FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Anniversary Demo

Po przejściu dema...
...nie mogę się doczekać pełnej wersji!
88%
 88%  [ 80 ]
...pewnie zagram w pełną wersję, ale wcale się nie spieszę
8%
 8%  [ 8 ]
...przeszła mi ochota na Anniversary
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 90
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość
Czarnoksiężnik 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2007, 11:28   

Witam, jestem nowy na forum (wczesniej nie udzielalem sie, tylko bawilem sie w "podgladacza" :P ) Jestem bardzo ciekawy kiedy do cholery wydadzą demo TRA...Co dzien z niecierpliwoscia sprawdzam strony o TR, czy przypadkiem nie zastane newsa o demie do pobrania...

Kolka:) 
Podróżnik

Wysłany: 05-05-2007, 20:19   

ech.... dla mnie demo powinno być już wczoraj xD a tak serio to demo przed samiusią premierą to dla mnie bez sensu

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 05-05-2007, 22:20   

fanfan100 napisał/a:
Dustie napisał/a:
Kiedy ukazalo sie demo Legend w stosunku do premiery pelnej wersji? Mozna podejzewac, ze teraz bedzie podobnie...

Demo TRL ukazało się 1 Kwietnia, a pełna wersja 7 ;) Analogicznie, dema TRA spodziewać możemy się 18 maja :)

Obyś miał racje ;)
Bo jesli mieli by wypuścić demo np dzień czy dwa przed pełna wersją to jak dla mnie mogą je sobie darować. Wtedy to kazdy będzie czekać na pełnego TRA :)

Kolka:) napisał/a:
ech.... dla mnie demo powinno być już wczoraj xD a tak serio to demo przed samiusią premierą to dla mnie bez sensu

POPIERAM :matrix:

Szynszyl 
Podróżnik

Wysłany: 05-05-2007, 22:57   

Za to demo Legend na PS2 ukazało się chyba 18 marca (nie jestem do końca pewien, ale na pewno nie później)
W każdym razie według tego wychodzi że demo TRA powinno być dzisiaj! xD

papaswaj 
Student

Wysłany: 05-05-2007, 23:57   

Ja tez Popieram Demko przed samiuską Premierą było by Bez Sensu Tak tydzien Przed Premierą czyli tak między 15-18 Maja Mogło by byc

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 06-05-2007, 07:40   

papaswaj, mam prośbę - pisz normalnie. Z góry dziękuję.

BTW, demo mogłoby już być(jak powiedzial moj znajomy, pewnie jest ale nikt nie wie gdzie) i w takim razie może dema się WCALE nie doczekamy?
Albo dzien przed premierą.
Jednak Crystal to nie to samo co Core...ech...

K@t 
Spectre

Wysłany: 06-05-2007, 08:25   

Alisasi napisał/a:

Tak, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że demo TAOD wyszło ponad rok (jak nie więcej) po premierze gry :p

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2007, 09:41   

K@t napisał/a:
Alisasi napisał/a:

Tak, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że demo TAOD wyszło ponad rok (jak nie więcej) po premierze gry :p

Kurcze a ja myślałem że AOD było demem :hehe:

Na demie z TRA mi nie zależy i tak juz niedługo będzie premiera. Jedynie jestem ciekaw jak będzie chodzic no i graficznie jak wygląda ale sądząc po screenach to będzie TRL jako TRA :)

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2007, 12:54   

joker napisał/a:

Na demie z TRA mi nie zależy i tak juz niedługo będzie premiera. Jedynie jestem ciekaw jak będzie chodzic no i graficznie jak wygląda ale sądząc po screenach to będzie TRL jako TRA :)

No właśnie mi zalezy na demie, bo jestem ciekaw ja będzie mi chodziła sama gra itp.
Zresztą fajnie było by sobie pograć i umilić czas do dnia premiery pełnego TRA :matrix:

Lade1402 
Nowicjusz

Wysłany: 06-05-2007, 14:11   

Nie wiem czy ktoś już tu podawał link do filmu z dema TRA, no ale... najwyżej się powtórze.
http://video.google.pl/vi...der+Anniversary można zobaczyć, ale jak ktoś chce mieć niespodziankę to proszę czekać aż ukaże sie demo. Ja już widziałam i fajny jest. Ja zawsze wole zobaczyć zanim zagram, bo potem gram i sie boje, że jakieś stworzenie mi zza rogu wyjdzie :aaa: :-o :galy: :514: :guns: :matrix:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2007, 14:16   

Lade1402 napisał/a:
Nie wiem czy ktoś już tu podawał link do filmu z dema TRA, no ale... najwyżej się powtórze.
http://video.google.pl/vi...der+Anniversary można zobaczyć, ale jak ktoś chce mieć niespodziankę to proszę czekać aż ukaże sie demo. Ja już widziałam i fajny jest. Ja zawsze wole zobaczyć zanim zagram, bo potem gram i sie boje, że jakieś stworzenie mi zza rogu wyjdzie

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że psujesz sobie całą zabawę a Tomb Raider to zapewniem nie żaden horror :) Wystarczy wyciągnąć shootguna i strach przemija,wrogowie zresztą też ;) :) :pozdro:

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 06-05-2007, 14:25   

Hmmm, spytam zanim włączę: Czy to jest gameplay z całego dema? A może to gameplay z Caves prezentowany juz tu przez kogoś?

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2007, 14:31   

A ja miałem dziś namiastkę TRA :) Wczytałem klasyczny strój w TRL i odpaliłem Nepal :-P I po co komu demo ;)

Lade1402 
Nowicjusz

Wysłany: 06-05-2007, 18:58   

joker - Hehe... dobre.
Phoebe Poison - Jest to gameplay z chyba całego dema. Ale dziwnie się kończy (brama się nie otwiera). Więc nie wiem...
Boone - Ja i tak się boję, te zwierzęta za szybko się poruszają, najbardziej boję się dziwnych stworzeń co chodzą jak np. Krwawa Merry, albo ta z Ringu ;) Krokodyle na przykład się tak poruszają :-P

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 06-05-2007, 21:02   

Zajrzałam. To nie jest gameplay z dema, które ma zawierać poziom z Lost Velley, tylko prezentowany już gameplay z niemal całego Caves :/

laeskrad 
Nowicjusz

Wysłany: 07-05-2007, 10:53   

Tak dla ścisłości dla kogoś - ktoś powiedział, że TRL było 7 kwietnia a full 1-go. Sprostuje to - demo wyszło rzeczywiście pierwszego ale full wyszedł 29-go marca :) Co do demka Aniversary, to chciałbym zobaczyć je chociażby w wersji na PS2, gdyż dla mnie nie jest najważniejsza grafika, ale cieszę się, że gra będzie korzystać z Shaderów 3.0 i nie będzie czegoś takiego jak Next Gen bo gra chodziła płynnie tylko na geforcie serii 8. Natomiast chodzą plotki, jakoby po jakimś czasie miał powstać patch na DX10. Mi tam sie podobalby taki pomysl, natomiast akurat tu chodzi o ten klimacik z pierwszej czesci przygod Lary :) Ostatnio przeszedlem sobie TR1 z calkowicie odnowiona grafika z teksturami z tombraiderextra.com. Polecam wszystkim oczekującym pogranie. Jak cos to po info jak miec taka grafike odsylam na PW :) Tym milym akcentem witam wszystkich Tombmaniakow i Tombmaniaczki :)

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 07-05-2007, 12:26   

laeskrad napisał/a:
demo wyszło rzeczywiście pierwszego ale full wyszedł 29-go marca

Cytat:
Data premiery (świat): Europa - 7.04.2006 / USA - 11.04.2006
(wedlug laracroft.pl)

18 maja to za dwa tygodnie, kiepsko... zwlaszcza jesli gdziestam zaczna sprzedawac pelna wersje kilka dni wczesniej, tak jak bylo w przypadku Legend i jakichs sklepow we Wloszech.

MACPHISTO
Gra miała oficjalną premierę 7 kwietnia, ale we Włoszech wystawiono ją na półki sklepowe pod koniec marca. (też według laracroft.pl ;) )

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 08-05-2007, 07:48   

heh szkoda,że nie pojawiły się jakieś oficjalne informacje o demie np kiedy się pojawi. :(
Co prawda do premiery już duzo nie zostało ale mam straszną ochote sobie zagrać w TRA. Nawet jesli miało by to być tylko demo.

BeyonceK 
Praktykant

Wysłany: 19-05-2007, 12:59   

Ja też bym z chęcią zagrał w demko bo mi się juz znudziła Legenda (bo nie mam innych części). :-P

Mihal29 
Student

Wysłany: 19-05-2007, 15:37   

Przepraszam czy to dziś nie miało wyjść demo TRA?? Pytam bo już nie mogę się doczekać gry... a tu jeszcze premierę przesunęli... :/ Dlaczego trzeba tak długo czekać skoro podobno gra już jest ukończona w 100% :/

TUSIA 
Praktykant

Wysłany: 19-05-2007, 15:42   

Mihal29 napisał/a:
Przepraszam czy to dziś nie miało wyjść demo TRA?? Pytam bo już nie mogę się doczekać gry... a tu jeszcze premierę przesunęli... :/ Dlaczego trzeba tak długo czekać skoro podobno gra już jest ukończona w 100% :/

A ja czytałam na jednym blogu, że demo miało wyjść 18 maja.
Ciekawe kiedy wyjdzie, ale ja i tak w nie nie moge zagrać
z powodów technicznych. ;(

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 19-05-2007, 16:23   

Z tego co wiem to oficjalnie nikt z Eidosu czy CD nie określił kiedy wyjdzie demo.
Ja osobiście już się na demo nie nastawiam. Sądząc po ilości materiałów którym nas już uraczono to równie dobrze demo może wcale się nie pojawić.
Teraz to już tylko czekam na wydanie pełnej gry.

Szynszyl 
Podróżnik

Wysłany: 19-05-2007, 22:27   

Demko "miało" być dzisiaj, bo chyba tego dnia wychodzi OPS2M ;)
Ale niestety... ani widu ani słychu o nim :| Wygląda na to że wyjdzie faktycznie przed samiutką premierą, termin wydania odpowiadający Legendzie już dawno minął :p

Pietras 
Podróżnik

Wysłany: 20-05-2007, 01:15   

Nie sugerujcie się premierą dema Legend. Eidos wypuścił je tylko dlatego że tego samego dnia gra pojawiła sie na torrentach (dzień czy dwa po przedwczesnej włoskiej premierze). Gdyby nie to pewnie wydali be demo tuż przed albo nawet po premierze. Mam jednak nadzieję że do TRA wydadzą wcześniej, chociaż się nie zanosi :(

navo87 
Praktykant

Wysłany: 20-05-2007, 21:35   

Pietras napisał/a:
chociaż się nie zanosi

Zanosi sie zanosi.. bo TrA jest juz na torrencie, ;/ z tego co widzialam ktos w swoim poscie napisał ze demko ma byc 24 maja... a moze nawet wczesniej.. w zwiazku z tym "przeciekiem"

Odpowiedz do tematu