FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana Save'ów
Autor Wiadomość
Saya 
Nowicjusz

Wysłany: 12-04-2015, 17:34   

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? :>
Błagam, błagam - o save`a po zabiciu centaurów :( nie działają mi linki ze stelli, tutaj też nie wyświetlają mi się żadne załączniki i jestem w czarnej... kropce.
Poratuje ktoś? :(

Kylek 
Student

Wysłany: 13-04-2015, 09:13   

Tutaj masz link do moich save z gier:
http://1drv.ms/1HjlUVj

Save z Anniversary znajdziesz w folderze [Tomb Raider]. Nie mam niestety save z różnych ważnych fragmentów konkretnych poziomów a jedynie save z początków każdego poziomu, ale po walce z centaurami akurat zaczyna się nowy poziom (Świątynia św. Franciszka), więc jedyne, co cię ominie to filmik, który można obejrzeć potem z poziomu menu gry.

Gdybyś miała problemy z pobraniem plików lub z późniejszym ich wklejaniem, daj znać. No i powklejaj sobie tylko pliki .TRASave z folderu [Poziomy], bo pliki profilu (.TRAProfile) to już ukończona w 100% gra i podmieni ci twoją rozgrywkę. Jakby co, pisz.

Save są z polskiej premierowej wersji gry.

Saya 
Nowicjusz

Wysłany: 13-04-2015, 21:40   

No przecież Cię ozłocę chłopaku! :love:
Wszystko śmiga jak marzenie, dzięki przenajwiększe! :papryczka:

Kylek 
Student

Wysłany: 14-04-2015, 10:17   

Polecam się na przyszłość :-)

Save są na OneDrive i docelowo mają tam zostać na zawsze, więc i link zawsze powinien działać.

lennox 
Nowicjusz

Wysłany: 02-05-2015, 22:44   

Oj wiele bym dał za Save na PS3. Ta walka z centaurami i Time Trial doprowadza mnie do rozpaczy. We wszystkich TR wbiłem już platynę, ale tutaj polegam na całej linii. Ma ktoś i może pomóc ? :)

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 03-05-2015, 09:25   

Przecież to jest absolutnie do zrobienia! Nie rozumiem dlaczego nie próbujesz do skutku? Wiem, że te momenty potrafią być upierdliwe, ale nawet ostatnio robiłem z nudów levele na czas i wystarczy po prostu mieć oczy otwarte i przemyślaną trasę biegu - najtrudniejszy jest Obelisk of Khamon, a Centaury? Wystarczy shotgun albo naładowane UZIs - padają jak muchy.

Misio1849 
Nowicjusz

Wysłany: 04-01-2016, 20:37   Save po T-rexsie

Witam, potrzebuje save po przejsciu dinozaura T-rexa. Nie wiem co sie stalo, wczoraj ladnie przeszlam go i zapisalam, dzisiaj pisze mi ze nie da sie wczytac gry, bo plik uszkodzony:(. Nie chce mi sie od nowa przechodzi. Mam polska wersje gry. Save prosze wyslac na pw lub misio1849@poczta.onet.pl. Z gory dziekuje

Venice 
Nowicjusz

Wysłany: 05-05-2017, 18:50   

Mogłaby dobra dusza dać mi save do polskiej wersji gry z ukończonym poziomem Obelisk Khamoon? Mam taki problem, iż w pomieszczeniu z ostrzami Lara nie łapie się półki na końcu, nawet z ręcznym chwytaniem(można ten moment zobaczyć na play'u MaryKateAn, część 10, 15:08) :/
mail: saronee@o2.pl
Byłabym wdzięczna ToT

Kylek 
Student

Wysłany: 04-06-2017, 11:20   

Nowy link do save z trylogii Crystal Dynamics:
https://1drv.ms/f/s!AtaMXCNpZDX8mVSevo3Y4iZoGkRD

Odpowiedz do tematu