FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Goło i niewesoło! :[
Autor Wiadomość
lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 17-08-2005, 22:05   

no ale nie zawqsze bedzie pamiętać, zebycodziennie o określonewj godzinie brac te tabletki, a plasterki przykleja się raz na tydzień i nie trzeba pamiętać żeby połykać tabletki, bo wystarczy sam plasterek :mrgreen: No ale cóż...'normę zawodowej latareńki' - oj, ja znam pare takich, które każdego wieczoru sypiają z innymi :roll: ale nie wiem, no, za bardzo mi się to nei podoba, ciekawe co one mówią swoim rodzicom, jak wychodzą wieczorem, bochyba nei powiedzą "mamo, ide do pracy pod latarnię" :roll:

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 17-08-2005, 22:10   

Raczej -> "Mamo ide wydymać parę kolesi za kase, kupić ci coś jak bedę wracać nad ranem" :?: :P :P:P
Ech.. A co ty taka obcykana w te plasterki... :> :P Ej no ale nie sądzisz, że taką mała latareńke, jeśli nawet robi to za kasę, to nie stać przecież na taki plaster, a on chyba sporo kosztuje jak go używają gwiazdy... :P :P:P :roll:

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 17-08-2005, 22:15   

Frik napisał/a:
A co ty taka obcykana w te plasterki

bo widzisz, Frik, trzeba się dokształcać, ja nie chce w wieku 18, czy 19 lat zostać matką :mrgreen:

nie wiem czy latareńkę stać na plasterek :roll: no chyba, że pieprzy się na okrągło, i ma 20 facetów co noc, którzy jej płacą po 200 zetów za numerek, to napewno ją będzie stać :roll: no ale nigdy nic nie wiadomo :roll: a tak BTW, to jak chodziłam do podstawówki, tomiałam w klasie kolegę, którego matka była zawsze pięknie ubrana, szczupła, i co się potem okazało :?: Całe miasto wiedziało że ona pracowała jako kurwa (sorx za wyraz, ale musiałam tak napisac :P ) i synka spłodziła z jednym z klientów :roll: no comments :roll:

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 17-08-2005, 22:19   

Wspólczuje temu koledze... :( Straszne... :546:

No trzeba trzeba... Ale żeby od razu plasterki... :> :P

A pozatym tylko duże latareńki biorą kasę ale nie zawsze... Te młodsze dają dupy chłopakom za przysługę, z miłości, za własną przyjemnością... :| :|:|:/ :!: No comments :!:

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 17-08-2005, 22:25   

albo najgorsze jest to, jak facet podstępem zmusza dziewczynę do sexu, mówiąc, że jak się znimnie prześpi, to że ją zostyawni :/ Takich gości to ja uważam za okropnyhc drani, przecież takiej dziewczynie może w przyszłości pozostać w pamięci to jak zopstała potraktowana wcześniej i będzie miała uraz na całe życie :/

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 17-08-2005, 22:31   

No to powinna powiedzieć: "Jak tak to spier***j chamie..." Czy coś w tym stylu... No ale pewnie są w nim zakochane bez pamięci i zgadzają się... A jak już się takie wyrżnie to się porzuca i na dalsze "łowy"... Niestety są tacy faceci... :/ :| :|:|

A oglądał ktoś kiedyś "Boston Public"... Tam uczniowie (chłopacy) urządzili akcje "Wolne poruszenie"... :roll: Za każdą wydymaną gościnke dostawali punkty... No i koleś ze starszej klasy omamił gościnke, ona dała mu dupy, on zgarnął 15 punktów -> najwięcej za pierwszoklasistke którą ona była... :| :| :/

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 17-08-2005, 23:01   

Możecie przestac prowadzic taki dialog? Wystarczy spojrzec na godziny wysłania postów.. rozmowa jak na czacie.. klik klik.. co chwile.. pogadajcie sobie na GG moze... tutaj oczekujemy ciekawszej dyskusji w wykonaniu wiekszej ilosci osób... nie bedących spamerami... :>

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 18-08-2005, 13:43   

Ej no co... Jak nikt nie chce się w nią włączyć to co nasza wina... Wymieniamy poglądy i argumenty od tego jest forum... :P :P:P

Wyluzujcie -> kto patrzy na datę wysłąnia posta... :roll: :P

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 18-08-2005, 13:49   

sorki no, że może się wtrącam wnieodpowiednim momencie, ale się z tego tematu robi offtopic :roll: jak chcecie sobie pogadać o godzinac wysyłamnia postów, to do SB lub na GG z tym :roll: no ale tez bez przesady, to że akurat pisaliśmy teo posty w odstępie kilku minut świadczyło, ze w tym momencie mieliśmy wenę twórczą i ccieliśmy napisac swoje poglądy na temat tego tematu, a że napisaliśmy tego moze troszkę za dużo, to nic, przynajmniej inni mieli szansę poznac nasze zdanie na ten dość kontrowersyjny temat :roll:

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 28-08-2005, 22:13   

Frik napisał/a:
No to powinna powiedzieć: "Jak tak to spier***j chamie..." Czy coś w tym stylu... No ale pewnie są w nim zakochane bez pamięci i zgadzają się... A jak już się takie wyrżnie to się porzuca i na dalsze "łowy"... Niestety są tacy faceci... :/ :| :|:|

A oglądał ktoś kiedyś "Boston Public"... Tam uczniowie (chłopacy) urządzili akcje "Wolne poruszenie"... :roll: Za każdą wydymaną gościnke dostawali punkty... No i koleś ze starszej klasy omamił gościnke, ona dała mu dupy, on zgarnął 15 punktów -> najwięcej za pierwszoklasistke którą ona była... :| :| :/

co do chlopakow, ktorzy chca tylko zaliczac kolejne laski -- teraz sa dziewczyny co im adoruja, bo przeciez nikt ich nie zmusza, zeby robily sie na modelki i ubieraly na siebie najmniej, jak tylko sie da i podstawialy pod krocze samcow.
nie mowie, ze kazda, co ma ladna figure i sie dobrze prezentuje chce tylko sie kopulowac bez przerwy, ale takie jednak sa i jest ich nie malo.

do tego tanga trzeba dwojga, a teraz duzo dziewczyn rownie latwo idzie na ten taniec, co faceci.

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 28-08-2005, 22:22   

Dustie napisał/a:
nie mowie, ze kazda, co ma ladna figure i sie dobrze prezentuje chce tylko sie kopulowac bez przerwy, ale takie jednak sa i jest ich nie malo.

u mnie w szkole to ja znam takie bliźniaczki co chyba spały z połową facetów w szkole :shock: no rozumiem, że mają potrzeby, no ale zeby od razu wpadac w jakąś nimfomanię :?: one się prześcigają w zaliczaniu facetów i uważają, ze robią dobrze :shock: one uważają sex za jakiś sport chyba :shock: ja uważam sex za ogromną przyjemność ;] nie jestem jakaś pruderyjna, święta, bo mimo 18 lat wiele już w życiu orzeszłam :lol: nie uważam sexu za jakiś sport, bo to jeszcze moze prowadzić do wiadomo czego...przy zaliczaniu następnegomoga się nabawić jakiejś choroby i będą potem żałowałay tego, co robiły... no a nie lepiej było po prostu spać z mniejszą ilością facetów :?: :P

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 11:08   

No faktycznie Dandie masz racje... Albo dziwuszki motają albo faceci... Na jedno wychodzi... I tak dopną swego... Ale traktowanie sexu jako sportu... Powinni się udać do seksologa, by trochę się opanował... Dymać całe pół szkoły to trzeba mieć zdrowie nie... :?: :P

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 29-08-2005, 12:23   

no, one mają zdrowie, ciągle sobie pomagają różnymi cudownymi 'środkami' typu amfa, koka itp. i potem twierdzą że nigdy niemiały lepszej nocy...bosh ci faceciktórzy znimi sypiają są chyba ślepi, albo głupi.. :shock: no a pozatym naszkolnyc korytarzach słydszy się dialogi typu "ty, dymałeś już Patrycję ? " "no oczywiście" "ja też, było super" "no i to bardzo" - pozostawiam to bez komentarza :shock:

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 29-08-2005, 13:06   

to ciekawe macie komentarze w szkole. u nas nuda powiewa, nawet sie usta nie stykaja nikomu po katach, ani tymbardziej o zaliczaniu nic nie slyszalem... widac dziewictwo u nas sie trzyma dlugo... chociaz ja na zadnych imprezach nie bywam, wiec bardzo prawdopodobne, ze mam przeterminowane informacje :wink:

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 26-09-2005, 21:57   

K@t 
Spectre

Wysłany: 26-09-2005, 21:59   

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 26-09-2005, 22:03   

K@t 
Spectre

Wysłany: 27-09-2005, 10:22