FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gadżety TR
Autor Wiadomość
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 10-11-2012, 10:57   

Sprzedają to mniej więcej od 15 lat, nigdy się nie skusiłem ;)

swester kradd 
Nowicjusz

Wysłany: 11-12-2012, 20:07   

Witajcie, wrzucam fotkę z kolekcją, którą zdołałem uzbierać przez lata. Nie jest to może najzasobniejszy zbiór, ale jestem z niego dumny. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na temat gadżetów związanych z Larą zapraszam na GG :)

A tu plakaty, które kiedyś przyozdabiały cały mój pokój. Jednak człowiek z czasem wyrasta z tego, więc pościągane powędrowały do teczki. Mimo wszystko warto czasem powrócić wspomnieniami do tamtych lat i poprzeglądać te "pamiątki".

Player 
Student

Wysłany: 12-12-2012, 16:04   

Super kolekcja :P

Małolat 
Podróżnik

Wysłany: 05-03-2013, 20:50   

Moi znajomi z sejmu polecieli do Hanoweru z Piechocińskim na jakieś targi teleinformatyczne i właśnie mi przysłali mms :D to dopiero "figurka" heh

jrpgnet 
Nowicjusz

Wysłany: 25-03-2013, 13:48   

Witam.

Mam do sprzedania kilka plakatów i komiksów z minionych lat. Głównie są to plakaty z czasów czwórki i piątki, a także dwa filmowe. Komiksy natomiast z lat 1999-2002. Jako bonus dodaję trochę podniszczonych gadżetów takich jak np. niemiecki oficjalny poradnik TR4 czy to co zostało z zakupionych gier. Może zacznę od plakatów.

- Plakat 1 (Lara na żółtym tle)
Wymiary: 63,5cm x 90cm
Stan: dobry. Lekkie pomarszczenia i niewielkie ubytki farby

- Plakat 2 (kinowy Tomb Raider - Angelina Jolie)
Wymiary: 70cm x 100cm
Stan: Dostateczny. Pomarszczenia i dwa większe ubytkii farby (zdj.1, zdj.2, zdj.3)

- Plakat 3 (kinowy, Lara w stroju zimowym)
Wymiary: 70cm x 100cm
Stan: dostateczny. Poniszczony przy krawędziach, niewielkie ubytki farby. Dobre odcięcie po 1,5cm od krawędzi i będzie wyglądać o wiele lepiej (zdj.1, zdj.2)

- Plakat 4 (Sylwia Machelska - Polska Lara Croft)
Wymiary: 40,5cm x 55cm
Stan: W stanie idealnym. Plakat z magazynu PlayerStation+, 2000r. Z drugiej strony plakat Dino Crisis 2 oraz kalendarz na listopad 2000.

- Plakat 5 (Lara Wellar)
Wymiary: 40cm x 55cm
Stan: w stanie idealnym. Plakat z magazynu PlayStation+, 1999r. Z drugiej strony plakat Resident Evil 3.

- Plakat 6 (TR4)
Wymiary: 28,5cm x 40cm
Stan: w stanie idealnym. Z drugiej strony plakat Destrega

- Plakat 7 (Hawk Manson z Fighting Force 2 i Lara)
Wymiary: 55,5cm x 40cm
Stan: w stanie idealnym. Plakat z magazynu PlayerStation+, 2000r. Z drugiej strony plakat Dino Crisis.

- Plakat 8 (okładka TR5 w wersji NTSC)
Wymiary: 55cm x 80cm
Stan: w stanie dobrym. Plakat z magazynu PlayerStation+, 2000r. Z drugiej strony plakat PS2 z kalendarzem na rok 2001. Logo przejechane długopisem - zdjęcie.

- Plakat 9 (dwustronny kalendarz z Larą na przełom 2000/2001) str.1, str.2
Wymiary: 25cm x 58cm
Stan: w stanie dostatecznym plus. Zagięcia, z jednej strony u dołu zdarta farba. Plakat z magazynu Click!, 2000r.

- Plakat 10 (Lara i szkielety, TR4)
Wymiary: 52cm x 80cm
Stan: stan oceniam na dopuszczający plus. Jedno zgięcie rozerwane, plama z tuszu, ubytki papieru. Z drugiej strony plakat Unreal Tournament i Saboteur.

A teraz komiksy:

- Magazyn Tomb Raider, numer 1, Czerwiec 2001 [pierwszy druk]
Wymiary: 20,5cm x 27,5cm
Stan: minus bardzo dobry.
Zawartość: "Dan did it" - wywiad z Dan'em Jurgens'em. "Andy's Clubhouse" - spojrzenie na studio komiksowe. "Tomb Raider: The Medusa Mask" - komiks TR. "Jonathan D. Smith" - profil rysownika. W magazynie brakuje plakatu który wyglądał jak okładka.

- Tomb Raider: The Series, numer 1, Grudzień 1999 [pierwszy druk]
Wymiary: 17cm x 26cm
Stan: dobry. Przednia okładka lekko popisana długopisem, obie okładki pozaginane. Zawartość nie trzyma się w środku.

- Tomb Raider: The Series, numer 6, Lipiec 2000 [pierwszy druk]
Stan: dostateczny. Obie okładki oderwane

- Tomb Raider: Journeys, numer 3, Maj 2002 [pierwszy druk]
Stan: bardzo dobry minus. Kilka małych zagięć na przedniej okładce.

- Tomb Raider: Journeys, numer 4, Czerwiec 2002 [pierwszy druk]
Stan: dobry plus. Trochę pogięta przednia okładka.

Jako bonus dorzucam wszystko co znajduje się na zdjęciach w tym katalogu. Sa to:
- niekompletne gry z serii
- oficjalny poradnik do TR4 w języku niemieckim
- zniszczona figurka Lary
- mini katalog Eidos z 1999 po niemiecku.
Przedmioty na przestrzeni lat zostały zniszczone przez pożyczanie, małe dzieci i czynniki zewnątrze, ...

Zachęcam do zakupu. Chcę, aby to co nazbierałem trafiło w dobre ręce, które zadbają o to przez następne lata :)

Na marginesie: posiadam sporą kolekcję starych magazynów i kompediów o konsolach, grach. W publikacjach tych jest naprawdę sporo artykułów: wywiadów, recenzji, opisów, kącików tematycznych itp. w tematyce Tomb Raidera. Zakup tej kolekcji zmotywuje mnie bardzo aby przesłać skany tych wszystkich pism do odpowiedniego działu :)

Cena jaka mnie interesuje za wszystko to 50zł.

Wysyłka pocztowym priorytetem, w pełni zabezpieczona - koszt wysyłki z korzyścią dla kupującego, połowę kosztów pokrywam ja.
Sfinalizowanie najchętniej przez eBay ponieważ potrzebuję komentarzy w tym serwisie :) Lub przez rodzime Allegro.

Kontakt przez poprzez PW lub mail karol_nwk@o2.pl. Dla chętnych - więcej zdjeć w większej rozdzielczości po przesłaniu adresu maila.

Zachęcam do zakupu :)

Mach5 
Nowicjusz

Wysłany: 07-08-2013, 18:53   

jrpgnet,Sprzedales to juz ,bo jestemzainteresowany
:narka:

tyszka0312 
Student

Wysłany: 18-09-2013, 22:29   

Zapraszam do zakupu :)
http://allegro.pl/tomb-ra...3549867604.html
:)

komixshop 
Nowicjusz

Wysłany: 31-10-2013, 21:31   

Wyprzedaż oryginalnych wydań komiksów TOMB RAIDER Stany w okolicach ideału. Zapraszam do zakupów. Ponadto sporo innych mniej lub bardziej ciekawych pozycji z Image Comics warto sprawdzić

http://allegro.pl/listing...id=4282301&id=7

Grimlock 
Student

Wysłany: 09-12-2013, 21:01   

Małolat napisał/a:
to dopiero "figurka" heh

Ja z kolei skusiłem się na figurkę, ale do 30 cm ;)

Przemo 
Student

Wysłany: 14-12-2013, 13:02   

Figurka całkiem, całkiem. Podoba mi się, chyba, też sobie, może taką później sprawię :)

Małolat 
Podróżnik

Wysłany: 10-04-2014, 23:49   

Dla fanów klasyki:P Do noszenia albo zbierania kurzu na półce w niedrogiej cenie.
http://www.brylove.pl/product/show/1113.html
http://www.brylove.pl/ona...verpool_05.html

Integral 
Archeolog

Wysłany: 15-04-2014, 13:28   

Kupiłam sobie kiedyś podobne. Te nie wyglądają mi na szczególnie lepsze, więc generalnie przestrzegam przed kupieniem kupy szajsu :p

Spoiler:
Kup ktoś i powiedz czy dobre bo mnie kusi

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 30-11-2014, 11:07   

Aktualizacja kolekcji ;) Stan na koniec listopada 2014. Na poczatku grudnia przybędzie mi TR 9: Definitive Edition na PS4, Temple of Osiris na PS4 i numery komiksów od Dark Horse #8-10.

Cała kolekcja. Warto zwrócić uwagę na dwa plakaty :) Jeden z autografem od Alison Carroll, modelki wcielającej się w Larę, a drugi z autografem Karoliny Gorczycy, polskim głosem Lary.

Lara po restarcie, czyli nowa gra, komiksy, kolekcjonerki, figurka i nowa książka.

Podstawowe części serii na PC.

Podstawowe części serii na PlayStation + pudełka kolekcjonerek.

Gadżety filmowe: DVD, książki i karcianki.

Figurki, karcianka i gra planszowa.

Komiksy - zarówno stare od Top Cow (w tym 1200-stronicowe TR Compendium) i nowe od Dark Horse.

Koszulki oraz książki: powieści, przewodnik i dwa ogromne artbooki, w tym unikalny The Art of Tomb Raider.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 30-11-2014, 19:49   

Szalejesz Cezu z tą kolekcją :D Ja to bym nie miał gdzie tego wszystkiego trzymać, ale szacun. Jedno czego żałuję, że nie kupiłem w porę to TR Compendium. Raz - dla zawartości. Dwa - dziś można to opchnąć za grubą kasę :P

riguana 
Nowicjusz

Wysłany: 01-12-2014, 01:47   

Bardzo piękna kolekcja! Tak z ciekawości:
- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?
- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?
The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-12-2014, 19:59   

riguana napisał/a:

- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?

Polskie wydanie było dołaczone jako bonus do gry Tomb Raider 9 przy zakupie w Empiku i tylko tam. Osobiście uwazam, ze to niefajne jak tylko jeden sklep oferuje dany content...

riguana napisał/a:

- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?

TR1-4 z mojej kolekcji pochodza z edycji zwanej Lara Pack. To polskie wydanie (ale gry sa w wersji angielskiej), w przypadku TR1-3 prócz podstawki sa także dodatkowe płytki z Goldami. Niestety to wydanie jest bardzo, bardzo rzadkie... Oryginalnie Lara Pack zawierał pudełko zbiorcze dla tych 4 pudełek, ale ja na Allegro trafilem wiele lat temu tylko na taką edycje bez zbiorczego pudła.

riguana napisał/a:

The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.

To wydanie jest bardzo, bardzo fajne. Kompleksowo masz arty od razu ze wszystkich gier, nie licząc najnowszego TR9. Niestety na całym swiecie wydano kilkaset egzemplarzy, a i wysyłka z USA jest bardzo droga, plus trzeba opłacić cło :/ No ale skusilem sie i nie żałuję.

riguana 
Nowicjusz

Wysłany: 03-12-2014, 18:37   

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze raz gratuluję kolekcji. Co do The Art to chyba będę musiał sobie odpuścić, jego cena skoczyła nagle kilkukrotnie w górę... (z 50 do 150$!)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 03-12-2014, 20:11   

Im mniej sztuk pozostało, tym cena bedzie skakała bardzo w góre... Za kilka lat to bedzie warte kilkaset dolarów za sztukę.

anx2gie 
Nowicjusz

Wysłany: 14-01-2015, 00:47   

Cześć wszystkim :) - to mój pierwszy post.
Jeśli ktoś z Was poszukuje ciekawych koszulek/bluz z Larą (i nie tylko), znalazłam taką stronę: Teepublic. Warto zajrzeć, bo mają oryginalne fanarty. Ceny standardowe, ale koszt przesyłki do Polski jest przystępny. Osobiście bardzo podoba mi się "I only play for sport", "Croft arms" i "Bomber Jacekt". Jeszcze nie zamawiałam i nie sprawdzałam jakości, ale wydają się dobre do noszenia. Zawsze to coś innego niż TRStore :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 06-01-2016, 20:01   

http://www.laracroft.pl/index.html#headline492

[KONKURS]: pokaż kolekcję, a my damy nagrodę!

Konkurs z okazji trzynastych urodzin naszego serwisu już za nami, więc pora na... poprawiny! Ogłaszamy konkurs kolekcjonerski, w którym aż kilkanaście osób otrzyma od nas kilkadziesiąt nagród, w tym gry, komiksy czy figurkę! Zasada jest prosta, prześlij nam zdjęcie swojej kolekcji Tomb Raidera i polub nasz profil na Facebooku, a weźmiesz udział w losowaniu cennych nagród, często niedostępnych w Polsce!

ramosek23 
Nowicjusz

Wysłany: 22-04-2016, 19:54   

gdzie mogę kupić taką figurkę Lary?

[ Komentarz dodany przez: Cez: 22-04-2016, 20:26 ]
Jaką?

ramosek23 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2016, 09:51   

no tą z łukiem ze zdjęcia wyżej

[ Komentarz dodany przez: Cez: 26-04-2016, 12:02 ]
Bądź precyzyjny i dokładnie pisz o co Ci chodzi...

Odpowiedz do tematu