FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiks TR
Autor Wiadomość
Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 01-03-2012, 16:42   

Mi bardzo się podobały komiksy w których występował Chase.
Nie chodzi tu tylko o jego postać, lecz bardziej o poczucie humoru, pyskatą Croft i kreskę.
Stosunek Lary do Chase'a i na odwrót, idealnie trafiał w moje poczucie humoru.
Script Writer powinien tutaj dostać nobla w dziedzinie literatury. xD

Ostatnio zaczynam tłumaczyć anglojęzyczne komiksy na polszczyznę wraz z moim chłopakiem.
Mozliwe że, nie długo coś tu podrzucę, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 01-03-2012, 17:08   

Jesli chodzi o TR, to przydałyby sie tlumaczenia tych numerow, ktore nie wyszly u nas po polsku ;)

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 31-12-2012, 19:24   

Komiks ^^ z nowego TR .Będzie co robić jeszcze jak by wszystko było narysowane tak jak na okładce to jest ,,GIT'' jak to pani Basia powiada :P

Player 
Student

Wysłany: 31-12-2012, 22:02   

Super że wydadzą nowy komiks ! :hop:
Pierwsze 50 numerów komiksu TR bardzo mi się spodobały więc to może mi też sie spodoba :)
Ciekawe czy będzie ten komiks w Polsce ?
:narka: :pozdro: :wotr:

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 01-02-2013, 01:28   

Tak - szkoda, że po obejrzeniu próbek odniosłem wrażenie, że za rysunki odpowiada amator. W porównaniu ze starymi komiksami z drugiej połowy lat 90 - które moim zdaniem były małymi dziełami sztuki - to wygląda jak wycinki z zeszytu albo nieudolne próby zabawy tabletem graficznym... Załamałem się... Oby to też nie była jakaś wycięta fabuła stanowiąca "początek gry" - pani Pratchett też odpowiada tu za fabułę...

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 01-02-2013, 07:35   

krtomb, jestem tego samego zdania. Nie dość, że kiepska kreska, to jeszcze mało efektowne kolorowanie...

Autumn 
WoTR Team

Wysłany: 01-02-2013, 17:58   

też muszę przyznać rację krtomb, myślałam, że będzie to wyglądać jakoś lepiej, dużo lepiej.

K@t 
Spectre

Wysłany: 01-02-2013, 18:24   

Zobaczymy jak będzie wyglądać reszta, bo dotychczasowe skany pokazują jedynie dość statyczne sceny - strzelanina na statku to w sumie za mało by ocenić całość. Fakt faktem, mało efektownie to wygląda - komiksy od Top Cow, czy Dark Aeons to była klasa sama w sobie.

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 29-03-2013, 22:05   

Ostatnimi czasy postanowiłam przetłumaczyć TR: Originis oraz Risen które można znaleźć na moim skromnym chomiku [CIACH!] Chętnie przeczytam opinie odnoszące się do mojego tłumaczenia. Miłego czytania.
A tak btw, zna ktoś może bezpieczny download z TR komiksami w wersji angielskiej? [CIACH!] odpłatny(byle nie wg płatności zagranicznej).

[ Komentarz dodany przez: Integral: 30-03-2013, 01:58 ]
Ty to kurde wiesz jak wejść :D :D :D

andy 
Nowicjusz

Wysłany: 17-07-2016, 17:17   

Dawno już tu nikt nie zaglądał więc może warto podnieść temat? Tym bardziej, że pojawiają się kolejne serie komiksów.
Mam więc pytanie. Gdzie najczęściej kupujecie literaturę? Polskie czy zagraniczne sklepy? A może w ogóle nie interesujecie się komiksami?

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 17-07-2016, 18:43   

Ja kupuję komiksy TR, a także Assassin's Creed i Back to the Future w sklepach atomcomics.pl lub multiversum.pl - w zależności od cen i promocji :)

Aktualnie mam ochotę poczytać stare komiksy Top Cow, ale czasu brakuje, by do nich przysiąść ;) Te nowe niestety są rozczarowaniem... Spośród najnowszych najbardziej mi się podobała historia o młodej Larze w Meksyku. Nawet niezły jest też 5-odcinkowy cykl Lara Croft and the Frozen Omen, ale i tak daleko jemu do tych najlepszych wydań od Top Cow...

Delirium 
Nowicjusz

Wysłany: 01-11-2016, 06:43   

Czy informacja ze w Tomb Raider Archives vol. 4 nie bedzie one shotow Scarfaces Treasure i Sphere of influence jest juz oficjalna? Nie moge tego znalezc nigdzie w necie poza WOTR a zastanawialam sie czy nie kupic tych dwoch numerow oddzielnie :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 01-11-2016, 12:37   

Tak, oficjalna, informację tę przekazała nam Meagan Marie z Crystal Dynamics.
Jednak z racji tego, że nie ukazał się jeszcze nawet pierwszy tom, a tu mówimy o czwartym, jakaś szansa na to, że to wepchną może i jest... Choć z drugiej strony pewnie mają to już zaplanowane.

Delirium 
Nowicjusz

Wysłany: 02-11-2016, 01:54   

Dzieki za odpowiedz :) Z tego co sprawdzilam tylko te dwa one shoty byly wydane razem z Dynamic Forces wiec moze nie mogli sie dogadac? :/
Chociaz nawet bez nich nie moge sie doczekac calej kolekcji :D Ciagle pamietam emocjonowanie sie kazdym numerem wydanym w polsce i petycje bractwa Ankh wiec ta kolekcja to spelnienie moich nastoletnich marzen :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-11-2016, 18:05   

Delirium napisał/a:
petycje bractwa Ankh

O rany, pamiętasz to? :D Dawne czasy... początki WoTR i tego forum. Brałem czynny udział w tej petycji :D

Delirium 
Nowicjusz

Wysłany: 04-11-2016, 02:03   

Cez napisał/a:
O rany, pamiętasz to? :D

No ba :D Wtedy jeszcze zaczytywalam sie w forum na Tomb Raider PL ale pamietam jak zbierales podpisy i rozczarowanie kiedy okazalo sie ze po 14 numerze nic juz w Polsce nie wydadza. Dlatego wiadomosc o ponownym wydaniu komiksow ucieszyla mnie chyba najbardziej ze wszystkich Tomb Raiderowych newsow tego roku :) Szczegolnie ze akurat w tamtym okresie rozgladalam sie czy nie mozna jeszcze gdzies kupic Tomb Raider Compedium.

Odpowiedz do tematu