FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lara Croft and the Guardian of Light
Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 30-06-2011, 15:32   

Anniversary to remake czesci pierwszej.

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 08-07-2011, 16:25   

TOTALNA gratka dla fanów. W tym GoL, w tak atrakcyjnej cenie. Nic tylko kupować!

GoL - €3,74
TR:U - €4,99
TR:A - €3,74
TR:L - €3,74

:!!: :!!: :!!:

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 22-07-2011, 10:18   

Pamiętacie czy ścieżka dźwiękowa do LCaGOL była darmowa, gdzieś do pobrania? bo pamiętam taką sytuację z Underworlda.

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-07-2011, 10:53   

Ścieżka dźwiękowa z GoL to po prostu kawałki z całej trylogii. Nie ma oficjalnego OST jako takiego, ale w sieci można znaleźć fanowską kompilację.

Scion 
Podróżnik

Wysłany: 04-08-2011, 20:57   

http://www.goldenjoystick...ardian-of-light

Nominee for Best Downloadable Game

IMO może i powinna wygrać :) Tak więc głosujmy!

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 30-09-2011, 15:28   

Kolejna ciekawostka:

http://www.joystiq.com/20...to-xperia-play/

Multiplatformowy Lara Croft and the Guardian of Light trafi na Xperia Play :)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 14-12-2012, 12:02   

Guardian of Light na iOS zszedł z ceny! Od teraz można go nabyć za jedyne 0,89 Euro. To nie żadna promocja, to już na stałe :)

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 06-02-2013, 15:15   

Wie ktoś może ile GoL kosztuje na PS store ? Kiedy sprawdzałem ceny nie było ;) Ale widziałem że wczoraj TRU staniał 50 % :> Ale o GoL nic chyba nie wiadomo :p Z góry Thx .

K@t 
Spectre

Wysłany: 06-02-2013, 15:25   

49PLN

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 06-02-2013, 15:38   

K@t, DZ-IE-NK-UJE-MY :> Pewnie jakaś aktualizacja PS store się wkradła w międzyczasie ;)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 17-04-2014, 11:31   

GoL jest ogólnie fajny, ale ten widok z góry jest nieco... no... po prostu nie pasuje mi do Lary. A ja kupiłam za Euro... :( ;( ;(

Kylek 
Student

Wysłany: 18-04-2014, 07:32   

Lara Croft and the Guardian of Light jest na prawdę bardzo fajną grą dającą mnóstwo frajdy - taką przyjemną odskocznią od tego, do czego przyzwyczaiła nas cała seria Tomb Raider. Przykre jest tylko to, że ta gra tak bardzo nie została doceniona. Już nie mówię przez graczy w ogóle, ale nawet sporo osób deklarujących się jako fani Tomb Raidera nie badzo chciało w nią grać, mimo że na prawdę nie kosztowała dużo. Ja kupiłem w dniu premiery, potem była coraz tańsza (nawet za 1 euro swego czasu). Pewnie byłaby kolejna część, gdyby tytuł dobrze się sprzedał...

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-04-2014, 08:29   

Przez graczy i dziennikarzy została doceniona jak najbardziej. Zbierała przecież lepsze oceny niż kilka ostatnich Tombów (pomijając najnowszego). Jedynie najbardziej core'owi fanatycy zmieszali ją z błotem, nawet nie próbując dać jej szansy, co faktycznie jest przykre. I gra sprzedała się świetnie (kilkukrotnie była na pierwszych miejscach najlepiej sprzedających się tytułów arcade) - Square nie planowali kontynuacji, bo traktowali to jako jednorazowy eksperyment, a team tworzący grę przeniósł się do prac nad pełnoprawnymi odsłonami.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 18-04-2014, 09:26   

K@t napisał/a:
Przez graczy i dziennikarzy została doceniona jak najbardziej. Zbierała przecież lepsze oceny niż kilka ostatnich Tombów (pomijając najnowszego). Jedynie najbardziej core'owi fanatycy zmieszali ją z błotem, nawet nie próbując dać jej szansy, co faktycznie jest przykre. I gra sprzedała się świetnie (kilkukrotnie była na pierwszych miejscach najlepiej sprzedających się tytułów arcade) - Square nie planowali kontynuacji, bo traktowali to jako jednorazowy eksperyment, a team tworzący grę przeniósł się do prac nad pełnoprawnymi odsłonami.

Przykry jest jedynie fakt, że gry nie kupisz w pudełku. Ale co-op był bardzo fajny. K@t, ty chyba dobrze znasz Gol'a, powiedz mi, czemu gdy gram w trybie kooperacji osoba grająca na padzie, nie może strzelać? Pisałam na Oryginalnej stronie, na stronie steam, szukałam w google.. Ale nikt nic nie odpowiedział/ nic nie znalazłam. Wiesz czemu?

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 19-04-2014, 11:52   

Jak grasz na padzie, to żeby strzelać musisz korzystać z celowania, co nie jest konieczne podczas grania na klawiaturze. A z tego co kojarzę, celuje się prawym stickiem.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 19-04-2014, 16:43   

Madziula napisał/a:
Jak grasz na padzie, to żeby strzelać musisz korzystać z celowania, co nie jest konieczne podczas grania na klawiaturze. A z tego co kojarzę, celuje się prawym stickiem.

Wiem, wiem ale przycisk strzału nie działa /:

Rasmien 
Student

Wysłany: 15-07-2014, 22:33   

Da się grać w GoL'a w trybie kooperacji na jednym komputerze? (klawiatura,myszka + pad)

Tumberski 
Nowicjusz

Wysłany: 16-07-2014, 07:50   

Oczywiście, że się da :) Chociaż wygodniej grać na dwóch padach :D

Tumberski 
Nowicjusz

Wysłany: 31-01-2015, 17:24   

Siemanko :D
Nie wiem czy powinienem i czy w ogóle mogę to tu napisać, ale w razie co, są moderatorzy, zawsze mogą usunąć posta :)
W każdym razie zorganizowałem konkurs związany bezpośrednio z Tomb Raider'em/Larą Croft.
Do wygrania jest m.in. Lara Croft and the Guardian of Light (m.in., bo jeszcze BioShock i BioShock 2) w formie klucza na platformę Steam.
Aby wziąć udział trzeba zdubbingować zmontowany przeze mnie fragment trailer'a "Rozbitek", w polskiej wersji językowej. Nie ma tam żadnych stęków, jęków itp. Są to raptem... trzy zdania, które trzeba umiejętnie zagrać.
Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z filmem i przede wszystkim z opisem do niego. Tam jest wszystko szczegółowo wyjaśnione.
https://www.youtube.com/watch?v=XAJH9hu7NhM
Same klucze zostały zakupione na muve.pl , więc są raczej pewne.
Akurat niektórym możliwe, iż zaczęły się ferie, więc mają trochu czasu :) .
Jeśli taki post narusza regulamin, to bardzo proszę o jego usunięcie.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę powodzenia...
And may the odds be ever in your favor ;) !

Odpowiedz do tematu