FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Autor Wiadomość
Godbluff 
Praktykant

Wysłany: 03-03-2008, 00:36   

No właśnie... Ja mam takie pytanko.... O co chodzi z tymi time trial? Próby czasowe.... kiedy to się robi? Bo ja nigdy nie dostaje za to bonusów z takiego powodu, że chyba jeszcze nie miałem okazji tego doświadczyć. Przeszedłem Legende na Anniversary jestem w Lost Island. Kiedy w końcu są te Time trial`e?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 03-03-2008, 00:50   

Godbluff napisał/a:
Kiedy w końcu są te Time trial`e?
Jak ukończysz bodajże Peru to masz możliwość powtórzenia każdego ukończonego wcześniej poziomu na poziomie trudności "Próba Czasowa". Za niektóre z nich nie dostajesz żadnych bonusów, za niektóre - kody.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 03-03-2008, 15:40   

Menkaure napisał/a:
Godbluff napisał/a:
Kiedy w końcu są te Time trial`e?
Jak ukończysz bodajże Peru to masz możliwość powtórzenia każdego ukończonego wcześniej poziomu na poziomie trudności "Próba Czasowa". Za niektóre z nich nie dostajesz żadnych bonusów, za niektóre - kody.

Ależ Menqrze, jakże to "za niektóre nie dostajesz żadnych bonusów" , najwiekszym bonusem jest satysfakcja z ukończenia levelu jakże krótkim czasie!

Chociaż ja przyznam sie że czasami jestem zmsuzona troche oszukiwać :P i stosuje flypatcha.
Bo jakbym miała w takim np egipcie w sanktuarium dziecięcia sie męczyc z tym wysówającym się drążkiem to bym chyba k☺☺icy dostała. Ale w tym lewelu to tylko raz tak oszukałam :lody: :lody:

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 29-03-2008, 21:40   

ninti napisał/a:
Chociaż ja przyznam sie że czasami jestem zmsuzona troche oszukiwać i stosuje flypatcha.

Nieładnie! Chociaż nie wiem dokładniej na czym polega ten patch i gdzie można go ściągnąć? Wydaje mi się że Lara po prostu lata po użyciu pewnego klawisza, czyż nie tak? :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-03-2008, 03:22   

Twój spryt zabija, Kiba - http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1205

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 22-09-2008, 18:00   

Ja mam pytanie dotyczące reliktów. Gdy zdobędzie się jakiś relikt np. w jednej z komnat Palace Midas to trzeba ukończyć poziom by ten relikt się zapisał, czy można się zabić? Zależy mi na tym bo uwielbiam stroje Lary ( jak ja bym chciała mieć Catsuit...) a niektóre poziomy doprowadzają mnie do białej gorączki i nie mam siły ich zakańczać.

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 22-09-2008, 18:01   

TRA_Rulez napisał/a:
Gdy zdobędzie się jakiś relikt np. w jednej z komnat Palace Midas to trzeba ukończyć poziom by ten relikt się zapisał, czy można się zabić?

Wydaje mi się, że zapisanie gry po podniesieniu relikwii powinno wystarczyć.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 22-09-2008, 20:15   

TRA_Rulez, z tego co pamiętam to nawet nie trzeba zaliczyć checkpointa żeby relikwia czy też inny artefakt został zapamiętany. Gra zalicza go już w momencie zdobycia i nawet śmierć chwilę później nie spowoduje zniknęcia go ze statystyk mimo braku zapisu. :)

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 22-09-2008, 20:24   

Uff to dobrze :) Mogę spać spokojnie i Catsuit jest w moim zasięgu :jumper: :jumper:
Dzięki za odp. :narka:

genowefapigwa 
Nowicjusz

Wysłany: 26-10-2008, 21:24   

Proszę o zdobycie relikwii w sali z ogniami niedaleko pałacu Midasa, bo męczę się z tą czasówką już drugi dzień i ciągle mi się ta relikwia chowa. Tu mój save:

Hippy 
Nowicjusz

Wysłany: 26-10-2008, 22:30   

Proszę bardzo :) Pare razy się męczyłam bo był bug, że nie pokazywała się relikwia w ogóle :fire:

genowefapigwa 
Nowicjusz

Wysłany: 27-10-2008, 13:02   

Cześć, dzięki za fatygę ale ja znowu mam problem, mianowicie po wczytaniu dalej pokazuje się w statystykach, że mam tylko jedną relikwię (a powinno być 2), pobrałam plik i wczytałam go do moje dok/eidos/tra/mój profil, wypakowałam tam, nadpisałam stan gry i dalej jedna relikwia. Jak wczytywałam inne sejwy z tego forum to też nie miałam żadnych nagród, czy przy wczytywaniu takich sejwów trzeba bonusy jakoś dodatkowo wpisać?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 27-10-2008, 14:07   

genowefapigwa, musisz wrzucić swój cały profil plus save'a. Relikwie i artefakty są zapisywane w pliku profilu a nie w samym save'ie. Dlatego nie widzisz ich teraz bo nie ma tam tej informacji.
Osoba ktora zdobędzie dla ciebie relikwię musi to zrobić używając twojego profilu oraz save'a.
:)

genowefapigwa 
Nowicjusz

Wysłany: 27-10-2008, 15:45   

Dzięki za naprowadzenie, bo pokombinowałam i odblokowałam wszystkie bonusy z pomocą sejwów z pierwszej strony wątku "wymiana sejwów". (i mam wszystki ubranka lary :jumper: ) :pozdro:

x*kinga*x 
Praktykant

Wysłany: 07-11-2008, 19:04   

Za przejście Time Trialu są fajne nagrody. Ale tu sprawa jest o wiele trudniejsza niż w Legendzie, bo poziomy bywają o wiele dłuższe. Najwięcej problemów miałam w pierwszym poziomie w Grecji. Ile ja się namęczyłam, tego się nie da wyobrazić :prad:
A do miejsc, w których ukryto relikwie, często nie mogłam dojść, bo np. przez przypadek Lara spadła z platformy albo nie zdołała doskoczyć do niej. Ale przynajmniej odblokowują się później fajne ciuszki :)

Kawka 
Nowicjusz

Wysłany: 17-11-2008, 21:36   

Mam pytanko: powiedzmy że podczas wykonywania Time Triala zginę - czy czas cofa się do ostatniego checkpionta czy też zegar tyka dalej?
Słowa nie chcą się porządnie rymować!

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 17-11-2008, 21:39   

Hm, a nie łatwiej włączyć time triala, zabić się i popatrzeć na zegar, co się dzieje? :O
Czas się nie cofa, leci dalej.

Saku192 
Student

Wysłany: 29-11-2008, 20:14   

A ja chciałam Was się o coś spytać.Przeszłam Manor Croft na czas i nic.Żadnych kodów ani bonusów.Albo przeszłam Grecje na czas,zdążyłam i nic,żadnych kodów ani bonusów :(
Ktoś mi pomoże ?
:croft: :pozdro:
P.S I jeszcze przeszłam na czas Peru i nic :(

uciu999 
Podróżnik

Wysłany: 29-11-2008, 20:19   

Być może się mylę, ale żeby odblokować kody trzeba przejść na TT np całą Grecję lub Egipt - nie wystarczą poszczególne levele. Za samo przejście gry też jakiś kod chyba się uaktywnia, ale nie wiem który ;)

:pozdro:

Saku192 
Student

Wysłany: 30-11-2008, 13:28   

Dzięki Ci.

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 30-11-2008, 13:56   

uciu999 napisał/a:
. Za samo przejście gry też jakiś kod chyba się uaktywnia, ale nie wiem który ;)

Odblokowuje się tryb bez tekstur i nieskończony oddech :)

Saku192 
Student

Wysłany: 25-01-2009, 17:26   

Dobra,przeszłam na czas kilka leveli i są kody !
Niemiałam tylko 4 ale save mi się skasowało od TRU i TRA ,a kopi niemiałam :(

94killer94 
Nowicjusz

Wysłany: 09-02-2009, 10:16   

elo[!] mam male pytanko. czy podczas time triala trzeba zbierac artefakty i relikty by odblokowac cheaty?? :?:

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 09-02-2009, 10:21   

94killer94, podczas time triala musisz pokonać level w wyznaczonym czasie.
Artefakty i relikty możesz zebrać podczas normalnych powtórek poziomów. :)

squallaz 
Nowicjusz

Wysłany: 26-06-2009, 20:35   

Właśnie skończyłem czasówki i jest tak że syfem zostaje czasówka Wielka Piramida dzięki skokom na 3 poziomie (ale już mam na nie sposób). Ogólnie dobrze jest najpierw zdobyć złotego shotgun'a dzięki czemu strzały od razu zabijają nawet T-Rex'a i wtedy ruszyć na podbój reszty czasówek. Tu jest trochę trudniej niż w Legendzie ale jak się poćwiczy to jest ok :D

Odpowiedz do tematu