FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja
Autor Wiadomość
Integral 
Archeolog

Wysłany: 08-01-2012, 04:38   

No to kongratki i baw się dobrze :D .

sylwia1323 
Nowicjusz

Wysłany: 09-01-2012, 20:47   

dzieki ;) i kurde... :( nie zadziała mi ale to nic ściągnę sobie tomb raider legend :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 10-01-2012, 06:56   

Oczywiście z półki sklepowej :p .

sylwia1323 
Nowicjusz

Wysłany: 12-01-2012, 14:19   

dobra dobra nie ściągam legend bo mam dobrą kartę graficzną i już działa :D :pozdro:

roms 
Nowicjusz

Wysłany: 06-04-2012, 16:25   

mam problem w grecja grobowiec tihacona nie moge przeskoczyc przez przepasc zaraz po prawej stronie jak przebiegam na linkacz.skacze przez te wyrwe i nie moge doskoczyc.pomocy

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 07-04-2012, 12:51   

Musisz się albo dobrze rozbujać, żeby złapać hakiem kolejne "kółeczko" albo po prostu złapać tą wyrwę na środku ściany, przejść w lewo i odskoczyć "w_tył" i złapać linką kolejne "kółeczko".

roms 
Nowicjusz

Wysłany: 08-04-2012, 10:42   

dziekoweczka Menkaure ale mi chodzi o te polke z wyrwa do ktorej dobieglem po tych linkach tam nie moge doskoczyc na druga strone. nie wiem moze mam blad z gra.chyba ze jest jakis dluzszy skok?proboje i za nic nie moge przeskoczyc na druga strone na ta wyrwa

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 08-04-2012, 19:46   

roms, daj może linka z filmikiem z miejsca gdzie jesteś. Bo nie bardzo wiem o który moment chodzi. :)

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 08-04-2012, 23:57   

Jeśli mówimy o tym samym miejscu to wydaje mi się, że chodzi ci o filar stojący na wysokości tej wyrwy (w momencie wejścia do cystern po prawej stronie od wejścia) - trzymając się krawędzi próbujesz skoczyć w tył, tak?. Jeśli więc dobrze kojarze to nie da się tam wskoczyć bez napełnienia pomieszczenia wodą. Musisz kontynuować "bujanie się" po ścianie - od wyrwy skaczesz dalej na kolejną linkę i dobiegasz do mostu-półki przy ścianie.
Przyjrzyj się na ten screen (wygóglowany). SKRIN. Jeśli mamy na myśli ten sam moment to najpierw z tego miejsca powinieneś skierowac się na prawo. Usłyszysz głos Pierre'a ("Don't worry Lara...") i biegniesz: skok-pierwsza_linka-skok-wyrwa-skok-druga_linka-skok. Powinieneś znaleźć się na drugiej stronie pomieszczenia. Na screenie jest też widoczny fragment filaru, o którym wspomniałem - widac tam świecące naboje do UZIs - możesz je zabrać dopiero, jak zalejesz całe pomieszczenie wodą.
Sprecyzuj swoją lokalizację, bo nie kojarzę innego miejsca z linką na początku tego levelu. Tym bardziej, że niedawno w to grałem.

Alexxa95 
Nowicjusz

Wysłany: 08-07-2012, 12:50   

Ratunku!!! Jak otworzyc drzwi do swiatyni tak gdzie sa centaury??

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-07-2012, 14:02   

Pod wodą znajduje się ukryty tunel, który doprowadzi Cię do dźwigni. Podwodna jaskinia ukryta jest mniej więcej naprzeciw wejścia do świątyni, pod areną z centaurami, ale skały pod wodą mogą ją dobrze kamuflować.

Odpowiedz do tematu