FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Anniversary Demo

Po przejściu dema...
...nie mogę się doczekać pełnej wersji!
88%
 88%  [ 80 ]
...pewnie zagram w pełną wersję, ale wcale się nie spieszę
8%
 8%  [ 8 ]
...przeszła mi ochota na Anniversary
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 90
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość
Mihal29 
Student

Wysłany: 28-04-2007, 21:25   

Większość to nie wszyscy ... ja np nie czekam na wersję PL. I dla mnie ma to znaczenie bo chyba zasłużyliśmy już na demo skoro tak długo czekamy na tą grę... mam nadzieje, że to tylko jakieś pogłoski co do dema i daty jego ukazania się... :pozdro:

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 28-04-2007, 22:12   

Ahhh, a juz myslalam ze pojawilo sie demo i bede mogla sobie pograc w czasie wolnym, a tu nici. A szkoda. Czemu zostalo to przelozone? Moze jakies bugi im wyskolczyly nagle zza krzaka :P i teraz naprawiaja? Nie wiem, ale na pewno bardzo juz chce zagrac w te demo, chociazby niech pokaza te lokacje z Peru, ktorych juz bylo tyle na tych screenach. Nie chce nic nowego, bo jak bede grac w pelna wersje, to nie bedzie zaskoczenia zapewne, bo wiekszosc bede znala ze screenow i dema. Wiec Peru mi wystarczy :D

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 28-04-2007, 22:13   

Z tego co wyczytałam to ów data dotyczy demka załączonego do magazynu. To nie jest równoznaczne z tym, że gra nie pojawi się wcześniej w internecie ;) Głowa do góry :)

iraq 
Podróżnik

Wysłany: 29-04-2007, 13:37   

Ston Zephymosa napisał/a:
K@t napisał/a:
Na głównej są już wymagania TRA. Jak widac od Legend się specjalnie nie różnią.

HURA HURA HURA! ODPALI MI TRA :D . Cos male te wymagania sa.
Windows 2000/XP/Vista; Pentium 3 1.4Ghz lub Athlon XP 1500+; 256MB RAM (w przypadku Windows 2000/XP), 512MB RAM (dla Windows Vista); karta Graficzna 64MB w 100% wspierająca DirectX 9.0c; karta dźwiękowa kompatybilna z Windows 2000/XP/Vista i wspierająca DirextX 9.0c; DVD-ROM 4x; 4GB miejsca na dysku; klawiatura i mysz w pełni kompatybilne z Windows 2000/XP/Vista.

Szkoda ze bedzie troche tnelo. Oczywiscie to wina mojej karty graficznej -,-. Czyzby juz demko niedlugo mialo sie pojawic? :D

heh co do wymagań to chyba jednak na viście nie będzie dziołać bo kazda nowa gre na ktorej w weymaganiach jest wpisana vista nie dziala (nie tylko mi ale rowniez kuplom kuynom i bratu) tak wiec wczoraj kupowalam licencje na xp zeby mi dzalalo co kolwiek:)

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-04-2007, 13:39   

W jednym z ostatnim artykułów o TRA napisano, że wracają Time Triale :(
Ehh, znowu będą wyścigi na przejście jednego levelu w 10 minut, porażka...

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 29-04-2007, 15:52   

K@t napisał/a:
W jednym z ostatnim artykułów o TRA napisano, że wracają Time Triale
Ehh, znowu będą wyścigi na przejście jednego levelu w 10 minut, porażka...

o nieeee. Nie chce znowu kolejnej Legendy. Dla mnie kazdy pozadniejszy level musi miec minimum pol godziny i to jeszcze pomijajac wiekszosc rzeczy, a nie 10 minut. Co to znowu bedzie?? I jeszcze jak sie okaze ze demo zajmie 30% calej gry to juz bedzie imho totalna porazka.

http://leditor.prv.pl/

Integral 
Archeolog

Wysłany: 29-04-2007, 16:48   

Legendowe demo było jakimiś dziesięcioma procentami. Więc demo TRA (czy mi się zdaje, czy gdzieś wyżej było napisane, że jednak dema nie będzie? albo coś przeoczyłam...) byłoby jakimiś... ośmioma? :p Jesli TRA miałoby być dłuższe o te 30%.

Przy czym ciekawi mnie, czy twórcy mówiąc o większej długości biorą pod uwagę sam przebieg w kilometrach (że się tak wyrażę :p ), czy długość czasu jaka jest wymagana, by odblokować wszystkie bonusy i bonusiki.

A już zupełnie marginesem to mnie krew zalewa :p . Niech wsadzą jeszcze różowe ciuszki po TT, children of legęd będą wniebowzięci...

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-04-2007, 16:54   

Heh, z jednej strony te TT i różowe kiecki powinny mi wisieć, bo nikt mi ich odblokowywać nie każe. Problem w tym, że jestem łapczywy i jak najbardziej będę chciał przejść grę na na 100%. Niestety jestem zmuszony przedzierać się przez Time Triale, które imo psują całą przyjemność z gry - wymuszone gnanie przed siebie zabija całą magię poziomów i sprawia, że potem odechciewa się grać.

Integral
Mój biedny uzależniony :* Te ambicje Cię wykończą :D

K@t
A co ma piernik do indyka ? :p Ja chcę GRAĆ, a nie brać udział w Przedszkolnym Maratonie po Różowe Bikini.

Integral
Nie krzycz na mnie ;(

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 29-04-2007, 19:34   

K@t napisał/a:
Problem w tym, że jestem łapczywy i jak najbardziej będę chciał przejść grę na na 100%. Niestety jestem zmuszony przedzierać się przez Time Triale, które imo psują całą przyjemność z gry

Oj od razu muszą psuć - przecież nie musisz od razu przejść od początku wszystkich leveli w TT. Zrobisz to, jak ukończysz całość.
Ja tam lubię TT z Legendy, ale tylko po ukończeniu gry. Wtedy nie ma czasu na rozglądania, jakby faktycznie od moich ruchów zależało, czy Amanda prześcignie Larę w poszukiwaniach czy też nie.

Narzekacie na coś, co przecież można wyłączyć, jeśli komuś nie odpowiada ...
To przecież dziwne :/

K@t 
Spectre

Wysłany: 29-04-2007, 19:39   

Czytałeś li mojego posta dokładnie ?
Oczywiste, że TT sa PO ukończeniu gry, ale mimo wszystko ich nie znoszę bo całkowicie obdzierają levele z ich tajemniczości.
Poza tym pierwszego posta napisałem nie tym temacie co trzeba, przenieśmy się już do "TRA przed premierą".

eemuu 
Praktykant

Wysłany: 29-04-2007, 22:52   

K@t napisał/a:
Oczywiste, że TT sa PO ukończeniu gry, ale mimo wszystko ich nie znoszę bo całkowicie obdzierają levele z ich tajemniczości.

Skoro po ukończeniu gry dopiero będą dostępne to levele też już takie tajemnicze nie będą...przecież będziesz musiał je wcześniej przejść w obojętnie jakim czasie.
Więc TT nie obedrą poziomów z tajemnicy...bo se zostaną z niej obdarte wcześniej...podczas normalnej rozgrywki "nie na czas".

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-04-2007, 22:57   

Time Triale sa nieporozumieniem i nigdy nie powinny sie znalesc w zadnym TR. :fire:
Dla mnie kazda kolejna rozgrywka w stare czesci jest zawsze czyms nowym. Zawsze cos ciekawego, nowego mozna doswiadczyc. A co ciekawego jest i emocjonujacego w chorym przebiegnięciu levelu w 5 minut? :/

eemuu 
Praktykant

Wysłany: 30-04-2007, 10:33   

Dyskusja na temat Time Triale nie ma sensu. Ci, którym się TT nie podobały i tak dania nie zmienią. Nie jest to też jakaś wielce ważna rzecz. Więc jeśli będą to jedni sobie pograją i odblokują nowy różowy i wystrzałowy strój Lary (haha hihi), a inni oleją to i tyle.

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 30-04-2007, 10:56   

Jest, jest, jest!! TRA mi pójdzie :P :D .... Ludzie, dajcie już to demo!! Ktoś na poprzedniej stronie pisał, że demo ma być 24 maja??!! To żałosne.... ja chcę już demo :P mogliby się troszeczkę pospieszyć..... Tylko nie tak żeby było bugów tyle ile w AoD czy wiecej.... Mi już nie zależy na wersji językowej ani gry oryginalnej ani dema (ktore i tak pewnie nie bedzie po polsku) bo zawsze sa słowniki :P :pozdro:
But I will fight and I will stand

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 30-04-2007, 12:14   

Na tym skanie w żółtej ramce pisze: "time trials also return."

może tu tego zabardzo nie widać, ale tak tam jest napisame

EDIT:

K@t, ale ja sfotmułowałem to zupełnie inaczej i dałem skan :p

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-04-2007, 12:17   

A jednak...napisałem o tym już 2 dni temu :p I to właśnie w oparciu o ten skan ;)

EDIT
Chyba żartujesz :D
Napisałem to samo, tylko nie wrzucałem skana na którym i tak nic widać. Jutro znowu kto inny napisze taką samą rewelację, tylko sformułuje inaczej :p

Poza tym dyskusja toczy się w innym temacie.

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 30-04-2007, 13:05   

Ja stwierdziłem, iż czy zagram w demko czy nie, zależy tylko od polskiej daty premiery. Jeżeli będzie ona miała miejsce 25 maja, lub ewentualnie nie więcej niż tydzień później, to demka nie będę instalował (jeżeli do tego czasu wyjdzie :P ). Natomiast jeżeli nasza premiera odbędzie się później niż premiera amerykańska, wtedy będę instalował demko.
Nie chcę popsuć sobie niespodzianek podczas gry, które mogą znaleźć się w wersji demonstracyjnej. A te 25 (mam nadzieję, że góra 30) dni jakoś wytrzymam. Jak nie oglądałem wszystkich materiałów np. filmiku z T-Rexem, to bez demka też wytrzymam :D Lecz jak już napisałem. Wszystko zależy od daty polskiej premiery :)

Szynszyl 
Podróżnik

Wysłany: 30-04-2007, 13:13   

Jeśli ktoś jest ciekaw, tam gdzie nic nie widać :p , jest napisane:
Cytat:
[...] The time trial feature also returns - replay and complete each while a clock tracks just how swiftly you manage it - although these will likely prove tougher this time around, what with the puzzles being so much more substantial and demanding than those of Legend.

eemuu 
Praktykant

Wysłany: 30-04-2007, 14:15   

Ja napisze tylko (odnośnie tego scana), że miło że gra dostaje 8/10 :) znowu dobre noty się szykują tak jak przy Legend. Więc można liczyć znowu na zainteresowanie graczy....także "niefanów" gry :690:

A co do demka to....będąc egoistą wole je pod koniec mają bo sie uczyć musze i nie wiem jak było by z chęciami gdyby demko było na początku maja :)

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 02-05-2007, 12:31   

Ja bym chciala demo najpozniej 15 maja. Pozniej to juz bedzie premiera Anniversary i nie zdaze nacieszyc sie demem. Poza tym demo zaostrzyloby mi apetyt na TRA a jak bedzie dzien przed premiera to kupie pelna gre a nie bede sciagac dema.

Jasmine 
Podróżnik

Wysłany: 02-05-2007, 21:32   

Mnie demo nie jest potrzebno, do żadnej części w demo nie grałam, od razu siądę do pełnej wersji, demo to tylko pierwszy poziom gry (lub 2), to samo będzie w pełnej wersji więc ja wolę poczekać.

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 03-05-2007, 22:52   

Kiedy ukazalo sie demo Legend w stosunku do premiery pelnej wersji? Mozna podejzewac, ze teraz bedzie podobnie...

papaswaj 
Student

Wysłany: 04-05-2007, 01:08   

Ja Bym Chciał demo za ok tydzien I chciałbym Zeby Pokazali 1 level gry Oby nie przełozyli Premiery
Ps Witam Wszystkich

Integral 
Archeolog

Wysłany: 04-05-2007, 11:49   

1 level gry został już pokazany. Pozwól, że nie będę Cię wyręczać w szukaniu, ale gdzieś tu (na forum) panoszy się cały gameplay z levelu The Caves.
Wszyscy witają :] .

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 04-05-2007, 12:26   

Dustie napisał/a:
Kiedy ukazalo sie demo Legend w stosunku do premiery pelnej wersji? Mozna podejzewac, ze teraz bedzie podobnie...

Demo TRL ukazało się 1 Kwietnia, a pełna wersja 7 ;) Analogicznie, dema TRA spodziewać możemy się 18 maja :)

Odpowiedz do tematu