, że mam ukończone 92% bo nie za bardzo przejmowałam się zbieraniem sekretów, a prób czasowych wcale nie przechodziłam, bo po prostu tego nie lubię.

TUSIA 
Praktykant

Wysłany: 07-02-2008, 17:39   

Lareczka napisał/a:
z tym, że mam ukończone 92% bo nie za bardzo przejmowałam się zbieraniem sekretów, a prób czasowych wcale nie przechodziłam, bo po prostu tego nie lubię.

Ja przeszłam tylko dwa TT (też ich nie lubię), a jeżeli chodzi o sekrety to też wszystkich nie mam :P
Nie pamiętam ile mam %, a gierkę przechodziłam powolutku, a dokładnie chyba 1 tydzień ;)
Znaczy jak w jeden dzień dorwałam się do TR to siedziałam kilka godzin, a czasem z braku czasu godzinka albo wcale ;) Można powiedzieć, że 1 tydzień :P

Yumi 
Nowicjusz

Wysłany: 07-02-2008, 18:55   

Ja przeszłam 5 dni raz tą gre (bo przechodze teraz z nudów 3 raz;p ) Mam tylko jedną relikwie: Kubek Kero bo tylko to znalazłam a W komnacie ognia znikało mi zanim tam doszłam;p Codziennie rano(gdzieś 6,7)włażei gram do obiadu :jumper: a po obiedzie do końca dnia;p czyli gdzieś do 22.30 ;p :pozdro:

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 07-02-2008, 22:32   

A ja przechodziłem ok. 2 dni, ale naprawdę grałem tylko z 3-4 godiny dziennie z przerwami. Mam jakieś ok. 80%. W sobotę albo niedzielę podam wam dokładny czas i wsyzstko bo grę miałem pożyczoną więc musiałem usunąć. Ale save zapisałem na dysku. W sobotę kolega ma mi przynieść znów pożyczyć. A ja miałem porblem z relikwiami. Te nagrody w stylu złote, srebne i brązowe łatwo mi nawet poszły. Chyba tylko mi jednej brakowało.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 07-02-2008, 23:11   

Ja przechodziłam... 6 miesięcy? :p Zaczęłam po premierze, a skończyłam mniej więcej w okolicach świąt :hihi: . Nie ciągnie mnie, naprawdę.
W tej chwili mam odłożoną grę, od czasu do czasu zaliczę jakiś time trial lub poszukam nagród. Żadnych solucji i kodów, kompletne lenistwo i granie dla czystej przyjemności, gdy naprawdę mam ochotę. Peru zaliczyłam w całości, pozostały mi jeszcze TT w reszcie lokacji + pojedyncze sekrety w Atlantydzie. Będzie czas na to ;].

Bastet 
Nowicjusz

Wysłany: 15-02-2008, 12:19   

Ukończyłam grę w ciągu 13 godzin/9 minut, zdołałam zebrać wszystkie sekrety/relikwie, ale nie przeszłam wszystkich prób czasu, może przy drugim podejściu będe mieć więcej szczęścia.

Dagmaraa 
Nowicjusz

Wysłany: 17-02-2008, 13:21   

Ja gre w ciaz przechodze i uwazam , ze jest dluga ( calkiem nie kapuje jak mozna gre przejsc w 3 dni :niewiem: ) mialam problemy z centaurami i ostrzami w Egipcie

Kuba93 
Nowicjusz

Wysłany: 17-02-2008, 17:18   

TRA przeszedłem w okolo 26 godzin to ylo cos z hakiem ale starałem sie wszystko znaleźć ! i ogladałem wszysciutko ... jak dla mnie gra byla ok w sam raz :pozdro:

evelina309 
Nowicjusz

Wysłany: 17-02-2008, 22:08   

Ja bardzo długo. Jeśli chodzi o godziny to nie wiem, ale trwało to z 2 miesiące (chociaż dużo czasu spędziłam na bugu w Vilcabamba i nie chciało mi się nawet za bardzo rozwiązywać problemu - po prostu nie grałam). Nie ciągnęło mnie do grania. No i oczywiście nie grałam codziennie. Dopiero Atlantyda mnie zainteresowała i przeszłam ją w 1 dzień. Taak, ostrza w Egipcie były wredne. I tak samo wredne było dostawanie się na górę komnaty z lawą na Atlantydzie.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 17-02-2008, 23:41   

Ja miałam tak samo, jak czegoś nie umiałam przejść, to po prostu wyłączałam grę i grałam w coś innego. Potem jak włączyłam np. na następny dzień, to przechodziłam ten moment, w którym się zacięłam, praktycznie bez problemu. Nigdy nie grałam na siłę :P A z bugiem w vilcabambie też się długo męczyłam, ale przeszłam ten moment bez wyłączania tych wszystkich graficznych ćmojów-bojów (choć przyznam, że bardzo długo się z tym męczyłam) :D Dopiero jak przechodziłam drugi raz grę, to dowiedziałam się od kogoś, że tak można zrobić :P Miałam jeszcze problemy m.in. z centaurami, ostrzami w Egipcie i tymi półkami w Atlantydzie (czyli z tym co prawie wszyscy) :p
:pozdro:

Kuba93 
Nowicjusz

Wysłany: 18-02-2008, 19:52   

Ta weź ... te "polki" to masakra chyba mi najdłuzej zajeło zawsze mi sie konczył"czas" i srutututu na sam doł do lawy ale pewnego pieknego poranka jak wstałem pelen sił przeszedłem to bez problemu i to wlasnie było piekne xD hehhe centaury tez dlugo "robiłem" ale zeszło mi z nimi szybciej niz z polkami

pozderka

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 18-02-2008, 20:06 ]
Ze co Cie boli? :p

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 18-02-2008, 20:09 ]
Joł, joł, madafaka !

Godbluff 
Praktykant

Wysłany: 12-03-2008, 01:06   

Ja właśnie skończyłem... ufff.... 17godzin i 11minet.....
Myślałem, że bosowe będą trudniejsi a pokonałem ich za pierwszym razem bez problemów. Teraz oceniam, że Anniversary jest o wiele wiele lepsza od Legend. Już nawet nie chodzi o to, że jest dłuższa ale postarano się tutaj o zmniejszenie tego uczucia liniowości gry co było najwiekszą wadą Legend moim zdaniem. Te zwolnienia akcji podczas strzelanek też smaczku dodały. Szkoda tylko, że nie zadbano o większą różnorodność przeciwników oraz o trudniejsze zagadki.

Tak czy siak gierka ogólnie bardzo dobra, oceniłbym tak na 7\10 (w mojej dość surowej ocenie gier)

Paula 
Podróżnik

Wysłany: 12-03-2008, 17:32   

Tomb Raider Anniversary dostałam gdzieś w Listopadzie 2007 w prezencie od mamy :) Przez nią nie mogłam pograć, bo pierwsza dorwała mi konsolkę :p Męczyła się biedaczka chyba z tydzień. Potem ja w końcu mogłam pograć i zajęło mi to ok 3-4 dni. Nie pamiętam dokładnie :) Teraz przechodzę w dosłownie kilka godzin heh :)

Peth 
Nowicjusz

Wysłany: 13-03-2008, 15:55   

Ja sobie pogram raz, dwa razy na tydzień i uważam że starczy :P Mam 9 mniej niż 10 godzin grania i dopiero jestem w Grecji w sali ognia ;)
Staram się delektować grą, ale też nie zadługo :) W końcu chodzi oto żeby ją kiedyś skończyć.
Dostałem ją w Grudniu na gwiazdke i na początku grałem właściwie codziennie, ale później coraz mniejsza iość czasu sprwiła, że jestem tak daleko w tyle :P i z takim nadbagażem czasu :D

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 15-06-2008, 17:49   

Kurczę czytam wasze posty i nie mogę się nadziwić. Zero zacinania(prawie)? Krótka gra? łATWA gra? Dla mnie jest ona trudna ale bardzo fajna :p Ja nie podziwiam lokacji a gram juz jakieś 15h a jestem dopiero w 3 levelu Grecji! A ile się męczyłam z T-Rexem...

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 23-06-2009, 11:22   

Ja przeszedłem TRA w dwa i pół miesiąca. Przyznam, że fajnie się grało :) W niektórych momentach się zaciąłem, ale w TR zawsze mnie to spotyka :P Gra jak dla mnie była długa ze względu na bardzo rozbudowane poziomy i parę trudnych zagadek. Choć teraz jak już wszystko znam to pewnie bym krócej przechodził ;)

Co jest Gość ;)

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 23-06-2009, 15:09   

hmmm ja przeszedłem grę w niecałe 9 godz ;(
czyli 2 dni grania ;(
nowe TR to już nie to samo co było w Klasykach...
tam się tygodniami grało bo nie wiedziałeś co robić
i też nie każdy miał neta , żeby znaleźć jakieś rozwiązanie ;(

PS. przyznaje sie .... zajrzałem do solucji 1 ... bo nie mogłem przejść tych Centaurów ;( nie mogłem znaleźć na nie sposób...

gorzej było z sekretami .. 15 godz grania ...
a Time Triale zrobiłem tylko w Peru i Croft Manor.. dalej nie zamierzam...

squallaz 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2009, 13:35   

Mnie zajęło to 11h15m15s na 95% (Wszystkie artefakty i relikwie w levelach i w chacie Lary) 5% to pewnie czasówki (chyba największy syf. W Legendzie było ok ale tu to tragedia)

Odpowiedz do tematu