FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana Save'ów
Autor Wiadomość
adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 25-03-2008, 16:42   Wymiana Save'ów

Zakładam ten temat dla tych, którzy chcą wymieniać się save'ami z klasycznych Tomb'ów, w których zapisaliście grę w ciekawych miejscach, wraz ze wszystkimi sekretami lub odblokowanymi ukrytymi levelami.

Dołączam save'y z Tomb Raider III zapisane w kluczowych miejscach oraz ze wszystkimi sekretami i bonus levelem.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 25-03-2008, 16:49 ]
hmm.. w sumie temat się przyda

Edit:
Dzięki za wyrazy aprobaty :)

Cassidy 
Nowicjusz

Wysłany: 04-07-2008, 14:08   

Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Grałam w TRIII, byłam przy końcu poziomu z kajakiem. Wpadłam do wody, z której nie było wyjścia, zaraz miały zeżreć mnie piranie. (Mnie czytać jako Larę xD ). Moja siostra zamiast kliknąć w załadowanie gry, wybrała zapis. Czy ktoś może zaoferować mi save'a z tego momentu? Bardzo mi zależy,a niestety nie robilam zapasowych zapisów...

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 04-07-2008, 15:04   

Cassidy, proponuję zajrzeć na stronę Stelli. Są tam save'y do wszystkich poziomów TR3 i nie tylko.
Save'y do TR3 znajdziesz tutaj:
http://www.tombraiders.ne...e/TR3saves.html
:)

Cassidy 
Nowicjusz

Wysłany: 04-07-2008, 18:08   

Ludziska, co ja bym bez was zrobiła. WoTRowicze są fajni ! ;P Save'y z sieci, kiedyś nie było takiego komfortu... *-*

misti12 
Nowicjusz

Wysłany: 09-08-2008, 09:45   

Mogłabym poprosić sava z ukończonym levelem Wenecja? Bo jakoś coś mi ona nie wychodzi. Z góry dzięki. Ale jakbym mogła prosić o sav tylko z ukończonym levelem Wenecja. Z góry dzięki.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 09-08-2008, 11:05   

misti12, zobacz na stronie Stelli http://www.tombraiders.ne...e/TR2saves.html
Tam są save'y do wszystkich Tombów. :)

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 20-05-2011, 20:00   

Mam problem. Ściągnąłem save'a z TR3 do poziomu "Madubu Gorge", ponieważ mam tą wadliwą wersję CDA :/ Wklejam save'y do katalogu z grą, a kiedy próbuję wczytać zapis w głównym menu to wychodzi mi z gry z tym słynnym komunikatem, że program przestał działać :(

Tu zaznaczyłem wszystkie wklejony save'y z "Madubu Gorge".

A tak to wygląda w menu. W sumie to trochę dziwne, bo w katalogu jest więcej save'ów niż w menu.

Proszę o pomoc :o

Sky_lark 
Nowicjusz

Wysłany: 01-07-2011, 17:18   

Ma ktoś save'a z TR4 z początku Guardian of Semerkhet? Najlepiej w tej sali z ostrzami po przesunięciu dźwigni... Mam buga który sprawia że tej dźwigni zwyczajnie.. nie ma :roll: save'y ze Stelli i innych stron niestety nie działają ;(

Vanilia 
Nowicjusz

Wysłany: 20-10-2011, 13:54   

Witam. Czy wie ktoś może dlaczego save'y ze strony Stelli do TR4 mogą nie działać? Tzn wklejam je do folderu z grą, ale w menu ich nie ma...

K@t 
Spectre

Wysłany: 20-10-2011, 14:25   

Możliwe, że korzystasz z innej wersji gry - starszej, bądź nowszej niż ta na której sejwowała Stella.
Save'y wrzuciłaś do folderu po uprzednim ich rozpakowaniu oczywiście? ;-)

Vanilia 
Nowicjusz

Wysłany: 20-10-2011, 14:53   

Oczywiście.
Przynajmniej wiem o co chodziło, dzięki. :)

raczej_gość 
Student

Wysłany: 29-10-2011, 12:26   

Ma ktoś save z TR:CH z etapu w Irlandii?

Player 
Student

Wysłany: 06-04-2012, 17:54   

Gdzie znajde sejwa z TR1
W tym miejscu
http://www.youtube.com/watch?v=XxQgRVMBans
34 sekunda.Chciałbym save jeszcze przed otwarciem drzwi.
Prosze nie dawać linków ze strony stelli nie działają savey

Kasiula1611 
Student

Wysłany: 15-01-2015, 13:24   

Witam. Pobrałam save'y ze strony Stelli (TR4: KV5, multi-patched version) i wstawiłam je do folderu cd. Gdyby działały to bym tu nie pisała, więc czy ktoś byłby chętny mi pomóc? Zależy mi na wgraniu save, a nie umiem :( Mam TR z Ultimate Edition Premium Games i Windows 7. Z góry dziękuję.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 15-01-2015, 19:55   

Po pierwsze - zapytaj na forum/stronie Stelli bo to strona niezwiązana z serwisem WOTR. Po drugie - zagraniczne serwisy poświęcone serii nie mają dostępu do Ultimate Edition gdyż jest to pakiet wyłącznie polskiego wydawcy, więc save'y z tamtego serwisu mogą być niekompatybilne z grami TRUE... A po trzecie proponuję wstawić zapisy gry do głównego folderu z grą bo folder CD nie służy do ich zapisu czy tworzenia, gdyż emuluje płytę CD która to płyta w oryginalnych wydaniach premierowych tych gier wymagana była do ich uruchamiania...

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 06-01-2017, 13:47   

WoTRowicze, pomocy.

Czy jest jakiś normalny, bezawaryjny sposób na przeniesienie save'ów z TR (w moim przypadku 3) do gry zainstalowanej ze Steama? Szczerze, nie ogarniam tego programu. Jednak zakupiłem komplet klasyków właśnie za pośrednictwem tej platformy i chciałbym zapytać - gdzie tu się cholera zapisują save'y ?? Zrobiłem niewielki postęp grając w TR3 z wydania premierowego i chciałbym kontunuować, ale tym razem bez użycia dysku.

Alternatywnie, posiadam również Ultimate Edition, gdzie niby można zainstalować obraz gry i grać bez użycia dysku, ale z drugiej strony tam foldery są strasznie pomieszane i czuję się bezbronny!

Halp :(

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 06-01-2017, 17:33   

Save'y w klasykach mają nazwy "savegame.0", "savegame.1" itd, wyszukaj na poszczególnych dyskach lub w folderach Steama, może tak uda Ci się to znaleźć. Ja poprzez Steama w klasyki nie grałem, nie wiem gdzie to siedzi.

(--AGATA--) 
Praktykant

Wysłany: 06-01-2017, 23:38   

Ścieżka do folderu z grą-Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\TombRaider
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again

Odpowiedz do tematu