FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie dostałem DLC od muve... Co teraz?
Autor Wiadomość
System32 
Student

Wysłany: 11-03-2013, 15:50   Nie dostałem DLC od muve... Co teraz?

Sklep Muve nie przysłał mi kodu DLC więc napisałem do nich w tej sprawie i dostałem informację, że:

"Bardzo nam przykro ale okazało się że pula kodów DLC została przedwcześnie wyczerpana. Próbowaliśmy jeszcze je uzyskać od wydawcy gry, ale bezskutecznie."

Jeżeli mieliście podobną sytuację, napiszcie do nich a prawdopodobnie dostaniecie rabat na następną zakupioną grę:
"W ramach rekompensaty za brakujące kody DLC proponujemy atrakcyjny kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie - czy takie rozwiązanie Państwu odpowiada?

Przepraszamy za kłopot."

damian815 
Nowicjusz

Wysłany: 21-03-2013, 18:24   

Co to jest ten kod DLC i gdzie można go wpisać :??:

edit: Już aktywowałem czy on zawierał tylko nową mapę ?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 21-03-2013, 19:52   

Kodów z zamówienia preorderowego było więcej -dodatkowy grobowiec, kody na mapę do multi, umiejętności Lary. Chyba tyle. :)

System32 
Student

Wysłany: 21-03-2013, 21:48   

Właśnie w ogóle jak to DLC włączyć na PS3?

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-03-2013, 22:46   

Wpisać kod w pole "wymiana kodów" w PSStore. Przy czym jeśli masz uniwersalny klucz od Cenegi, to trzeba najpierw zarejestrować go na specjalnie stronie, gdzie wybiera się platformę.

squallaz 
Nowicjusz

Wysłany: 24-03-2013, 07:53   

A ja mam taki problem. Zakupiłem też w Muve.pl Tomb Raider Edycja Kolekcjonerska i nie wiem gdzie jest kod DLC na bronie Hitmana. Jest kod na OST, drugi kod na rejestrację gry na square-enix.com (kod ten jest na ulotce na której jest reklama broni DLC Hitman. Czy u Was też był z tym problem?

K@t 
Spectre

Wysłany: 24-03-2013, 08:49   

Pisz do muve i wyjaśnij, że kodu nie było (tak jak we wszystkich polskich wersjach EK) i domagaj się jakiejś rekompensaty. Te bronie są częścią wersji kolekcjonerskiej, za którą zapłaciłeś i sklep ma obowiązek Ci to jakoś wynagrodzić.

Bad Monster 
Nowicjusz

Wysłany: 27-03-2013, 17:57   

Zastanawiam się, gdzie w ogóle mogę wpisać mój kod DLC? Szukam i szukam, bez skutku...

Edit:

Udało mi się znaleźć i... jej. Zupełnie nieświadomie oszukałem muve.pl. Twierdziłem, że zawartość DLC powinna być dostępna do pobrania od razu na steamie, nie miałem jej, napisałem do nich, otrzymałem od nich ten kupon rabatowy, a dzisiaj patrzę, że kody DLC zostały mi przesłane dzień po premierze na maila :D

[ Komentarz dodany przez: Cez: 27-03-2013, 18:40 ]
edytujemy posty!

squallaz 
Nowicjusz

Wysłany: 28-03-2013, 07:00   

Napisałem do Cenegi i Muve.pl i przysłali na maila kod DLC do broni Hitman w multiplayerze.

Andrio 
Nowicjusz

Wysłany: 24-12-2014, 08:54   

Na początek lista utworów. Pogrubiłem te utwory, które możemy pobrać za pomocą kodu znajdującego się w kolekcjonerkach. Jest ich 10. Pozostałe 10 należy kupić osobno. Można też zamówić pełen soundtrack na płycie CD w oficjalnym sklepie TR.

Odpowiedz do tematu