FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiks TR
Autor Wiadomość
Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 26-07-2007, 13:14   

Martynka, po angielsku.

Martynka napisał/a:
jeszcze pytanie czemu lubicie lare i czy angel of darkness jest klapą czy może wspaniałą częścią?

Poczytaj sobie forum, tylko nie ten dział.

fanshit 
Podróżnik

Wysłany: 27-07-2007, 19:58   

Whoah ! Udało mi się kupić kompedium. W ogóle, fajnie, że właściciel tej strony z komiksami mieszka w Bytomiu i to 10 min. jazdy tramwajem ode mnie - zawsze będę go mogła znaleźć, gdyby podesłał jakiś bubel. ;] Ale się cieszę... xD
Que venir por mi !

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 31-07-2007, 19:10   

Niestety komiksy nie będą po polsku :) Przecież w Polsce nie wydano ich 50!!! Może ktoś pomoże ci w czytaniu? A może wystarczą ci tylko obrazki?
Cytat:
I jeszcze pytanie czemu lubicie lare i czy angel of darkness jest klapą czy może wspaniałą częścią?

Myślę,że nie ten dział...

www.versicolor.blog.onet.pl

siwek509 
Praktykant

Wysłany: 25-09-2007, 14:43   

ooo nieeeeee!!!!!!! :640: niebędzie więcej komiksów??? Porażka.....
a szkoda bo były ciekawe, z fajną fabułą... :(
no to teraz będą jeszcze więcej warte :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 25-09-2007, 15:26   

Szkoda szkoda. No ale to było do przewidzenia. Druga seria miała sie pojawić w maju 2006, potem premiere przełozono na początek 2007, a potem na zimę 2007. Teraz wycofali się całkowicie.

Mozliwe, ze Eidos kiedyś sprzeda licencję na komiksy innej firmie. Oby Marvelowi! :D

póki co warto sobie skompletować całą kolekcję komiksów.

Tutaj mozna zakupic kolekcjonerekie wydanie numerów 1-50:

http://www.komiksy.com/pr...ducts_id=162091

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 26-09-2007, 08:48   

MARVEL?? Nieee... to nie jest najlepszy pomysł (od nich ubóstwiam tylko Spider-Mana).

Tym "nie wydawaniem" komiksów, zbytnio się nie przejąłem, a to pewnie dla tego, że posiadam tylko te wydane w Polsce... hmm... może najwyższy czas kupić ten zestaw? Spora sumka, ale... już zbieram kase!!! :D

bobek_95 
Nowicjusz

Wysłany: 01-10-2007, 18:12   

ja nigdy nie czytalem ani nie mialem okazji go gdzies zakupic lub pozyczyc; ;( jednak mam kilka figurek Tomb Raider ktore bedziecie mogli zobaczyc w nastepnym przyplywie fan art. :pozdro: DLa :wotr:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 01-10-2007, 18:18   

a co mają figurki wspólnego z komiksem i fanartem? :gupek:

Domino14 
Student

Wysłany: 25-11-2007, 12:38   

Mam bardyo wielka prośbę do was. Czy macie komiks Tomb Raider #13 - The Last Gamble?? Jesli ktos byłby taki dobry to mogłby mi go zeskanowac? 2 lata temu miałem ten komiks ale niestety zgubił się w pokoju i do tego czasu go nie widziałem. Prosze o pomoc!
:pozdro:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 25-11-2007, 12:45   

Komiksy bardzo często się pojawiają na allegro. Wspomniany przez Ciebie numer jest dostepny np. na tej auckji (niestety w kolekcji zbiorczej):

http://allegro.pl/item268...ow_unikaty.html

Jestem jednak pewny, ze predzej czy pozniej ktos wystawi na aukcji ten pojedynczy numer.

sroka 
Praktykant

Wysłany: 14-02-2008, 19:02   

Heja,
Wie może ktoś czy istnieje jakaś strona na której można poczytać komiksy(konkretnie tomb raider, może być i po angielsku).
Kiedyś(bardzo dawno temu) znalazłem taką stronę, ale już ją zlikwidowali.
Jeżeli ktoś zna takie strony to proszę o podanie, proszę...
Z góry dzięki :pozdro:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 14-02-2008, 19:09   

Nie ma takiej strony. Przynajmniej ja nie znam :p Na WoTR mozesz obejrzec okladki i poczytac opisy poszczególnych numerów. Komiksy TR mozesz dosc tanio kupic na stronie www.komiksy.com

sroka 
Praktykant

Wysłany: 15-02-2008, 15:45   

O dzięki :wotr:
Na tej stronie znalazłem kupno wszytskich 50 numerów(chyba sobie kupie)
Ale nie jestem pewien czy ten cały TOMB RAIDER COMPENDIUM jest po polsku.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2008, 15:53   

TR Compendium nie jest po polsku :p To wydanie oryginalne, po angielsku. Polecam, kupiłem to i jestem bardzo zadowolony :) Taka mega księga TR robi wrazenie :P

Komiksy po polsku dostaniesz na Allegro, w pojedynczych zeszytach. Po polsku wydano zaledwie 14 numerów (a w tej księdze masz 50).

sroka 
Praktykant

Wysłany: 19-02-2008, 17:35   

To nic może sobie kupie, przynajmniej poucze się angielskiego.
A propo komiksów tomb raidera to jestem ciekaw czy kiedyś powtórzą jeszcze podstawową wersje i inne I prowadzą ją do Polski bo wyczytałem, że w Anglii Komiks tomb raider ukazuje się nadal

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 19-02-2008, 17:41   

Na zachodzie ukazują sie tylko wznowienia i przedruki starych numerów. Od kilku lat nowych numerów juz nie ma. I w najblizszym czasie nie będzie.

Co do wydawania w Polsce >> nie licz na to by kiedykolwiek te komiksy ponownie były wydane w Polsce. Wiele lat temu starałem sie przekonac polskie wydawnictwa by wydały choć kilka numerów próbnych. Nic z tego niestety. Zresztą to forum powstało własnie dzieki fanom, ktorzy "walczyli" o te komiksy po polsku. Wiecej o tym przeczytasz na WoTR:

http://www.laracroft.pl/komiks/ba.htm

sroka 
Praktykant

Wysłany: 02-03-2008, 19:59   

Ma pytanie Cez,
nie wiesz czy chociaż kiedyś puszczą w Polsce od początku do końca(1-50) numery Tomb raider'a. Bo nie wiem czy kupować sobie tą kolekcje którą mi pokazywałeś, która zawierała wszystkie numery.Ale one są po angielsku a nie chciałbym kupować na darmo iż żeby nie okazało się, że polska wydaje tą serie po polsku.
W waszej rozmowie (jako grupa ANKH) zrozumiałem po przeczytaniu, że wydawnictwo nie ma takiego zamiaru(wprowadzić Komiks tomb raider)
Więc proszę o odp.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-03-2008, 20:14   

W Polsce nikt nie wyda wszystkich 50 numerów. Staralismy sie o to wiele lat temu i kazde wydawnictwo odmawialo. Najlepszy sposob by zaopatrzyc sie w te komiksy, to kupić TR Compendium, z 50 numerami w srodku.

Paula 
Podróżnik

Wysłany: 10-04-2008, 19:10   

Niestety na razie jestem posiadaczką sześciu komiksów z Larą ;) Wszystkie czytałam ze 100 razy :D Super są, moim zdaniem najlepsza jest ,,Maska Meduzy''... Komiksy z Larą strasznie wciągają, czekam na jakąś ciekawą aukcję na Allegro, może uda mi się upolować jeszcze z kilka wydań specjalnych! :)

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 10-07-2008, 16:11   

Cytat:
Najlepszy sposob by zaopatrzyc sie w te komiksy, to kupić TR Compendium, z 50 numerami w srodku.

A gdzie można się zaopatrzyć w takie cudo?I mniej więcej z jakim wydatkiem wiąże się taki zakup?

www.versicolor.blog.onet.pl

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 10-07-2008, 16:15   

Avi_Versicolor napisał/a:
A gdzie można się zaopatrzyć w takie cudo?I mniej więcej z jakim wydatkiem wiąże się taki zakup?

Nieraz o tym pisałem :p

http://www.tombraiderforu...p?p=72938#72938

Tylko cena jest teraz nieco wyzsza.

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 11-07-2008, 14:18   

Ja nie mogę wyszukać tego na tej stronce... komiksy.com. Ale jeżeli chodzi o TR:Comendium to u mnie w księgarni można zamówić! Tak samo stare komiksy, a ta babka powiedziala że można też zamówić pojedyńczo po ang. z książeczką po polsku! Tylko takie coś jak mało kiedy wydawane, trzeba by zamówić u producenta tych książeczek po polsku ale to kosztowałoby majątek pewnie...

fanshit 
Podróżnik

Wysłany: 17-07-2008, 22:43   

Ło rany, zamówiłam je jakieś pół roku temu z hakiem i przeszłam dopiero jakąś 1/6 komiksów, i co ciekawe, to zabójcze tempo wcale nie wiążę się z moją umiejętnością posługiwania się angielskim. ;] Teraz są wakacje, muszę wszystko nadrobić i wsiąść się za czytanie ;o
Que venir por mi !

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 05-11-2008, 23:12   

jej... gdybym ja miał takie TR Compendium ^^ to bym rzucił szkole, matkę, dziewczynę i nie wychodził nigdzie tylko czytał! (;

Anillia 
Nowicjusz

Wysłany: 01-12-2008, 21:32   

Ja zamówiłam sobie oststatnio w internecie kilka numerów, ale komiksowa Lara średnio mi się podoba, a jeśli chodzi o komiks, to chętnie poczytam :D :pozdro:

No more trouble, no more stress:)

Odpowiedz do tematu