FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Anniversary Demo

Po przejściu dema...
...nie mogę się doczekać pełnej wersji!
88%
 88%  [ 80 ]
...pewnie zagram w pełną wersję, ale wcale się nie spieszę
8%
 8%  [ 8 ]
...przeszła mi ochota na Anniversary
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 90
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość
Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 25-11-2007, 16:14   

http://www.laracroft.pl/tra/ctrl.htm
Tu jest klawiszologia

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 25-11-2007, 16:19   

TB, to się nazywa Adrenaline Mode. Kiedy nad głową przeciwnika zabłyśnie smuga światła i zacznie cię on atakować, obraz stanie się rozmyty i w tym czasie, musisz nacisnąć klawisz odpowiedzialny za przewrót (turlanie się): [shift] + odpowiedni kierunek, np. []. Dokładnie masz to opisane w poradniku na WoTRze :)

TB 
Student

Wysłany: 25-11-2007, 16:23   

dzięki! :)

Aggusska 
Praktykant

Wysłany: 27-11-2007, 21:55   

Spowolnienie - tzw. bullet time. Gdy walczysz, twój przeciwnik w pewnym momencie wpada w furię i szarżuje (staje wtedy na chwilę i tak jakby błyska chwiliowo) na Ciebie. Wtedy czas zwalnia nieco i na ekranie pokazują się czerwone strzałki. Wciśnij jedną ze strzałek keirunkowych razem z przyciskiem odpowiedzilanym za Skok. Jeśli zrobisz to wystarczajaco szybko i zręcznie, czas zwolni a na przecinwiku pojawi się celownik (wtedy przestań stzrelać na chwilę)a gdy celwonik stanie się czerwony masz ułamek sekundy by wcisnąć klawisz strzału i spróbować zabić wroga ejdnym strzałem. Musisz tylko dobrze odskoczyć od szarzującego przecinwika i sprawnie strzelić. Nie ejst to zbyt trudne, po prostu kwestia wprawy - jeśli za wcześnie lub za późno klikniesz strzał, to się nie uda, więc czekaj na celownik i strzelaj!

emm248 
Nowicjusz

Wysłany: 06-12-2007, 20:10   

Nie wiem jak wy ale ja zauważyłam że na tej stronce www.tombraiderhub.com można do dema przesłać kilka ubranek dla Lary a przynajmniej niektóre :-P

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 27-03-2009, 22:24   

Niedawno zagrałem sobie w demo. Według mnie było fajnie i ciekawie :) Zaginiona dolina wyglądała ładnie, po prostu miała w sobie to coś. Otóż demo wyraźnie zachęciło mnie do pełnej wersji gry.

Co jest Gość ;)

Danio500 
Praktykant

Wysłany: 13-01-2011, 16:51   

A ja nie grałem w demo :)
no... jakoś tak :P
Tylko od razu w pełniaka jak wyszedł... i... grałem sobie przed chwilką w demo sam nie wiem czemu hehe :P i takie coś... jestem przy T-Rexie, szykuję sie aby wciskać te strzałki a tu co? NIE MA STRZAŁEK hahah.
Aż się zaśmiałem sam do siebie na głos xd :hehe: :mrgreen2:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-01-2011, 17:48 ]
Mnie też właśnie pusty śmiech ogarnął :p

Odpowiedz do tematu