FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR6
Autor Wiadomość
młoda_wika 
Nowicjusz

Wysłany: 08-01-2007, 17:57   

Asyenna napisał/a:
młoda_wika napisał/a:

Osobiście oceniam Tomb Raider The Angel Of Darkness za świetnie zrobioną grę i przeniesienie Lary w "realne życie zabójcy".

Rany Wika zastrzeliłaś mnie powyższym stwierdzeniem. :D
Nawet przez chwilę nie pomyślałam że Lara w AOD jest zabójcą. Uciekinierem tak, ale zabójcą?? Dlaczego? Przecież Von Croya nie zabiła. A to że zabija innych przeciwników (jakby nie było robi to już od pierwszej gry) ludzi, potwory i zwierzęta też z niej zabójcy nie czyni. Bo jesliby tak nawet było to byłaby nim już od czasu TR1.
Chyba że masz na myśli to że stała się zbiegiem. Może się czepiam.
A tak poza tym to reklamę swojego bloga mogłabyś sobie darować.

Assyena, chodziło mi o to, że Gra ma taki klimat podobny do ukrywania się zabójcy. Lara nie zabiła - ale Policja miała dowody i była przekonana, że tak. Bohaterka zaczęła się więc ukrywać.

A wiesz, że jest już w produkcji trzecia część filmu TR'a? Link bloga dałam nie po to, żeby go "zareklamować", tylko po to, żeby PODAĆ INFORMACJĘ.

Pozdrawiam Cię,
Weronika.
:narka:

lara93 
Student

Wysłany: 08-01-2007, 18:11   

http://www.youtube.com/wa...=related&search

Fajowy filmik! Ale ona ma... taki dziwny śmiech... prawda?

Ciekwae z kim rozmawiała :matrix:

oxfile 
Nowicjusz

Wysłany: 09-01-2007, 09:35   

ta gra kosztuje teraz tylko 20 pare zlotych wiec chyba nie jest to kosmiczny wydatek :pozdro:

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 09-01-2007, 10:19   

oxfile napisał/a:
ta gra kosztuje teraz tylko 20 pare zlotych wiec chyba nie jest to kosmiczny wydatek

To przepłaciłeś :p 14,90.

Powerfull_GIRL 
Student

Wysłany: 09-01-2007, 15:15   

lara93 napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=Np4ONbbXvqw&mode=related&search

Fajowy filmik! Ale ona ma... taki dziwny śmiech... prawda?

Ciekwae z kim rozmawiała :matrix:

Znam ten filmik, jest gdzies tez drugi, trudno powiedzieć z kim rozmawia jakby z jakims redaktorem, ale racja śmiech ma zabawny hehe
will end right here!!!"

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 09-01-2007, 16:55   

Zauważyliście że Lara tam poza dziwnym śmiechem zwie się Amina?

Cytat:

Amina, Amina ekhem...

Koniec Cytatu :P

I na dodatek jest okropnie wstrętna :P (Beknięcie)

No ale przynajmniej nie pierdzi jak ta z Legend a to plus... :/
:narka: :pozdro: :wotr:

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 09-01-2007, 17:09   

Nie wydaje mi sie, ze mowia 'Amina' tylki "I mean a...", ktorego nie dokanczaja z powodu szoku :P

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 09-01-2007, 17:12   

No chyba że to tak... Ale dalej uważam że jest obrzydliwa! :P

PS - Ładny avatar ;] The Alchemy of Love? xD

młoda_wika 
Nowicjusz

Wysłany: 10-01-2007, 18:29   

TR The Angel of Darkness w sklepach (chyba polska wersja jęz.) kosztuje 15 zł!!! Na Allegro chcą za tę część nawet 70 zł!!! Szokujące...
:pozdro:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 11-04-2007, 20:43   

To było kiedyś, ale teraz zdarzają się na allegro Aody po 1zł (w gazecie kiedyś był)

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 11-04-2007, 21:57   

AoDa znalazłam za 14,99 w Empiku a że do kolekcji brak kupiłam.
...wolno zagrać PO tescie kompetencji.
Na co ja walnęłam o łóżko płytką.
Obwiązałam RÓZOWĄ wstążęczką
i poczekam :)

Ludzie, szukajcie po Empikach!!! Albo innych sklepach z grami. Moja koleżanka kupiła Legend za 49,99 w maleńkim komputerowym w maleńkiej wiosce. a ja jadąc na metodzie "Nie kupisz TR jeśli nie masz poprzedniej części" nie chciałam.
DLAAACZEGO?

doma 
Student

Wysłany: 13-04-2007, 17:27   

Atak w ogóle to TRAOD jest lepsza na kompa czy na PS2 (bo ja mam tylko na kompa).Czy na konsole jest lepsze sterowanie??

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 27-05-2007, 09:00   

pmkkoch napisał/a:
No chyba że to tak... Ale dalej uważam że jest obrzydliwa!

Moim zdaniem jest raczej - śmieszna. :) Lara taka grzeczna, ułożona (żart :-P ) a tu sobie klnie jak leci i jeszcze sie śmieje z tego. Nooo a co sie będzie przejmować niewinny żarcik. xD

Jerrem_Y napisał/a:
Nie wydaje mi sie, ze mowia 'Amina' tylki "I mean a...", ktorego nie dokanczaja z powodu szoku

Masz rację. Mówią "I mean a..." i urywa ten facet tekst.

Ja mam tutaj taki filmik ---> 1, 2 i 3 wersję beta TR:AOD bo znalazłam właśnie na YouTube... ;)

http://www.youtube.com/wa...related&search=

Szkoda, że tego skoku na posąg niebyło w grze... ;(

doma napisał/a:
Atak w ogóle to TRAOD jest lepsza na kompa czy na PS2 (bo ja mam tylko na kompa).Czy na konsole jest lepsze sterowanie??

Mam PS2 ale ja osobiście wolę PC`tka. xD Raz grałam w AOD na nim. Ja osobiście nie widzę dużej różnicy. Może dlatego, że częściej używam kompa. Znaczy się źle to sformułowałam xD -> napewno przyjemniej się gra na konsoli jeśli po prostu ktoś ją bardziej lubi. Niby tak nie wkurzasz się na klawiaturę ale ruchy Lary i tak są tak samo wkurzające (spóżnione) jak w wersji an PC.

PS. Jaki to jest ten teledysk muzyczny AOD bo pierwsze słyszę. :-P Chyba, że słyszałam o nim a niekapuje. No bo wiecie jestem zdolna i teges. :matrix:

Bubu 
Student

Wysłany: 06-09-2007, 18:40   

Bardzo genialna Tomb Raidera... pierwsza odchodząca od poprzednich cześć, mi osobiście na prawdę bardzo się podobała, zwłaszcza początek gdyż miałeś wiele możliwości, na prawdę super część i wszystkim co nie grali polecam... ja sam w końcu muszę sobie ją sprawić po raz trzeci! xD

Gość za często prosisz o pomoc :-D

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-09-2007, 18:55   

Bubu, co ty masz z "tą Tomb Raiderą". Ogólnie jest przyjęte że jest ten Tomb Raider a nie ta. :)

A co do AOD i genialności to chyba spierałabym się. Pomysł był dobry ale wykonanie zawiodło. Nawet pomijając wszechobecne bugi jest to dość przyzwoita gra ale do genialności to jej dużo brakuje. IMHO genialną można nazwac grę która coś nowego i interesującego wnosi do świata gier, a tego nawet przy całej sympatii do AOD-a nie mogę powiedzieć.

Bubu napisał/a:
zwłaszcza początek gdyż miałeś wiele możliwości

Powiedz jakie ty widzisz możliwości dla gracza na poczatku gry bo nie bardzo to widzę.

Bubu 
Student

Wysłany: 06-09-2007, 18:57   

Różne drogi... o tym mówię!! ;)
A by wykryć jakieś bugi musiał bym ją więcej razy przejść!! :)

Gość za często prosisz o pomoc :-D

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 06-09-2007, 18:57   

Lara jest bardziej realistyczna, może sie rozwijać. wchodzić po rynnach. Ma ograniczone (jak każdy człowiek) możliwości... Wymieniać dalej...

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 06-09-2007, 20:29   

No tak Szymon faktycznie rozwijanie się Lary w AOD jest wprost powalające -kopnij siatkę żeby zacząć szybciej biegać, albo przesuń skrzynię to wyrobisz sobie muskuły. Daj spokój przecież ten rozwój jest śmiechu warty -albo się robi coś dobrze albo lepiej dać sobie spokój i nie ośmieszać się takim czymś jak w AOD.

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 07-09-2007, 13:40   

Zapewne wolałabyś aby Lara musiała podnosić sztangi przez godzine aby coś takiego zrobić... A dzięki temu postac się rozwija i nie jest to zbędnie przedłużane...

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 07-09-2007, 14:03   

Wiem jak jest w rzeczywistości i wcale nie twierdzę że tak powinno być. Chodzi mi raczej o to że jeżeli był pomysł na rozwijanie postaci to można było pójść w nieco inną stronę niż sprawość fizyczna. Widziałabym tu raczej rozwój innych cech takich jak np. spryt, poznawanie nowych możliwości które potem możnaby zastosować w grze itd. Uważam że Lara i tak jest już z założenia wystarczająco sprawna fizycznie że można to sobie darować -i to w tak prymitywny sposób. W innych grach rozwój fizycznych możliwości postaci jest zrobiony bardziej logicznie -im więcej walczysz tym jesteś sprawniejszy i tym więcej potrafisz. Takie coś ma według mnie sens a nie to co jest w AOD. Jeżeli nie można czegoś zrobić dobrze to lepiej sobie darować. :)

Grindy 
Obieżyświat

Wysłany: 07-09-2007, 14:14   

No faktycznie - pamiętam, że gdy po raz pierwszy siadłam do TR6, ta wersja "rozwoju postaci" wydała mi się całkowicie idiotyczna. Pomijam już nawet jej stopień "skomplikowania", typu: "wywarzysz te drzwi pod warunkiem, że przesuniesz skrzynię stojącą jakieś 2m dalej", to po graniu w 5 wcześniejszych części i będąc "świadkiem" wcześniejszych niebotycznych wyczynów Lary, było to jakieś takie śmieszne, że nagle teraz Lara ni stąd ni zowąd, musi się uczyć rzeczy, które już dawno umiała.
Rozumiem, że po przeżyciach w piramidzie straciła część swych umiejętności? :P

K@t 
Spectre

Wysłany: 07-09-2007, 14:22   

Inna dziwna sprawa to to, że po przesunięciu kilkunasto kilogramowej skrzyni Lara nabierała siły, a jej nie traciła :p Dlatego też całkowicie nielogiczne było wiszenie na krawędziach - zgodnie z tym co się dzieje w grze, to Lara powinna zyskiwać siłę, im dłużej wisi na jakimś gzymsie.
Ale to tylko AOD :p

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 02-02-2008, 23:24   

Dzisiaj odpaliłam AOD'a z ambitnym planem przejścia tej gry jeszcze raz. Niestety po przejściu pierwszego levelu straciłam cierpliwość. Nie sądziłam że kiedykolwiek to powiem, ale dla mnie ta gra jest po prostu beznadziejna. Jestem pewna na 99% że gdyby losy potoczyły się tak, że pierwszym tóm rejdą w moich tłustych łapkach byłby AoD to by mnie tutaj (tzn. na forum) nie było.
O (niedo) rozwoju postaci to już wypowiadać się nie będę bo przedmówcy powiedzieli co istotniejsze.
Także w tym momencie mogę tylko powiedzieć że TR:AoD będzie tylko elementem ozdabiającym moją półkę ^^

Marcjan1995 
Nowicjusz

Wysłany: 03-02-2008, 10:17   DOKłADNE POLSKIE WYTłUMACZENIE

Wiecie żę TRAOD zostało niedokończone bo walony Eidos nie pozwolił. No ale podobno jest save do drugiej części levelu parisian back street i o ten proszę :!!: :!!: :!!:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 03-02-2008, 10:42   

Załaczam tego save'a... i juz nie marudz. Powstrzymaj sie przed takimi postami. Wystarczy logicznie napisac o co chodzi, a nie rzucać się w kilku tematach na raz.

Odpowiedz do tematu