FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurtis !?
Autor Wiadomość
Ad@93 
Student

Wysłany: 14-08-2008, 16:53   

Core Design wprowadziło Kurtis'a do gry. To było coś innego, nowego. Mi osobiście przypadł do gustu :P całkiem przystojny no i miał moce. Swoją osobą wprowadził nutkę tajemnicy. :D

oyamka 
Student

Wysłany: 16-08-2008, 22:38   

Rzekoma śmierć Kurtisa była jak to ktoś wcześniej trafnie zauważył kołem ratunkowym. Najprościej tak zrobić- postać znika, nie wiadomo co się z nią stało, jeśli się spodoba fanom to żyje, a jeśli jej nie polubią to nieżyje i problem z głowy. Ja osobiście bardzo lubię Kurtisa :D jest świetny jako postać fabularna, a i jako grywalna wprowadził coś nowego. Najgorsze jest sterowanie ale jakby Crystalsi wprowadzili go do następnej części (w co nie wierzę chociaż bardzo by mnie to ucieszyło) i zrobili porządne sterowanie to jestem pewna, że wiele osób zmieniłoby o nim zdanie. Bo większość narzeka na sterowanie (Larą zresztą też nie sterowało się najlepiej) ale nikt nie patrzy na Trenta od strony jego umiejętności i charakteru.
A przy okazji dodam, że TRAOD to moja ulubiona część TR pomimo tych wszystkich opini, że jest beznadziejna.
Możliwe, że kiedyś już się rozwodziłam nad Kurtisem jako Roweste :P

TR_Fun 
Nowicjusz

Wysłany: 03-01-2009, 12:23   

Mi osobiście Kurtis nie przypadł do gustu. To przecież TR a główną bohaterką jest Lara. A tu nagle chodze jakimś gostkiem. Nie podobało mi się to. Ale fajne by było gdyby były dwie historie. Jedna chodzi się Larą no i spotyka się Kurtis'a. A druga chodzi się Kurtis'em i spotyka się Larę.Dość skomplikowane.Ale coś takiego było by fajnie. No i grało by się dłużej.:)

To tylko moje zdanie.

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 03-01-2009, 23:29   

Ja nie lubię Kurtisa , gdyż porusza się tak wolno jak ślimak . Jego skoki są po prostu śmieszne. Ale gdyby gra z Kurtisem była podobna do nowych TR mogłabym zagrać. :)
Byłoby fajnie. W TR Kurtis może występować ,ale nie jako postać grywalna bo psuł klimat.

heidi 2410 
Nowicjusz

Wysłany: 04-01-2009, 19:57   

A mi Kurtis w TR przypadł do gustu :!!: :!!:

Fakt rusza się jakby w galarecie (znane pojęcie :mrgreen2: ) ale to pewnie niedopracowania jak w całym TR założę się że gdyby był Remek (ja tak to pisze :D ) to by pewnie sie normalnie ruszał i by się fajniej nim grało, a tak w ogóle ten niby romans wynikający z spotkania w Luwrze i komiksie :) :) :) :) (przynajmiej dla mnie :P :P )

Anillia 
Nowicjusz

Wysłany: 17-01-2009, 18:07   

Ja jestem absolutnie przeciw Kurtisowi jako postaci grywalnej, ale jako np. epilogowa...
Czemu nie? Zresztą (jeśli chodzi o grę) Kurtis to chyba jedyny facet, któremu jako tako udało się ( żeby nie przesadzić) zbliżyć do naszej oziębłej Lary :D
Przecież ona nie jest z kamienia i może ktoś (niekoniecznie Kurtis) mógłby siebie w niej rozkochać? :P :kwiatek: :przytul: Fajnie by było gdyby Kurtis był w późniejszych częściach, bo jestem ciekawa co teraźniejsza technologia z niego zrobi. :narka:

No more trouble, no more stress:)

Lolita 
Nowicjusz

Wysłany: 19-01-2009, 18:16   

Anillia napisał/a:
Przecież ona nie jest z kamienia i może ktoś (niekoniecznie Kurtis) mógłby siebie w niej rozkochać?

Tak.. Lara powinna mieć kogoś,byle nie Winstona.

Kurtis-mały facet.Ładny,z brzydkimi oczami.Nie lubi chodzić.
Skacze kiczowato.Oczywiście można mu trochę odpuścić.
Ale za chirugai(?) mu nie odpuszcze...

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 19-01-2009, 20:02   

Ja lubię Kurtisa troszkę. Troszkę? Za to, że jest taki powolny tak mało umie. Nie można używać tego chirugai czy coś. To jest jednym z minusów TRAOD.

Lolita 
Nowicjusz

Wysłany: 20-01-2009, 18:30   

Polo_Gard napisał/a:
Ja lubię Kurtisa troszkę. Troszkę? Za to, że jest taki powolny tak mało umie.

No tak faktycznie jest trochę "upośledzony".Ale pasuje to
do niego.
Przede wszystkim denerwują mnie takie zdjęcia.Często to widzę.I tak nie chce by Lara
była z Kurtisem.

Vaughn 
Praktykant

Wysłany: 20-01-2009, 19:51   

A ja uważam że Lara jest samotniczką i po prostu nikogo nie potrzebuje(ten typ tak ma),chociaż krążyły też plotki że ona i Amanda były...bardzo dobrymi przyjaciółkami :>
A wieczność w godzinie-William Blake,Wróżby Niewinności

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 20-01-2009, 21:04   

Ja tam bym wolał żeby Lara była z Zipem, zwłaszcza po wydarzeniach z Underworld. Ale wróćmy do tematu o Kurtisie :) :offtopic:

Mrówczasss 
Student

Wysłany: 30-01-2009, 15:30   

Nie mam nic przeciwko Kurtisowi, ale moim zdaniem nie było dobrym rozwiązaniem umieszczanie go jako postaci grywalnej. Zresztą czytając większość postów to widać. Gracze byli niezadowoleni, na szczęście w nowych częściach twórcy nie robią już takich doświadczeń.

:pozdro:

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 25-02-2009, 22:39   

Tez jestem przyzwyczajony do Tomb Raidera jako gry jednej bohaterki,tudziez heroiny!
Nawet pomijajac powolne i trudne sterowanie;uwazam,ze Lara dziala SAMA.
Czytalem takze w jednym z news-ow o wprowadzeniu trybu multi player do serii.
Staram sie wyobrazic kolejna czesc z tym trybem,ale doprawdy nie moge.Koszmar! :nietak:

beniu123 
Student

Wysłany: 01-03-2009, 19:29   

Kurtis- PORAŻKA!!! :??: Uwżam, chyba tak jak wszyscy, że nie powinien występowac w tej grze, jako postac, którą można sterowac, tak jak Larą. A tak właściwie to co się z nim w końcu stało? Zginął? Wyparował? :croft:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 02-03-2009, 12:43   

Było już mnóstwo razy o tym mówione. Nic nie wiadomo, co się z nim stało.

Niezapominajka 
Podróżnik

Wysłany: 02-03-2009, 16:08   

Jak dla mnie to on zdechł... W sumie mi to zwisa i powiewa, bo ja się nie doszukuje jakichś tajemniczych zniknięć. Zginął i tyle...
Nie wiem dlaczego co poniektórzy chcą myśleć, że nadal żyje. Może dlatego, że się zakochali... Ble.

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 02-03-2009, 16:38   

Ale jego ciało nagle zniknęło. Poza tym chirugai(nie wiem jak to się pisze) nagle zaczęło reagować. A gdzieś czytałam, że reaguje na obecność Kurtisa.
A zresztą może przecież jednak dalej żyć, tylko już więcej się nie ujawni(oby jednak powrócił).

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 02-03-2009, 17:01   

Ta dyskusja była przeprowadzana już kilka razy za dużo, a wnioski te same, a właściwie ich brak, jeśli ktoś chce się wypowiedzieć na temat Kurtisa jako postaci, a nie roztrząsać sprawę jego śmierci to proszę bardzo, chociaż sądzę, że temat jest wyczerpany a dalej służy tylko jedynie spamerskim popisom (od dawna nikt nie napisał tutaj nic konkretnie wnoszącego do dyskusji) Rozważane jest ewentualne zamknięcie, ale potrzebna jest decyzja innych!

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 02-03-2009, 20:29   

Bo ja coś napisałam?
Poza tym próbujemy wytłumaczyć to jego tajemnicze zniknięcie.

Cytat:
a nie roztrząsać sprawę jego śmierci

Prawdopodobnej śmierci jeśli już.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 02-03-2009, 20:38 ]
:nietak:

Przejrzyj ten temat, większość postów tutaj to zwykłe gdybanie czy Kurtis żyje czy nie żyje, a ja wam powiem, że od momentu gdy Core nie pracuje już nad TR Kurtis oficjalnie umarł. Jest to równie prawdopodobne co wasze bzdury.

Arti 
Praktykant

Wysłany: 10-05-2009, 00:45   

Wg. mnie, Kurtis po przebiciu przez Boaz został w pewnym sensie "zarażony" i zaczął mutować. Tak tak... Stał się ohydną bestią. Nie chciał się pokazać Larze, lecz był w pobliżu by na nią ostatni raz popatrzeć. Stąd reakcja chirugai.

Druga wersja to po prostu ktoś/coś go stamtąd zabrało, albo on sam odszedł. Ale ta pierwsza fajniejsza i bardziej - jak to się mówi po róshofemu? - śłitaśna.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Znaczy się Kurtis to ten koleś?

Wiecie, nie grałem jeszcze w TR AOD ale już jutro będzie na moim dysku więc zagłębię się w tę historię ^^

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 10-05-2009, 06:42   

Arti, ta postać to Eckhard :hehe: potem jak ona chce mu wbić to coś (nie powiem co bo jeszcze w to nie grałeś) ktoś do niej podchodzi i zabiera jej to coś. potem... no, mam nadzieję że ne oglądałeś do końca tego bo to jest zakończenie, a ono zmienia wszystko po obejrzeniu. Tak więc wiedz że Kurtis to jest ten: http://www.youtube.com/watch?v=AkAc8sWMP9k
(kiedy walczy z Boaz)

Arti 
Praktykant

Wysłany: 10-05-2009, 08:17   

Polo_Gard napisał/a:
Arti, ta postać to Eckhard :hehe: potem jak ona chce mu wbić to coś (nie powiem co bo jeszcze w to nie grałeś) ktoś do niej podchodzi i zabiera jej to coś. potem... no, mam nadzieję że ne oglądałeś do końca tego bo to jest zakończenie, a ono zmienia wszystko po obejrzeniu. Tak więc wiedz że Kurtis to jest ten: http://www.youtube.com/watch?v=AkAc8sWMP9k
(kiedy walczy z Boaz)

Miałem na myśli tego blondyna - ciekawość była zbyt duża i obejrzałem ^ ^'

On ją raczej manipuluje, Kurtis nie mógł być nim.

PS. Tu mamy wyjaśnione co się stało z Kurtisem - http://www.youtube.com/wa...re=channel_page - lecz jak widać kochana komercha niszczy kolejny filmik.....

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 10-05-2009, 08:29   

Ten blondynek to Karel .

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 10-05-2009, 08:42   

Arti, nie pytaj się już o tym nic. Zobaczysz jak przejdziesz grę. Nie patrz jeśli nie chcesz: :spoiler:

Spoiler:

Tak naprawdę Eckhard nie był szefem ich organizacji tylko Karel. On mógł przemieniać się w różne osoby, we wszystko, ale po śmierci Eckharda jej to wszystko wytłumaczył. A potem rozpoczęła się walka...

Więcej się dowiesz jak przejdziesz grę :) Powodzenia

agaco93 
Student

Wysłany: 16-05-2009, 11:57   

Arti, rozumiem, że czasami ciekawość bierze górę ale czy nie fajniej by było gdybyś przechodził gre i dowiadywał się o tym w jej czasie... (ja sama przed grą oglądnełam filmik z Kurtisem po walce z Boaz i potem :censored: tego żałowałam, ale ciesze się że w pore zdałam sobie z tego sprawę i więcej nic nie oglądałam) wiec żadnych spoilerów bo to psuje zabawę :D

:pozdro: for :wotr:

Odpowiedz do tematu