FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Autor Wiadomość
Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 08-08-2007, 14:59   

Jasmine, tak widziałam już ten trick wcześniej. Tego samego sposobu można użyć też w Pałacu Midasa w zawalonej sali. Wystarczy tylko w momencie gdy sie bujasz na linie rozbujać się na maksa i uda nam się załapać checkpointa. :P

Time Triale zaliczyłam bodaj dwa pierwsze -jakoś nie czuje potrzeby żeby dalej się w to bawić. Dla mnie po zebraniu wszystkich reliktów i artefaktów TRA jest zakończony. :)

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 08-08-2007, 15:46   

O tym w Pałacu Midasa nie wiedziałam.
Ja poza tym jakoś lubię pościgać się z czasem.

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 08-08-2007, 18:01   

Jasmine, ale jak się turlać? Bo bez pistolsów sie nie da....chyba że chodzi o odwrócenie sie i skoki na głowkę, nie wiem.......
Fajnie by było jakby to naprawde sie udało bo męcze się już z tydzień :nietak:

EDIT:Pytam, bo mi się filmik zacina (znaczy sie kończy) na czternastej sekundzie :neutral:

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 08-08-2007, 19:23   

Musisz wyjąć pistolety odwróć się plecami do drzwi i zrób przewrót do tyłu (domyślnie chyba shift - przycisk od turlania). Pistolety musisz mieć wyciągnięte, bo inaczej nie zrobisz salta do tyłu.
Poza tym ciężko jest wycelować w checkpoint, ja męczyłam się minutę zanim trafiłam.

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 08-08-2007, 19:28   

achaś, no to wszo jasne... czyli najpierw musze sie wybrać po pistolsy do biblioteki.
ale i tak raczej mi starczy casu, więc spróbuję

EDIT
a, i jak daleko trzeba się turlać???

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 08-08-2007, 19:41   

Wystarczy, że staniesz plecami do drzwi (Pod samymi drzwiami) z wyciągniętymi pistoletami i naciśniesz shift. Wtedy Lara zrobi salto, tylko jak napisałam, mi było trudno wcelować w zapis, więc może najpierw poćwicz.

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 08-08-2007, 21:03   

T
H
A
N
K
S

Jasmine, jesteś wielka! xD xD xD :banan: :papryczka:
:thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx:

Trzeba stanąć tuż przy "klamce" i odwrócić się troche w prawo(jakieś 45 stopni)

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 09-08-2007, 00:07   

Nie ma sprawy. Spróbuję też zrobić tak jak napisałaś.

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 06-09-2007, 07:50   

Co dostaje się za wszystkie cztery artefakty w Obelisku Khamoon? Zebrałam wszystkie i nic nie dostałam... :(

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-09-2007, 10:20   

FallenAngel1996, chodzi ci o oko horusa, skarabeusza ozyrysa, ankh izydy, i pieczęć anubisa? Za ten rzeczy nic nie dostajesz -one są potrzebne do otwarcia wrót Świątyni Scionu. :)

Czy też może masz na myśli same artefakty zbierane dodatkowo w grze -no to tutaj są różne bonusy które masz w menu Nagrody. O ile mi się kojarzy to skoro nic nie dostałaś nowego to trzeba chyba zebrać wszystkie artefakty na danym poziomie -wszystkie poziomy w Egipcie, żeby odblokować kolejne rzeczy.
O zobacz tu:
http://www.gamefaqs.com/c...ode/934025.html

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 06-09-2007, 14:19   

Asyenna, chodzi mi o te normalne, bonusowe, nie służące do otwierania niczego artefakty. Może i trzeba całą "krainę" ale wcześniej miałam zaraz po poziomie

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 06-09-2007, 14:30   

Też tak miałam. Nie zawsze za wszystkie artefakty w danym poziomie coś się dostaje.

Mona 
Praktykant

Wysłany: 18-10-2007, 17:50   

ale się wkurzyłam: męczyłam się z TimeTrialem górskich jaskiń, przeszłam dopiero za 4. podejściem a tu NIC NIE DOSTAŁAM :fire:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 18-10-2007, 17:58   

Bo taki jest sens tych Time Triali. Wypaczają rozgrywkę (na czas, byle prędko) i hodują pokolenie, które nie przejdzie poziomu TR "bezinteresownie" :p .

Za TT były cheaty (kody) z tego, co pamietam. Obszukaj menu w extrasach i sprawdź, czy Ci jaki nie przybył.

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-10-2007, 18:39   

Kody to będą, ale za ukończenie CAŁEGO Peru na TT. To nie Legenda :p

Integral
Ta, widzę, że nawet w dodatkach poziom up. Moja herbata :D :D

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 18-10-2007, 18:51   

Mona napisał/a:
ale się wkurzyłam: męczyłam się z TimeTrialem górskich jaskiń, przeszłam dopiero za 4. podejściem

To lepiej nie zaczynaj St. Francis' Folly :D Grając w tego TT, dowiesz się, co znaczy, wyścig z czasem :)

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 19-10-2007, 00:42   

Prawda. W tym poziomie trzeba mieć obraną taktykę, by nie robić niepotrzebnych kroków. Mi się przy nim trochę zeszło.

Aggusska 
Praktykant

Wysłany: 26-10-2007, 23:03   

A ja zneinawidziłam Grób Tihocana... Męczyłam się tam jak diabli na TT... I zawsze brakwoało jakichś 30 sekund... A za ostatnim razem zabrakło mi 3s, bo miałam właśnie kończyć stzrelać w ostatneigo centaura, a tu niespodzianka - koniec czasu! Ale w końcu się udało... Poezja...

Mona 
Praktykant

Wysłany: 28-10-2007, 15:40   

osobiście nie przepadam za TT, ale uznałam, że Górskie Jaskinie to taki przyjemny i krótki poziomik, to czemu nie... już chyba nigdy nie zabiorę się za granie na czas. zresztą Anniversary to taka ładna gierka, to trzeba się napawać nią, bez zbędnego pośpiechu.
a co jest za wszystkie TT w Peru?

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 30-11-2007, 13:26   

Sorry, że nie moge ci odpowiedziec na to pytanie ale ja tez mam podobne. Oto ono: CO musze zrobić zeby miec odblokowany kod na okulary przeciwsłoneczne? Domyślam sie, ze to coś w Peru... Właśnie! Można przejsc TT w lvl gorskie jaskinie biegnac se po prostu? Tak bez skokow fikolkow?

:narka:

bobonton2 
Podróżnik

Wysłany: 30-11-2007, 22:02   

Mona napisał/a:
a co jest za wszystkie TT w Peru?

Unlimited naboje do magnum

:pozdro:

Sklejka 
Podróżnik

Wysłany: 01-12-2007, 10:49   

Już na to moje ostatnie pytanie nie potrzebuje odpowiedzi, bo wiem, ze tak sie da. Przeszłam TT gorskie jaskinie wlasnie w ten sposob tylko czasem skakalam, bo uznalam, ze to ostatnie salto w serii fikolkow jest za wolne. Przeszlam ten TT za pierwszym razem i mialam czas 5.31. Tak jak Mona NIC nie dostalam!

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 01-12-2007, 12:40   

Sklejka, po pierwsze to już parę postów wyżej podawałam link: http://www.gamefaqs.com/c...ode/934025.html
spis wszystkich rzeczy i dokładny opis co trzeba wykonać żeby je odblokować.
Bonusy są dopiero po ukończeniu TT w całym poziomie np. 4 TT w Peru.

elia 
Nowicjusz

Wysłany: 24-02-2008, 14:47   

Mam jedno pytanko, a jest jakiś skrót żeby zdobyć relikwie w komnacie ognia?Pytam, bo to mnie okropnie wkurzyło.Gdy już jestem na miejscu relikwia znika raczej się chowa.Prosze pomóżcie mi.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 24-02-2008, 14:57   

Trasa jest dość prosta, jeśli masz opanowane sprytne ruchy Lary. Mi udaje się za każdym razem stosując poniższą trasę i tricki.
Po pierwsze: Zaraz po przełączeniu dźwigni zapisz grę (gdy tego nie zrobisz to stan gry zapisze się przy wejściu do sali i tym samym aktywacja relikwi nie obejdzie się bez ponownej drogi do wajchy).
Po drugie: Gdy zapiszesz grę daj szybko nura i płyń możliwie blisko prawej ściany wciskając energicznie klawisz akcji (domyślnie E).
Po trzecie: Gdy wyjdziesz na brzeg wciśnij dwukrotnie klawisz przewrotu (domyślnie SHIFT) - Lara wykona wówczas przewrót z odbiciem i wyląduje przy schodkach a nie będzie się grzebała z wchodzeniem na każdy z nich).
Po czwarte. Szybko przebiegnij na podest z platformą aktywującą płomienie. Musisz biec i odbić się na samym końcu by Lara wskoczyła na okrągły "palnik". Potem szybko na kolumnę po prawej - wdrap się na podłogę z biegającymi ognikami i biegnij w lewo nie zważając na ognie. Skocz na drugi palnik i od razu na kolumnę z głowami lwów. Szybko przedostań się na drugi koniec i znów niezważając na ognie dostań się na samą górę. Szybko przeskocz na komumnę z relikwią i biegnij w lewo wciskając energicznie klawisz akcji (domyślnie E) - wówczas Lara chwyci relikwię na bank nawet w ostatniej chwili.

Odpowiedz do tematu