FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider 2
Autor Wiadomość
QiO 
Student

Wysłany: 12-07-2018, 20:44   

O ile generalnie nie mam zbyt optymistycznego podejścia do custom leveli, to przyznam że w ten remake gra się całkiem dobrze. Polecam!

Kaczmarek35 
Student

Wysłany: 13-07-2018, 11:25   

Moim zdaniem świetnie mu wyszło przebudowanie poziomów o nowe lokacje i większy zakres ruchów dodanych dopiero w TR3,4,5,TRLE.
Największe wrażenie zrobiła na mnie sekcja Wenecka.
Miałem kilka problemów na poziomach Great Wall oraz Ocean Rig.
Pierwszy poziom jest trudny jak na pierwszy :) A Ocean Rig miał dla mnie dwa bardzo trudne momenty - skok na pochylnię, gdzie następnie skaczemy na drążki i do blachy oraz skok z liny na wielki słup. Diving Area ogólnie był łatwiejszy dla mnie niż
Ocean Rig.

Ciekaw jestem ile mu zajmie zrobienie part 2 z poziomami głębinowymi z Wrakiem Maria Doria oraz całym Tybetem. Ponoć ma tylko obecnie z tych poziomów sporo zrobione na Living Quarters, The Deck i Ice palace.
Pozostałe pięć nie ruszone - 40 Fathoms, Wreck of Maria Doria,
Tibetan Foothills, Barkhang Monastery, Catacombs of Talion.
Pisał, że tym razem skorzystałby z pomocy doświadczonych osób w TRLE, które pomogłyby mu przerabiać poziomy. Ale jak będzie zobaczymy.
W każdym razie nad Part 1 pracował sam blisko cztery lata.

QiO 
Student

Wysłany: 25-07-2018, 18:34   

Kaczmarek35, udało mi się popsuć sejwa. :D
Posiadasz może zapis sprzed czasówki z motorówką w Wenecji, albo z samego początku kolejnego poziomu?

Kaczmarek35 
Student

Wysłany: 14-08-2018, 18:48   

Mam tylko z ostatniego poziomu. Zapisywałem często na przemian na 15 slotach.
Wiem, że motorówki można użyć tylko raz. Ratuje jedynie wczytanie.
By zdążyć dopłynąć do bramy z zegarem trzeba używać CTRL i wspomagać się klawiszem sprintu.

Odpowiedz do tematu