FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ściana płaczu ;)
Autor Wiadomość
K@t 
Spectre

Wysłany: 03-03-2013, 16:19   

Cytat:
Kiedy dział o nowym Tomb Raiderze otrzyma oddzielną, unikatową szatę graficzną?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 24-03-2013, 14:46   

Od dłuższego czasu klikając w jakiekolwiek linki na stronie głównej przekierowuje mnie do jakichś ankiet i innych reklam. (np klikając w "Forum", linki z Update Report etc). Drażni to trochę, bo muszę korzystać z "Otwórz link w nowej karcie".
Korzystam z Opery i nie wiem czy inne przeglądarki też tak się zachowują.

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 24-03-2013, 15:55   

Menkaure, U mnie to samo korzystam raz to z google chrome a raz internet explorer ;) Ja mam nadzieję że przed śmiercią jeszcze zdołam ujrzeć brak tego wkurzającego ,błędu ' (?)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 24-03-2013, 22:30   

Jak każdy admin każdej strony odpowiem: a to dziwne ;)

Ale tak na serio - nie miałem dotąd ani sygnałów o czymś takim, ani też sam się z tym nie zetknąłem. RAZ zdarzyło się, że przez reklamy nie działały żadne linki i tylko wyskakiwało jakieś okienko. Pomogło odświeżenie strony. Także ogólnie rzecz biorąc u mnie problemu nie ma.

Temu co dzieje się u Was, winny jest oczywiście system reklam ze wspaniałego Stat4U - bo to ten serwis podlicza nam wyniki strony. Może to u nich ktoś lewiznę odwalił. Dajcie im chwilę czasu jeszcze na usunięcie błędu.

Jeżeli jednak nadal będą występowały uciążliwości dla wielu osób - dawajcie znać. Zmienimy statystyki.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 16-08-2014, 11:42   

Odkopię może temat ale niestety mam pewien problem z forum. Próbowałem wczoraj wysłać Integral życzenia urodzinowe za pomocą opcji "złóż życzenia", lecz po napisaniu wiadomości i kliknięciu "wyślij" pokazał się błąd, że próbuję wysłać wiadomość nie ze swojego adresu e-mail. Ostatecznie wysłałem je na pw, ale wie ktoś może o co chodzi? To błąd ze strony forum, czy może ja coś zrobiłem? ;) Ostatnio zmieniłem w ustawieniach profilu adres e-mail, bo mój stary jest nieaktywny. Może to o to chodzi?

bobonton2 
Podróżnik

Wysłany: 21-08-2014, 19:45   

Ostatnio forum przestało mnie automatycznie logować, muszę to robić za kazdym razem, w dodatku podwójnie- pierwsza próba nigdy się nie udaje. Działam na Google Chrome. Wiem że ludzie mieli już ten problem, jakie jest rozwiązanie?

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-08-2014, 20:31   

Nie jest naprawione. Mnie np. loguje automatycznie tylko wtedy, gdy... wchodzę przez linka ze strony głównej (chociażby poprzez odnośniki pod newsami). Inaczej nie ma opcji.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 21-08-2014, 20:50   

Ja działam na Chrome. Wcześniej pod Operą - no problem. Nie muszę wchodzić przez żadne strony internetowe. Co jakiś czas mnie wyloguje, ale sporadycznie.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 21-08-2014, 22:09   

Spróbuj usunąć w ustawieniach zaawansowanych hasło i login, a potem wpisz je od nowa - Chrome powinno zapytać czy chcesz zapisać hasło wtedy zapisz i zaznacz checkboxa obok hasełka. Może w ten sposób - ja raz tak miałem i tak zrobiłem to mi problem zniknął :)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 26-08-2014, 10:27   

Ja też sobie ponarzekam :)

Otóż od premiery TR 2013 minął już ponad rok. Natomiast w dziale "klawiszologia" nadal pusto. Kiedy wy to uzupełnicie xD ?

dziecfynecka10 
Nowicjusz

Wysłany: 26-08-2014, 12:04   

kwiatuszek napisał/a:
Otóż od premiery TR 2013 minął już ponad rok. Natomiast w dziale "klawiszologia" nadal pusto. Kiedy wy to uzupełnicie xD ?

Masz klawiszologię w dziale "Solucja". Nie starczy? :P

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 17-05-2015, 11:20   

Odkopuję temat, ponieważ mam drobną propozycję odnośnie działu download na stronie WOTR.

Jakiś czas temu na sami-wiecie-jakim forum pojawił się temat z kompilacją wszystkich wydanych/publicznych dem klasycznej serii Tomb Raider(1-5). Na to składają się wersje zarówno na PC, PSX jak i Sega Saturn, wersje alfa i beta. Niestety twórca tematu, b122251, nieustannie musi walczyć z botami antypirackimi, które automatycznie je usuwają, mimo że nie mają ku temu żadnych konkretnych powodów.
Moja propozycja jest więc taka, że można by było zaproponować b122251 zrobienie na WOTRze bazę w/w dem i wersji beta Tomb Raiderów, dzięki czemu dema nie zostaną tak łatwo usunięte, nie zginą a i WOTR stanie się jedyną stroną o Tomb Raiderze posiadającą równie bogatą bazę wersji demonstracyjnych. ;)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 17-05-2015, 11:29   

Może nie jestem w temacie, ale nie wiem czy wersje beta i alfa akurat są legalne, to zależy od posiadacza praw autorskich, a tym jest Square ;) Co do dem to już inne sprawa... :)

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 17-05-2015, 21:33   

Wersje beta można w takim razie ominąć, tym bardziej że na 26 linków tylko 5 są uznane za beta, a i tak nie wszystkie to faktycznie pełne produkty. Przykładowo jedna beta to Times Exclusive na PSX. ;) W każdym razie jeśli chcecie mogę napisać o tym do b122251 i zobaczyć, czy będzie zainteresowany pomysłem. Chyba, że ktoś z redakcji wolałby to zrobić(z tego co kojarzę Cez chyba zagląda na TRF)?

kamila12345 
Nowicjusz

Wysłany: 20-05-2015, 13:07   

Ja bym zmieniła szatę graficzną strony głównej. Bardziej profesjonalna by się przydała:)

Kharupira 
Nowicjusz

Wysłany: 13-08-2016, 09:10   

Bardzo podoba mi się nowy design strony głównej WOTR :)
Błękit wygląda o wiele bardziej profesjonalnie niż zieleń, a powiększone czcionka i w ogóle "szerszy" design są miłe dla oka.
Czy poddziały także zostaną zredesignowane, czy tylko strona główna?

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-08-2016, 12:24   

Dzięki za miłe słowa! :)

Tu pisaliśmy o zmianach ;) http://laracroft.pl/0816.htm#news2116

Cytat:
Zmiana szerokości dotyczy strony głównej WoTR oraz wszystkich działów, które powstaną w przyszłości. Dotychczasowe podstrony naszego serwisu pozostają bez zmian, czyli nasze unikalne layouty przeróżnych działów nie znikają!

Osobiście chciałbym, by wszystkie podstrony były szersze, tak jak główna i przyszłe działy, ale niestety ze względów technicznych, jest to niemożliwe. Każdą podstronę musielibyśmy zmieniać ręcznie, a jest ich około 500-600, robota na całe lata, a wolimy się skupić na sprawach bieżących, czyli newsach i aktualizacjach działów.

Odpowiedz do tematu