FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
..::GRY::..
Autor Wiadomość
Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 29-01-2014, 10:43   

Menkaure napisał/a:

Sterowanie - no cóż. To kinekt, więc nie spodziewałem się i tak wielkich możliwości, ale dobre ustawienie sensora pomaga (najlepiej na wysokości oczu przy użyciu specjalnego klipsa, albo zwykłych domowych sposobów ;) ). Takie ustawienie i dobra kalibracja znacznie pomogły mi w wyzwaniach (brakuje mi tylko jednego poziomu do złotego medalu i ostatniego aczka ;) ).

U mnie kinect stoi pod tv właśnie na wysokości oczu, jeśli tak jak przy FJ sie siedzi. Ale i tak niewiele to zmieniało gdy czasem jak na złość coś się kaszaniło.
Cytat:

Pewnie masz wersję polską. Jak ci się podoba dubbing i dlaczego uważasz, że jest fatalny? :p

Tak mam wersję polską. Ogólnie w większości przypadków wolę albo wersję angielską albo angielski plus napisy. Co do dubbingu to najwyższych lotów nie był (czasem synchro -głos a obraz lekko sie rozjeżdżało), ale jakoś szczególnie uszu nie ranił, choć bez wahania wybrałabym oryginał. :D
Cytat:

Wracając do F:A. Zauważyłaś, że cenowo nie jest to 200+ ?? Na allegro chodzą preordery za 130-150, w muve.pl jest za 149 (oczywiście nie skorzystam po ostatnich kłopotach z TR2013 ;) . Niestety dopiero w połowie lutego zacznę myśleć o zakupie.

No właśnie zastanawiam sie gdzie kupić. Muve mnie odrzuca. Widziałam, podobne ceny na gram.pl, ale po poczytaniu opinii widzę że dzieje się tam to samo z preorderami co w muve.pl.
Myślałam o kupnie w amazon uk, ale kurcze boję się że przesyłka nie dotrze.
A ty gdzie już masz upatrzony zakup?
Chciałabym dostać FA jak najszybciej. Złapałam smak na Albion po FJ i zastanawiam się czy w międzyczasie nie odpalić znów FII.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 29-01-2014, 11:03   

Ja kupie raczej na allegro, choć nie odrzucam opcji kupna w ultimie. Jak widać nie są specjalnie drogie. Przyznam szczerze, że spodziewałem się polityki MS, czyli stara gra w nowej cenie 200+. Na allegro krążą już preordery, w przyszłym tygodniu zacznę się już poważnie zastanawiać.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 30-01-2014, 18:41   

No w Ultimie z najtańszą przesyłką i tak wychodzi ponad 200zł.
Szukam po necie i szukam i jakoś nie mogę się zecydować.
Muve ma najlepszą ofertę ale boję się znów naciąć.
Może popytam w sklepach stacjonarnych.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-01-2014, 23:49   

No ultima faktycznie przesadziła. Sam sprawdzałem wczoraj i wychodzi na to, że jednak zamówię w muve. Allegro też wcale fajnych preorderów już nie ma. Wszystko drożej niż w sklepie wysyłkowym. Stacjonarnych sklepów jakoś nie odwiedzam. W przyszłym tygodniu podejmę decyzję.

Cholera, mam konto Gold od kilku dni. Jest sporo tytułów, które bym ogarnął. W drodze powinien być już trzeci Bioshock. Niedługo F:A. Dlaczego doba ma tylko 24h ??

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-01-2014, 12:23   

Hm, zastanawiam się poważnie nad tym muve.pl bo właśnie mi się przypomniało, że rejestrowałam w kompanii graczy gry i mam punkty na zakup kodu 20% na gry konsolowe. Czyli wychodziłoby, że za grę zapłacę 119,92zł. Bardzo interesujące. :D

Żeby tylko wysłali jak obiecują i dostanę w dniu premiery.

Kusi mnie też Thief 4ale tu chyba skuszę się później.

Gdzie kupowałeś Golda?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 31-01-2014, 13:23   

Zupełnie zapomniałem o KG !! Też musze mieć sporo punktów, mimo wszystko rejestrowałem sporo gier. Nie sądzę, by paczki doszły już 7go. To taka niefortunna data, że spodziewałbym się jej najwcześniej w poniedziałek 10go.

A Golda kupiłem na allegro. Na razie na miesiąc. Zapłaciłem 17,95. Dobrze czytaj opisy aukcji, bo niekiedy zdarza się, że oferują Golda na 1 miesiąc, a dosjatesz np 15 kodów 48godzinnych. To nie do końca Gold, tylko Trial. W zasadzie to samo, ale konto masz jakby ciągle Silver. Nie wiem jakie są dokładnie różnice, bo dalej korzystasz z praw konta Gold.
Ja kupiłem miesięczny abonament, mój status - Konto Gold.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-01-2014, 13:28   

Wiem, zdaję sobie sprawę ale może zdarzy się cud. ;) Zamówię na ostatnią chwilę to może dostanę szybciej niż poprzednio.
Co do KG to naskrobałam maila do muve żeby się upewnić, że kod zadziała na FA.

Powiem ci że żałuję tylko że w FA nie dołożyli jednak opcji co-opa bo jak dla mnie to super sprawa. :D
Ale może w Fable 4 -wrócą do tego. Nie mylić z Fable Legends. :)

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-01-2014, 16:38   

Kod nie działa na FA. Zamówiłam zniżkę i niestety nie działa. Szkoda.
Z tego co wyczytałam to jest tak z powodu, że gra nie ma określonej ceny sugerowanej.
"Uwaga! Kod nie działa na gry nieposiadające podanej ceny sugerowanej – z reguły oznacza to, że jest jeszcze za wcześnie, by ją ujawnić."
Tak napisali w mailu z kodem -20%.
Ciekawe kiedy ujawnią i czy w ogóle coś to da dla FA.
Chyba napisze do nich jeszcze jednego maila.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 31-01-2014, 17:17   

A ta cena, która widnieje nie jest sugerowaną ? :D Lol, muve.pl zaskakuje z roku na rok :D Zaraz im nabazgram na fanpageu, bo mam i tak nerwy dzisiaj od samego rana.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 31-01-2014, 17:20   

No właśnie nie ma tam ceny sugerowanej a tylko "cena dla ciebie".
Ech, znów się nakręcam. :P

A skąd te nerwy?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 31-01-2014, 21:15   

No wg mnie, "Cena dla ciebie" jest tą, którą muve.pl mi zasugerowało ;) Próbowałaś w ogóle zamawiać ?

A, dzisiaj piątek, więc od rana w podomce. W jednej ręce mop, w drugiej odkurzacz. Do tego doszły jeszcze starokawalerskie refleksje. Zdziadziałem.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 01-02-2014, 08:24   

Jeszcze nie zamawiałam ale sprawdziłam dodając do koszyka FA że kod nie działa na tę grę. :(

Oj, daj spokój nie jesteś wcale taki stary. Bo jak ty miałbyś być stary to co ja mam powiedzieć. ;)
Żal ci czasu na sprzątanie kiedy w planie imprezy? :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 01-02-2014, 12:50   

Asy, zniżki nie przyjmuje, bo faktycznie na stronie Muve jest podana tylko wspomniana cena "dla Ciebie", która nie jest niestety jeszcze tą sugerowaną. Ta będzie (znając Muve) pewnie wyższa o jakieś 20-30zł, więc nie wiem, czy suma summarum nie opłaca się Wam wziąć tego preordera bez dodatkowych rabatów.

Pomijam oczywiście fakt, że te rabaty z Kompanii Graczy to pic na wodę, bo w wypadku chyba wszystkich gier cena sugerowana jest tak czy siak przekreślona, więc ze zniżki 20% robi się 10% :p

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 01-02-2014, 13:59   

Zdaję sobie sprawę z tego co napisałeś, ale wybrałam tą zniżkę zanim doczytałam że to od ceny sugerowanej.
Cóż, póki co mi się nie śpieszy. Poczekam jeszcze chwilę i kupię bez kodu. W sumie to oferta i tak jest najlepsza z wszystkich jakie widziałam w necie.

K@t 
Spectre

Wysłany: 01-02-2014, 15:19   

Tzn. odnosiłem się w sumie bardziej do interpretacji Menkura, że "cena dla Ciebie" jest sugerowana :D . Chciałem sprawdzić osobiście jak to wygląda, bo wszyscy wiemy że Muve zdolne jest.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 03-02-2014, 16:05   

I jak tam Menkur zamawiasz na Muve.pl ? Widziałam ich odpowiedź na FB, że kodu nie można użyć gdyż wydawcą gry nie jest Cenega.
Kiszka.
Ale chyba lepszej oferty nie ma?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 03-02-2014, 17:04   

Tak, zamówię na muve.pl. Może nawet jeszcze dzisiaj. Allegro wychodzi drożej, tutaj wysyłka gratis. Cena nie jest straszna, mam nadzieję, że na piątek dojedzie.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 03-02-2014, 18:37   

Przekonałeś mnie. :D Właśnie zamówiłam i zapłaciłam. Tradycyjnie razem w bojach. :P
A teraz rozpoczynamy wspólne oczekiwanie na Fable z muve.pl. Oby tym razem było to o wiele milsze i bezproblemowe. :D

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 03-02-2014, 19:35   

O, dobre wieści. Przeczytałam właśnie na FB że jutro zaczynają wysyłkę Fable. :D
A ty zamówiłeś już?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 03-02-2014, 20:08   

Cholera, nie zamówię dzisiaj. Nie wiem nawet czy do końca tygodnia. Opóźnia się i tak już opóźniona wypłata. Jeśli się uda, to jutro zamawiam. Oby!
Mam nadzieję, ze ewentualnie po premierze cena nie wzrośnie.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 06-02-2014, 21:22   

Krótki feedback z WoTR: The Lost Posts:
Menkaure: Paczka nie dojdzie.
Asyenna: Dojdzie, zobaczysz.
Menkaure: Miałaś rację.

Asy, paczka doszła dokładnie tak, jak przewidziałaś. Odpaliłem od razu, zainstalowałem i gram! Co prawda nie doszedłem zbyt daleko, to jednak gra wygląda bardzo, bardzo ładnie. Ten sam świat, ta sama zasada interakcji z otoczeniem. Przyznam się, że troszku miałem nadzieję że skoro to remake, to jednak gameplay troszku się zmieni. Nic bardziej mylnego. Gramy tak samo, właściwie (o ile dobrze pamiętam) chyba nawet dialogi są te same oraz przerywniki "rysunkowe". Co oczywiście jest plusem, bo dźwięki otoczenia oraz same dialogi bardzo dobrze mi się kojarzą z F:TLC.
Sterowanie łukiem jest mimo wszystko prostrze niż w przypadku PC (przynajmniej dla mnie), ale i tak nie mogę przyzwyczaić się do namierzania prawą gałką, przez co tracę cenne sekundy.
W przypadku PC dziwne było też blokowanie (ŚPM). Tutaj blokowanie i uniki wykonuje się o wiele płynniej, co oczywiście odbija się na ilości zużytych mikstur zdrowia.
Mapę mogliby zmienić na "kompasową", bo czasem trudno zlokalizować ten mały, biały punkcik na dużym, prawie białym tle :)

A propos mapy. Jeden (przynajmniej) aczek wymaga drugiego urządzenia z aplikacją SmartGlass. Nie wiem czy to aplikacja wyłącznie na tablety/telefony z WindowsPhone8, ale raczej tak. Ja mam takie urządzenie i wypróbowałem sobie tego SG z czystej ciekawości. Przyznam, że tym razem korzystanie z mapy jest o wiele wygodniejsze (na ekranie telefonu mam mapkę np Bowerstone i poruszającą się twarz Bohatera. Bajer nie na dłuższą metę, bo telefon zużywa dużo energii (po chwili staje się wręcz ciepły). W zasadzie tylko to byłem w stanie wypróbować. Jako takiego sterowania telefonem jeszcze nie obczaiłem. Zresztą, SG to i tak tylko ciekawostka i o ile nie ma już więcej aczków z nią związanych to pewnie długo (albo wcale) się nie zobaczymy ;)

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 14-02-2014, 19:50   

Do końca Fable: Anniversary zostało mi około 20% gry, szacując to, co zrobiłem do tej pory i porównując z tym, co pamiętam z wersji klasycznej.

Gra się mega przyjemnie! Bardzo miło zagrać w tak świetną grę po 10ciu latach! Korzystając ze SmartGlass podglądam jak to wyglądało kiedyś i oczom miejscami nie wierzę. Świat Albionu w nowej-starej generacji błyszczy, woda faluje i jest czysta jak kryształ. Do sterowania przywykłem, gra się coraz płynniej.
W chwili obecnej zbieram znajdźki (srebrne klucze oraz Demoniczne Wrota). Przy okazji próbuję odblokować aczki.
Jak za każdym razem przy okazji gier z serii Fable przy pierwszym podejściu jestem tym dobrym - przy drugim zaś tym złym. Już nie mogę się doczekać by składac ofiary w Temple of Skorm ;)
Cała historia podświadomie zmusza mnie do zagrania w Fable II i nie mogę się doczekac kiedy zacznę! Wracam w świat Albionu z ogromną przyjemnością.

Asy, a Tobie jak idzie? Mam nadzieję, że gra Cię nie rozczarowała !!

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 24-08-2014, 14:44   

SZPPP

Niedawno wyszedł dodatek do State of Decay - gry Microsoft Studio i Undead Labs.
Krótko o grze:
Apokalipsa zombie, zniszczone miasteczko, mnóstwo spalonych wraków. Grupa osób, która przeżyła musi wydostać się z doliny opanowanej przez nietypową formę żywych trupów. Nietypową? Ano, biegają szybciej niż ludzie, skaczą, "krzyczą" krwią lub wyglądają jak typowy hamburgerykański fan McDonald's.
Gra jest świetna. Mamy do dyspozycji broń białą (w wersji blunt, sharp i heavy), którą tłuczemy umarlaków, by ogłuszyć i następnie skoczyć lub zwyczajnie rozbić im głowę.
Broń palna - jest ich tak wiele, że nie ma sensu wypisywać. Począwszy od maleńkich rewolwerów, poprzez shotguny na AK i granatnikach kończywszy. Do tego cała seria dodatkowych pomocy jak granaty, koktajle mołotowa, miny które radzą sobie w sytuacji kryzysowej, lub pozwalają zakończyć cierpienia i zginąć będąc obgryzanym przez hordę.
Każdy bohater w społeczności jest postacią gywalną. Gdy podczas misji doznamy obrażeń postać będzie się męczyła szybciej, więc lepiej po prostu odesłać ją do szpitala i kontynuować grę innym bohaterem. Jeśli któraś postać zginie nie ma odwrotu - więcej jej nie zobaczymy.
W grze musimy zbudować i obronić bazę. Wyposażyć ją nalezy w niezbędne obiekty (np warsztat, w którym będziemy produkować nowe rodzaje broni, naprawiać samochody). Budowa szpitala pozwala na szybszą odnowę sił i zdrowia. Żeby zbudować np porządny warsztat konieczna jest obecność mechanika w grupie. Jeśli nie ma - musimy przyjmowac nowych członków społeczności i szukać strzelców-wartowników, mechaników, pielęgniarek czy nawet wielebnego. Potrzebne są do tego materiały, więc nie obejdzie się bez poszukiwań w OGROMNYM, OTWARTYM świecie - przeszukamy opuszczone domy, magazyny, wraki, obozowiska by znaleźć jedzenie, materiały budowlane, benzynę, lekarstwa lub amunicję. Czasem uda znaleźć się większy plecak, by załadować więcej przedmiotów takich jak bandaże czy snaki, a przede wszystkim wytrzymałą broń białą i palną.
Jest do wyboru kilka samochodów, którymi przemieszczamy się po ogromnym świecie. W zasadzie ograniczeń nie ma. Granice świata są bardzo naturalne - zawalony most nad rwącą rzeką, góry, jezioro.
Wyszły dwa dodatki:
#Breakdown - ta sama mapa i bohaterowie, ale gra się o wiele trudniej. Jest mniej materiałów, więcej hord, mniej samochodów. W każdym kolejnym levelu jest trudniej, a chodzi zawsze o to samo. Mianowicie, musimy odnaleźć kamper. Później go zdezynfekować, naprawić i uciec z doliny.
#Lifeline - nowa mapa, tym razem jesteśmy w centrum miasta - wygląda jak Atlanta z The Walking Dead. Właściwie to dopiero początek apokalipsy. Jestesmy grupą żołnierzy, która musi odnaleźć lekarzy i przetransportować ich w bezpieczne miejsce, by mogli pracować nad szczepionką. Oprócz lekarzy ratujemy również inne osoby. Nowością są również ataki umarlaków. Jeśli nie mamy wsparcia ze strony sąsiednich wojsk, zwiadowców - ciężko będzie obronić grupę bezbronnych lekarzy. A jest przed czym...

Polecam każdemu.

camper23 
Nowicjusz

Wysłany: 11-03-2016, 15:46   

Cześć, mam mały problem z counter strike source.Pobrałem go stąd http://sourcecs.pl/download/ Po załadowaniu instalki wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na brata komputerze działa, ale on ma zainstalowanego Windows 7. Domyslam się,ze to wina systemu. Da się to odpalić na Xpeku?

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 11-03-2016, 20:28   

I rejestrujesz się na forum o Tomb Raiderze po to, by w pierwszym poście spytać o CS? :gupek:

Odpowiedz do tematu