FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider N-Gage
Autor Wiadomość
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 03-04-2004, 23:03   

Ja nie lubię Nokii :? Nie mogli dać Motorola N-Gage? :lol:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 09-04-2004, 16:58   

mi mówili, że emulator będzie... ale jakoś na razie go nie widać...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 20:57   

Ciekawa jestem, jak miałby wyglądać taki emulator? Bo te do Gameboya są jakieś dziwne :?

Gość

Wysłany: 06-10-2005, 15:35   

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 07-10-2005, 21:58   

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 15-10-2005, 11:40   

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 15-10-2005, 12:07   

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 02-01-2006, 14:45   

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 07-12-2006, 13:57   

Pytanie do ludzi którzy grali w tomb raider na n-gage: czy tak jak w klasycznej wersji na tej konsoli jest dom lary??????? I jeszcze jedno: są tam filmiki albo scenki czy zostało to jakoś zastąpione??? :609:

Ajatar 
Nowicjusz

Wysłany: 07-12-2006, 14:19   

Niestety nie ma domu Lary..tak jak i scenki zostały wycięte.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 30-06-2007, 08:32   

Hej Hej Hej!!! Ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Noki N-Gage oraz oryginalnej gry "Tomb Raider Starring Lara Croft". I z uśmiechem na twarzy powiem, że nie ma to jak włączenie sobie dla relaksu Tomb Raidera w momencie krytycznym (siedząc na kolpie :D ), czy też w wolnych chwilach na magazynie w pracy :)

Lareczka napisał/a:
Pytanie do ludzi którzy grali w tomb raider na n-gage: czy tak jak w klasycznej wersji na tej konsoli jest dom lary??????? I jeszcze jedno: są tam filmiki albo scenki czy zostało to jakoś zastąpione??? :609:

Ajatar napisał/a:
Niestety nie ma domu Lary..tak jak i scenki zostały wycięte.

A du*p !!! Dom Lary występuje w Tomb Raider w wersji na N-Gage! A Filmiki niestety są statycznymi obrazkami z opisem...

Grę przerobiono trochę pod styl "Aniła Ciemności", oprawa menu to nie klasyczny pierścień, a zwykłe napisy (w grze inventory jest "pierścieniowe"), a Lara nosi zielone spodenki i czarną koszulkę (ładniej to wygląda :)

Plusem w grze jest to - że to prawie idealna kopia jedynki. Mamy więc sekrety, save w dowolnym momencie (z możliwością ustalenia jego nazwy) i w razie "awarii" baterii - gierka, bez potrzeby save zapamiętuje gdzie ostatnio byliśmy...

Do klawiszy trzeba się jednak przyzwyczaić...
POLECAM WSZYSTKIM !!!

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 18-08-2007, 12:23   

czy ta gierpojdzie na jakimkolwiek innym telefonie?? I Czy z oki n-gage można korzystać tak jak ze zwyklego telefonu??

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 18-08-2007, 12:27   

Nie, dziala tylko na modelach Nokia N-Gage. Urzadzenie to jest zarówno konsola jak i telefonem, wiec mozna z niego korzystac jak z kazdej innej komórki.

Nie polecam grania w TR1 na N-Gage. Gra jest bez muzyki, jak wersje Sold Out na PC.

Zapraszam na WoTR >> http://www.laracroft.pl/ngage/index.htm

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 18-08-2007, 13:13   

Cez napisał/a:
Gra jest bez muzyki, jak wersje Sold Out na PC

Znaczy nie ma muzyki, ale słychać wszystkie kroki itd?/

CEZ:
Tak, zgadza sie.

siudym 
Nowicjusz

Wysłany: 10-12-2007, 19:32   

Tomb Raider na NGAGE dziala praktycznie na KAZYM telefonie z Symbianem. Sam testowalem na 6600 z Symb6, na 6670 z Symb7 i obecnie mam go w 6630 z Symbianem 8.0.

Pierwszy raz ukonczylem na Ngage - sterowanie ok, ukonczylem takze na "typowym" telefonie jak 6670 i powiem, ze DA SIE grac (chodzi o sterowanie na klawiszach).

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 10-12-2007, 20:26   

Cman napisał/a:
Ja tez gralem w Empiku w TR1 na N-Gage. Nawet fajne :) Grzeko: widze, ze masz Siemensa S35 chyba. Przede mna nic sie nie ukryje :)

Hmmm, też miałam, tylko że C35... :P lubiłąm sapera na tym fonie, lubiłam... :)

No niedawno widziałam N-Gage za 400 i trochę się na niego nastawiłam, ale stwierdziłam, że już mi się nie chce go kupować... przeżyję kilka chwil bez TR... chyba :)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 11-12-2007, 09:52   

W Tomb Raidera gra się naprawdę wygodnie - prawie jak na PS... i fakt - największym minusem tej wersji jest brak muzyki :( ale wszystkie odgłosy są zgodne z oryginałem...

Nie wiem w jaki sposób odpaliliście Tomb Raider na innych telefonach, skoro gra NIE JEST SYMBIANEM, a oddzielną aplikacją :)

Ja swojego N-Gage kupiłem za... 250zł... wersja pierwsza (nie QD) od kumpla, z kartą pamięci 512mb z futerałem i takie tam...

mam go pół roku i co mogę o nim napisać:
+ jako konsola do gier: świetny! Wygodnie się trzyma, a gry są lepsze niż na GBAdvance - vide Tomb Raider (TR1 z PC, Lara w ciuchach w kolorach takich jak w AoD), Colin McRae Rally 2005 (CMR 2.0 z PC w oprawie i autami z 2005), Fifa 2005 (grafika Fify 1997 z PC, muzyka i składy z Fify 2005), Worms World Party (identyczne z wersją PC)
+ możliwość wgrywania symbianów - więc dochodzą emulatory game boya, Pegasusów, S-NESA, czyli mnóstwo gier :D
+ wgrywanie programów w postaci symbianów - więc jest możliwość oglądania filmów DivX z napisami ! lub podłączenie się do nawigacji GPS !

ten telefon właściwie ma tylko TRZY minusy:
- niewygodne pisanie smsów - tylko prawym kciukiem
- niewygodne prowadzenie rozmowy - wielkie gabaryty telefonu i głośniczek "z boku"
- brak aparatu/kamery... no ale w końcu ten telefon ma już 4 lata... i tak jest wypas - swojego nie sprzedam!!! :D

Odpowiedz do tematu